Seria Akceptuję, co czuję

Akceptuje co czuje

Emocje to trudny temat. Warto nauczyć się je akceptować i przeżywać, by być szczęśliwym i żyć pełnią życia, lubić siebie i innych. Seria Akceptuję, co czuję, nagrodzona w konkursie Świat Przyjazny Dziecku, to książki pełne zabawnych i pouczających ćwiczeń, które pomogą wprowadzić maluchy w skomplikowany świat emocji, relacji i świadomości własnych praw.

 

Emocje, relacje, rodziny – bywają różne, warto pochylić się nad nimi, nazwać i oswoić, by potem znaleźć rozwiązania trudnych sytuacji. Dowcipne ilustracje, czasem zaskakujące, ale ciekawe zadania pomagają uporać się z zagadnieniami, które wydają się trudne. Zawarty w książkach poradnik dla rodziców przekaże opiekunom rzetelną wiedzę, jak poprowadzić dziecko przez świat uczuć.

 

Każda z książek to dziesiątki stron pełnych aktywności i zadań dla dzieci. Zawierają ćwiczenia, angażujące całą rodzinę. Prosta grafika, nieprzeładowana kolorami i detalami, pozwala skupić się na temacie w  atmosferze radości i zabawy. Są na to mądre sposoby, przydatne nie tylko dzieciom. To podróż po świecie emocji dla całej rodziny!

 

Współautorką wszystkich książek jest Isabelle Filliozat, francuska psychoterapeutka, wykładowca, autorka ponad 20 książek, od lat wspiera rodziców w rozumieniu emocji własnych i ich dzieci.