Meble od nowa. Domowe renowacje

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
368
Wydawnictwo
Nasza cena: 43,31 zł 59,90 zł Taniej o: 28%

Znalazłeś na strychu stary mebel, chcesz go odnowić, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Masz już pierwsze doświadczenia w renowacji, ale boisz się, że popełnisz błąd?

Poradnik “Meble od nowa. Domowe renowacje” to pozycja dla ciebie.

Meble z czasów PRL-u i starsze przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Odświeżone komody, krzesła czy szafki wydobyte ze strychów bądź zakupione na pchlich targach mogą nadać indywidualny charakter wnętrzu i stanowić ciekawe urozmaicenie mebli systemowych. Aby cieszyły oko, trzeba co nieco wiedzieć na temat odnawiania. Z pomocą przychodzi nam internetowa specjalistka, Małgorzata Budzich.

Książka “Meble od nowa. Domowe renowacje” przeznaczona jest zarówno dla osób, które o odnawianiu mebli nie mają kompletnie pojęcia, jak i dla tych, którzy pierwsze doświadczenia mają już za sobą. Pomoże zarówno postawić pierwsze kroki, zaplanować pracę i uporządkować informacje o odnawianiu, jak i będzie przewodnikiem po tym, jak unikać błędów, działać łatwiej, lepiej i szybciej.

W książce znalazło się 21 przykładów renowacji przeprowadzonych przez autorkę w jej pracowni. Metamorfozy są tylko małą próbką tego, co można wyczarować ze zniszczonych i porzuconych staroci, a mają być twórczą inspiracją dla czytelnika. Każdy przedstawiony przez autorkę projekt mebla zawiera opis czynności (krok po kroku), spis użytych materiałów, a także zdjęcia przed i po.

Ponadto blogerka zamieściła tu wiele praktycznych porad i wskazówek, a także odpowiedzi na pytania zadawane jej przez czytelników. Książka jest zapisem doświadczeń autorki, która sama metodą prób i błędów uczyła się przez ostatnie lata. Dzięki niej czytelnik ma szansę ominąć wiele pułapek i skorzystać ze sprawdzonych ścieżek na skróty. Pozna między innymi zasady oczyszczania mebli, sposoby na wywabianie zapachów i plam, podstawy fornirowania i szpachlowania, techniki malowania, metody zabezpieczania przed uszkodzeniami i brudem, podstawy tapicerowania, pomysły na dekoracje, a także spis sklepów oferujących akcesoria meblarskie.

Dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie staroci!


Opinie o książce

Lektura obowiązkowa dla każdego hobbysty i milośnika pracy z drewnem. Dzięki tej ksiażce zdecydowanie łatwiejsze bedzie opanowanie technik, sposobów i możliwości odnawiania mebli, które początkującym wydają się zawsze skomplikowane i trudne. Doskonałe ujęcie i świetne podejście do tematu.

Aneta Bukowska, Starych mebli czar

Jesli myślisz, że odnawianie mebli to zadanie tylko dla profesjonalistów: trudne, nudne i skomplikowane, to gdy sięgniesz po tę ksiażkę, zmienisz zdanie! Kopalnia wiedzy, inspiracji i wyjątkowych pomysłów dla każdego, kto chce być otoczony wyjątkowymi przedmiotami. Polecamy!

Alicja, Basia, Sylwia, Majsterki

Ta książka to kompendium wiedzy zarówno dla amatora, jak i profesjonalisty, który chce zgłębić tajniki sztuki renowacji. Wszystko jest podane na przykładach, co dodaje odwagi i ułatwia rozpoczęcie przygody z odnawianiem mebli. Serdecznie polecam!

Kasia Ogórek, Twoje DIY

Koniec wykrętów! Małgosia odebrała nam - leniom i prokrastynatorom - wszystkie argumenty, wytrąciła z rąk wymówki, że się nie da, że nie umiemy, że to za trudne. Po lekturze Mebli od nowa żadna renowacja nie wydaje się już trudna.

Kasia Sojka, 5. pokój


O autorce

Małgorzata Budzich jest zawodowo związana z wydawnictwami, od kilku lat przerabia twórczo meble i inne przedmioty. Swoją kreatywną działalność dokumentuje, prowadząc blog Odnawialnia, a kilka lat działań zaowocowało autorskim projektem w postaci książki o odnawianiu mebli “Meble od nowa. Domowe renowacje”.

Administratorka grupy Odnawianie mebli, trenerka i organizatorka warsztatów z renowacji mebli i DIY.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnie lata przyniosły nam niezwykle intrygujący trend na polu architektury wnętrz, jakim to jest odnawianie starych mebli. Odnawianie, a dokładniej rzecz ujmując, przywracanie im dawnego blasku, nadawanie nowej formy, jak i też chociażby czynieniu z nich nowoczesnych sprzętów w naszych domach. I oto w tym względzie przychodzi nam z pomocą niezawodna literatura, a dokładniej rzecz biorąc znakomity poradnik Małgorzaty Budzich pt. "Meble od nowa. Domowe renowacje", który ukazał się nakładem Wydawnictwa Znak. To właśnie dzięki tej pozycji dowiemy się tego, jak wprowadzić ten modny trend także i do naszych mieszkań!

  Autorka tej książki prowadzi od lat niezwykle popularny blog "[Adres usunięty]", w którym propaguje, ale też i objaśnia, na czym polega moda i idea nadawania starym meblom, zupełnie nowego życia. Wiedzę, doświadczenie oraz praktykę działania, przeniosła ON tym razem także i na karty literatury, oferując nam niezwykle intrygujące, kompletne w swej formie i nacechowane przede wszystkim konkretnymi wskazówkami i poradami, dzieło. To właśnie spotkanie z tą pozycją podpowie nam [Adres usunięty]. to, jakie narzędzie będą nam potrzebne w procesie renowacji mebli, objaśni krok po kroku niezbędne działania na polu stolarki, tapicerki, czy też malarstwa, jak i również zainspiruje nas pomysłami na to, w jakim kierunku podążać.

  Całość poradnika została podzielona na kilkanaście głównych część, które w odpowiedniej kolejności, ukazują nam sobą przebieg procesu odnawiania starych mebli. I tak na początek poznajemy zestaw niezbędnych narzędzi i konieczne przygotowanie ich do pracy. Następnie skupiamy się na samym meblu, procesie jego oczyszczania, pozbywaniu wszelkich skaz i uszkodzeń, jak i wreszcie nadawaniu mu odpowiedniej barwy - np. farbą. Kolejne rozdziały i zarazem kroki tego procesu, odsłaniają przed nami już bardziej konkretne czynności, czyli [Adres usunięty]. ozdabianie mebli za pomocą szablonów, tapet, czy też nawet złoceń, tapicerowanie (proces ten został rozłożony tu na czynniki pierwsze), jak i wreszcie zabezpieczenie mebla odpowiednimi impregnatami, tak by służył nam od długie lata. Na koniec zaś autorka serwuje nam pokaźną porcję pomysłów i inspiracji, z których to nie skorzystanie, byłoby grzechem.

  Bardzo silną stroną tego poradnika jest z pewnością łatwość odbioru treści, jaka wypełnia jego ponad 350 stron. Otóż Małgorzaty Budzich nie tylko posługuje się tu bardzo prostym językiem, dokładnie i szczegółowo wyjaśnia każdy element procesu renowacji mebli, ale też i czyni to w chronologicznym układzie, dzięki czemu mamy pewność, że niczego nie przegapimy oraz że postępujemy dokładnie tak, jak powinniśmy. Myślę, że to ma szczególne znaczenie z tego względu, że w dużej mierze odbiorcami tej książki będą kobiety, które to najczęściej zajmują się "przemeblowywaniem" i "odświeżaniem" wnętrz mieszkań, tak by było one piękniejsze, przytulniejsze i bardziej modne. I z tym poradnikiem pewne jest to, że przyjdzie im osiągnąć ten cel w o wiele łatwiejszy sposób.

  Nie sposób nie wyrazić tu zachwytu także nad wydaniem tej książki, które jest po prostu piękne. Piękne pod względem dużego formatu, przykuwającej wzrok okładki, doskonałej jakości papieru, przejrzystszego układu treści, jak i przede wszystkim zdjęć, których znajdziemy tu mnóstwo. To fotografie starych mebli oraz ich nowoczesnego - po renowacyjnego kształtu, które to prezentują się iście wspaniale. Dzięki tym zdjęciom możemy nie tylko podziwiać finalny efekt całego procesu odnawiania mebli, ale też i zyskujemy niezwykłą motywację do działania, gdy oto spoglądamy na te wspaniałe dzieła pracy ludzkich rąk, które niewielkim nakładem czasu, mogą stać się także i naszym udziałem.

  Warto zwrócić tu również uwagę na to, że książka ta nie musi stać się tylko i wyłącznie pomocą przy odnawianiu i przeobrażaniu naszych mebli, gdyż znajdziemy tu także wiele cennych porad odnośnie chociażby samej konserwacji tych sprzętów. Ot, wystarczy wspomnieć choćby o trikach na usuwanie starych plam, detergentach, które nadają się najlepiej do mycia drewnianych mebli, sztuce eliminowania nieprzyjemnego zapachu stęchlizny, czy też sposobach na pozbycie się niechcianych lokatorów - z kornikami, na czele. To bardzo cenne informacje, które przydadzą się każdemu z nas bez wyjątku w codziennej dbałości o nasz dom, co czyni tę książkę jeszcze bardziej ciekawą i ważną, pozycją.

  Komu polecam ten poradnik...? Myślę, że absolutnie każdemu czytelnikowi bez wyjątku, gdyż nie ma chyba ani jednego polskiego domu, gdzie nie leżałyby na strychu lub w piwnicy, stare, drewniane meble, które czekają na swoje nowe życie. Nawet jeśli ich nie posiadamy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić je za grosze na pchlim targu bądź w sklepach ze starociami. A o tym, że mogą one okazać się, po odpowiednich zabiegach, skarbami naszych mieszkań, to chyba nie muszę już nikogo przekonywać. Oczywiście - o pasjonatach dekorowania wnętrz i stolarki, nie muszę nawet wspominać.

  Poradnik Małgorzaty Budzich pt. "Meble od nowa. Domowe renowacje", to pozycja niezwykle intrygująca, mająca nam sobą do przekazania wiele cennych porad i wskazówek w zakresie renowacji mebli, jak i też potrafiąca zachęcić nas do wkroczenia na pole tego działania, które po tej lekturze, wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Tym samy też nie pozostaje mi już nic innego, aniżeli gorąco zachęcić wszystkich do sięgnięcia po tę pozycję, która inspiruje, otwiera przed nami nowe horyzonty oraz sprawia, że inaczej patrzymy na meble, które swój okres świetności mają już dawno za sobą. Polecam - naprawdę warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Stare meble są ponadczasowe. Można nimi urządzić piękne wnętrze, kombinować, dodawać, przemalowywać, przestawiać. Przy odrobinie wyobraźni, chęci i czasu wasze miejsce na ziemi może stać się niepowtarzalne. Stare meble zyskują nowych fanów – wystarczy zerknąć na Instagrama, gdzie konta wnętrzarskie, na których nie dominuje jeden styl, ale właśnie totalny misz-masz, cieszą się coraz większą popularnością.

  Dobra – macie pomysł, inspiracje, plan i stary mebel, ale co dalej? Jak się zabrać do renowacji? Jaki sprzęt będzie potrzebny? Szlifierka, młotek, jakie gwoździe? Opalarka, farba – z jakiej firmy? Pytań w głowie jest tysiące i można zrezygnować z pomysłu, zanim przystąpiło się do jego realizacji. Ja również tak miałam. Jako totalna noga w kwestiach remontowo-konstrukcyjno-odnawialno-sprzętowych, nie wiedziałam jak ze starego rupiecia zrobić moje wymarzone, nowe cacko. Wszystkie porady znalezione w Internecie były dla mnie jak czarna magia. Do czasu, aż trafiła do mnie książka „Meble od nowa. Domowe renowacje” Małgorzaty Budzich, autorki bloga [Adres usunięty]

  Ten poradnik to kompendium wiedzy dla każdego, kto chcę zacząć przygodę z renowacją mebli w domu. Małgorzata Budzich opisała wszystko od a do zet, dodając zdjęcia, tabelki, które ułatwiają zrozumienie całego tego ambarasu. Autorka bardzo dokładnie opisała część dla mnie najtrudniejszą, czyli dobór narzędzi. Nigdy nie przykładałam do tego wagi, ale po lekturze rozdziału już wiem, co mam, a co muszę jeszcze kupić, aby odnowić mój pierwszy w życiu mebel. Ale nie tylko na narzędziach skupiła się autorka. Opisała cały proces renowacji, skupiła się na szczegółach, opisała cały proces krok po kroku. Dużym plusem są również przykłady mebli, które odrestaurowała autorka.

  Na uwagę zasługuje również wydanie książki. Na półce prezentuje się pięknie. Dzięki grubemu papierowi, kartki nie mną się podczas przeglądania książki. Sam zapis tekstu ułatwia zapamiętywanie – miałam wrażenie, że czytam dobrze skonstruowane notatki, z których aż chcę się uczyć. Piękne zdjęcia tylko dopełniają formę „Mebli od nowa”, czyniąc z nich lekturę nie tylko wartościową, ale także i miłą dla oka.

  Jeżeli interesujecie się renowacją mebli, to ta książka będzie dla Was idealnym wyborem. Jeżeli jesteście laikami, to pani Dominika wszystko wam wyjaśni, a tym, którzy już coś wiedzą, ale te informacje luźno sobie biegają po głowie, to „Meble od nowa” będą dla Was naprawdę wartościową lekturą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam szczerze,że wcześniej nie znałam bloga O[Adres usunięty].Ale już nadrobiłam to niedopatrzenie.

  Jeśli chodzi o renowację starych mebli,to jest to niewątpliwie bardziej hobby mojego męża,więc ta książka,to bardziej z myślą o nim.

  Ale to ja uratowałam ostatnio przed wylądowaniem na śmietniku drewniany taboret i mały stołeczek.Więc będzie miał na czym testować porady zawarte w książce.A mamy tu istną kopalnię wiedzy.Wszystkie sposoby sprawdzone osobiście przez autorkę.Przedstawione przejrzyście i przystępnie,dodatkowo obfotografowane na każdym etapie pracy.Ponad 360 stron rzetelnych wskazówek,na przykładzie 21 projektów mebli,które przeszły metamorfozę w pracowni autorki.

  Coraz częściej doceniamy starocie,które maja w sobie duszę i historię,dlatego warto dać im drugie życie.Na pewno przetrwają dłużej,niż meble kupione dziś w sklepie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Przewodnik po roślinach leczniczych. 0/5 Nasza cena:
52,25 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik po roślinach leczniczych.

Ta pięknie ilustrowana książka to katalog ponad 270 roślin używanych ze względu na swoje właściwości lecznicze, a także 24 praktyczne przepisy na bezpieczne w użyciu ziołowe herbatki, olejki, nalewki i kremy. Wiele znanych dziś, skutecznych leków ma pochodzenie roślinne, a wiele z nich czeka...
Meble industrialne. Renowacja i naprawa 0/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Meble industrialne. Renowacja i naprawa

Specjalny rodzaj masowo wytwarzanych me­bli przeznaczonych do biur, fabryk i warszta­tów pojawił się w połowie XIX wieku, towa­rzysząc tzw. drugiej rewolucji przemysłowej. Sprzęty te, produkowane z wytrzymałych materiałów, praktyczne i piękne zarazem, stały się dzisiaj elementem różnego rodzaju...
1001 pomysłów. Okna 0/5 Nasza cena:
28,62 zł
Do koszyka dodaj do schowka

1001 pomysłów. Okna

Począwszy od zwiewnej firany po sztywne, oszczędne rolety, od szykownych draperii po misterne zasłony, bogactwo sposobów dekorowania okien jest olbrzymie. Poradnik pokazuje wszelkie dostępne rozwiązania, zarówno praktyczne, jak i stylistyczne, by umożliwić wybranie najlepszego wariantu dekoracji...
1001 pomysłów. Podłogi 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

1001 pomysłów. Podłogi

Jest to wszechstronny przewodnik zajmujący się wszystkimi kwestiami, jakie należy rozważyć przy wyborze podłóg włączając w to styl, koszty i właściwości użytkowe. Znajdziemy w nim ponad 1000 kolorowych zdjęć i ilustracji najrozmaitszych wnętrz oraz przykłady glazury, terakoty, kamienia, parkietów,...
Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących 4/5 Nasza cena:
41,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących

Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących to praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczymy się podstaw pracy z drewnem. Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza – teoretyczna – wprowadza nas w tajniki sztuki. Dowiemy się z niej o niezbędnych narzędziach, wyborze...
Mieszkaj pięknie piękne wnętrze to kwestia pomysłu a nie pieniędzy 5/5 Nasza cena:
44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mieszkaj pięknie piękne wnętrze to kwestia pomysłu a nie pieniędzy

Ładny dom to szczęśliwe życie. W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Przekonaj się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznaj proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze. Dzięki tej książce: •...
Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie 0/5 Nasza cena:
27,72 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

Odwiedź mieszkania architektów, projektantów, znawców dizajnu i miłośników piękna. Zielona lamperia w sypialni, lastriko na podłodze w salonie, taśmy PCV zastępujące listwy przypodłogowe, postarzane lustro zamiast kafli na kuchennej ścianie - wszystko jest możliwe. 20 rozmów o wnętrzach, meblach,...
Wybrałam życie 0/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybrałam życie

Aborcja to nie jest powód do dumyKrystyna zaniosła swoją córeczkę do okna życia. Wiedziała, że samą miłością nie wykarmi pięciorga dzieci. Ale nie mogła znieść myśli, że jej mała Ania nie będzie znała swojej prawdziwej rodziny. Ania wróciła do domu. Daria była prostytutką. Nie wie, który klient...
#LOVE. Jak kochać w XXI wieku 4/5 Nasza cena:
41,82 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

#LOVE. Jak kochać w XXI wieku

Przyspieszony oddech, głośne bicie serca, motyle w brzuchu. Każdy zna ten stan.Ale jak kochać w czasach Tindera?Olga Kamińska, doktor psychologii i autorka popularnego podcastu: pomoże ci zrozumieć chemię i biologię miłości na podstawie przykładów z twoich ulubionych seriali z Netflixa, wyjaśni,...
Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji 0/5 Nasza cena:
31,20 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji

Już ponad 100 tysięcy Polek zachwyca doskonałą cerą dzięki metodzie Charlotte! Nieskazitelna, promienna cera jest w zasięgu ręki - odkryj, jak to robią Koreanki. W Europie o skórze mówi się głównie w kontekście problemów: zmarszczek i niedoskonałości cery, które trzeba tuszować grubymi warstwami...
Slow Beauty. Recepta na piękno 0/5 Nasza cena:
29,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Slow Beauty. Recepta na piękno

Czytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Starasz się dbać o siebie, ale wciąż nie czujesz, że promieniejesz? Też tak miałam. Gubiłam się w gąszczu porad...
Zamień chemię na jedzenie 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zamień chemię na jedzenie

Pierwsza książka o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować Książka, która nie zawiera chemii ani polepszaczy smaku! Co to znaczy zdrowo się odżywiać? Zacznij od unikania chemicznych dodatków. Nie tylko nie są potrzebne, one szkodzą! Jednego czekoladowego batona można przegryźć bez obaw, ale...
Wybrane bestsellery
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
42,73 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
37,47 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula