Matura - matematyka 2024 - repetytoria, podręczniki

Bestsellery - Matura

Nowości - Lektury i pomoce szkolne

Matura 2024 zbliża się nieubłaganie. Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą koniecznie zapoznaj się książkami, które prezentujemy poniżej, a Maturę zdasz na 100%!

Matura 2024 - matematyka nadal obowiązkowa

Podręcznik maturalny z matematyki pomoże Ci przygotować się do majowego egzaminu bez względu na to, czy w swoim wniosku maturalnym wpiszesz "matura podstawowa", czy "matura rozszerzona z matematyki".


Matura z matematyki jest obowiązkowa, więc jeżeli jesteś w ostatniej klasie szkoły średniej, będziesz musiał zmierzyć się z tym przedmiotem w maju. Zdanie matury jest podstawą, od której zależy Twoja dalsza edukacja.

Jak zdać maturę z matematyki? To proste - sięgnij po pomoce!

Matematyka wielu uczniom sprawia trudność. Niezależnie od tego, czy należysz do tej grupy, czy nie, do egzaminu będziesz musiał się odpowiednio przygotować. Żeby to sobie ułatwić, sięgnij po odpowiednie pomoce naukowe.


W tym miejscu znajdziesz podręczniki maturalne z matematyki, zgodne z aktualną podstawą programową, np.: vademecum, repetytorium oraz testy i arkusze maturalne. Dzięki nim powtórzysz i uporządkujesz swoją wiedzę oraz poćwiczysz rozwiązywanie zadań.


Matura podstawowa i matura rozszerzona z matematyki nie będą straszne, gdy się do nich odpowiednio przygotujesz.


Wśród książek pomocnych w zdaniu egzaminu maturalnego z matematyki znajdziesz m.in.:Głowa do góry i połamania pióra na egzaminie! Wróć do: książki do matury >>.