Ułamek sekundy

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
470
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,08 zł
Nasza cena: 26,06 zł 38,90 zł Taniej o: 33%

Co jeśli znalazłbyś sposób, by wysłać coś w przeszłość? Nie tę sprzed tygodni, dni, czy nawet minut. Co jeśli mógłbyś to przenieść zaledwie o mgnienie oka? Czy mogłoby się to w ogóle do czegoś przydać? Nie zdążyłbyś naprawić wyrządzonego zła, zmienić biegu wydarzeń, skreślić odpowiednich liczb na loterii.
Nathan Wexler jest genialnym fizykiem, który sądzi, że znalazł sposób na wysyłanie materii o ułamek sekundy w przeszłość. Jednak zanim zdoła potwierdzić swoje odkrycie, on i jego narzeczona, Jenna Morrison, będą musieli walczyć o życie. Choć na pierwszy rzut oka przeniesienie czegoś w czasie o chwilę wstecz wydaje się nieprzydatne, Jenna stopniowo dochodzi do wniosku, że żadne odkrycie w historii ludzkości nie było ważniejsze i nie miało dalej idących konsekwencji.
Gdy Jenna usiłuje stawić czoła potężnym siłom, jakie sprzysięgły się przeciwko niej, na szali leży los całej ludzkości
Ułamek sekundy to thriller pełen zwrotów akcji, po przeczytaniu którego jeszcze długo będziesz się zastanawiać nad naturą czasu i wszechświata.
Recenzje (18)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ułamek sekundy – Harry Potter, który zamiast czarów używa nauki a porusza się szybciej niż Vin Diesel w szybkich i wściekłych. Zanim skończysz książkę – ziemia pokona ponad 6 milionów kilometrów i już nigdy nic nie będzie takie samo. Czy odważysz się ?

  Zanim mrugniesz okiem – pomyśl, – że w tym czasie możesz zmienić historie wszechświata. Czy jesteś gotowy zamrugać i dać porwać się przez przyszłość gdzie nic już nie będzie takie same.

  Jedynym celem czasu jest to, by wszystko nie stało się naraz. Kiedy magia spotyka się z nauką przyśpiesza z prędkością światła byś zapomniał o realnym świecie i zanurzył się po same uszy w tej lekturze.

  Paradoks tej książki polega na tym, że autor z podręcznika do fizyki kwantowej stworzył genialną powieść na miarę szybkich i wściekłych. Wciąga jak czarna dziura, z której jedyną drogą wyjścia jest doczytanie książki do końca. Autor wyciągnął to, co najlepsze z gwiezdnych wojen, szybkich i wściekłych i powrotu do przyszłości by stworzyć historie pełną akcji i paradoksów gdzie przyszłość spotyka się z przeszłością w odległości 17 metrów od siebie. Czy wysłanie kogoś w czasie krótszym niż mrugnięciem oka ma sens. Dlaczego Achilles 2 razy szybszy od żółwia go goni nigdy go nie złapie?, a im szybciej biegniemy tym wolniej płynie czas ?

  Jeśli byłeś jednym z tych uczniów, co na słowo fizyka dostawali gęsiej skórki to po tej książce zmienisz zdanie. Gdyby to był podręcznik do fizyki w szkole – wówczas przeciętny uczeń mógłby mieć szansę zostać geniuszem.

  „Ziemia jest statkiem kosmicznym, a my – jego pasażerami. Nasza planeta stanowi niewielką łódź ratunkową, płynącą przez bezkresny ocean Wszechświata. Szalupa jednak staje się coraz bardziej przepełniona i zaczyna nabierać wody. Jeśli pasażerowie, którzy nie umieją wybierać wody, rozmnażają się dziesięć razy szybciej niż ci, którzy to potrafią, nie trzeba być geniuszem, by przewidzieć zatonięcie łódki. „

  Jenna ze swoim narzeczonym świętują wielkie odkrycie Nathana, gdy do domu wparowują gangsterzy i wywożą ich w nieznane. Fizyk w czasie napadu zostaje zastrzelony, a Jenna za wszelka cenę musi uratować pendrive, na której znajduje się broń zdolna zniszczyć cały wszechświat. Dwie grupy będą ją ścigać i próbować wkupić się w jej łaski byleby tylko położyć łapy na tym malutkim urządzeniu nie większym niż okruszek ciastka. Co kryje się w pendrive, skoro za niego można zabić. Komu zaufać i czy wszystko jest tym, czym jest i już zostało zapisane i nie mamy wpływu na naszą przyszłość.

  Czy Jenna była gotowa na tak diametralne zmiany, porzucenie tych wszystkich lat, które poświęciła, aby spełnić swoje marzenia i zostać genetykiem pracującym w laboratorium?

  Przeszłość jest historią,

  Przyszłość zagadką,

  Ale teraźniejszość jest darem

  A dary są po to, by się nimi cieszyć.

  Czy wysłanie kogoś lub czegoś w przeszłość o 0,5 sekundy mogłoby zmienić świat. Czy wszechświat zauważyłby różnicę. T tak jak z pisaniem tej recenzji. Tyle razy zmieniałam zdania, wyrazy i przecinki. Tylko nikt oprócz mnie nie wie, że poza finalną wersja były inne. Gdzie tekst zaczęłam opowiadając, kim jest autor a kończyłam recenzje trzema kropkami. Te małe drobne zmiany zostały niezauważone. Tak naprawdę zmieniłam coś, – ale czy to było już z góry zapisane, czy miałam wpływ na wynik tego, co napisałam?

  Wszechświat - - gra z góry o ustalonym wyniku, która już dawno została rozegrana. Możemy kibicować, komu chcemy, ale nie wpłyniemy na ich wyniki? Wszechświat na pewno chce byś przeczytał tą książkę, – więc nie walcz z tym – tylko weź ją i przeczytaj, a twój świat już nigdy nie będzie taki sam.

  Autorem książki jest inżynier mikrobiologii i inżynierii genetycznej. W książce widać pasję do fizyki, która została przekazana w taki sposób by każdy ją zrozumiał i posłużyła za tło wspaniałej akcji. Kiedy po przeczytaniu książki jeszcze długo o niej myślisz i idziesz po raz 100tny obejrzeć – powrót do przeszłości – to znaczy, że to pisarstwo najwyższej klasy. Kolekcjonuje wspominania nie książki, ale tą książkę zdecydowania zostawiam w biblioteczce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Już myślałam, że gatunek jakim jest techno-thriller stracił na popularności i jedynie Michael Crichton samotnie walczy na tym jałowym polu. I kiedy już straciłam wszelką nadzieję w moje ręce wpadła książka nieznanego mi autora Douglasa E. Richardsa "Ułamek sekundy". Nie dość, że jest to połączenie literatury naukowej z wartką akcją, to jeszcze fabuła krąży wokół podróży w czasie, tematu który od zawsze wzbudzał moje zainteresowanie. Najbardziej jednak fascynujące jest to, że wehikuł czasu może się cofnąć zaledwie o pół sekundy. Czy taka podróż w czasie w ogóle ma sens? Richards pokazał nam, że ta nowoczesna technologia może okazać się zabójcza i w konsekwencji doprowadzić do zniszczenia naszej planety i gatunku ludzkiego.

  Po powrocie z tygodniowej wizyty u siostry, Jenny wraca do domu gdzie czeka na nią podekscytowany małżonek. Nathan Wexler jest światowej sławy fizykiem i podczas nieobecności swojej żony dokonał odkrycia, które zrewolucjonizuje świat, odkrycia na miarę Nagrody Nobla. Kiedy podczas uroczystej kolacji pragnie podzielić się z Jenny swoimi obliczeniami, niespodziewanie do ich domu wkracza czwórka uzbrojonych ludzi. Małżeństwo zmuszone jest opuścić mieszkanie i wraz z napastnikami udać się do stojącej na ulicy ciężarówki. W drodze do celu samochód zostaje zaatakowany przez nieznanych sprawców. Prawie nikomu nie udaje się przeżyć.

  Choć książkę ukończyłam już parę dni temu to dość długo się zastanawiałam jak powinna wyglądać

  moja recenzja. Choć mi osobiście "Ułamek sekundy" przypadł do gustu to dostrzegłam w niej rzeczy, które będą przedmiotem krytyki innych czytelników. Pierwszą rzeczą jest sam gatunek powieści jakim jest techno-thriller , a na pewno nie jest to gatunek dla każdego. Jak mówi nam Wikipedia jest

  to połączenie thrillera szpiegowskiego, powieści wojennej z science fiction. W przypadku "Ułamka sekundy" dość duży nacisk położony jest właśnie na element fantastyki, a mowa tutaj o szczególnej formie podróży w czasie. Wydawać by się mogło, że cofnięcie się o pół sekundy nie będzie miało żadnego wpływu na naszą rzeczywistość, przejdzie bez echa i choć ciekawe, z punktu widzenia nowoczesnych teorii fizyki, to nie znajdzie żadnego użytecznego zastosowania. Okazuje się, że jest inaczej, a stworzony do tych celów wehikuł czasu może się okazać bronią będącą w stanie zniszczyć świat. Jak przyznaje sam autor (w notce na końcu książki) spędził ON długie godziny na zgłębianiu tematu podróży w czasie i tych praw fizyki, którymi posiłkował się podczas pisania powieści. Ten głęboki "research" doprowadził do powstania ciekawej książki, która w przystępny sposób opowiada nam o problemach związanych z podróżami w czasie i przestrzeni. Wiedząc, że nie każdy czytelnik jest geniuszem fizyczno-matematycznym całą swoją nabytą wiedzę autor wplótł w dialogi pomiędzy bohaterami. Niektórzy właśnie te fragmenty krytykują najbardziej, dowodząc że mamy do czynienia z przerostem formy nad treścią i zanikiem dynamiczności fabuły. Nasi bohaterowie zamiast działać rozmawiają, a ich rozmowy, choć prowadzone prostym językiem, nadal bywają niezrozumiałe dla czytelnika. Osobiście się z tym nie zgadzam. Czytając książkę (jakąkolwiek), uważam że warto poświęcić jej czas, tak jak autor spędził miesiące na jej pisaniu, tak my powinniśmy wykazać należyty szacunek dla jego pracy. Jeśli czegoś nie rozumiemy, powinniśmy na własną rękę zgłębić temat, do czego Richards nas zresztą zachęca, a nie narzekać, że coś jest "zbyt trudne". Po drugie, w przypadku tej książki, opisanie pewnych zachowań i procesów, było jedyną możliwością wyjaśnienia dalszego rozwoju fabuły. Bez tego całość byłaby wybrakowana a fala krytycyzmu jeszcze większa.

  Choć, jak pisałam wyżej, dość obszerne fragmenty książki to dialogi, nie brakuje tutaj wartkiej akcji, pełnej nieoczekiwanych "twistów". Już sam początek powieści rozpoczął się od wielkiego "BUM" jakim było zabójstwo światowej sławy fizyka, choć byłam święcie przekonana , że będzie ON jednym z głównych bohaterów. Po tym wydarzeniu jego żona Jenny oraz zatrudniony przez nią prywatny detektyw Aaron i naukowiec Dan, muszą uciekać przed organizacjami zbrojnymi, których głównym celem jest dotarcie do ostatniego wynalazku zabitego Nathana Wexlera. Pogrążona w żałobie kobieta w ułamku sekundy musi się stać odważną heroiną, która zrobi wszystko by przeżyć i pomścić swojego męża. Emerytowany żołnierz służb specjalnych musi przypomnieć sobie całe swoje przeszkolenie by przewidzieć zastawione na nich pułapki a nieświadomy niczego naukowiec użyć całej swojej dotychczasowej wiedzy by naświetlić sytuację w jakiej się znaleźli. Brzmi ciekawie prawda? Oczywiście dla niektórych nasze postaci okażą się naiwne i nieco naciągane (szczególnie w przypadku Jenny), jednak mamy w końcu do czynienia z thrillerem, a główną cechą tego gatunku jest wartka akcja z dreszczykiem emocji, więc możemy wybaczyć autorowi, że zbytnio nie zgłębiał psychiki swoich bohaterów.

  Muszę przyznać, że "Ułamek sekundy" jest książką, która w pełni pochłonie czytelnika. Choć dialogi często przywodzą na myśl średniej klasy młodzieżówkę, a humor żarty rodem z Familiady, to każda strona przesycona jest jeśli nie akcją to ciekawymi faktami z dziedziny fizyki. Autor aby sprawić by ta wiedza była bardziej przystępna posiłkuje się przykładami ze znanych nam filmów, takich jak "Powrót do przyszłości" czy "Star Trek". Dodatkowo smaczku powieści dodaje fakt, że nasza fabuła

  jest czymś nowatorskim, autor nie boi się zabijać nawet głównych bohaterów (i nie mówię o tym co wiadomo już na samym początku książki) a zakończenie powieści jest zaskakujące.

  Książka stawia czytelnikowi mnóstwo pytań, w tym wiele ważnych dotyczących ludzkiej moralności i trudnych wyborów, które w przyszłości mogą przed nami stanąć. Czy moralnym jest poświęcenie tysięcy ludzi by mogła przeżyć jednostka? Czy grozi nam Idiokracja? Po przeczytaniu tej powieści mam dość mieszane uczucia odnośnie nowych technologii. Richards naświetlił mi problem, z którego nie zdawałam sobie sprawy. Jednak teraz wiem, że niektóre wynalazki lepiej żeby pozostały "nie odkryte". Polecam wszystkim fanom podróży w czasie jak i miłośnikom thrillerów z wartką akcją.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dobra passa Wydawnictwa NieZwykłego zdaje się nie mieć końca. Publikują, coraz to bardziej zaskakujące książki, które trafiają na półki księgarń w całej Polsce. Książki, na których wydanie, tak wielu z nas bezskutecznie czekało od lat.

  Tym razem Niezwykłe postawiło na mocne uderzenie z gatunku science fiction „Ułamek sekundy” , amerykańskiego autora bestsellerów Richards E. Douglasa.

  Utwór ten nie jest lekturą miłą, lekką i przyjemną, którą pochłoniesz w jedno popołudnie, pomiędzy kęsem wielkanocnego mazurka, a łykiem aromatycznej kawy. To książka, która trafi najciemniejsze zakamarki twojego mózgu, zmuszając go jednocześnie do analizy i myślenia.

  Mimo iż fabuła książki wciąga od pierwszych stron, nie oznacza w cale, że jest w stu procentach doskonała. Momentami miałam wrażenie, że autor chcąc odsunąć moją uwagę od monotonnych wątków, znikomej akcji i interakcji w książce, dodatkowo zasypywał mnie gromem niezrozumiałych pojęć z dziedziny fizyki, astronomii, genetyki czy biotechnologii.

  Niektórzy z Was pewnie stwierdziliby, że właśnie zastosowanie przez autora, terminologii fachowej dodaje realizmu i rzetelności książce. Dla mnie, zagadnienia te były zbyt szczegółowe, co dodatkowo pogłębiało moją dezorientację. Niemniej trzeba przyznać, że styl Richardsa jest niesamowicie plastyczny. Bohaterowie bardzo żywi, a dialogi między nimi budowały dodatkowo spójną całość.

  Niekwestionowanym atutem książki jest fakt, iż daje ona do myślenia. Autor stawia ważkie pytania, na które odpowiedź chciałby znać każdy z nas. Czy podróż w czasie jest w ogóle realna? Co by się stało gdyby wysłać człowieka kilka wieków wstecz? Czy można zmienić przeszłość, tak aby zmienić bieg historii w zaledwie ułamek sekundy?

  Nie lubię i raczej unikam porównań książek, ale „Ułamek sekundy” tak bardzo przypominał mi stylem i formą powieść austriackiego autora, Marca Elsberga, pt:„Helisa”, którą miałam możliwość czytania jakiś czas temu. Dlatego też jestem przekonana, iż powieść Richards E. Douglasa spodoba się tym z Was którzy lubią powieści naukowe z sensacyjnym twistem.

  Osobiście mam problem z rzetelną oceną tej książki. Z jednej strony „Ułamek sekundy” jest naprawdę dobrze skonstruowana merytorycznie powieścią, z zaskakującą fabułą i nietuzinkowymi bohaterami, co zdecydowanie jest jej atutem. Z drugiej zaś nadmierna ilość fachowej nomenklatury, powodowała moją frustrację.

  Myślę, że nazwanie tej książki Intrygującą, jest strzałem w sedno sprawy.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nathan Wexler jest genialnym fizykiem, który odnajduje sposób by wysyłać różnego rodzaju rzeczy w przeszłość o ułamek sekundy. Jednak zanim zdoła potwierdzić swoje odkrycie, ON i jego narzeczona Jenna Morrison, będą musieli walczyć nie tylko o własne życie, ale również o losy całego świata. Bo chociaż podróż w czasie na chwilę może wydać się nieprzydatna, to jednak okazuje się, że żadne odkrycie w historii ludzkości nie było ważniejsze i nie niosło tak daleko idących tragicznych konsekwencji.

  To rewelacyjna książka! Wywiera na czytelniku ogromne wrażenie, wciąga w swoją historię z największą siłą. Trzyma w napięciu do końca.

  Bardzo mocno rozbudowana fabuła z wieloma ciekawymi postaciami sprawia, że czytelnik tworzy w głowie scenerię, w której toczyła się akcja. Właśnie, akcja – krnąbrna i nieprzewidywalna, pełnia zwrotów i wbicia w fotel. Wiele razy otwierałam oczy ze zdumienia, bo autor zdołał mnie znów zaskoczyć i zapędzić w kozi róg.

  Każda z postaci to interesująca i wybitna jednostka, wnosząca do historii swoją oryginalność i wyjątkowość. Nie ma tu przypadkowych wydarzeń, nie ma przypadkowych bohaterów. Każdy szczegół układanki zebrany po drodze, składa się w jasny i wyjaśniający wszystko obraz.

  Klimat książki to balansowanie na granicy tego co realne, a tego co niemożliwe! Nie mniej jednak autor zadbał o szczegółowe wyjaśnienia swoich pomysłów (nie tylko na stronach historii, ale również na końcu książki).

  Dla tych, którzy lubią thrillery z elementami nauki w tle, to idealna propozycja! Przy niej nie można się nudzić , każdy kolejny rozdział tylko wzmaga apetyt. Dzieje się w niej tyle, że można być tylko zadowolonym.

  A finał… Cóż, liczyłam na takie mocne i szokujące zakończenie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Technika...to dziwna rzecz. Jedną ręką cię obdarowuje, a drugą wbija ci nóż w plecy”

  - Charles Percy Snow

  Zastanawialiście się może kiedyś nad podróżami w czasie? W jaki sposób to funkcjonuje i czy jest to w ogóle możliwe? Co byłoby, gdyby w przeszłość można by wysłać nie tylko przedmiot, ale i człowieka? Podróż w czasie trwająca zaledwie ułamek sekundy – czy jest to możliwe i do czego może się to przydać?

  Nathan Wexler to genialny fizyk, który myśli, że znalazł sposób na wysłanie materii w przeszłość o zaledwie ułamek sekundy. Informacją o prawdopodobnym odkryciu dzieli się w wiadomości mejlowej z najlepszym przyjacielem Danem Walshem. Wysłana wiadomość odegra bardzo ważną rolę w życiu Nathana oraz jego narzeczonej Jenny Morrison. Odkrycie sprawi, że będą musieli walczyć o swoje życie. Fizyk zostanie zastrzelony na oczach ukochanej, a ta będzie musiała stawić czoła potężnym silom, jakie sprzysięgły się przeciwko niej. Na szczęście nie będzie w tym sama, w odkrywaniu tajemnicy wysyłania materii w przeszłość pomagać Jennie będzie prywatny detektyw Aaron Blake. Stawka jest wysoka, bo żadne odkrycie w historii ludzkości nigdy nie było ważniejsze i nie miało dalej idących konsekwencji.

  Jeśli lubicie książki, po których lekturze nieustanie będziecie zastanawiać się "Jak to możliwe?", to „Ułamek sekundy” będzie idealną książką. Główną fabułą są podróże w czasie, a któż z nas nie rozmyślał nigdy, co by było, gdyby istniała możliwość cofnięcia czasu. Książka Douglasa E. Richardsa od pierwszych stron trzyma w napięciu, nie jesteśmy przewidzieć tego, w którym kierunku rozegra się akcja. Zwroty akcji są tak zaskakujące, że nie sposób jest przerwać lekturę. Che się jak najszybciej poznać finał zaskakującego odkrycia Nathana Wexlera.

  Nathan Wexler dokonał niezwykłego odkrycia, ale ma się wrażenie, że to nie ON jest główny, bohaterem książki. On tylko wymyślił sposób na przesłanie materii, ale to Jenna Morrison i Aaron Blake muszą odnaleźć sposób, jak uchronić ludzkość przed skutkami tegoż odkrycia. Bohaterowie musza wykazać się nie lada sprytem i odwagą, by stawić czoła ścigającym im służbom.

  Czytając „Ułamek sekundy” wyraźnie widać spójność w opowiadanej historii. To mógłby być dobry scenariusz na film. Bardzo przydatny jest rozdział: ,,Od Autora: Co jest prawdą, a co nie". Douglas E. Richards w bardzo łatwy sposób wyjaśnia wszystkie ważne zagadnień użyte w powieści. Dla osób, które z fizyka nie mają na co dzień styczności jest to wielka pomoc. Książka jest sensacją, ale porusza także zagadnienia z dziedziny science-fiction. Pobudza nasz mozg do myślenia, czy jest szansa na wynalezienie wehikułu czasu i jakie byłyby konsekwencje. Czy zdarzylibyśmy zmienić los na loterii, naprawić wyrządzone zło, ochronić naszych bliskich przed śmiercią? Czy ułamek sekundy rzeczywiście może wpłynąć na przeszłość? Przekonajcie się o tym sami. Polecam.

  „Czas, tak jak grawitacja, był barierą ustanowiona przez sam Wszechświat. Ludzkość buntowała się przeciw ograniczeniom, dążąc do ich pokonania.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
W ułamku sekundy 2/5 Nasza cena:
30,02 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W ułamku sekundy

Nazwali go Kolekcjonerem. Traktował ofiary jak cenne okazy, a potem zabijał je w niewyobrażalnie okrutny sposób. Agentka specjalna Maggie O’Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, ale ON bawi się z nią w kotka i myszkę. Udaje jej się go schwytać, jednak Albert Stucky ucieka z więzienia i wciąga...
Czarne sekundy 0/5 Nasza cena:
31,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne sekundy

"Czarne sekundy" to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, jednej z najpopularniejszych autorek kryminałów na świecie, nazywanej norweską królową zbrodni. Seria o przygodach inspektora Sejera wydawana jest w kilkunastu krajach i od lat...
eBook Ułamek Sekundy mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,08 zł 25,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ułamek Sekundy mobi epub

Co jeśli znalazłbyś sposób, by wysłać coś w przeszłość? Nie tę sprzed tygodni, dni, czy nawet minut. Co jeśli mógłbyś to przenieść zaledwie o mgnienie oka? Czy mogłoby się to w ogóle do czegoś przydać? Nie zdążyłbyś naprawić wyrządzonego zła, zmienić biegu wydarzeń, skreślić odpowiednich liczb na...
Nigdy nie wygrasz 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie wygrasz

Majką wszyscy pomiatają. Gdy wygrywa miliony na loterii, ma szansę odmienić swój los. Naiwna, ściąga jednak na siebie szereg kłopotów. Darek ma dość beznadziejnej pracy i kiszenia się w małżeństwie, dla którego poświęcił młodzieńcze marzenia. Gdy pojawia się szansa na karierę, postanawia w końcu...
Powiedz mi to szeptem 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz mi to szeptem

Samotna matka, Maisey Addington, nigdy nie spełniała oczekiwań swojej matki. Nie wyszła za mąż, była odrobinę zagubiona w życiu i marnowała swoje wysokie IQ na pracę bez perspektyw. Jedyną rzeczą, która wychodzi Maisey, jest jej relacja z dwunastoletnią córką, Elle… dopóki rozmowa telefoniczna nie...
Złamane dusze 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane dusze

Vermont, 1950 rok. Jest takie miejsce dla dziewcząt, których nikt nie chce… Dla awanturnic, dla córek z nieprawego łoża, dla dziewczynek zbyt mądrych jak na swoje czasy. Nazywa się Idlewild Hall. W pobliskim miasteczku krążą plotki, że szkoła jest nawiedzona. Cztery współlokatorki z internatu łączy...
Inspektor Lottie Parker T.1 Zaginieni 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Inspektor Lottie Parker T.1 Zaginieni

Dół, który wykopali, miał mniej niż metr głębokości. Maleńkie ciało spoczywało w białym worku po mące. Trzy pary przerażonych oczu przyglądały się tej scenie z okna na trzecim piętrze. Chłopiec siedzący w środku odezwał się, nie odwracając wzroku: Ciekawe, które z nas będzie następne?Kiedy w...
Druga połowa nadziei 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Druga połowa nadziei

Druga połowa nadziei – książka nominowana do renomowanej niemieckiej nagrody imienia Friedricha Glausera (Friedrich-Glauser-Preis) w roku 2015. Walentyna czeka na powrót córki z Niemiec. Dziewczyna od wielu miesięcy nie daje znaku życia. Wydaje się, jakby zniknęła – podobnie jak wiele innych...
Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula