TaniaKsiazka.pl na 10. Warszawskich Targach Książki. Widzimy się?

TaniaKsiazka.pl na 10. Warszawskich Targach Książki. Widzimy się?Będziecie mogli spotkać się z załogą naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl, na 10. Warszawskich Targach Książki! Nie dość, że będziemy tam na Was czekać, to jeszcze zabieramy ze sobą mnóstwo fantastycznych książek, gier i komiksów.

Co roku Warszawskie Targi Książki przyciągają tłumy Książkoholików z całej Polski. Nic dziwnego, bo czeka na nich mnóstwo okołoksiążkowych atrakcji: od spotkań z popularnymi autorami po warsztaty dla dzieci. Na zwiedzających będzie też czekać mnóstwo stoisk wydawnictw i księgarń (nas w tym roku znajdziecie na stoisku 28/D3). Może skusicie się odwiedzić nie tylko nas, ale też Strefę Fantastyki, Strefę Popkultury Azjatyckiej oraz Strefę Gamingu. Targom towarzyszy także Festiwal Kryminalna Warszawa. 

Z pewnością jesteście ciekawi, co szykujemy.

Na nasze stoisko też zaprosiliśmy pisarzy. W sobotę, 25 maja, w godzinach 11:00-13:00 będziecie się mogli spotkać z Grzegorzem Norbertem Kościeszą. To autor głośnej książki o realiach pracy w polskiej policji pt. Psy Prewencji oraz bajek dla dzieci: Straszne legendy Hrabstwa Kłodzkiego i okolicOpowieści Starej Puszczy oraz W leśnym stawie. Również w sobotę, nieco później - w godzinach 14:00-15:00, na naszym stoisku z czytelnikami spotka się Kuba Sosnowski, którego książka Wuj Krasnolud i Brama Opowieści skrada coraz więcej dziecięcych serduszek. 

Ponadto nie zapominajcie, że właśnie obchodzimy swoje 13. urodziny, więc poza specjalnym rabatem na książki będziemy mieć dla Was limitowaną serię zakładek i specjalne wzory urodzinowych TanioKsiążkowych toreb. Na naszym stoisku znajdziecie też dedykowaną 13. urodzinom ściankę do zdjęć.

Może zdjęcia, które zrobicie na jej tle, zainspirują Was do wzięcia udziału w konkursie "Pokaż nam swoją 13-tkę"? A jest o co walczyć, ponieważ główna nagroda to bon o wartości 1000 złotych na książkowe szaleństwo w TaniaKsiazka.pl. Możecie też zgarnąć jeden z 13 zestaw zawierających oczywiście po 13 książek. Więcej na temat naszego urodzinowego konkursu przeczytacie tutaj. 

To jeszcze nie wszystko, do targowych zakupów powyżej 100 złotych, które zrobicie na naszym stoisku, będziemy dorzucać torbę gratis. A podczas targów koniecznie rozglądajcie się za naszą hostessą, bo ona będzie mieć dla Was kody rabatowe na zakupy w TaniaKsiazka.pl.


Do zobaczenia na Warszawskich Targach Książki!


Co jeszcze warto wiedzieć?

10. Warszawskie Targi Książki

23-26 maja 2019

PGE Narodowy

Program i bilety tutaj.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać