Oona kontra życie

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
448
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Nasza cena: 25,98 zł 41,90 zł Taniej o: 38%

Zastanawiasz się czasem, jak będzie wyglądać Twoje życie w przyszłości? Przeczytaj książkę "Oona kontra życie" i wyrusz we wzruszającą podróż, aby zatrzymać to, co przemija.

Oona Lockhart kończy 19 lat, a nadchodzący Sylwester ma być początkiem nowego etapu życia. Ma poukładane życie, wspaniałą rodzinę i świetlaną przyszłość. Musi jedynie dokonać istotnego wyboru. Wyjechać za granicę na studia czy ruszyć w trasę koncertową ze swoim chłopakiem i własną kapelą? Dziewczyna szybko odkrywa, że życie może być znacznie bardziej skomplikowane.

Po wybiciu północy zasypia i budzi się 32 lata później. Nie pamięta tego etapu swojego życia i musi na nowo odkryć świat. Lekka nadwaga nieustannie ją drażni, a w dodatku nie nadąża za nowinkami technologicznymi. Jej najbliżsi również się pozmieniali, a niektórych brakuje. Jedynym plusem sytuacji wydaje się fakt, że jest niewyobrażalnie bogata. Tylko czy to wystarczy, aby prowadzić nowe i szczęśliwe życie?

Sytuacja dodatkowo się komplikuje. Oona odkrywa, że każdy Nowy Rok przenosi ją w czasie do innego etapu życia. Co każde 365 dni jej życie drastycznie się zmienia, a porażające poczucie straty nie może jej opuścić. Czy zdoła wrócić do normalności? A może będzie musiała nauczyć się cieszyć z ulotnych chwil, które znikają w mgnieniu oka?


O autorce

Margarita Montimore stworzyła wzruszającą powieść o przemijaniu i o tym, co pozostaje niezmienne pomimo upływu czasu. Jak czerpać radość z życia i chwytać jego najpiękniejsze momenty? Bestsellerowa książka "Oona kontra życie" jest pierwszym dziełem autorki przetłumaczonym na język polski.


Zobacz booktrailer książki "Oona kontra życie"!

Recenzje (22)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Odpuść sobie mikrozarządzanie swoim życiem i po prostu nim żyj; radość i głębia przyjdą same. Znajdź złoty środek między ryzykiem a rozsądkiem. Pielęgnuj tę równowagę. Staraj się, jak możesz. Traktuj dobrze samą siebie, nawet – a zwłaszcza – jeśli życie nie traktuje cię dobrze”.

  „Oona kontra życie” to niewątpliwie interesująca, z całą pewnością niesztampowa historia, która potrafi zaskoczyć niejednym zwrotem akcji, aczkolwiek ja mam wobec niej nieco ambiwalentne odczucia.

  Sięgnęłam po ten tytuł, ponieważ zaintrygował mnie opis. Przeczytałam go i w mojej głowie od razu pojawiła się myśl „to może być coś naprawdę dobrego, totalnie oryginalnego, a przy tym absorbującego”! I kurczę, nie czuję się tak do końca usatysfakcjonowana. To była dobra lektura, ale bez żadnych fajerwerków. Dla mnie najsłabszy okazał się początek, a właściwie pierwsze kilkadziesiąt stron, które mnie nie porwały, a przez które wręcz było mi dość ciężko przebrnąć. Główna bohaterka przenosi się w czasie, a my razem z nią. Rok 1982 nagle zamienia się w rok 2015, a Oona odkrywa, że niestety nie jest już młodą dziewczyną, a pięćdziesięciojednoletnią kobietą. I właśnie ten pierwszy przeskok czasowy był dla mnie najtrudniejszy, bardzo dezorientujący, sprawił, że poczułam się na maksa zagubiona w akcji, zresztą podobnie jak Oona, która też nie potrafiła zrozumieć, co się właściwie stało i dlaczego. Dodatkowo narracja w trzeciej osobie, za którą w większości przypadków nie przepadam, tutaj również trochę utrudniła mi „wczucie” się w losy postaci. Po drugim przeskoku było już trochę lepiej, gdyż zaczęłam się mniej więcej orientować w treści, niektóre wątpliwości zostały rozwiane, a nurtujące mnie pytania zyskały odpowiedzi, natomiast przy trzecim i każdym kolejnym „skoku” w czasie odczuwałam coraz większe zdumienie, jak również podziw dla autorki, ponieważ niesamowite było to, jak wszystkie opisane wcześniej wydarzenia oraz wątki niespodziewanie zaczęły się ze sobą zazębiać, łączyć w jedną logiczną całość, a fabuła, która początkowo wydawała mi się dziwna, bez większego sensu i strasznie chaotyczna, nagle stała się dopracowana, przemyślana w każdym aspekcie, a także ze strony na stronę coraz ciekawsza. I cieszę się, że przebiłam się przez ten pogmatwany, niejasny, nieco zniechęcający do dalszej lektury początek, gdyż druga połowa powieści okazała się warta tego poświęcenia. Byłam też przekonana, że postać Oony pozostanie mi obojętna do końca historii, a tak się nie stało, ostatecznie śmiało mogę powiedzieć, że się polubiłyśmy. 💙

  „Oona kontra życie” to książka niebanalna, pomysłowa, momentami zabawna, nostalgiczna, refleksyjna, której myślę, że warto dać szansę. Może nie wzbudza wielkich emocji, ale ma ukryte między wierszami ważne przesłanie. Jest to historia, która opowiada o przemijaniu. Uczy, aby czerpać garściami z każdego danego nam dnia, dostrzegać szczęście w każdej drobnej chwili naszej egzystencji i cieszyć się z małych rzeczy. Uczy tego, aby po prostu cieszyć się życiem. 💙

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeżeli miałabym przyporządkować tą książkę do jakiegoś gatunku, to właściwie nie wiem co miałabym powiedzieć. Niby mamy tu fantastykę, ponieważ mamy do czynienia tu ze skokami w czasie, ale jest tu też coś z powieści obyczajowej, nostalgicznej, refleksyjnej. Taki misz masz, ale w sumie nie można powiedzieć, że jest to coś negatywnego. Wręcz przeciwnie. Fajna historia, przyjemna w swoim odbiorze. Bohaterka, która musi poradzić sobie z wieloma problemami. W jednym momencie była nastolatką, aby dosłownie za chwilę stać się kobietą, która ma 50 lat na karku. Świetnie ukazana historia, która i Wam się spodoba.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chcielibyście czasem cofnąć lub przyspieszyć czas? Jak myślicie, czy Wasze życie byłoby lepsze gdybyście mieli drugą szansę?

  Oona nie miała na to wpływu i z pewnością nie była szczęśliwa gdy w jednej sekundzie z tryskającej energią nastolatki zamieniła się w pięćdziesięcioletnią kobietę. To się działo ciągle. Każdego roku, o tej samej porze, dziewczyna przemieszczała się w czasie nie mając na to wpływu... Czy dokona lepszych wyborów? Czy uda się jej uniknąć błędów?

  Uwielbiam tą historię. Pokochałam ją już od pierwszego rozdziału. Każda strona sprawiała, że z fascynacją i niezwykłym zainteresowaniem poznawałam losy Oony. Bardzo orginalny pomysł na fabułę przeskoków w czasie. Rzadko sięgam po fantastykę, ale ta książka mnie zachwyciła swoją oryginalnością. Zmieniające się czasy, rozwój gospodarczy, zmiany zachodzące w ludziach... Przesiąknięta emocjami i skrywająca w sobie niezwykłą wyjątkowość opowieść, która sprawia, że nie potrafimy przestać o niej myśleć. Muszę się Wam przyznać, że nie pamiętam, bym czytała kiedykolwiek taką historię. Słodko-gorzka, a zarazem pełna refleksji. Obiecuję, że łezka w oku zakręci się nie raz...

  Pomimo tego, że zawiera w sobie mnóstwo elementów fantastyki, to jest też bardzo życiowa i polecam ją z całego serca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Oona to imię równie oryginalne, co życie samej bohaterki. Nie ukrywam, że właściwie trudno mi nawet powiedzieć coś konkretnego o jej osobowości, charakterze czy dominujących cechach. Spędzamy w jej towarzystwie kilka lat, a jednak za każdym razem miałam wrażenie, że kolejny rok przeżywa zupełnie inna osoba. Dodatkowym utrudnieniem było również inne otoczenie, w jakim znalazła się Oona po przekroczeniu magicznej sylwestrowej daty.

  Książka wyzwala pewien rodzaj nostalgii, która wciąż towarzyszy głównej bohaterce. Najbardziej, spodobała mi się część opisowa tła, w której mamy szansę porównywać zmieniające się czasy, rozwój technologiczny i zmiany zachodzące w społeczeństwie. Każdy rok spędzony z Ooną to szansa na poznanie innych sytuacji gospodarczych czy politycznych, jakie miały wówczas miejsce. Niemniej czytając, odczuwałam pewien chaos, który towarzyszył głównej bohaterce. Jej brak emocjonalnej stabilności i coś, co wciąż kazało poszukiwać, testować, no i oczywiście również błądzić chwilami bywał męczący. Może wynika to z jej młodego wieku, bo poznajemy ją w dniu dziewiętnastych urodzin, a może z charakteru?Jedno jest pewne, każdy rozdział rozpoczynałam, podobnie jak Oona, czyli z wielką niewiadomą i ciekawością jednocześnie. Co teraz? Kogo spotka Oona i jak żyje w kolejnym, choć nie ułożonym według kalendarza roku? To z pewnością największy atut tej historii, bo przyznaję, ze czyta się ją niezwykle szybko i z zainteresowaniem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wciąż musiała nadrabiać zaległości i na nowo układać pomieszane elementy swojej egzystencji."

  @damiella

  Oona była nastolatką mającą głowę pełną marzeń i planów ale nie spodziewała się, że to ostatnie chwile normalności. Urodzona 1 stycznia dziewczyna nie widziała, że teraz każde jej urodziny będą inne, a życie zmieni się diametralnie. Będzie więźniem własnej egzystencji. Ponieważ co rok będzie się przenosiła w czasie. Duchowo będzie wciąż tą samą młodą dziewczyną, ale nie wie jaką wersję siebie zobaczy i w którym roku się ocknie. Raz będzie młoda, raz całkiem dojrzała, jedyne co jest jej pewnikiem to matka, która nie była idealna, ale dopóki może będzie troszczyła się o córkę jak tylko potrafi. Także finanse, których pomnażanie szło jej lekko i umiała dobrze dbać o własną przyszłość chociaż pod tym jednym kierunkiem miała stabilizację. Cała reszta jej życia to jedna karuzela, która nie wiadomo, w którym momencie akuratnie się zatrzyma.

  Początkowo do książki podeszłam z lekkim dystansem, jednak nie spodziewałam się, że tak bardzo mnie wciągnie swoją zaskakującą i nieobliczalną fabułą. Jest to zlepek różnych gatunków, który wciąga i mimo tego, że początkowo nie umiemy się odnaleźć w tym wszystkim tak jak Oona, główna bohaterka. Jej życie z normalności wskoczy w jakiś dziwny wir, i za każdym razem nie będzie wiedziała w jakim roku obecnie się ocknie. Raz ma ponad 50 lat innym razem znów wraca do nastoletnich szaleństw. Jej życie jest skomplikowane, ponieważ nie zna tak naprawdę samej siebie. Musi uczyć się wszystkiego od nowa, a każda podróż w czasie trwa tylko rok. Wiele ją ominie, i wciąż będzie odczuwała straty, braku dawnych miłości i przyjaciół, nieodwracalne zmiany, utraty najcenniejszych chwili i okropnie trudnych decyzji, ale też wiele dzięki temu zyska doceniając dane chwile takimi jakie są. Nauczy się, że nie na wszystko może mieć wpływ i stara się za każdym ostrzegać daną siebie w stosownych dawkach. Jest to skomplikowana i wciągająca książka ale nie sposób jej odłożyć do samego końca. Pełna zagadek, niewiadomych i faktów, których chronologia jest pomieszana jak życie Oony. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -35%
  Nagie serca

  Nagie serca

  − Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,19 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -37%
  Wybaczam ci

  Wybaczam ci

  Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,13 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Wróć do mnie

  Wróć do mnie

  Jedna noc sprzed ośmiu lat na zawsze odmieniła jego życie. Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu. Żadnych imion. Żadnych obietnic. Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal. Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -45%
  Będziesz tego żałować

  Będziesz tego żałować

  Początek nowej serii autorki bestsellerów „Stażystka” i „Służąca”! Uciekała przed niebezpieczeństwem. Azyl okazał się pułapką. Po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę Iga nie czuje się już bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Jestem mordercą

  Jestem mordercą

  Stoję jeszcze chwilę nad nieruchomym ciałem, dysząc i tkwiąc w tym wyjątkowym stanie między niebem a piekłem, między życiem a śmiercią. Czuję się bogiem. Zrobię wszystko, by się nim stać. Opowieść z przerażającej perspektywy mordercy. Prawdziwa historia jednego z najbardziej bestialskich seryjnych...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,84 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Zawalcz o mnie

  Zawalcz o mnie

  Zakochałem się w Sydney Hastings, kiedy miałem dziesięć lat. Kiedy mieliśmy po szesnaście lat, przyrzekliśmy sobie być razem na zawsze. Kiedy miałem dwadzieścia dwa lata, złamałem wszystkie dane jej obietnice. Zostawiłem ją i przyrzekłem sobie, że nigdy nie wrócę w rodzinne strony. Po śmierci ojca...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,91 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -33%
  On jest dla mnie

  On jest dla mnie

  Przyjaźnię się z Devney Maxwell od szóstego roku życia, ale nigdy nie powiedziałem jej, jak bardzo ją kocham. Jako zawodowy gracz w baseball spędzam większą część roku w rozjazdach, ale ona jest moim domem – jedynym, jaki znałem. Kiedy wróciłem do Sugarloaf, aby zająć się rodzinną farmą,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,91 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Porzucona narzeczona

  Porzucona narzeczona

  Opowieść romantyczna z dużą dawką goryczy i tragicznych przeżyć po drodze. Czy tym razem będzie happy end? Zuzanna w śnieżnobiałej sukni, z oczyma lśniącymi szczęściem, gotowa jest powiedzieć: tak i rozpocząć nowe życie u boku swego wybranka. Okazuje się jednak, że ON ma nieco inne plany, z gatunku...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -65%
  Zosia z Wołynia. Prawdziwa historia dziewczynki, która ocaliła żydowskie dziecko

  Zosia z Wołynia. Prawdziwa historia dziewczynki, która ocaliła żydowskie dziecko

  Niezwykła historia kobiet, które połączył Holokaust! Najgorsze chwile zawsze się pamięta. To, jak nas podpalili, jak na brzuchu doczołgałam się do ojca - do dziś to widzę, gdy nie mogę zasnąć. I wzrok tej żydowskiej dziewczynki, Inki. Taki błagalny... Zosia jest sama w cudzym mieszkaniu. Na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 14,00 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -26%
  Dziewczyny z Wołynia

  Dziewczyny z Wołynia

  Dzieci przetrwały rzeź. Teraz opowiadają historię zamordowanych rodziców i dziadków. Rozalia miała osiem lat, gdy schowana w piwnicy słyszała ostatnie słowa umierającej matki i siostry. Zofia pamięta złowieszczą przestrogę - "Jutro ma was tu nie być. Będą mordowali". Tak ostrzega ich wiejska...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 33,23 zł 44,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Kobiety, które pragną więcej. Życie seksualne Polek – historie prawdziwe 5/5 Nasza cena:
33,47 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobiety, które pragną więcej. Życie seksualne Polek – historie prawdziwe

To lektura dla dorosłych. Kobiety, które odważyły się odnaleźć swoją seksualność i – przede wszystkim – tożsamość, w rozmowach z dwójką doświadczonych seksuologów opowiadają o własnych doświadczeniach i poszukiwaniach. Od tysięcy lat pozycja społeczna kobiet, a co za tym idzie, ich seksualność były...
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2. King. Tom 6 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2. King. Tom 6

Zawsze był gotów nieść pomoc najbliższym. Teraz sam jej potrzebuje. Mimo że Preppy powrócił do świata żywych, jeszcze nigdy nie czuł się tak martwy w środku. Nie wierzy w to, że rany, których doznał, kiedykolwiek się zagoją. Najbardziej jednak nie może pogodzić się z tym, jak bardzo skrzywdził Dre....
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki! Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia....
Lista, która zmieniła moje życie 4/5 Nasza cena:
28,66 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lista, która zmieniła moje życie

Bestsellerowa powieść Olivii Beirne "Lista, która zmieniła moje życie" zabierze was w zabawną podróż, która pokaże, co tak naprawdę znaczy żyć… Georgia kocha wino, programy reality show i siedzenie na kanapie po pracy. Nie znosi wysokości, sprawdzania swojego konta bankowego, chodzenia na randki...
Sekretne życie pisarzy 5/5 Nasza cena:
27,96 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretne życie pisarzy

Każdy z nas ma trzy życia: publiczne, prywatne i sekretne... - Gabriel García Márquez Fascynująca powieściowa łamigłówka stworzona przez gwiazdę współczesnej literatury francuskiej. W 1999 roku, opublikowawszy trzy kultowe powieści, sławny autor Nathan Fawles ogłosił koniec pisarskiej kariery i...
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia, postanawia zrobić wszystko, aby jego córki nie zabrała...
Ósme życie (dla Brilki). Tom 2 5/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ósme życie (dla Brilki). Tom 2

Druga połowa XX wieku. Zimna wojna. Kitty Jaszi i jej brat Kostia żyją po dwóch stronach żelaznej kurtyny. On jest radzieckim oficerem zaangażowanym w budowę podwodnych okrętów atomowych, ona odnoszącą sukcesy piosenkarką. Dla obojga los bywa jednak podobnie niełaskawy. I dla ich bliskich. Kobietom...
Skradzione życie 5/5 Nasza cena:
26,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skradzione życie

Mysłowice, lato 1939 roku. Ewa Abramowicz jako posłuszna córka przygotowuje się do zaaranżowanego przez rodziców ślubu. Dziewczyna ma wątpliwości, czy związek z Davidem będzie udany. Tak wiele różni Ewę od narzeczonego, a do tego małżeństwo z ortodoksyjnym Żydem pozbawi ją resztek swobody....
Sekretne życie pszczół 4/5 Nasza cena:
30,91 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretne życie pszczół

Najsłynniejsza książka Sue Monk Kidd, autorki bestsellerowych Czarnych skrzydeł. Pachnąca miodem, ciepła, wzruszająca i przerażająca zarazem opowieść o konfliktach na tle rasowym i kobiecej przyjaźni ponad podziałami. Lily jest biała, ma 14 lat, oschłego, agresywnego ojca i olbrzymie poczucie winy....
Życie na wynos 5/5 Nasza cena:
21,60 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie na wynos

Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie...
Moje sekretne życie 5/5 Nasza cena:
21,64 zł 32,89 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje sekretne życie

"Moje sekretne życie" to zabawa, pęd wyobraźni nieokiełznanej, zapamiętanej. Jednocześnie zapis życia artysty, jak i masa jego własnych rozważań i filozofii. Porozrzucane obrazy, mity, manie i talenty, które dopiero, gdy zamykamy książkę, pozwalają by w naszej pamięci utworzyło się coś na kształt...
Jedno życie wystarczy. T.1 Nie czas na miłość 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życie wystarczy. T.1 Nie czas na miłość

"Jedno życie wystarczy. Nie czas na miłość" to kolejna powieść Edyty Świętek na temat bardzo aktualny w dzisiejszym świecie. W jak dużym stopniu społeczna dysfunkcja rodzinnego środowiska ma wpływ na sytuację i pozycję dziecka wśród rówieśników i jak wielki wpływ ma na dorosłe życie człowieka?...
Wybrane bestsellery
Password Reset B2. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
44,37 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
26,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,48 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
30,68 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula