Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
80
Nasza cena: 28,17 zł 39,99 zł Taniej o: 30%

"Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję" autorstwa Viol?ne Riefolo oraz Chantal Rojzman to idealna książka pozwalająca nauczyć się zażegnania kryzysów w relacjach. Jeśli zastanawiasz się, co wniosą do Twojego życia kłótnie i późniejsze zgody - ten poradnik jest dla Ciebie. Nie czekaj, sprawdź koniecznie.

W życiu każdego z nas nie zawsze jest kolorowo. Tak zostaliśmy stworzeni, że czasami bywamy zdenerwowani i doprowadzamy do wymiany zdań. Bywają one lżejsze i ostrzejsze. Kłótnie zdarzają się w życiu każdej pary czy rodziny. Książka ta pozwoli Wam nauczyć się akceptować to, co czujecie, oraz postawić się na miejscu drugiego człowieka i zrozumieć, co on czuje. Wielokrotnie nasza duma nie pozwala nam tego zrobić. Brakuje nam empatii i nie potrafimy zrozumieć drugiej osoby. W niektórych momentach nie zastanawiamy się nad tym, jak nasze słowa mogą kogoś zranić.

Wywołujemy konflikty bez powodu, kłócimy się, a później ciężko jest wyciągnąć rękę, kiedy zdamy sobie sprawę, że to my bezpodstawnie doprowadziliśmy do kłótni. Książka "Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję" nauczy Wasze dzieci rozwiązywania konfliktów w konstruktywny sposób, co sprawi, że będą słuchać innych i szukać wspólnego rozwiązania, a także prowadzić wymianę zdań w taki sposób, by nikt nie był pokrzywdzony. W książce znajdziecie też poradnik dla siebie, czyli rodziców.

Viol?ne Riefolo, Chantal Rojzman oraz Isabelle Filliozat stworzyły także książki "Pewność siebie. Akceptuję, co czuję", "Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję", "Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję" oraz kilka innych.
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Konflikty oraz trudne sytuacje spotykają każdego, jednak dla dzieci spotkanie z nimi może być szczególnie skomplikowane i wiązać się z nieprzyjemnymi przeżyciami. Ta książka jest świetną pomocą, aby wytłumaczyć dziecku wiele kwestii związanych z sytuacjami, kiedy dwie osoby nie mogą dojść do zgody. Pokazuje, że nie zawsze jest to coś złego. Uczy, że jest to dobra okazja do rozmowy, zrozumienia oraz przedstawienia sobie nawzajem swojego spojrzenia na dany temat. Zdecydowanie polecam tę książkę. Jest bardzo przydatna, można po nią sięgnąć w przypadku konfliktu i powrócić do tego, co przekazują autorzy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chyba nie ma osoby, która w swoim życiu nigdy się z nikim nie pokłóciła czy nie wdała w dyskusję. Niekiedy może nam się wydawać, że taka kłótnia, czyli konflikt, to już koniec naszej znajomości, wyrzucamy sobie nawet, że daliśmy się wciągnąć w taki spór. Zaczynamy żałować swoich emocji, albo też po prostu nie potrafimy ich nazwać i nie wiemy nawet, jakie emocje nami rządzą i w jaki sposób wpływają na nas. Tymczasem konfliktów niekiedy rzeczywiście można uniknąć, wcześniej rozpoznając to, co się z nami dzieje, wyraźnie artykułując nasze potrzeby i komunikując się efektywnie. Jeśli jednak już do konfliktu doszło, też nie popadajmy w przerażenie – konflikt może być też odświeżający, a kiedy już miał miejsce, warto wykorzystać go do znalezienia rozwiązania.

  Oczywiście, mówiąc o konflikcie, szczególnie tym prowadzącym do szukania rozwiązania, nie mamy na myśli bójki. Czym tak naprawdę jest konflikt, co do niego prowadzi, jak szukać rozwiązań przekonamy się dzięki książce „Kłócimy się, godzimy się. Akceptuje, co czuję”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa HarperCollins pozycja to praca zbiorowa, która otrzymała nagrodę główną w XIX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku, kategorii książka dla dzieci od 0-7 lat. Przeznaczona jest ona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także dla rodziców i opiekunów, którzy zresztą znajdą w niej rady dotyczące określonych postaw. To również publikacja, która może zostać wykorzystana w gabinetach pedagogów, psychologów czy logopedów, pozwalająca dzieciom zrozumieć lepiej siebie i innych, zaś rodzicom – rozmawiać o problemach i emocjach.

  Niezależnie od tego, czy dziecko czyta samodzielnie czy też nie, możemy wciągnąć go we wspólną lekturę książki (i jednocześnie zabawę). Czytamy ją bowiem aktywnie, wykonując określone polecenia, zatem na wstępie należy przygotować kilka przedmiotów, takich jak nożyczki, kredki i pisali czy masa samoprzylepna. Na początek dziecko może pokolorować kolorowankę przedstawiające przyjęcie – dowie się przy okazji, że kiedy spędzamy z kimś czas doświadczamy całek gamy emocji i nie zawsze są one pozytywne. Będzie odgadywać emocje bohaterów w odpowiedzi na konkretne zdarzenia układając litery czy sylaby w określonej kolejności. Znajdzie się również coś dla wielbicieli wykreślanek, dziecko będzie ponadto łączyć wyrazy z właściwymi ilustracjami i zaznaczać konflikty, które przydarzyły się i w jego życiu, Wcześniej jednak pozna historię konfliktu Szymona i Sary, dowie się również, że by rozwiązać konflikt, konieczna jest zmiana myślenia i przyjęcie, ze wygrać można wspólnie.

  W książce znajdują się różnorodne ćwiczenia, pozwalające dopasować zarówno ich rodzaj, jak i sposób trudności do danego dziecka. Można ponadto wykorzystać poszczególne strony do rozmowy i przepracowania konfliktu, który nastąpił w danej grupie w przedszkolu, szkole czy nawet w domu (na przykład pomiędzy rodzeństwem), a książka prowadzi pokazując możliwe rozwiązania konfliktu i sposoby poszukiwania do nich dróg. Na końcu książki znajdują się naklejki, które dziecko wykorzystuje w trakcie wykonywania ćwiczeń, pracując niejako przy okazji nad motoryką małą. Ostatnia część książki to wspomniany poradnik dla rodziców, krótko charakteryzujący konflikt i przeprowadzający rodzica/nauczyciela przez proces efektywnego rozwiązywania go.

  To wszystko, w połączeniu z interesującą grafiką, w kolorach nie odciągających uwagi od samego tekstu i ćwiczeń sprawia, że książkę możemy wykorzystywać wielokrotnie i z pewnością będzie ona służyła radzeniu sobie z konfliktami. Których w dalszym życiu dziecko zresztą nie uniknie, dlatego warto, by odpowiednio wcześnie nauczyło się je rozwiązywać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tym razem porozmawiamy o konfliktach, o tym, co może stać się ich przyczyną oraz jak je rozwiązać. Zadania są naprawdę bardzo różnorodne. Autorzy zwracają uwagę na to, jak zażegnać konflikt oraz pokazują, jakie odpowiedzi mogą spowodować, że druga strona nie poczuje się urażona. Pokazano, co może stać się przyczyną bójki oraz, że czasami wyrabiamy sobie zdanie na jakiś temat, nie mając poglądu na całą sytuację. Na końcu zamieszczono poradnik dla rodziców. Całość utrzymana jest w biało-granatowej kolorystyce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję
 • Autorzy: Chantal Rojzman, Violene Riefolo
 • Wydawnictwo HarperKids
 • Seria Akceptuję, co czuję
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 80
 • Format: 22.0 x 28.0 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788327660213
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: On se dispute, on se réconcilie!
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788327660213
 • EAN: 9788327660213
 • Wymiary: 28.0 x 22.0 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Przyjaźń. Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić. Akceptuję, co czuję

  Przyjaźń. Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić. Akceptuję, co czuję

  Przyjaźń to źródło szczęścia i poczucia własnej wartości. Nie zawsze jednak łatwo jest znaleźć przyjaciół, a kiedy już ich znajdziemy czasem nie tak łatwo jest się przyjaźnić. W tej książce dzieci znajdą ćwiczenia, zadania i zabawy, które pomogą im w tworzeniu dobrej, wspierającej relacji z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,17 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

  Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

  Zbudowanie pewności siebie to jeden z kluczy do szczęścia. Wytworzona w dzieciństwie ma szansę trwać przez całe życie. Pomożemy dziecku, zadając mu konkretne pytania – czego się obawia? Czego potrzebuje? Czego boi się najbardziej? To rodzic tworzy podstawy pewności siebie dziecka. Zapewnia poczucie...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,91 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -18%
  Moje emocje. Akceptuję, co czuję

  Moje emocje. Akceptuję, co czuję

  Emocje, a zwłaszcza emocje dziecka to trudny temat. Dzieci nawet w ciągu kilku sekund potrafią przeskoczyć od uczucia euforii do przeżywania dołującego smutku. Najmłodsi wyjątkowo intensywnie odczuwają emocje i spontanicznie, wybuchowo je wyrażają. Bywa to trudne i niezrozumiałe dla samych dzieci,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,79 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -18%
  Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję

  Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję

  Dobre stosunki z rodzeństwem to wyzwanie. Czasami brat lub siostra są całkiem w porządku, a czasami się na nich denerwujemy. Czasem nawet chcielibyśmy, żeby ich nie było… W tej książce dzieci znajdą wiele ćwiczeń i zadań, które pomogą im zrozumieć braci i siostry, a także zaakceptować emocje, które...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,79 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Akceptuję, co czuję. Złość - jak sobie z nią poradzić

  Akceptuję, co czuję. Złość - jak sobie z nią poradzić

  Skąd bierze się złość? Jak ją wyrażać bez agresji? Od zawsze uczono nas, że złość nie jest dobra. Tak naprawdę często mylimy ją z przemocą, a to dwie zupełnie różne rzeczy! Wybuchy agresji i stres nie są przejawami prawdziwej złości. Z tej książki nauczymy się, jak odróżniać te emocje i sobie z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,14 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję

  Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję

  PRAWA DZIECKA? A CO TO TAKIEGO? To konkretne prawa, które pozwalają chronić dzieci na całym świecie. Ich celem jest zapewnienie im bezpieczeństwa, wolności i szacunku. W tej książce dzieci znajdą gry i zadania, dzięki którym lepiej zrozumieją, jakie są ich prawa. Książka napisana przez France Marie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,99 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,53 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -28%
  Basia. Wielka księga o uczuciach

  Basia. Wielka księga o uczuciach

  Po „Wielkiej księdze słów”, „Wielkiej księdze pytań” i „Wielkiej księdze przedszkola” czas na… „Wielką księgę o uczuciach”! Basia jest szczęśliwa zawsze w dzień słodyczowy. Lula czuje tremę przed występami na scenie. Mały Franek we wszystkich dorosłych budzi czułość. Babcia Krystyna martwi się o...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,91 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Ptaki. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

  Ptaki. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

  Trzepot skrzydeł, ćwierkanie wśród gałęzi… Wystarczy, że spojrzysz w górę, a zauważysz znajomą ptasią sylwetkę. Ale czy wiesz, jaki to ptak? Odkryj fascynujący świat ptaków i naucz się je rozpoznawać! W tej książce znajdziesz wiele ciekawych zadań, wymagających obserwacji otoczenia i ptaków. Czeka...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 17,61 zł 24,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -32%
  Pucio mówi dobranoc

  Pucio mówi dobranoc

  Pucio ma ochotę na zabawę, ale nadchodzi wieczór i wszyscy układają się do snu. Misia już śpi, więc trzeba być cicho, żeby jej nie obudzić. A co robią inni? Dźwig przez cały dzień nosił ciężary i teraz smacznie chrapie. Drzewo i samochód na parkingu też odpoczywają. Ciocia, która świętowała swoje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 13,60 zł 19,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Przyjaźń. Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić. Akceptuję, co czuję 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaźń. Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić. Akceptuję, co czuję

Przyjaźń to źródło szczęścia i poczucia własnej wartości. Nie zawsze jednak łatwo jest znaleźć przyjaciół, a kiedy już ich znajdziemy czasem nie tak łatwo jest się przyjaźnić. W tej książce dzieci znajdą ćwiczenia, zadania i zabawy, które pomogą im w tworzeniu dobrej, wspierającej relacji z...
Pewność siebie. Akceptuję, co czuję 0/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

Zbudowanie pewności siebie to jeden z kluczy do szczęścia. Wytworzona w dzieciństwie ma szansę trwać przez całe życie. Pomożemy dziecku, zadając mu konkretne pytania – czego się obawia? Czego potrzebuje? Czego boi się najbardziej? To rodzic tworzy podstawy pewności siebie dziecka. Zapewnia poczucie...
Batman. Bajki 5 minut przed snem 0/5 Nasza cena:
26,74 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Batman. Bajki 5 minut przed snem

12 opowiadań wypełnionych akcją! Dla Batmana każdy czas jest dobry, by zadbać w mieście o sprawiedliwość. Co noc walczy więc z bezprawiem w Gotham City. Wraz z komisarzem Gordonem i Robinem jest w stanie powstrzymać najsprytniejszych, najpodstępniejszych i najpaskudniejszych złoczyńców. W tej...
Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid 4/5 Nasza cena:
16,39 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid

Smrodek nie może się doczekać, kiedy zobaczy P/2015 OZ4, znaną jako kometa Shermana Holma. Dowiaduje się, że gdzieś w Rosji spadł meteoryt. Czas by do akcji wkroczył nieustraszony Smrodek, który uratuj Ziemię przed katastrofą! Wraz z Hanią w charakterze drugiego pilota Asteroidowy chłopak Smrodek...
My Little Pony. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami 5/5 Nasza cena:
13,34 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

My Little Pony. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami

Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami to najlepszy sposób czekania na posiłek w towarzystwie ulubionych bohaterów bajki. Książka z podkładkami pod talerz jest pełna zagadek i kolorowanek dla dzieci w różnym wieku. Maluch może pomóc Rarity wybrać najlepszy strój na piknik, a Pinkie Pie...
Pan Dobry 0/5 Nasza cena:
4,52 zł 5,32 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Dobry

Nowe tytuły w jednej z najpopularniejszych serii dla dzieci! Pełne humoru i przewrotne książeczki z charakterkiem opisujące przygody bardzo wyrazistych postaci, z którymi dzieciom łatwo się utożsamić. Przed odkryciem Dobrowa pan Dobry mieszkał w Złowie. Pan Dobry uwielbia pomagać ludziom, jest...
Mała Pomocnica 4/5 Nasza cena:
4,52 zł 5,32 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mała Pomocnica

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu Little Men i Mała Miss. Książeczki z charakterkiem. Mała Pomocnica należy do tych osób, które uwielbiają pomagać, ale zawsze przynoszą więcej szkody niż pożytku. Wiecie chyba, o co...
Masza i Niedźwiedź. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami 5/5 Nasza cena:
12,29 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Masza i Niedźwiedź. Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami

Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami to najlepszy sposób na czekanie przy stole bez nudy! Książka ma duży format i wytrzymały papier, na którym można postawić talerz, a to oznacza, że Masza i Niedźwiedź mogą towarzyszyć każdemu posiłkowi malucha. Połącz kropki, pokoloruj, znajdź...
My Little Pony. Książka do wyklejania 5/5 Nasza cena:
11,03 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

My Little Pony. Książka do wyklejania

Ta książeczka to osiem fantastycznych scen, które można uzupełnić naklejkami przedstawiającymi bohaterów serialu My Little Pony. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu postacie mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłowości...
Hania Humorek i Przyjaciele. Poszukiwanie Smrodkodonta 4/5 Nasza cena:
14,45 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hania Humorek i Przyjaciele. Poszukiwanie Smrodkodonta

Smrodek pragnie dokonać odkrycia stulecia! Kopie, drąży i ryje ziemię na swoim podwórku, by znaleźć kieł tygrysa szablozębnego, znanego tez pod nazwą smilodon. Czy Smrodkowi uda się wydobyć coś z ziemi zanim cały teren za domem się zapadanie?
Mała Buntowniczka 4/5 Nasza cena:
5,02 zł 5,32 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mała Buntowniczka

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu Little Men i Mała Miss. Książeczki z charakterkiem. Mała Buntowniczka zawsze mówi co innego, niż myśli. Jeśli nie znacie jej dobrze, może to być bardzo mylące! Mieszka w...
Wielka księga przygód. Basia. Tom 4 0/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga przygód. Basia. Tom 4

Kolejna wielka księga przygód Basi, a w niej: "Basia i remont", "Basia i piłka nożna", "Basia i wyprawa do lasu", "Basia i biblioteka", "Basia i wolność", "Basia i narty" oraz "Basia i zwierzaki"! Tuż przed snem Basia postanawia wgramolić się do łóżka rodziców, żeby byli mniej samotni. Przy okazji...
Wybrane bestsellery
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
49,48 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
Ugly Love 5/5 Nasza cena:
31,38 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ugly Love

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
111,99 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Zbuduj swój dom wokół mojego ciała 5/5 Nasza cena:
31,74 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała Powieść „Zbuduj swój dom wokół mojego ciała” została uznana przez  „The New York Times” i „Kirkus” za jedną z najlepszych książek 2021 roku, znalazła się w finale 2021 First Novel Prize, jest określana jako „fantastyczna” („The Sunday Times”), „ robiąca ogromne...
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,21 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Iskra. Żywioły Podkarpacia. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Iskra. Żywioły Podkarpacia. Tom 2

Kiedy zbrodnia staje się punktem zapalnym niechcianych wspomnień… Jest czerwiec, gdy w wypadku samochodowym ginie dziennikarz śledczy Grzegorz Treter. Policja uznaje wydarzenie za tragiczny wypadek, jednak Baśka, córka zmarłego, uważa, że okoliczności śmierci jej ojca są co najmniej podejrzane....
Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać

Szkoła potrafi być naprawdę wkurzająca i przestarzała! Czujesz się w niej czasami jak na taśmie produkcyjnej albo w zakładzie karnym? Natłok materiału do przyswojenia, nauczyciele bardziej skupieni na twoich błędach niż sukcesach, stresujące sprawdziany od bladego świtu… A do tego te ciągłe...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula