Mimo wszystko kochaj

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
272
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 21,20 zł
Nasza cena: 23,32 zł 29,90 zł Taniej o: 22%

Poznaj poruszającą i bardzo inspirującą opowieść o Jodi i jej niezwykłych listach. Daj się wciągnąć w cudowną historię, pełną ciepła i wzruszeń.

"Mimo wszystko kochaj" to ciepła opowieść, podnosząca na duchu. Odkryj historię Jodi Ann Bickley, dziewczyny, która myślała, że już wszystko straciła. Jako pięciolatka zmierzyła się ze stratą ukochanej babci. To właśnie wtedy mama podsunęła córce pomysł napisania listu do zmarłej babci. Korespondencję do nieba miał dostarczyć listonosz. W pamięci dziewczynki utkwiło to, jak bardzo pocieszyło ją, a także mamę, napisanie listu do babci. To wydarzenie sprawiło, że jako nastolatka, Jodi rozpoczęła tworzenie pełnych optymizmu zapisków, które miały podnosić ludzi na duchu.

W 2011 roku Jodi dopadła choroba. Zapalenie mózgu sprawiło, że dziewczyna została przykuta do szpitalnego łóżka na dwa tygodnie. Jodi nie chciała się poddawać. Postanowiła wykorzystać ten czas na zrobienie czegoś dobrego i tak stworzyła swoją stronę internetową, na której zachęcała ludzi, mających problemy w swoim życiu, do pisania do niej. Jodi w odpowiedzi chciała podnosić nieznajomych na duchu. Dziewczyna nawet się nie spodziewała, z jak wielki odzew będzie mieć jej akcja.

Agnieszka Rusin ma duszę romantyczki. Prawdziwa marzycielka, żona i szczęśliwa mama, pisanie traktuje, jako największą pasję. Na co dzień pełni funkcję pracownika administracyjnego. Jest autorką książek, takich jak: "Nikt nie może się dowiedzieć", "Miłość w spadku", "Przypadkowe spotkanie" czy "Pokojówka na salonach".
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pani Agnieszka Rusin stworzyła piękną, przepełnioną emocjami historię. Jest to opowieść o rodzinie, o jej słabych i mocnych stronach.

  Autorka pokazuje nam, jak los potrafi być okrutny i bezlitosny. Jak lubi bawić się naszym kosztem i gdy w danej chwili wszystko układa się po naszej myśli, nie jest to nam dane na wieczność.

  Miłość między rodzeństwem jest specyficzna. Mimo że każdy ma już swoje życie, gdzieś podświadomie wiemy, że zawsze na siebie możemy liczyć. Nawet gdy wiele nas różni i do wielu spraw mamy inne podejście, gdy jednemu z nas coś się złego dzieje, reszta pójdzie za nim w ogień.

  Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Agnieszki i przyznaję, że jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jestem zauroczona i z wielką przyjemnością sięgnę po inne tytuły.

  " Mimo wszystko kochaj " napisana jest bardzo lekko, co sprawiło, że nie czułam się aż tak bardzo przytłoczona dramatami, które spotykały bohaterki. Mimo wielu przelanych łez nad losem dziewczyn nie mogłam odłożyć książki na bok. Tak bardzo się wtopiłam w ich świat, że przeczytanie tej powieści zajęło mi kilka godzin.

  Polecam Wam tę historię z wielką przyjemnością. Jest nostalgicznie, smutno, a zarazem pokrzepiająco, ma się wiarę, że po każdej burzy wyjdzie słońce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cztery siostry nie mogłyby być bardziej różne: Joanna to wiecznie zabiegana i zapracowana matka dwóch córeczek, Gosia wiedzie beztroskie życie przy zamożnym mężu, Majka goni za karierą, a Julia wciąż szuka swojego miejsca na świecie i właśnie postanowiła rzucić studia.

  Choroba matki sprawia, że wszystkie spotykają się w rodzinnym domu w malowniczym Karpaczu. Przywożą ze sobą złamane serca i sekrety. To jednak jeszcze nie koniec dramatycznych wydarzeń… Czy siostry będą umiały przezwyciężyć to, co je dzieli? Czy nauczą się kochać… mimo wszystko?

  "Prawdziwa miłość nie ulęknie się niczego. Nawet diabła złego. Wiem, że okropnie rozczarowałaś, że oddałaś mu swoje ciało i duszę, że czujesz, jakbyś tonęła w otchłani rozprawy. Ale to minie. Każdy ból mija, uwierz mi."

  Autorka z niebywałą lekkością i dokładnością kreśli sylwetki bohaterów, którzy są wyraziści i niejednokrotnie zaskakują czytelnika, czy to swoim zachowaniem, czy to wyborami. Agnieszka Rusin porusza w swojej powieści problemy i zagadnienia z życia codziennego. Pięknie ukazała miłość sióstr. Sióstr, które dzieli wiele, ale i tak wiele łączy, gdyż każda z nich pragnie szczęścia, miłości i zrozumienia. Na zasadzie tych kontrastów możemy przejrzeć się w nich jak w lustrze, odnaleźć część siebie. Polubiłam wszystkie dziewczyny. Myślę że każda z nich coś mi dała, czegoś nauczyła, o czymś przypomniała. To bardzo ważne, a nie zawsze w książkach spotykam takie bohaterki.

  Dłużej zatrzymała mnie historia Joanny, która praktycznie sama wychowuje dwie córki. Bo czy ktoś, kto pojawia się w życiu dzieci tylko od święta czy weekendowo może zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo oparte na poczuciu miłości, uwagi i bezpieczeństwa?

  "Rodzina powinna dawać siłę, wsparcie, a nie dzielić się i ogradzać murem niedomówień."

  Pisarka przypomina, że życie to nie bajka. Że nie zawsze wszystko pójdzie po naszej myśli, że nic nie jest dane nam raz na zawsze. Z drugiej strony daje motywację do tego byśmy nigdy się nie poddawali, abyśmy potrafili zawalczyć o nasze marzenia, pragnienia i szczęście. Że prośba o pomoc i jej przyjęcie nie jest słabością.

  "Życie jest związane z cierpieniem i jeśli nie zaryzykujesz, to zostaniesz sama."

  "Mimo wszystko kochaj" to poruszająca mocno osadzona w realiach powieść o prawdziwym życiu, siostrzanej miłości, macierzyństwie, trudnych wyborach, tajemnicach, kłamstwie, zdradzie, dążeniu do szczęścia. Kochajmy mimo wszystko!

  "(...) wiem, ale mimo wszystko mnie kochaj, to wystarczy..."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cztery siostry - Joanna, Małgorzata, Majka, Julia wiodą swoje życie, zapominając o sobie nawzajem. Mają różne charaktery. Każda ma własne problemy i troski z którymi się boryka. Gdy dowiadują się o chorobie matki postanawiają przyjechać do rodzinnego domu. Spotykają się wszystkie razem. Na początku jest im ciężko zwierzyć się ze swoich problemów, lecz w miarę upływu czasu zaczynają zbliżać się do siebie. Czy siostry będą umiały sobie pomóc? Czy zaufają sobie? Czy choroba matki sprawi, że ich los się odmieni? Tego dowiecie się czytając książkę...

  W tej historii możemy zobaczyć kreacje czterech bohaterek. Joanna jest żoną, matką dwójki córeczek. Od dwóch lat pracuje w biurze notarialnym, jako sekretarka. Jest niedoceniana przez szefową Jej mąż wyjechał do pracy jako kierowca, lecz tam postanowił założyć drugą rodzinę. Żyje w ciągłym biegu. Czy w końcu postanowi zwolnić tempo życia? Czy uda jej się to? Czy uda jej się zakochać?

  Drugą bohaterką jest Gosia - pani domu, która ma trójkę dzieci i bardzo kochającego, a zarazem bogatego męża Wojtka. Nie pracuje, lecz wiedzie dostatnie życie do momentu, gdy na jaw wychodzi, iż jej mąż ma wielkie długi. Czy poradzą sobie z problemami? Czy ich miłość przetrwa wszystkie kłopoty?

  Trzecią z sióstr jest Majka - singielka z wyboru, która pracuje w dziale marketingu w pewnej korporacji. W pewnym momencie zostaje bez pracy, postanawia wyjechać aby przemyśleć pewne zachowania. Czy uda jej się zakochać i poukładać wszystkie sprawy? Jakie tajemnice odkryje?

  Ostatnia z sióstr to Julka - młoda studentka marketingu. W chwili, gdy ją poznajemy porzuca ją chłopak, lecz szybko się pociesza. Oczywiście jak to w młodości bywa miłość niejedno ma imię. Szybko się rozczarowuje miłością, postanawia rzucić studia i wyjechać. Czy Julia będzie jeszcze szczęśliwa? Co się jeszcze wydarzy w życiu Julii?

  "Mimo wszystko kochaj" to historia przede wszystkim o prawdziwym życiu. W książce przedstawione są cztery historie kobiet tak różniących się od siebie, a zarazem podobnych. Autorka pokazała czytelnikowi, jak przewrotny bywa los. Jak w jednej chwili może się wszystko odwrócić.

  Jest to także historia o miłości siostrzanej. Mimo wielu kilometrów pozostaje pewna niewidoczna więź, która łączy te cztery osoby ze sobą emocjonalnie i mimo tego, że na pierwszy rzut oka się kłócą i nie dogadują to bardzo się kochają.

  Książkę tę czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Napisana jest prostym językiem i zrozumiałym. Autorka w sposób lekki przedstawiła nam niełatwe problemy dnia codziennego. Polecam w 100%

  Moja ocena: 9/10

  więcej [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cztery siostry, różne jak cztery żywioły: Joanna jak wiatr, wiecznie w biegu, dom, praca, dzieci, pasje. Gosia — woda, wiedzie pozornie spokojne życie u boku bogatego męża, Majka istny ogień ciągle w pędzie, za karierą za lepszym życiem i Julia — trochę wycofana, zamknięta, niczym ziemia. Choroba matki ściąga je do rodzinnego domu w Karpaczu. Każda z nich poza walizką ubrań, przywozi drugą z osobistymi problemami, a podczas pobytu na jaw wychodzi długo skrywana przez rodzicielkę tajemnica...

  „Mimo wszystko kochaj” to powieść o życiu, o tym, jak przewrotny bywa los, że noc nie jest dane na zawsze, ale również o miłości — głównie tej siostrzanej.

  Bohaterki, choć nie widują się codziennie, to łączy je bardzo specyficzna więź, taka, której nic i nikt nie może zmienić, przerwać. Tylko i aż — siostry. Osoby, które znają się najlepiej, w mig wyczuwają każdą zmianę czy to w głosie, czy nastroju, każda inna, a jednak takie podobne. W Karpaczu dzielą się swoimi troskami i choć nie jest łatwo, to wspólnie mają siłę, by stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Z czym Joanna, Małgorzata, Majka i Julia będą musiały się zmierzyć? Sprawdźcie, bo autorka bardzo namieszała w życiu każdej z czterech kobiet :)

  Agnieszka Rusin pisze w bardzo lekki sposób, więc nawet najtrudniejsze sprawy, najboleśniejsze tajemnice, nie przytłaczają czytelnika, ale nie pozostawiają go obojętnym. Wraz z bohaterkami przeżywamy rozgrywające się wydarzenia, cieszymy się małymi krokami, które prowadzą do sukcesu, bo porażek nie ma co rozpamiętywać.

  Jeżeli szukacie lektury na nadchodzące ciepłe, wiosenne dni to „Mimo wszystko kochaj” będzie idealna. Pełna nadziei, że wszystko w końcu się ułoży, a los da drugą szansę, którą warto wykorzystać! Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Agnieszka Rusin
 • Wydawnictwo Lucky
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 272
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365351890
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365351890
 • EAN: 9788365351890
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Kocham cię mimo wszystko 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocham cię mimo wszystko

Poruszająca powieść o tym, że Bóg spełnia nasze marzenia, choć często inaczej, niż planowaliśmy. Ania tęskni za prawdziwą miłością, Marcin za świętym spokojem. Pozornie przypadkowe spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Podczas gdy dziewczyna widzi w tym rękę Boga, chłopak wzdryga się na samą...
A wszystko dzięki jedz módl się kochaj 0/5 Nasza cena:
19,73 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A wszystko dzięki jedz módl się kochaj

A wszystko dzięki Jedz, módl się, kochaj to niezwykła książka opowiadająca o tym, co zdziałała inna książka. Uważaj, Czytelniku. Grozi nam kolejna fala inspiracji! Elizabeth Gilbert spisała kiedyś wspomnienia ze swojej podróży. Wędrując po Italii, Indiach i Indonezji, przekraczała granice i...
Miłość w spadku 0/5 Nasza cena:
26,09 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w spadku

Miłość w spadku jest porywającą opowieścią o poszukiwaniu siebie i własnej drogi do szczęścia. Marina to typowa współczesna 30-latka. Jej życie jest nudne i naznaczone rutyną. Ma pracę, której nie lubi i narzeczonego, który nie ma dla niej czasu. Ma matkę, która za wszelką cenę pragnie wydać ją...
Nikt nie może się dowiedzieć 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikt nie może się dowiedzieć

Nigdy nie jest zbyt późno na odzyskanie skradzionego szczęścia ...W młodości Ola straciła nie tylko ukochanego chłopaka, który zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Straciła także dziecko, które zmarło podczas porodu.Po wielu latach Ola, targana skrajnymi uczuciami, postanowiła pojechać do rodzinnej...
Miłość w spadku 4/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w spadku

Miłość w spadku jest porywającą opowieścią o poszukiwaniu siebie i własnej drogi do szczęścia. Marina to typowa współczesna 30-latka. Jej życie jest nudne i naznaczone rutyną. Ma pracę, której nie lubi i narzeczonego, który nie ma dla niej czasu. Ma matkę, która za wszelką cenę pragnie wydać ją...
Ukaż mi prawdę 0/5 Nasza cena:
27,22 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukaż mi prawdę

Małżeństwo po stracie nastoletniej córki postanawia opuścić Warszawę. Przenoszą się do domu nad jeziorem. Okazuje się, że z domem wiąże się tajemnica. Idylliczne z pozoru miejsce przynosi pogrążonej w depresji Alicji niespodzianki - nic nie jest takie, jakie się wydaje. Dramatyczne zwroty akcji nie...
Pokojówka na salonach 0/5 Nasza cena:
17,75 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokojówka na salonach

Julia wraca do swojego rodzinnego miasteczka z Norwegii nie tylko bez perspektyw na dalsze życie, ale także ze złamanym sercem. Sytuację komplikuje kosztowne leczenie ciężko chorej matki. Ubywające w szybkim tempie oszczędności skłaniają dziewczynę do zatrudnienia się w charakterze pokojówki w...
Rodzinny sekret 4/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzinny sekret

Co zrobić, jeśli całe życie okazuje się jednym wielkim kłamstwem? Klara żyła dotychczas w luksusie i beztrosce. Jedno tragiczne wydarzenie powoduje, że musi zacząć wszystko od nowa. W dodatku okazuje się, że jej najbliżsi ukrywali przed nią prawdę o niej samej. Klara będzie musiała zmierzyć się z...
Audiobook CD MP3 Ukaż mi prawdę 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Ukaż mi prawdę

Czyta: Mirella Rogoza-BielCzas trwania: 8 godzin 19 minutMałżeństwo po stracie nastoletniej córki postanawia opuścić Warszawę. Przenoszą się do domu nad jeziorem. Okazuje się, że z domem wiąże się tajemnica.Idylliczne z pozoru miejsce przynosi pogrążonej w depresji Alicji niespodzianki nic nie jest...
Audiobook Mimo wszystko kochaj mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Mimo wszystko kochaj mp3

Cztery siostry nie mogłyby być bardziej różne: Joanna to wiecznie zabiegana i zapracowana matka dwóch córeczek, Gosia wiedzie beztroskie życie przy zamożnym mężu, Majka goni za karierą, a Julia wciąż szuka swojego miejsca na świecie i właśnie postanowiła rzucić studia. Choroba matki sprawia, że...
Tajemne przejście kornelia Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,53 zł 22,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemne przejście kornelia Tom 2

Kornelia. Tajemne przejście to kontynuacja przygód osobliwej niebieskowłosej dziewczynki, która posiada magiczne moce. Pozornie wygrała walkę ze złem, jednak wciąż odczuwa niepokój... Dziewczynka chce podarować wyjątkowy prezent urodzinowy swojej przyjaciółce Berci i zakrada się do magicznego lasu,...
Audiobook CD MP3 Mimo wszystko kochaj 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Mimo wszystko kochaj

Cztery siostry nie mogłyby być bardziej różne: Joanna to wiecznie zabiegana i zapracowana matka dwóch córeczek, Gosia wiedzie beztroskie życie przy zamożnym mężu, Majka goni za karierą, a Julia wciąż szuka swojego miejsca na świecie i właśnie postanowiła rzucić studia.Choroba matki sprawia, że...
Wybrane bestsellery
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” jest przeznaczony dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Kształci nawyki ratownicze dzięki praktycznym wskazówkom, czytelnym zdjęciom i przejrzystym instrukcjom postępowania. Oswaja z sytuacjami kryzysowymi poprzez ich szczegółowe...
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Nie zadzieraj z nim. Bezwzględna gra. Tom 1 0/5 Nasza cena:
30,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zadzieraj z nim. Bezwzględna gra. Tom 1

Wszystko zależy od wygranej. Agencja upadnie, jeśli Dekker Kincade zawiedzie. A rodzinna firma to jedyne, co ojciec może przekazać dziewczynie i jej trzem siostrom. Co prawda one wciąż się ze sobą kłócą, ale też bardzo się kochają i są gotowe wiele dla siebie poświęcić. Zwłaszcza że z ojcem wcale...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
37,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
44,07 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula