Obiecasz mi

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
456
Nasza cena: 28,55 zł 39,99 zł Taniej o: 29%

Sięgnij po książkę "Obiecasz mi" autorstwa Diany Brzezińskiej i przekonaj się, na jakie próby wystawia nas życie w najmniej spodziewanych momentach!

Znajomość drugiego człowieka to podstawa do zbudowania trwałej relacji opartej na zaufaniu i bliskości. Znajomość samego siebie jest niemal równie istotna. Większość osób wychodzi z założenia, że wie, jak poradziłaby sobie w sytuacjach trudnych. Czy aby na pewno tak jest?

Ada Czarnecka i Krystian Wilk to niezwykły duet, który połączyła zawodowa kariera. Dzień w dzień rozwiązują sprawy kryminalne, czerpiąc zarówno z doświadczenia zdobytego przez podkomisarza, jak i z umiejętności wnikania w zakamarki osobowości podejrzanych, którą przejawia profilerka. Oboje wiedzą, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Gdy jednak Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana, który mówi jej, że obudził się właśnie obok swojej zamordowanej partnerki i nie pamięta niczego z ubiegłej nocy, nie może wyjść z szoku. Od tej pory rozpoczyna się walka z czasem.

Czarnecka robi wszystko, co w jej mocy, by pomóc Wilkowi, który jej zdaniem jest wrabiany. Organizuje mu ucieczkę i kryjówkę, podczas gdy sama przejmuje ster i rozpoczyna prywatne śledztwo, mające na celu zdemaskowanie winnego. Czy jej misja zakończy się sukcesem? I czy słusznie dała Krystianowi kredyt zaufania?


O autorce

Diana Brzezińska to młoda polska pisarka, która swoją literacką karierę rozpoczęła stosunkowo niedawno, jednak zdążyła już zjednać sobie pokaźne grono Czytelników. Specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków jak: thriller, kryminał oraz literatura sensacyjna. Jej wykształcenie prawnicze i odbyte kursy z dziedziny kryminalistyki zaowocowały autentycznością i przekonującym realizmem przedstawianych w książkach wydarzeń. Dotychczas opublikowała już tytuły: "Będziesz moja" oraz "Zaufasz mi".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzecia część serii o Adzie i Krystianie w moim odczuciu to prawdziwy majstersztyk, zdecydowanie jest jeszcze lepsza niż dwie poprzednie, choć i tamtym niczego nie brakowało.

  Misternie utkana intryga, szybka akcja i nagłe niespodziewane zwroty akcji, zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie, porywa od pierwszej strony, wywołując wiele emocji.

  Oczywiście trudno uwierzyć w winę głównego bohatera, jednak dochodzenie do prawdy i ustalenie sprawcy stanowiło ciekawą zagwozdkę, i przysporzyło mi dużo przemyśleń, bo jak wiadomo Krystian nie był święty ;) i przez długi czas zastanawiałam się, co by się stało gdyby jednak prawda okazała się inna.

  Wyraziści bohaterowie, kilka nowych postaci, które wprowadzają powiew świeżości i wiele emocji- choć nie zawsze pozytywnych- sprawiają, że książkę chce się czytać bez chwili przerwy.

  Zagadnienia prawne i realistyczne opisy z sali sądowej, pokazują, że autorka zna temat od podszewki i dobrze się w nim czuje.

  Błyskotliwe i niewymuszone dialogi, niejednokrotnie wywołały mój uśmiech, a opisy niektórych scen prowokowały wręcz wybuchy śmiechu. Całość jest spójna i bardzo, bardzo przystępna.

  Jedyne co mi za bardzo nie pasowało, to to, że główni bohaterowie tak szybko i niespodziewanie się zeszli. Było mi bardzo dziwnie z myślą, że główny bohater jakoś nie przejął się śmiercią kobiety, z którą przecież planował ułożyć sobie życie. Moim zdaniem ta scena nastąpiła zbyt szybko.

  Z drugiej jednak strony nie wpłynęło to negatywnie na całość a może i dodało trochę pikanterii całości.

  W tym miejscu chciałabym zdradzić ze to nie koniec przygód Ady i Krystiana. Autorka w swych podziękowaniach zapowiedziała kolejną część, jednak na nią przyjdzie nam trochę poczekać, gdyż autorka pracuje w tej chwili zupełnie nad czymś innym.

  Czy polecam?

  Oczywiście, że tak.
  Z pełną odpowiedzialnością piszę, że to najlepsza seria kryminalna, jaką dane było mi przeczytać ostatnimi czasami. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

  Poniżej linki do recenzji dwóch poprzednich tomów:

  Tom I "Będziesz moja"

  Tom II "Zaufasz mi"

  POLECAM ....

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  W środku nocy Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana. Bez chwili zastanowienia wsiada w samochód i jedzie się z nim spotkać. Komunikacja z nim nie jest możliwa, a obok leży ciało kobiety, z którą spotykał się policjant.

  On niczego nie pamięta i nie wie, co się wydarzyło.

  Czekałam na trzeci tom, bo zakończenie drugiego było iście spektakularne i zostawiło po sobie wiele pytań, a znacznie mniej odpowiedzi.

  Autorka już od pierwszej części potrafiła zaskoczyć nas ciekawą fabułą i dodatkowymi wątkami, które ze sobą współgrały. Jednych było więcej innych mniej, ale nie przyćmiewały głównego problemu bohaterów.

  W tej części "Obiecasz mi" można dostrzec, że główny wątek jest bardziej osobisty dla bohaterów, a sprawa nie jest łatwa, nawet na taką nie wygląda. Zginęła kobieta, z którą umawiał się Krystian i wszystkie dowody wskazują na niego, jako sprawcy. Ada Czarnecka oraz Przemek, brat Krystiana nie wierzą w jego winę i starają się znaleźć punkt zaczepiania, który pozwoli im rozwiązać tę sprawę.

  Przyznam, że autorka umiejętnie wprowadza do tej serii nowe postacie, nieźle między nimi miesza i z każdą stroną robi się coraz ciekawej. Oczywiście Diana kolejny raz pokazała, że w rękawie trzyma niejednego asa i zaskakuje czytelnika w najmniej spodziewanym momencie, a dzięki temu wszystko nabiera jeszcze większego tempa. Jestem usatysfakcjonowana z przebiegu powieści i mam nadzieję, że będzie kontynuacja, bo autorka zostawiła otwarte zakończenie, a jestem ciekawa, co będzie dalej. Z pewnością przeczytam inne książki Diany Brzezińskiej, jak tylko się pojawią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka trzyma poziom 👍 trzecia część przygód Ady i Krystiana jest równie emocjonująca jak poprzednie. Tym razem w tarapatach jest Krystian, którego ktoś wrabia w morderstwa kobiet. Krystian ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, musi dopaść mordercę by się uwolnić od zarzutów. Ada trwa u boku ukochanego gotowa na każde ryzyko. Komu Krystian tak mocno zaszedł za skórę? Czy brat mu pomoże naginając swoje zasady? Warto przeczytać!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  „Obiecasz mi ” jest trzecim tomem cyklu autorki Diany Brzezińskiej pod tytułem Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Nazwa to zestawienie nazwisk głównych bohaterów, których udało nam się poznać już w pierwszym tomie „Będziesz Moja”. Bohaterowie ujęli mnie sobą, dlatego kiedy nadeszła chwila pojawienia się drugiej części „Zaufasz mi” wiedziałam, że na pewno udam się na spotkanie z Adą i Krystianem. Muszę przyznać, że bardzo się ucieszyłam, kiedy otrzymałam możliwość recenzji „Obiecasz mi”, bo podświadomie czułam, że w powieści dojdzie do ciekawych momentów i rozwinięcia relacji, które mnie interesowały. Czy tak było? Co ciekawego przedstawiła nam autorka? Czy Krystian jest mordercą? Czy Adzie uda się dojść do prawdy?

  Krystian Wilk jest podkomisarzem, który z całą pewnością nigdy nie stronił od kobiet, jest bardzo atrakcyjnym człowiekiem. Nie ma dla niego żadnych przeszkód, aby otrzymać to, czego pragnie, a tak przynajmniej było do czasu, kiedy w życiu było nieco prościej. Pojawiła się Ada Czarnecka i mocno zawojowała w życiu podkomisarza, przeszła sporo, w krótkim czasie, zakończyła toksyczne małżeństwo, miała problemy i w końcu wróciła do pracy. Los kobiety nie oszczędzał, w końcu doszło między nimi do pewnych ustaleń. Krystian zaczął spotykać się z pewną kobietą i nawet dobrze mu wychodziła ta stabilizacja, ale nic co dobre nie trwa wiecznie, nie chodzi tutaj o zdradę, alkohol czy kłótnie, ale o morderstwo.

  Ada otrzymuje telefon w środku nocy, którego z pewnością długo nie zapomni, dzwoni do niej podkomisarz Wilk z informacją, że zabił człowieka, taki sam wykonał na policję, jednak nie wszystko jest takie oczywiste. Na miejscu zdarzenia okazuje się, że Krystian niczego nie pamięta, w łóżku leżą zwłoki kobiety, z którą się spotykał. Nie wie, co mogło się stać, jest w szoku. Czy był zdolny do zabójstwa? Czy Wilk naprawdę zabił tą kobietę? Czy Adzie uda się odkryć prawdę?

  „Obiecasz mi” jest trzecią powieścią, która wyszła spod ręki Diany Brzezińskiej. To bardzo zaskakująca historia, której finału nie da się od tak przewidzieć. W poprzednich książkach w tarapaty wpadała Ada, tym razem los uznał za honor zająć się Krystianem, co już w samym opisie powieści udało nam się zauważyć. Relacja głównych bohaterów nie należy do łatwych, jednak pewne jest to, że mogą na siebie liczyć, nawet w bardzo trudnych chwilach, które po prostu się dzieją. Mężczyzna czuł, że Ada mu pomoże, że jest kimś, kogo chciał mieć blisko w takiej ciężkiej i dezorientującej chwili.

  „Obiecasz mi” nie zawiodła moich oczekiwań, chciałam spędzić przyjemnie czas z bohaterami, kilka wieczorów, które będą wyjęte z dala od rzeczywistości i to właśnie dostałam. Bardzo lubię ten duet i mam nadzieję, że to nie koniec i autorka jeszcze nie jednym nas zaskoczy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta część serii o Adzie i Krystianie najbardziej przypadła mi do gustu. Finał był naprawdę zaskakujący i chętnie przeczytam dalszy ciąg jeżeli taki powstanie. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Obiecaj mi myron bolitar Tom 8 0/5 Nasza cena:
25,77 zł 34,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obiecaj mi myron bolitar Tom 8

CYKL Z MYRONEM BOLITAREM Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy pisarskiego...
Obiecaj mi 0/5 Nasza cena:
29,08 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obiecaj mi

Wszystko zaczyna się od jednego telefonu. Wystraszona nastolatka, Aimee, potrzebuje pomocy, a Myron Bolitar nie może jej odmówić. Zabiera ją z ciemnej ulicy i - chociaż wcale nie chce tego robić - zawozi pod nieznany adres. Przyjdzie mu gorzko żałować tego błędu. Dziewczyna znika, a Myron jest...
Pokaż mi 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokaż mi

„Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie nienawidzi.” Łukasz zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jego wieloletni związek wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać...
Zaufasz mi 5/5 Nasza cena:
28,55 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufasz mi

Policja w Szczecinie znów ma pełne ręce roboty. Miastem wstrząsają wiadomości o kolejnych samobójstwach. Życie odbiera sobie młody chłopak wychodzący na prostą, nastolatka, która ma wszystko, ojciec dwójki dzieci... Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy na pewno sami odebrali sobie życie? Ada...
Pozwól mi wrócić 4/5 Nasza cena:
25,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pozwól mi wrócić

Powieść autorki bestsellerowych thrillerów Za zamkniętymi drzwiami oraz Na skraju załamania ONA ZNIKNĘŁA Fin i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Fin wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma. ON...
Zaśpiewaj mi kołysankę 5/5 Nasza cena:
27,07 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaśpiewaj mi kołysankę

Mistrz kryminału retro powraca! Kwiecień roku 1922. Zaginięcie ośmiolatki zakłóca codzienną pracę policji w Poznaniu. Mogłoby się wydawać, że dziewczynka wręcz rozpłynęła się w powietrzu w środku dnia. W tym samym czasie podkomisarz Antoni Fischer zajmuje się sprawą pewnego tajemniczego morderstwa....
Pierwsze drugie zapnij mi obuwie 0/5 Nasza cena:
20,42 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsze drugie zapnij mi obuwie

Agata Christie posłużyła się dziecięcą rymowanką, by skonstruować wyrafinowaną intrygę. Wpływowi brytyjscy politycy i bankierzy oraz Herkules Poirot spotykają się w poczekalni u dentysty. Nieoczekiwany splot wypadków - śmierć pacjenta, samobójstwo lekarza, zamachy na bankiera - wszystko to wymaga...
Pakiet Bezwstydny Mordecai. Nie wymachuj mi tym gnatem | Mam cię na muszce | A kysz, zjawo nieczysta 5/5 Nasza cena:
39,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Bezwstydny Mordecai. Nie wymachuj mi tym gnatem | Mam cię na muszce | A kysz, zjawo nieczysta

„Nazywam się Charlie Mortdecai. Lubię sztukę, pieniądze, sprośne dowcipy i alkohol. Bardzo dobrze mi się wiedzie...” – to możemy dać na froncie Nie wymachuj mi tym gnatem, Czcigodny Charlie Mortdecai – zdegenerowany arystokrata i niemoralny marszand – tkwi w kłopotach po uszy. Nadkomisarz Martland...
Opowiedz mi o nim 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowiedz mi o nim

Tamtego wieczoru Sandrę podwozi do domu nieznajomy mężczyzna. Za pomoc oczekuje czegoś więcej niż tylko szklanki whisky... Niedługo potem dochodzi do śmiertelnego wypadku samochodowego. Jeanette jest jednym ze świadków zdarzenia. Nikomu o tym nie mówi. Musi chronić swój sekret. Kerstin...
Powiedz mi to szeptem 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz mi to szeptem

Samotna matka, Maisey Addington, nigdy nie spełniała oczekiwań swojej matki. Nie wyszła za mąż, była odrobinę zagubiona w życiu i marnowała swoje wysokie IQ na pracę bez perspektyw. Jedyną rzeczą, która wychodzi Maisey, jest jej relacja z dwunastoletnią córką, Elle… dopóki rozmowa telefoniczna nie...
Musisz mi uwierzyć 5/5 Nasza cena:
27,91 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Musisz mi uwierzyć

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy, że pragnie jego śmierci… Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu, w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi, obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia, które kiedyś opisywała z czułością jako...
Nie pozwól mi umrzeć 0/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól mi umrzeć

Z jednej strony potężny koncern farmaceutyczny. Z drugiej troje obcych sobie ludzi. Damian Saran zgłasza na policji zaginięcie żony, która nie wróciła do domu z pracy w agencji reklamowej. Dalia Chyba przeżywa trudne chwile po rozwodzie będącym efektem rodzinnej tragedii. Komisarz Ryszard Grodzki...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula