W pakiecie taniej - 3 książki za 45 złotych

3 książki za 45 złotych - sprawdź!

Złap 3 książki za 45 złotych!

Nie od dziś wiadomo, że w pakiecie taniej, a im więcej książek tym lepiej 😉 Co powiesz na swój tani pakiecik książek na lato? Wybraliśmy mnóstwo ciekawych i różnorodnych książek, wybierz 3, a za każdą zapłacisz tylko 15 złotych . Co więcej, 4, 5 i kolejną z przygotowanej przez nas listy też złapiesz w gorącej, promocyjnej cenie. 

Wybieraj spośród romansów, obyczajówek, kryminałów, poradników, na nawet książek dla dzieci i młodzieży i skompletuj swój letni pakiet książek.

Promocja potrwa do 14 lipca.

3 książki za 45 złotych. Sprawdź listę >Instrukcja obsługi solniczki. Sprawdź >Instrukcja obsługi solniczki Szymon Hołownia

Hołownia nie należy do tych, co "patrzą na prawo, patrzą na lewo. A patrząc - widzą wszystko oddzielnie, że dom..., że Stasiek..., że koń..., że drzewo...". Hołownia pisze o bezdomnych, o dobrej zmianie, o ministrze Waszczykowskim, o papieżu Franciszku, księdzu Międlarze i biednych jak mysz kościelna księżach, o uchodźcach, misjonarzach, Helenie Kmieć, o tym, co ("oddzielnie") codziennie widzimy. Każdy felieton, jak zapis sejsmografu, pokazuje, że we wszystkich sytuacjach i sprawach zawsze jest miejsce na miłość. Książka absolutnie nie nabożna, jest ewangeliczną książką o miłości.- ks. Adam Boniecki

Sprawdź książkę >Detektywi z klasztornego wzgórza. Sprawdź >Detektywi z klasztornego wzgórza Zuzanna Orlińska

Jerzyk ma sokoli wzrok i tęgi umysł, dzięki którym w mig rozwiązuje każdą zagadkę. Ale czy da sobie radę, gdy trafi na historię godną samego Sherlocka Holmesa? Szczególnie że podejrzany przybysz jest uzbrojony. Na szczęście młodociany detektyw może liczyć na pomoc nieustraszonej Bronki i samego... Kornela Makuszyńskiego!

Cała trójka zrobi wszystko, by zapobiec zbliżającemu się zamachowi na prezydenta. Nie wiedzą tylko, że rozwiązanie zagadki leży zupełnie gdzie indziej i związane jest z pewnym zakonnikiem, który odwiedził Czerwińsk ponad sześćset lat temu...

Sprawdź książkę >Zapytaj astronautę. Sprawdź >Zapytaj astronautę Tim Peake

Wielu z nas zastanawia się, jak wygląda życie w kosmosie, jak to jest być astronautą i czy to, co widzimy na filmach, bardzo mija się z prawdą. Niewielu będzie miało okazję się o tym przekonać, dlatego najprościej byłoby porozmawiać z astronautą i zapytać go o to wszystko, czego chcielibyśmy się dowiedzieć. Skąd wziąć takiego astronautę?

Z pomocą przychodzi nam Tim Peake, który spędził blisko pół roku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ponieważ od chwili powrotu na ziemię wiele osób zasypywało go najrozmaitszymi pytaniami na temat jego wyprawy, życia w kosmosie i szczegółów zawodu astronauty, postanowił te pytania zebrać, uporządkować i udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi. 

Sprawdź książkę >Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać