Nauczyciel tańca. Rewolta

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
336
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 19,10 zł
Audiobooki mp3
za 21,20 zł
Nasza cena: 31,44 zł 36,99 zł Taniej o: 15%

Kiedy zła przeszłość powraca i zaczyna komplikować życie, taniec to za mało, by wyrzucić z siebie gniew…

Kaja i Dominik, bohaterowie znani czytelniczkom z powieści „Nauczyciel tańca”, choć nie wierzyli w bajki, otrzymali od życia swój własny happy end, a ich szczęściem cieszyły się rzesze czytelniczek. Kaja zdecydowała się wieść życie u boku Dominika jako jego żona. Urodziła córkę i otworzyła studio fotograficzne, by podobnie jak Dominik podążać za swoimi marzeniami. Spędzone w małżeństwie lata pokazały bohaterom, że samo bycie razem nie wystarcza do szczęścia. Czasami trzeba wzniecić ogień miłości na nowo i zawalczyć o siebie.

To opowieść o dwójce ludzi, którzy złożyli sobie płomienne obietnice, ale zapomnieli, że każde przyrzeczenie tak łatwo zniszczyć. Kiedy do życia małżonków wkracza samotność i byli partnerzy, uczucie zostaje wystawiona na wiele pokus. Czy Kaja i Dominik stawią im czoła? Ile jest w stanie wybaczyć miłość? Czy kluczem do szczęścia okaże się być szczerość?


O autorce

Anna Dąbrowska to pełnoetatowa mama i żona z Inowrocławia. Jej autorskie motto brzmi: Zawsze stawiam na emocje, co doceniły czytelniczki jej poprzednich powieści. Dotychczas ukazały się: "Nauczyciel tańca", "Zanim zniknę" i trylogia: "Jedna chwila", "Jedno życie" i "Jedna miłość".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚCLIWIE, A POTEM…

  Po książce wieńczonej happy endem niewielu pisarzy decyduje się na stworzenie kontynuacji. Dlaczego? Bo zamiast pisać o jałowych i wymuszanych sytuacjach, lepiej nie pisać wcale… Chyba, że ma się do przekazania coś ciekawego, a tak na pewno było w przypadku Anny Dąbrowskiej. Ognisty romans z tanecznym klimatem w tle przerodził się w bardzo życiową kontynuację, życiową powtarzam, bo wyzbytą słodyczy, która ustąpiła na rzecz popełnianych błędów, wyniszczającej monotonii, nowych, wyrastających przeszkód i obecności osób trzech. Właśnie tak, bohaterowie powieści „Nauczyciel tańca. Rewolta” to para, która po wielu perturbacjach mierzy się z prozą dnia codziennego, a w tej nie brakuje sprowadzających na ziemię akcji.

  ROZCZAROWANI SOBĄ

  Dominik to utalentowany tancerz, który oddaje się swojej pracy i pasji. Sęk w tym, że jest także mężem i ojcem, nie zawsze idealnie wywiązującym się z powierzonych mu obowiązków. No cóż… Każdy popełnia błędy, ważne, by się na nich uczyć. Czy Dominik wyciąga z nich jakieś wnioski? Na pewno je zauważa i ma poczucie winy. Jednak jak każdy mężczyzna, zauważa także kobiece piękno. A to pojawia się jak na wyciągnięcie ręki, ukryte pod postacią pociągającej tancerki i jego nowej pracownicy. Z kolei Kaja oddaje się rutynie bycia matką. Niekoniecznie przykłada uwagę do swojego wyglądu, za to sumiennie wywiązuje się z rodzinnych obowiązków. Wysuwając w stronę męża kolejne oczekiwania z trudem przełyka gorzki smak rozczarowania z czasem wybuchając. Choć pomiędzy nimi zaniknął żar namiętności, wciąż nie zanikła miłość. A dzięki swoim problemom stają się czytelnikowi bliżsi, niż kiedykolwiek wcześniej.

  KŁODY RZUCANE POD NOGI

  Książka o miłości, ale zarazem nie jedna z tych słodkich „love story”. Kontynuacja naznaczona prozą dnia codziennego. Dynamiczna pod względem rozwoju wydarzeń, bo co rusz stawiająca przed bohaterami nowe wyzwania. Pojawia się postać uwodzicielki, dawna partnerka z przeszłości Dominika, która najwyraźniej obrała niewłaściwą drogę przed którą mężczyzna ją bronił. Jest Artur, z którym z kolei Kaję łączą decyzje dawnych lat. A kiedy w małżeńskim kryzysie pojawiają się osoby trzecie, mogące stanowić obraz złudnego wyzwolenia, zaczyna być ciekawie. I tak też na pewno jest, jeśli chodzi o tę powieść. Zazdrości, kłótnie, niespełnione obietnice. Oczekiwania, dzieci, kompromisy i zatajone fakty. Co z tego wyniknie?

  TANIEC

  W tle, tak jak i poprzednim razem, pojawia się wyrazisty motyw tańca. Hip hop, tańce latynoskie, wprawione w rytm biodra, muzyka pobudzająca zmysły i ostatecznie tytułowa Rewolta. Czym jest?

  PODSUMOWANIE

  „Nauczyciel tańca. Rewolta” to na pewno nie jest książka dla tych, którzy nie zaznajomili się jeszcze z poprzednim tomem. Historia Dominika i Kai wymaga poznania pierwszej części, by w pełni zrozumieć jej sens i wyłapać najważniejsze morały. Życiowa, absorbująca, napisana przystępnym językiem, z bohaterami, którzy nie są idealni, ale którzy są wiarygodni. Ze swojej strony, polecam.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anna Dąbrowska to młoda pisarka, z której twórczością jestem bardzo związana od chwili debiutu. Bardzo lubię styl i pomysłowość Ani, jej oryginalną fabułę a przede wszystkim to, że nigdy nie można być pewnym zakończenia.

  Gdy recenzowałam pierwszy tom cyklu o nauczycielu tańca, swoje wrażenia zakończyłam słowami: Może jeszcze jakieś sekrety kryją się w "szafie"? Nie wiedziałam wtedy, jak wiele prawdy kryje się w tym zdaniu... Od tamtych wydarzeń minęło sześć lat. Kaja i Dominik są małżeństwem, Sara jest już dorosła a radosne szczebiotanie do ich domu wnosi pięcioletnia Bianka.

  On prowadzi swoją wymarzoną szkołę tańca.

  Ona spełnia się w fotografii.

  On zatraca się w swojej pasji, zapominają o wspieraniu żony, choćby w odbiorze córki z przedszkola.

  Ona - zmęczona nadmiarem obowiązków, staje się coraz bardziej drażliwa i zazdrosna.

  Niestety jak to w życiu, szczęście i sielanka nie trwa wiecznie. Dominik próbuje wnieść powiew świeżości do swojej szkoły zatrudniając seksowną i bezpruderyjną instruktorkę tańca, o której nie mówi żonie. Oliwy do ognia dolewa fakt, że pojawia się też kobieta z jego przeszłości, racząca go niespodziewanymi informacjami siejąc nimi jego stres i zagubienie. Jakby rodzinie Antas nie wystarczało, że koło Kai wciąż kręci się Artur, biologiczny ojciec Sary...

  Przeszłość coraz częściej goszcząca w ich życiu sprawia, że między Kają a Dominikiem dochodzi do spięć, kłamstw, niezrozumienia i ciszy... Dominik musi wybierać między żoną, rodziną a tańcem i swoją taneczną grupą. Przed Kają zaś trudny wybór - Dominik czy Artur, który jest zawsze blisko, gdy kobieta jest w potrzebie lub tarapatach. Czy małżonkom pozostała jeszcze miłość? Czy ten związek, mimo tylu burz, jest w stanie przetrwać? Czy jeszcze sobie ufają?

  Ania Dąbrowska jak zawsze zafundowała mi rollercoaster emocji - od łez wzruszenia, smutku i złości aż do uśmiechu. Poprzez historie poszczególnych postaci pokazała wiele problemów, ludzkich tragedii, straty jednych bliskich, odzyskania innych. Skupiła się na szczęściu rodzinnym, zaufaniu, ale też na jego braku, na potrzebie porozumiewania się, by dawało to nadzieję na bliskość i lepsze jutro. W dość trudnych okolicznościach przekazała czytelnikom list Marioli Jemioły, który otworzył oczy i serca, wyjaśnił i dał szansę na odkupienie win. Czy bohaterowie skorzystali z tej szansy?

  Tradycyjnie już nie byłam pewna, jaki będzie finał, bo po wybojach jakimi obdarowała swoich bohaterów, nie było pewne komu można ufać, kto mówi prawdę, kto komu da nauczkę a kto będzie musiał zrezygnować z zemsty. Podczas lektury nie można się nudzić (zaskoczyły mnie wyznania jednej z bohaterek dotyczących dodatkowego zarobku), zawsze coś się dzieje, każda postać wnosi swoje zdanie, dzięki czemu otrzymujemy wciągającą na kilka godzin powieść z tańcem w tle. A może nie tylko w tle...?

  Autorka podarowała nam wciągającą historię o nieustępliwości, błędach, gniewie i cierpieniu; o miłości, która ma różne kolory, ale wymaga pielęgnacji; o pożądaniu, potrzebie niezależności, utracie zaufania i tajemnicach dodających smaku. Zwróciła uwagę na to, że kompromisy są trudne a ważnych rzeczy nie należy odkładać na bok czy na później.

  Podsumowując - "Nauczyciel tańca. Rewolta" to niezwykła i pełna emocji powieść o tańcu, wzruszających obietnicach oraz miłości ponad wszystko. To historia bohaterów, którzy nie chcą odpuścić i ponad wszystko zamierzają walczyć o swoje racje, do końca, mimo konsekwencji. Bo życie to walka, bo rewolta to bunt, bo nigdy nie wiemy kiedy ktoś, kogo uważamy za bliskiego, wbije nam nóż w plecy. Gorąco Wam polecam drugi tom tego cyklu!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Z twórczością Pani Anny Dąbrowskiej spotkałam się po raz pierwszy. I już od samego początku nie byłam pewna tego co zastanę w środku tej uroczej z okładki książki. Zazwyczaj takiego rodzaju historie mają w sobie sporo opisów erotycznych, a wiecie, że ja tego nie lubię. Ale nie było na szczęście aż tak źle...

  Na dodatek, miejcie na uwadzę, że jest to druga część książki. Ja rónież o tym nie wiedziałam, ale na szczęście szybko nadrobiłam zaległości. W poprzedniej części skupialiśmy się na głównych bohaterach - Kai i Dominiku, ale jednak z innej perspektywy... Oni dopiero się poznawali, żyli pełnią tego życia, tą miłością, niemal chłonęli nawzajem siebie.

  Druga część już nie jest taka kolorowa, powiedziałabym, że pokazuje ona bardziej miłość od takiej strony realnej, po ściągnięciu tych różowych okularów, kiedy nie ma już tej barwnej otoczki, a zaczyna się wspólne, prawdziwe życie. Dochodzą do tego obowiązki, dzieci, dom, praca, gonitwa za marzeniami i spełnianiem siebie, swoich pasji...

  I w sumie właśnie o tym jest druga część, o zatraceniu... Główni bohaterowie na pewnym etapie życia zagubili się. Popadli w tej rutynie na tyle, że po prostu potem mieli problem z odbudowaniem relacji i tej miłości, która kiedyś ich łączyła. Jest to jednak opisane w bardzo ciekawy i piękny sposób. Autorka naprawdę bardzo ciekawie przedstawiła ich relację, powiedziałabym, że w dużej mierze skupiła się również na aspekcie psychologicznym.

  I kochani... akurat w ostatnich książkiach, po jakie sięgam jest cała masja emocji! One się aż przelewają na czytelnika i to dosłownie już od pierwszej strony. Już od początku czuć ten niesamowity klimat, tę magię, miłość i cudowną aurę, jaką budują bohaterowie.

  Warto też zwrócić uwagę, że Autorka nie stworzyła i nie oczarowała nas bajeczką. Wręcz przeciwnie, pokazała całkiem zupełnie, realny świat, bohaterów, codzienność i miłość.

  Do samego końca ta książka mnie urzekała, a końcówka sprawiła, że naprawdę ani przez moment nie pożałowałam tego, że po nią sięgnęłam. Czy polecam? Zdecydowanie! I to nie tylko kobietom, które są po ślubie i prowadzą dom.

  Opis fabuły

  Kaja i Dominik byli wręcz parą idealną, która zdecydowała się wziąć ślub. Oboje jednak wierzyli, że przez całe życie wszystko będzie usłane różami i wręcz idealne. No i jak się okazało, nie do końca tak w życiu jest...

  Na domiar tego, Kaja urodziła piękna córeczkę. Oboje bardzo ją kochają, lecz to nie wszystko. Kaja pragnie czegoś więcej od życia. Decyduje się otworzyć prywatne studio fotograficzne, to była jej pasja, więc postanawia ją spełnić. Kaja pragnęła zmiany, tak jak Dominik, dlatego zdecydowała się na ten krok.

  I jak się okazuje, po pewnym czasie związek przestał być taki idealny jak sądzili. W sumie, można powiedzieć, że żadne z nich szczególnie nie pielęgnowało uczucia... Oboje dochodzą do wniosku, że jednak należy się o siebie starać, jak widać...

  Na ich drodze pojawia się wiele pokus, rutyna, brak pielęgnowanego uczucia, poprzedni znajomi sprzed lat, do których kiedyś żywili uczucia. To uczucie zostaje wystawione na próbę, lecz czy na pewno się uda, czy przetrwają?

  Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Lira.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Rewolta to kontynuacja losów Kai i Dominika, ich skomplikowanych relacji i zagadkowej przeszłości... Ich małżeństwo przechodzi kryzys, mają wrażenie że w natłoku codziennych obowiązków zgubili gdzieś pasję i miłość, która definiowała ich oboje. Choć Dominik otworzył upragnioną szkołę tańca to coraz mniej czasu spędza z rodziną zapominając nawet odbierać córeczki z przedszkola. Wkrótce na horyzoncie pojawia się nowa, seksowna instruktorka tańca, Malinka, a wokół Kai kręci się jej były chłopak Artur, ojciec jej starszej córki Sary. Oboje oddalają się od siebie, a problemów przybywa, jakby tego było mało to Dominika dopada przeszłość i mroczny sekret oraz zagadka jego pochodzenia....Na dodatek okazuje się, że matka Kai ukrywała coś, co jest w stanie zniszczyć małżeństwo Dominika i Kai...

  Niesamowicie wciągająca, pełna pasji i uczuć książka o poszukiwaniu miłości w codziennym małżeńskim życiu, udowadniająca że w obliczu tragedii trzeba kierować się sercem a dumę schować do kieszeni. "Miłość osłoni nas tarczą przed zdradą, bo jeśli prawdziwie się kocha, to nie myśli się o zdradzie. Zdradę wpuszczamy do swojej głowy wtedy, kiedy miłość odchodzi z naszego serca".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kaja i Dominik, bohaterowie znani czytelniczkom z pierwszej części powieści, nie wierzyli w bajki, lecz otrzymali od życia swój własny happy end. Jednak lata spędzone w małżeństwie pokazały bohaterom, że samo bycie razem nie wystarcza do szczęścia. Czasami trzeba wzniecić ogień miłości na nowo i zawalczyć o siebie. Ile jest w stanie wybaczyć miłość? Czy szczerość okaże się kluczem do szczęścia?

  "Odkładamy coś na bok, przekonani, że sięgniemy po to później. Często jednak okazuje się, że odłożyliśmy na dalszy plan prawdziwe życie i nie zauważyliśmy, że jego smak stał się przeterminowany."

  Nasi bohaterowie są małżeństwem od sześciu lat. Swój czas dzielą między obowiązki domowe, rodzicielskie i pracę. Jak się zapewne domyślacie będą musieli zmierzyć się z prozą życia. Bo nie zawsze jest tak, że żyli długo i szczęśliwie. Bajki się kończą, ale co dalej? Anna Dąbrowska postanowiła dać nam odpowiedź na to jak potoczyło się życie Kai i Dominika. W związek pary wkrada się rutyna, kłótnie, nieporozumienia, zazdrość i kłamstwa. Co zrobią, gdy pojawią się ich dawni partnerzy i jeszcze jedna kobieta - Michalina? Czy dojdzie do zdrady? Czy małżeństwo przetrwa? Nie odpowiem Wam na te pytania. Tego wszystkiego musicie dowiedzieć się sami. A wierzcie mi, że wydarzy się naprawdę sporo. Niejednokrotnie zostaniecie zaskoczeni rozwojem wypadków.

  "(...) ale na tym polega życie - by iść razem przez nie, raz z uśmiechem na ustach, drugi z łzami w oczach, z bijącym sercem, z frustracją w myślach, ale zawsze obok."

  Autorka pokazuje jak ważna jest rozmowa, pielęgnowanie uczucia, dbanie o potrzeby drugiej osoby czy choćby okazywanie sobie prostych gestów. Przypomina co w życiu powinno być najważniejsze. Nie robi tego jednak w nachalny sposób. Każdy z tej historii wyciągnie dla siebie odpowiednie wnioski. Bo remontu nie robi się tylko mieszkania, czasem i małżeństwo potrzebuje takiego odświeżenia.

  "Kochałam mojego męża jak nikogo na świecie, ale czułam, że nasze małżeństwo wymagało gruntownego remontu, w przeciwnym razie całkowicie się rozsypie."

  To, za co lubię powieści pisarki, to to, że tworzy bohaterów, którzy wcale nie są idealni. To postaci z krwi i kości, posiadający wady i zalety, popełniający masę błędów, dlatego bez problemu można postawić się w ich sytuacji. Ich problemy, troski i radości równie dobrze mogą być naszymi.

  "Każde małżeństwo przechodzi czasami kryzys i to nie jeden. Jest ON po to, by wzmocnić nas od środka, byśmy naprawili popełnione błędy. Naprawiali siebie. To sprawdzian naszych uczuć."

  Uwielbiam styl, jakim posługuje się autorka. Jest prosty, a jednocześnie trafiający prosto w serce. Tu nie ma nic naciąganego, wszystkie opisy, dialogi czy sami bohaterowie wypadają bardzo realnie.

  "Nauczyciel tańca. Rewolta" to zgrabnie poprowadzona opowieść o małżeństwie z wszystkimi jego elementami. To zaskakująca, wzruszająca książka traktująca o prawdziwym życiu, relacjach małżeńskich, rodzicielstwie, pasji. Jak mogę Was jeszcze zachęcić do sięgnięcia po tę powieść? Oczekujecie lektury poruszającej niczym latynoski taniec? Chwytajcie za "Nauczyciela tańca. Rewolta" - nie pożałujecie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Nauczyciel tańca 5/5 Nasza cena:
30,70 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nauczyciel tańca

Byli jak dwa kontrastowe kolory – czerń i biel. Nosili w sobie mrok, lecz wierzyli, że uczucie, które ich połączyło, okaże się silniejsze niż narastające od lat ciemności… To opowieść o chłopaku, który tańczy, by wyrzucić drzemiącą w nim złość, oraz o kobiecie, która skrywa wielką tajemnicę. To...
Jedna chwila 0/5 Nasza cena:
14,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedna chwila

Czy można być szczęśliwą w świecie, w którym wszystko, co się posiadało, było grą pozorów? Emilia postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Los wydaje się dla niej łaskawy. Stawia na jej drodze tajemniczego mężczyznę, który mocno ją intryguje. Bohaterka dopiero przy nim czuje, co to znaczy żyć...
Jedno życie 5/5 Nasza cena:
16,59 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życie

Miłość żyje tak długo, póki tli się iskra nadziei… Emilia, bohaterka znana Czytelniczkom z „Jednej chwili”, rozkwita w nowym związku. Nareszcie poznała wszystkie sekrety ukochanego i odważyła się podjąć zawodowe wyzwania. Wydaje się, że wspólne życie Emi i Matta wypełni szczęście i harmonia, jednak...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Jedna miłość 0/5 Nasza cena:
14,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedna miłość

Iść za głosem serca czy rozumu? Emilia spodziewa się dziecka, ale nawet cud narodzin nie jest w stanie wypełnić pustki po ukochanym mężczyźnie. Zaczyna chwytać się irracjonalnej nadziei, że Matt przeżył wypadek, lecz dla dobra synka przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwą. Kiedy...
Nakarmię cię miłością 4/5 Nasza cena:
29,80 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nakarmię cię miłością

 Miałaś przeminąć jak jedna z pór roku... Dla kilku przyjaciółek wieczór panieński ma być przede wszystkim dobrą zabawą i odskocznią od codzienności. Warszawski klub, muzyka, alkohol i dodatkowa atrakcja – losowanie zadań, które ma wykonać każda z uczestniczek. To, które przypadnie w udziale...
W rytmie passady 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W rytmie passady

Julita, uczennica warszawskiego liceum, w niczym nie przypomina typowej nastolatki. Nie chodzi na imprezy ani na randki, nie spotyka się z przyjaciółmi. Żyje w cieniu wydarzenia z przeszłości, które nie pozwala jej zachowywać się tak jak klasowe koleżanki. Pewnego dnia otrzymuje propozycję, która...
W deszczu 5/5 Nasza cena:
32,29 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W deszczu

Historia miłosna opowiedziana kroplami deszczu.Aleks, perkusista znanego zespołu, postanawia wrócić po wielu latach do swojego rodzinnego domu. Mężczyzna chce w końcu uwolnić się od wspomnień tragicznych wydarzeń, jakie kiedyś się tu rozegrały, a także zrozumieć, jak to się stało, że dziewczyna,...
Jutro będziemy szczęśliwi 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jutro będziemy szczęśliwi

 Życie pisze własne scenariusze Trzy lata - już tyle czasu Zuza próbuje poskładać swoje życie od nowa, ale w tej skomplikowanej układance wciąż brakuje najważniejszego elementu - jej wielkiej miłości. Adam zniknął bez słowa pożegnania, zostawiając ją samą, ze złamanym sercem. Kiedy Zuza postanawia...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula