Prezent dla nauczyciela

Zbliża się Dzień Nauczyciela? Szukasz pomysłów na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego lub na koniec szkoły, w ramach podziękowania za trud i cierpliwość? Mamy dla Ciebie szeroki asortyment produktów, które świetnie nadają się na te okazje i pozwolą Ci wywołać szeroki uśmiech na twarzy każdego nauczyciela. Możesz wybierać wśród książek, zakładek, kartek czy kalendarzy, ale nie tylko! Sprawdź nasze pomysły na prezenty dla nauczyciela – na pewno znajdziesz u nas coś odpowiedniego. 

Prezent z okazji Dnia Nauczyciela – fajna książka, a może słodkości?

Jaki jest najlepszy pomysł na prezent dla nauczyciela? Oczywiście książka! Taki upominek będzie miłym wspomnieniem. Uczniowie mogą napisać na pierwszej stronie dedykację, dzięki której nauczyciel podczas lektury będzie wspominał klasę, którą uczył. Sprawdź naszą ofertę ciekawych książek i wybierz jedną dla ulubionego nauczyciela. Do książki możesz dobrać ładną także słodki upominek, np. kosz prezentowy z naturalnymi przetworami

Czytelniczy pomysł na Dzień Nauczyciela – prezent w postaci zakładki do książki

Ciekawym pomysłem na prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela albo po prostu dla wyjątkowo fajnej pani od polskiego czy historii będzie także magnetyczna zakładka. Możesz wybrać motyw związany z dziedziną nauki, w której specjalizuje się nauczyciel lub zupełnie inną. Magnetyczne zakładki są bardzo praktyczne i można z nich korzystać bez obaw o zgubienie. Która będzie najlepsza jako symboliczny prezent? Pamiętaj, że drobny prezent dla nauczyciela również trafi w jego/jej serce – liczy się pomysłowy gest, a nie paragon!

Długopis lub pióro dla nauczyciela – ponadczasowy, elegancki prezent

Trudno wyobrazić sobie panią od matematyki czy pana od polskiego bez długopisu, prawda? Nie bez powodu pióra i długopisy dla nauczycieli niezmiennie stanowią jedne z najlepszych podarunków na koniec szkoły czy Dzień Nauczyciela. Prezenty piśmiennicze nie tylko wprost nawiązują do nauczycielskiego zawodu, ale stanowią także cenną, elegancką i trwałą pamiątkę. Wybierz pióro wieczne albo luksusowy zestaw prezentowy z piórem i długopisem – taki prezent dla nauczyciela z pewnością nie wyląduje na wieki w jego szufladzie.

Prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego – kartki z podziękowaniem

Miła pamiątka na zakończenie szkoły od całej klasy to także kartka z tekstem podziękowania. Można ją łatwo przechować, nie zajmuje dużo miejsca i jest fajnym wspomnieniem, w którym uczniowie mogą umieścić nie tylko swoje podpisy, ale także ciekawe sytuacje z lekcji, które miło wspominają czy własne podziękowania. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne karnety dla najlepszego nauczyciela, m.in. kartka z narysowanymi książkami i czapką absolwenta oraz karnet w formie tablicy szkolnej. Którą wybierzesz na zakończenie roku szkolnego?

Kalendarz nauczyciela – doskonały upominek dla zapracowanych edukatorów

Świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela jest także kalendarz książkowy. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych kalendarzy. Możesz wybrać delikatny, roślinny wzór, klasyczną czerń, albo jakiś szalony i jaskrawy kolor np. różowy. Oferujemy kalendarze w różnych formatach, np. A5 oraz B5. Niektóre modele posiadają specjalną gumkę, która trzyma kalendarz dobrze zamknięty, a inne występują bez niej. By kalendarz był miłą pamiątką, uczniowie mogą umieścić w nim podziękowanie dla nauczyciela, np. pisząc je na pierwszej stronie czy też wkładając karteczki samoprzylepne na różnych stronach. Z pewnością wywoła to uśmiech na twarzy edukatora! 

Pamiętaj jednak, że kalendarz będzie dobrym pomyłem na zakończenie roku lub szkoły. Jako prezent na Dzień Nauczyciela się nie sprawdzi, ponieważ w październiku większość nauczycieli posiada już swój egzemplarz.

Stylowy notes lub planer – idealny prezent dla nauczyciela, niezależnie od specjalizacji

Każdy nauczyciel ma mnóstwo notatek i planów. Scenariusze lekcji, przypomnienia o spotkaniach w pokoju nauczycielskim, a nawet i wiersze pisane między lekcjami – nauczyciele zawsze mają co notować. Podaruj zatem swojemu nauczycielowi piękny notes, który zmieści wszystkie jego/jej zapiski i będzie przypominał sobą o kochanych uczniach. Taki podarunek sprawdzi się z okazji Dnia Nauczyciela czy na koniec roku. Kultowy Moleskine albo notatniki w pięknie zdobionych oprawach od Paperblanks niemal w każdej sytuacji stworzą wyjątkowy prezent dla nauczyciela. Świetnym pomysłem będzie także tematyczny planer, np. planer książkary.