Tydzień Literatury Młodzieżowej

Startujemy z Tygodniem Literatury Młodzieżowej, dlatego obniżyliśmy ceny książek dla nastolatków 

W literaturze dla młodzieży głównymi bohaterami są młodzi ludzie u progu dorosłości. Mierzą się z problemami typowymi dla dorastania takimi jak: pierwsza miłość, pierwsze rozczarowanie. Dążą do poznania siebie i podkreślania swojej indywidualności. Są na krawędzi dzieciństwa i dorosłości.

Wiemy o tym, że literatura młodzieżowa ma fanów nie tylko wśród nastolatków. Chętnie sięgają po nią dorośli. Przygotowaliśmy promocję skierowaną do wszystkich miłośników młodzieżówki i obniżyliśmy ceny książek.

Wśród przecenionych książek znajdziesz m.in. bestsellerowe serie fantasy dla młodzieży, książki obyczajowe, książki dla dziewczyn i chłopców. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Książki dla młodzieży taniej. Sprawdź! >>

Promocja na literaturę młodzieżową potrwa do 23 października.


Zwróć uwagę na te powieści:

Do wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han Do wszystkich chłopców, których kochałam w TaniaKsiazka.pl >>

Pierwszy tom serii, którego ekranizacja pojawi się na platformie Netflix!

Kiedy Lara zaczyna naukę w klasie maturalnej, jej starsza siostra wyjeżdża na studia do Szkocji zrywając przy tym ze swoim chłopakiem. Natomiast młodsza z sióstr robi wszystko, aby zaszczepić w ojcu chęć posiadania psa. Tymczasem los sprawia, że ktoś kradnie pudło na kapelusze, w którym ukryte są listy Lary. Spisane na papierze wyznania, które miały być lekiem na złamane serce dziewczyny trafiają do adresatów. I być może nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby jednym z nich nie okazał się właśnie były chłopak jej starszej siostry.

Kup książkę! >>Chłopak taki jak ty w TaniaKsiazka.pl >>Chłopak taki jak ty Ginger Scot

Pasjonująca powieść Young Adult.

Josselyn Winters od zawsze była sympatyczną dziewczynką z sąsiedztwa. Nie miała większych problemów i nic jej nie niepokoiło. Niestety, jej dzieciństwo zakończyło się niespodziewanie, kiedy zginęła jej rodzina.
Los był dla Josselyn łaskawy i jej życie uratował pewien chłopiec, Christopher, który zniknął po wypadku. Po ośmiu latach od tragicznych wydarzeń do szkoły Joss trafia nowy uczeń. Chociaż nazywa się Wes i pozornie nigdy się nie spotkali, dziewczyna czuje, że są sobie bliscy. Wes patrzy na nią oczami Christophera, a ona czuje się przy nim bezpieczna i spokojna.

Kup książkę! >>


Narodziny królowej w TaniaKsiazka.pl >>Narodziny królowej Rebecca Ross

Pasja to jeden z największych darów, jakie można otrzymać. Czasem jednak trzeba poszukać nieco głębiej i zanurzyć się w świat, o jakim dotąd nam się nie śniło.

Valenia jest niezwykłym królestwem, w którym ponadprzeciętne jednostki mogą łatwo wybić się i zaistnieć w świecie. Brienna niestety w żaden sposób nie czuje się ani niezwykła, ani nawet ponadprzeciętna. Dziadek wysyła ją do prestiżowej szkoły, gdzie ma się skupić na rozwijaniu swojej przyszłej pasji.

Kup książkę! >>
Kliknij po książki dla młodzieży do 40% tańsze >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać