Po dwóch stronach

Autor:

Wilbur Smith

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Nasza cena: 29,82 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Czy w czasach wojennych potyczek jest miejsce na prawdziwą miłość? Książka "Po dwóch stronach" autorstwa Wilbura Smitha to opowieść o wielkiej odwadze, ale też zdradzie i sile miłości. Siedemnasty tom sagi o rodzie Courtneyów zabierze Cię w miłosną podróż szlakiem wojennych ścieżek.

Saffron Courtney to młoda Afroamerykanka o angielskich korzeniach, która przed wybuchem wojny związana była z Niemcem - Gerhardem von Meerbachem. Zakochanych łączyło gorące uczucie, ale ich więź wkrótce musiała być zerwana; kochankowie zostali bowiem rozdzieleni. Saffron staje się brytyjską tajną agentką, a Gerhard trafia do Luftwaffe.

Mężczyzna, pomimo tego, że przeciwny jest nazistowskiemu reżimowi, walczy o swoją ojczyznę. Mocno wierzy w to, że kiedyś uda mu się pozbawić Hitlera i jego zwolenników władzy. Nadzieja umiera w momencie, kiedy jego jednostka zostaje wysłana na wschodni front - do walki pod Stalingradem. Gerhard zdaje sobie sprawę z tego, że jego szanse na przeżycie z każdym dniem są coraz mniejsze.

Tymczasem Saffron trafia do Belgii. Zwerbowana przez brytyjski wywiad, szybko staje się celem bezwzględnego agenta nazistowskiego rządu.

Wilbur Smith to pochodzący z Afryki pisarz, który specjalizuje się w takich gatunkach jak: kryminał, sensacja, thriller, literatura piękna, powieść historyczna oraz powieść przygodowa. "Po dwóch stronach" to siedemnasta część cyklu "Saga rodu Courtneyów", będąca bezpośrednią kontynuacją "Łez wojny". Sagę zaczyna książka "Gdy poluje lew", natomiast następne pozycje to kolejno: "Odgłos gromu", "Upadek wróbla", "Płonący brzeg", "Władza miecza", "Płomienie gniewu", "Ostatnie polowanie", "Złoty lis", "Drapieżne ptaki", "Monsun", "Błękity horyzontu", "Triumf słońca", "Assegai", "Złoty lew", "The Tiger's Prey" oraz "Ghost Fire".
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mimo iż wojna wiąże się zawsze z nieludzkim okrucieństwem, cierpieniem, to obecna jest w jej trakcie także miłość. Ileż to par poznało się właśnie w czasach wojny, ileż zakochało się w sobie, mimo niepewnego jutra. Sama miłość jest jednak uczuciem niezwykle skomplikowanym, natomiast szczególnie trudna robi się w chwili, kiedy kochankowie pochodzą z różnych środowisk czy są różnej narodowości. Historia zna bowiem nie tylko przyjaciół rozdzielonych wojną, którzy nagle stanęli po dwóch stronach barykady, ale również ukochanych, którzy w pewnej chwili zostali zmuszeni do tego, by opowiedzieć się po którejś z opcji. I nie dotyczy to tylko związków Żydówek z gojami, ale również Niemców z obywatelkami Wielkiej Brytanii czy innych krajów pozostających w opozycji do narodu niemieckiego.

  Saffron Courtney i Gerharda von Meerback połączyła miłość niezależna od kraju pochodzenia, czysta i prawdziwa. Ona wychowała się w Afryce, a ze swoją dziką naturą jest za wolnością i niezależnością, on, mimo iż jest Niemcem, nie wyznaje wiary Hitlera w nadludzi. Ma przyjaciół wśród Żydów, jeden z nich był zresztą przez lata zaufanym doradcą rodziny, przynajmniej do czasu, kiedy brak i Gerharda, Konrad, zapalony aktywista i fanatyczny wyznawca Führera nie zwolnił go z obowiązków, bez żadnego wytłumaczenia czy odprawy, jakby lata pracy i poświęceń nie miały znaczenia. To Gerhard zdobył pieniądze i pomógł uciec rodzinie Solomonsa do Szwajcarii, ratując ich tym samym od czystki, choć jak się okazuje, za tę decyzję przyjdzie mu słono zapłacić.

  Na razie jednak jest w objęciach Saffron, a ich trwający od trzech miesięcy związek wydaje się być tym na całe życie. Tyle tylko, że stoją w obliczu wkroczenia wojsk niemieckich do Polski i wiedzą, że będą musieli się rozstać na pewien czas. Może nawet na zawsze. Tuż po tym, jak opuszczają Paryż, również Wielka Brytania staje się wrogiem Niemiec. Teraz już rzeczywiście stoją po dwóch stronach barykady. Szczególnie że Saffron zostaje zwerbowana do służby w wywiadzie, działając jako agentka Biura Operacji Specjalnych, SOE. I to agentka niezwykle ceniona, uznawana za niezłomną, która nie tylko bez mrugnięcia okiem jest w stanie wysadzić pociąg pełen niemieckich oficerów, ale i przetrwać nawet najcięższe przesłuchanie.

  W czasie, kiedy Saffron stoi po stronie wrogów III Rzeszy, Gerhard pracuje na jej rzecz. Jego pomoc prawnikowi rodziny zostaje potraktowana jako przestępstwo, a sam mężczyzna szantażowany, zgadza się zangażować swoje umiejętności architekta w projekt prowadzony pod kierunkiem Alberta Speera, a obejmujący stworzenie nowej stolicy imperialnej Rzeszy. Szybko jednak zostaje wciągnięty w zupełnie nową działalność – kiedy pierwszy raz siada za sterami samolotu wie, że to jego powołanie. Prężnie rozwijająca się kariera w tej dziedzinie prowadzi go aż do stanowiska dowódcy eskadry Luftwaffe, i do brania udziału w operacjach, które wzbudziłyby pogardę Saffron. Początkowo zresztą jest przekonany, że ukochana nie żyje - okazuje się że brak Gerharda po raz kolejny pokazał swoją prawdziwą naturę, przechwytując korespondencję kochanków. Dodatkowo, mimo iż robi karierę w wysokich kręgach, to tak naprawdę jest zazdrosny o Gerharda, szczególnie że ten dając się poznać w akcji, staje się dumą Goebbelsa oraz bohaterem filmowych kronik.

  Czy w takiej sytuacji jest możliwość, by jeszcze kiedykolwiek się z Saffron spotkali? A jeśli tak, to jak mógłby zasłużyć na jej miłość, skoro wyrządził tyle zła ludziom, skoro przyczynił się do śmierci tylu Żydów i innych, niewinnych obywateli różnych krajów? Czy istnieje sposób, by odkupić swoje winy? Przekonamy się o tym dzięki niezwykle wciągającej książce pt. „Po dwóch stronach”, będącej siedemnastym już tomem sagi rodu Courtneyów. Opublikowaną nakładem Wydawnictwa Albatros powieść można czytać jednak jako niezależną historię, fakt kontynuacji nie ma wpływu ani na odbiór książki, ani na podążenie za akcją. Ta zresztą toczy się wartko i obfituje w nagłe zwroty, dzięki czemu nawet na chwile nie ulegamy dekoncentracji, skupiając się na tym, co najważniejsze, czyli miłości kochanków, a także i ich walce o wolność, choć każde z nich czyni to na swój sposób. Tym samym książka porywa nie tylko miłośników opowieści z okresu II wojny światowej, ale i wszystkich, którzy potrafią docenić dobrą literaturę i akcję toczącą się na wielu płaszczyznach. Dodatkowym atutem powieści, poza wątkiem miłosnym i scenami pełnymi grozy i cierpienia, jest smutny obraz dwóch braci, tak bardzo różniących się od siebie, z których jeden jest owładniętym zazdrością i nienawiścią fanatykiem. To wszystko sprawia, że po zakończeniu lektury czytelnicy z pewnością sięgną po wcześniejsze tomy serii, z pełną świadomością, że oto zapewniają sobie szesnaście części wypełnionych emocjami i wciągającymi historiami o nieszablonowych ludziach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niesamowita powieść historyczna – „Po dwóch stronach”, Wilbur Smith, David Churchill

  Epicka historia miłości, której nie rozwieje nawet wojenna zawierucha.

  Saga o wzlotach i upadkach kolejnych pokoleń rodu Courtneyów. Zapoczątkowana powieścią „Gdy poluje lew”. Każdą z tych powieści można czytać, nie znając wcześniejszych – i to [Adres usunięty]. zaważyło na tym, że sięgnęłam po książkę. Byłam ciekawa pióra autora i przy tej książce mogłam się przekonać czy warto sięgać po inne jego lektury.

  „Po dwóch stronach” to kontynuacja powieści „Łzy wojny”. Jest to opowieść o losach Saffron Courtney oraz Gerharda von Meerbach. Poznali się… no właśnie. Saffy w okresie noworocznym przejechała pół Europy do przyjaciółki Chessi, która poinformowała ją, że spodziewa się oświadczyn swojego ukochanego. Nie mogła postąpić inaczej, tylko chciała dzielić z nią jej radość. Miała również inny plan na ten okres – przejazd torem Cresta Run. Nie miała pojęcia, że spotka tam miłość swojego życia i okaże się nim mężczyzna, którego Chessie zamierzała poslubić. Czy poróżniło to przyjaciółki?

  Saffron i Gerhard. Brytyjka i Niemiec – zakochani w sobie bez pamięci. Wojna nie jest łaskawa dla ich miłości. Dziewczyna zostaje zwerbowana przez brytyjskie Biuro Operacji Specjalnych, przeszkolona i wysłana na misję. Pod przykrywką dociera do postawionych na szczytach władzy bezwzględnych nazistowskich oficerów. Liczy się dla niej dobro ojczyzny, nie własne życie. Tymczasem On walczy w barwach Luftwaffe jako pilot dowodzący szwadronem myśliwców w bitwie o Stalingrad. Widząc pacyfikacje żydów w Równem, uznaje, że będzie walczył dalej, ale przeciwko Hitlerowi. Jaka w skutkach będzie podjęta przez niego decyzja? Czy kiedykolwiek spotka jeszcze swoją ukochaną?

  Podsumowując: muszę przyznać, iż książka pokazuje znakomity warsztat pisarski autora. Zwroty akcji, interesująca fabuła, historia trzymająca za serce. Przerzucamy tylko kartkę za kartkę zatracając się w powieści i aż zbyt szybko dobijamy do końca przedstawionej nam historii. Każdy kto ceni powieści historyczne ją doceni za nietuzinkowość, za role bohaterów, za aspekty miłosne, psychologiczne, wiarę na szczęśliwy finał wojny i miłości. Zachęcam do lektury.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To moje drugie spotkanie z Wilburem Smithem i Davidem Churchillem. Ta powieść to dalszy ciąg sagi o rodzie Courtneyów i bezpośrednia kontynuacja powieści „Łzy wojny”. I muszę przyznać, że za każdym razem jest ciekawie, intrygująco i tajemniczo. Każda kolejna książka tych autorów to pewność satysfakcji i zadowolenia. Autorzy mają znakomity dar wkomponowywania trudnych ludzkich historii w realia historyczne, w tym przypadku w czasy II wojny światowej. Zapraszam więc na sentymentalną podróż do trudnych, brutalnych i dla nas niewyobrażalnych chwil II wojny światowej …

  Poznajemy dalsze losy Saffron Courtney i Gerhard von Meerback, bohaterów, których wszystko dzieli, a czy coś ich łączy? Ona jest agentką brytyjskiej tajnej agencji infiltrującej państwa okupowane przez nazistów. Zostaje przydzielona do sekcji T, działającej w Belgii i Holandii. Tam też przeprowadza najważniejszą dla niej operację, brzemienną w skutki. On walczy jako pilot Luftwaffe na froncie wschodnim, jest dowódcą grupy myśliwców. Walczy z wrogiem, jednak wbrew swoim przekonaniom, jako cel obrał zemstę na nazistach. Jego największym wrogiem jest brat, Konrad, wierny wielbiciel Hitlera i piewca jego metod pracy. Chce za wszelką cenę upokorzyć Gerharda i pokazać mu jego miejsce, z tego powodu odczuwa wielką satysfakcję.

  Oni chcieli by być razem. Tylko w czasach wojny nie jest to możliwe do spełnienia. Są po dwóch przeciwnych stronach. Czy uda im się być razem po tej samej stronie?

  Po dwóch stronach to piękna historia trudnej i niemożliwej do spełnienia miłości, pełnej nadziei na pokonanie wielkich przeszkód, w zasadzie takich, których się nie da pokonać. Oboje walczą przeciw sobie, bo tak im nakazuje obywatelska odpowiedzialność, inaczej sobie nie wyobrażają. Jednak w ich osamotnionych i zranionych sercach kiełkują inne uczucia, nie mające nic wspólnego z wrogością i jakąkolwiek zemstą. Pragną siebie i w zasadzie żyją w przekonaniu, że nigdy nie będzie im dane się jeszcze spotkać i być razem. Czy tak rzeczywiście będzie? Czy jednak ktoś nad nimi czuwa i pozwoli, aby łączące ich na odległość uczucie się ziściło? W normalnych warunkach można by powiedzieć, że wszystko jeszcze jest możliwe, ale czy w czasach walk wojennych można zaryzykować takie stwierdzenie? Ja bym się chyba nie odważyła. A wy jak sądzicie? Czy los się do nich uśmiechnie i staną na swojej drodze? Bardzo bym chciała, aby ta historia miała pełen radości happy end, ale przekonajcie się sami jaką los przygotował im niespodziankę … Ale ta lektura to również obraz toczących się walk wojennych w latach 1939-1945, obraz zniszczeń i bestialstwa, jakie zgotowały światu barbarzyńskie i nazistowskie Niemcy. Obraz smutku, rozpaczy, wielkich i niewyobrażalnych krzywd i mordów na ludziach, psychicznego i fizycznego niszczenia ludzi. Każdy z nas zapewne czytał czy słyszał o tym, co naziści wyprawiali w obozach zagłady, więc nie będę po raz kolejny przedstawiać tego wzburzającego obrazu.

  Autorzy świetnie prowadzą nas przez całą historię. Nieoczekiwane i liczne zwroty akcji, intrygi i zaskakujące wydarzenia, szeroka paleta odczuć i wrażeń, emocje szaleją od samego początku, trzeba mocno trzymać je na wodzy, aby za daleko nie pogalopowały. Momentami ogarniała mnie złość i wściekłość na całą tą zbrodniczą niemiecką machinę, chwilami łzy wzruszenia płynęły strumieniem po rozpalonych policzkach, a czasami skruszone serce ocierało się o chwile nadziei na spełnienie nierealnych marzeń.

  Czy warto skusić się na tę powieść? Powiem szczerze, że aż nie przystoi zadawać takiego pytania. Tej powieści nie można przegapić, ona zafunduje wam terapię wstrząsową, uwięzi was w kokonie własnych emocji trudnych do ujarzmienia. Ona jest niesamowita pod każdym względem, jej w ogóle nie trzeba zachwalać. Już nazwiska autorów powinny dla was zaświadczyć o wartości tej lektury. Nic dodać, nic ująć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Po dwóch stronach barykady 5/5 Nasza cena:
31,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po dwóch stronach barykady

Powrót z Francji do powojennej komunistycznej Polski okaże się największym błędem Marii i jej córki Agaty, która zapłaci za tę decyzję szczególnie wysoką cenę.Bronek Basista potrzebuje pieniędzy na spłatę kredytu. Gdy okazuje się, że być może mógłby się starać o odszkodowanie za krzywdę rodziców,...
Zniewolona. Po drugiej stronie wolności 0/5 Nasza cena:
20,33 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zniewolona. Po drugiej stronie wolności

Książkowa wersja bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego „Zniewolona”, który zawładnął sercami milionów polskich widzów Kontynuacja powieści „Zniewolona. Bez prawa do miłości” Przez całe swoje życie Katierina była bezwolną lalką, zabawką w cudzych rękach. Chłopką pańszczyźnianą  -...
Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie

W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna...
Po drugiej stronie Uralu 4/5 Nasza cena:
30,39 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie Uralu

Są takie podróże, które przypominają o tym, co naprawdę liczy się w życiu.Rosja jest ogromna. Znajduje się na dwóch kontynentach, obejmuje jedenaście stref czasowych, zamieszkuje ją niemal sto pięćdziesiąt milionów ludzi mówiących w kilku różnych językach, wyznających różnych bogów i mających...
Dom po drugiej stronie jeziora 5/5 Nasza cena:
24,46 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom po drugiej stronie jeziora

Rok 1928. Do willi nad jeziorem w Błękitnych Brzegach przyjeżdża Maria, która ma objąć posadę guwernantki dwóch sióstr – Matyldy i starszej Adeli. Ale Maria ma także inny, ukryty cel. Chce rozwikłać pewną zagadkę z przeszłości. Nie wie jednak, że może okazać się to niebezpieczne. Nie tylko dla niej...
Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie (pocket) 0/5 Nasza cena:
11,77 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie (pocket)

W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna...
Po stronie cieni 0/5 Nasza cena:
27,22 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po stronie cieni

Po stronie cieni to powieść o starości, do której każdy z nas musi dojrzeć. To opowieść o zmierzchu, o trwaniu w tym przedziwnym stanie, w którym – jak sugeruje nam Kamiński – już wcale nie jest takie pewne, po czyjej jest się stronie: tych, którzy żyją, czy tych, którzy żyli? Poza tym, co to...
Po drugiej stronie Tom 2 4/5 Nasza cena:
30,39 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie Tom 2

Gdziekolwiek się znajdujesz, zawsze ktoś stoi po drugiej stronie…Drugi tom pasjonującej powieści o losach zawiedzionej przyjaźni i nieodwzajemnionej miłości. A także o tym, czy można, na przekór wszystkiemu, a przede wszystkim wbrew sobie, naprawić błędy, które popełniło się w przeszłości. Czy da...
Po drugiej stronie Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,02 zł 35,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie Tom 1

Czy moc dziecięcych wspomnień może odmienić dorosłe życie?Z końcem sierpnia 1996 roku Blanka Miller staje w progach swojej dawnej szkoły. Jej małżeństwo zakończyło się rozwodem i kobieta powróciła z Poznania do rodzinnej Warszawy. Przywiozła ze sobą dwoje dzieci, Piotra i Majkę, a oprócz tego...
Po drugiej stronie 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie

Młoda dziewczyna wychodzi za mąż bez miłości i wyjeżdża do Chicago. Ten związek to ucieczka z rodzinnego domu, zdominowanego brakiem ciepła i czułości oraz kalectwem młodszej siostry. Tam zakochuje się z wzajemnością w starszym od siebie o szesnaście lat lekarzu weterynarii, mieszkającym na stałe w...
Po drugiej stronie 5/5 Nasza cena:
30,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie

„O czym jest moja książka? O tym, że maluję obrazy. Tworzę coś z niczego, czyli w pewnym sensie jestem bogiem, ale nie tym z Paktofoniki, i nie Jezusem Chrystusem, nawet nie Zeusem, tylko takim małym bogiem, bożkiem. Kiedy zasypiam, obrazy się budzą, życie w nich toczy się normalnie, tak jak u nas,...
Po drugiej stronie 0/5 Nasza cena:
39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po drugiej stronie

Akcja powieści toczy się w Polsce na początku lat 90. Jej bohaterami są młodzi ludzie uwikłani w skomplikowane i zaskakujące historie, które zmuszają ich do podejmowania trudnych decyzji. Wśród nich są młoda wdowa z czwórką dorastających dzieci, ksiądz tuż po ukończeniu seminarium i początkujący...
Wybrane bestsellery
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 5/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Nowe rozdanie 5/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula