Najlepsze prezenty na Dzień Ojca 2021


Dzień Ojca tuż-tuż!

Zbliża się 23 czerwca - świeto pierwszego najważniejszego mężczyzny w życiu każdego człowieka. Nie, nie chodzi o pluszowego misia, a o Tatę! Z okazji tego wyjątkowego dnia, do życzeń warto dołączyć przetatusiowy prezent. Mamy idealne podarunki, które wywołają w ojcowskich oczach łzy wzruszenia. Upominki, dzięki którym ze wszystkich tatowych ust da się usłyszeć: "córko, synu, zawsze o tym marzyłem!".

Prezenty na Dzień OjcaSchroniskoSchronisko Sam Lloyd

Schronisko to debiut pisarza, który zaskarbił sobie ogromne uznanie krytyków literackich i stał się jednym z najgłośniejszych thrillerów 2020 roku. Intryga, zaskakująca gra psychologiczna, nieprzewidywalne zwroty akcji - wszystko to miłośnicy mrożących krew w żyłach historii odnajdą na kartach powieści Sama Lloyda. 

Życie trzynastoletniej Elissy nie wyróżnia się niczym szczególnym poza nieprzeciętnymi umiejętnościami szachowymi. Nadarza się okazja do ich weryfikacji na Ogólnoangielskim Młodzieżowym Grand Prix - niestety w jednej chwili przepada. Pojawia się jednak znacznie większy problem niż odebrana szansa. Elissa budzi się w podziemnej celi w środku Lasu Pamięci. Kim jest jej porywacz? Dlaczego padła jego ofiarą?

Sprawdź książkę >>

Pułapki myślenia


Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym Daniel Kahneman

Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym to pozycja, która zainteresuje przede wszystkim osoby zawodowo zajmujące się podejmowaniem decyzji, na przykład projektantów czy ekonomistów. Książka ta została napisana w taki sposób, a jej tematyka jest tak interesująca, że każdy, kto po nią sięgnie, znajdzie w niej wiele atrakcyjnych informacji.

Autor prezentuje koncepcję dwóch sposobów myślenia: szybkiego i wolnego. Pierwszy z nich kojarzy się z intuicją i opiera się na znanych schematach, stereotypach i zwyczajach. Nie wymaga od ludzkiego umysłu dużego wysiłku i wydatku energetycznego, a odpowiedzialny jest w szczególności za nasze odruchy, pierwsze wrażenia i reakcje na dostarczane nam impulsy. Drugi opiera się na wnikliwej analizie informacji oraz stosowaniu wiedzy i dedukcji.

Sprawdź książkę >>
Ojciec Chrzestny

Ojciec Chrzestny Mario Puzo

Ojciec Chrzestny to najsłynniejsza historia gangsterska współczesnej literatury - obok tej legendarnej pozycji nie można przejść obojętnie. Sięgnij po powieść w wielkim stylu, w której śmierć i nienawiść płynnie przeplatają się z wartościami takimi jak miłość czy honor. Tytuł ten jest kojarzony przede wszystkim z filmem wyreżyserowanym przez Francisa Forda Coppolę. Każdy, kto widział ten wciągający dramat gangsterski, w którym główne role odegrali Marlon Brando i Al Pacino, musi koniecznie sięgnąć po książkę autorstwa Mario Puzo. Tę pozycję powinien przeczytać każdy miłośnik opowieści w klimatach mafii.

Sprawdź książkę >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać