TaniaKsiazka.pl sponsorem Biegnę dla Niepodległej

TaniaKsiazka.pl została sponsorem "Biegnę dla Niepodległej"!


W Białymstoku 11 listopada tego roku, w setną rocznicę odzyskania Niepodległości, odbędzie się wielkie wydarzenie sportowe - "Biegnę dla Niepodległej". Uwielbiamy wspierać takie akcje!

Nie od dziś wiadomo, że TaniaKsiazka.pl wspiera biegaczy. Tym razem zostaliśmy sponsorem "Biegnę dla Niepodległej", a część naszej TanioKsiazkowej ekipy - z szefem na czele - pobiegnie, żeby uczcić 100-lecie Niepodległości.

Trasa biegu nie jest przypadkowa. Start i meta będą znajdować się na Alei Józefa Piłsudskiego, więc biegacze zawładną centrum Białegostoku. Główny bieg na 10 kilometrów wystartuje o 14:00. Równolegle z nim i na tej samej trasie odbędzie się też sztafeta (3 km + 3 km + 4 km). Wszystkie informacje o "Biegnę dla Niepodległej" można znaleźć na stronie organizatora: tutaj.

Każdy biegacz w pakiecie startowym znajdzie m.in. niespodziankę od TaniejKsiążki. Z kolei na mecie zostanie udekorowany pięknym pamiątkowym medalem z podobizną Marszałka Piłsudskiego.

Zachęcamy Was do odwiedzenia przed biegiem naszego stoiska, które znajdziecie w okolicy biura zawodów w hotelu ibis Styles (na poziomie +1).

Cieszymy się, że będziemy mieć swój udział w wydarzeniu o niepowtarzalnej atmosferze. Mamy nadzieję, że naszych lokalnych książkoholików też na nim nie zabraknie.

Wszystkim uczestnikom życzy powodzenia! Będziemy trzymać za Was kciuki. :)

 
 


 

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać