Mars. Bezlitosna siła. Tom 4

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Ilość stron
256
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 37,72 zł
Nasza cena: 27,24 zł 41,90 zł Taniej o: 35%

Jeżeli szukasz przyjemnego romansu ze sporą dawką erotyzmu, który rozpali Twoje zmysły, to powinnaś sięgnąć po twórczość Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i jej serię “Bezlitosna siła”.

Seria ta to wyjątkowe powieści, które nie tylko rozpalą Twoje emocje - między wierszami, dostrzeżesz w nich znacznie głębsze przesłania, szczególnie ostatnia część tej tetralogii pt. “Mars”, poruszająca problem przemocy wobec kobiet.

Darek Darylski miał jedno zadanie- zniszczyć swojego największego wroga, a zarazem starszego brata, Polluksa. Jednak nienawiść do własnego ojca była na tyle silna, że mężczyzna odwrócił się od niego. Wsparcia natomiast udzielił mu sam Polluks. Teraz na swoich barkach Darek musi dźwigać nie tylko własne problemy, ale i w odpowiednim czasie przyjdzie mu się zmierzyć z konsekwencjami swojej zdrady.

Darylski nie jest mężczyzną spokojnym i grzecznym. Rządzą nim nienawiść i szaleństwo, a gdy staje na ringu MMA, zemsta i dzika furia przysłaniają mu wzrok, niczym mrok. Tak powstaje niezwyciężony Mars. Człowiek, który nie zamierza się zmienić. Chyba że osoba, dla której jest w stanie obrócić swoje życie o 180 stopni, odsłoni przed nim swoje serce.

Doktor Liwia, delikatna, wrażliwa i subtelna, bez wahania poświęca się fundacji, która pomaga maltretowanym kobietom. Sama również zmaga się ze swoimi demonami z przeszłości, które nie chcą jej opuścić. Tych dwoje jest niczym ogień i woda, przyciągają się jak najsilniejsze magnesy. Osobno są tylko zwykłymi jednostkami, razem zaś mogą stworzyć coś wspaniałego i nierozerwalnego. Muszą jedynie odważyć się podążać za własnymi pragnieniami, emocjami i sercem.


O autorce

Mieszkająca we Wrocławiu, Agnieszka Lingas-Łoniewska słynie głównie z prozy typowo kobiecej. Jej powieści to domieszka zmysłowości, delikatności, pikanterii, trudnych wyborów i nadziei. To coś więcej niż erotyk czy też romans - to historie, które ekscytują, ale i dają sporo do myślenia. W swoim dorobku posiada m.in. takie książki, jak ”Bez przebaczenia”, ”Kolacja z Tiffanym”, trylogię “Zakręty losu”, ”Randka z Hugo Bosym” oraz tetralogię ”Bezlitosna siła”, które zyskują coraz większą rzeszę wielbicielek.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio w moje ręce trafiła czwarta cześć serii „Bezlitosna siła” „Mars” od @aga_lingas_loniewska_writer . Kto zna seksownych, silnych chłopaków MMA od początku, wie, że tym razem poznajemy bliżej historię Darka. Jeśli nie kojarzycie tej serii to śmiało możecie zacząć właśnie od tej części. Spokojnie się odnajdziecie, ale wiadomo polecam zacząć od początku 😊

  Darek w podziemiach zwany Marsem, ma za sobą skomplikowaną i ciężką przeszłość. Niedawno dołączył do rodzinnego grona, poznał brata, a widok szczęśliwych, zakochanych kumpli, wywołuje w nim zazdrość i chęć poczucia tego szczęścia. Gdy poznaje Liwię, budzą się w nim nieznane uczucia i jednocześnie reakcja obronna. Zachowuje się jak niedojrzały, kompletny idiota, który zdecydowanie do siebie nie zachęca. Liwia jest psychologiem pracującym w firmie Martyny. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła, więc dziewczyny są dla niej niczym rodzina. Pragnie uporządkowanego, stabilnego życia z poukładanym mężczyzną i w sumie, właśnie takiego ma. Jednak jej myśli ciagle zaprząta jeden z nieokiełznanych wytatuowanych zapaśników..

  .

  Seria o bezlitosnych mężczyznach ma w sobie coś magnetycznego i w sumie trochę mi smutno, że to już koniec. Historia Darka i Liwi, tak jak poprzednie części, skupia się na budowaniu relacji między bohaterami i walki z demonami przeszłości. Jest wiele emocji, wyznań i walki. W fabule panuje klimat buzujacego testosteronu, połączonego z chęcią zemsty i pożądaniem miłości. Tę serię zdecydowanie wyróżnia świetne wykreowanie bohaterów i dynamiczna akcja.

  .

  Na pewno nie jest to lektura dla każdego. Uważam, że jest to seria dla niewymagających czytelników. Niezbyt odkrywcza, banalna, ale za to świetnie wykreowana i opisana. Taka idealna na leniwe dni, gdy marzycie o odcięciu się od otaczającego świata, a lekkie pióro autorki to dodatkowy atut.

  Ja niesamowicie wciagnelam się w wykreowany świat i jak najbardziej polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Mars” to już czwarty tom serii „Bezlitosna siła” i kolejna znakomita książka. Jestem ogromną fanką serii oraz twórczości Pani Agnieszki. Otrzymałam historię świetnie skonstruowaną, w której nie brakuje emocji, humoru oraz pikanterii. Czytelnik przekona się na własnej skórze, że więzy przyjaźni są czasem silniejsze niż więzy rodzinne, odkryje różne oblicza cierpienia, miłości i pożądania.

  Darek zachowuje się jak duże dziecko, ale wygląda jak spełnienie kobiecych fantazji, bardzo niegrzecznych fantazji. Chociaż mężczyzna zazwyczaj tryska humorem w głębi siebie cierpi. Mars, bo pod takim pseudonimem walczy mężczyzna zrobi wszystko dla zemsty. Kiedy w jego życiu pojawia się Liwia jego serce nagle budzi się do życia. Czy mężczyzna pod przykrywką humoru i beztroski zdoła ukryć uczucia, jakimi zaczyna darzyć panią psycholog? Liwia, na co dzień pracuje z ludźmi po przejściach. Zazwyczaj z łatwością odgaduje emocje i radzi sobie z problemami innych. Jednak przy Marsie nic nie jest takie proste. Nie może rozgryźć tego niebezpiecznego, ale szalenie seksownego mężczyzny. Z jednej strony kobieta czuje do niego pociąg i fascynacje z drugiej strony uważa go za szalenie nieodpowiedzialnego i niebezpiecznego. Liwia w życiu cierpiała już z powodu mężczyzny i nie jest gotowa dopuścić do siebie Marsa, który zachowuje się niedojrzale. Jednak wzajemne przyciąganie skutkuje tym, że Liwia i Darek zaczynają pomału odkrywać się przed sobą. Do głosu dochodzą emocje i pożądanie. Oboje podejmują ryzyko i dają sobie szansę na związek. Niestety właśnie wtedy oboje będą musieli stawić czoło demonom swojej przeszłości. Czy zdołają je przezwyciężyć i podjąć walkę o siebie nawzajem?

  „Mars” to już niestety ostatni tom serii „Bezlitosna siła”. Trudno mi się rozstać z chłopakami z PantaRhei. Zżyłam się z całą ekipą i każdemu z chłopaków mocno kibicowałam. Pani Agnieszka wykreowała historie oryginalne i pełne emocji a bohaterów prawdziwych, których się kocha za wady i zalety. Jak zawsze autorka pięknie operowała stylem, przez co książkę pochłonęłam w dwa wieczory. Książka napisana płynnie, prostym językiem i z klasą, choć nie brakuje w niej soczystego słownictwa. Ja jestem zachwycona i „Marsa” jak i całą serię będę serdecznie polecać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mars to facet którego kocha się za to że jest. A jest nie tylko przystojny i niebezpieczny, ale także opiekuńczy. Ja go pokochałam i w pełni POLECAM

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyciągał mnie, był jak magnes, jak siła, przed którą nie można uciec.

  @lingasloniewska_writer

  Mars młodszy brat Polluksa, był przepełniony nienawiścią i gniewem, wychowany na zimnego drania bez skrupułów. Przeszłość nie rozpieszczała go wcale i wszystko rozszarpuje jego duszę od środka. W jego życie w dawno temu wkroczyła pani psycholog Liwia i choć nie chciał się przyznać przed sobą, dla tej kobiety mógłby się zmienić. Wydawało by się, że jest ułożona i stateczna, jej życie natomiast przypomina karuzelę prywatnych porażek. Staną wspólnie do walki ze złem o miłość, sprawiedliwość i spokój. Nie wszystkie pojedynki będą wygrane lecz warto walczyć.

  Mars należy do książek, które na długo zostają ze mną. Choć wiele osób twierdzi, że są schematyczne i podobne, ja je kocham. Każda historia jest inna, przerażająca, okrutna, przepelniona bólem i lękiem. Ciężkie wychowanie Marsa połączone z wieloma tragediami, które w swoim życiu musiał przetrawić. Stawiał czoła demonom, walczył, był maszyną w rękach ojca, ukochanym bratem bliźniakiem, do czasu kiedy ktoś mu tę miłość zabrał na wieki. Chciał być normalny ale żeby spróbować najpierw musiał znaleźć metę do której będzie podążał. Liwia była dla niego właśnie takim celem. Pani psycholog różnież nie ma idealnego życia, wręcz rządzą w nim porażki. Choć doskonale umie doradzać innym, prywatnie ponosi klęskę. Siostra wpadła w toksyczny związek, matka udaje ślepą i głuchą co tylko podsyca konflikty. Obydwoje walczą z ze złem innymi metodami, ale nie pozwolą krzywdzić niewinne osoby. Mimo wielu różnic, łączy ich znacznie więcej, a ich szczęście zależy wyłącznie od nich. Dostali od życia szansę i ogromne wsparcie, teraz czas by to należycie wykorzystali. Przemoc, maltretowane kobiety, zemsta wrogów, uderzanie w najczulsze punkty, nienawiść rozgrywająca od środka, czasem bezradność, nadzieja, walka każdego dnia i o każdy dzień, wreszcie szansa, wiara i miłość. Ta książka niesie za sobą wielki przekaz, by się nie poddawać bez względu na sytuację i okoliczności. Zawsze jest nadzieja, że w życiu może być jeszcze pięknie. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serię Bezlitosna siła pokochałam głównie za to, że Agnieszka Lingas-Łoniewska w każdej z części porusza wątek przemocy domowej oraz walki z tym okropnym zachowaniem. Na drugim miejscu znajdują się przedstawiani bohaterowie, którzy za każdym razem kradną moje serducho i sprawiają, że z uśmiechem na ustach wracam myślami do tych książek. W końcu przyszła pora na Marsa – czy i ON podbił moje serce? O tym w tej recenzji.

  Darek żyje nienawiścią do dawnego życia i swojego ojca. Kiedy wchodzi na ring, staje się Marsem - istną maszyną do zabijania. Takie funkcjonowanie całkowicie mu pasuje i pewnie tkwiłby w swojej czarnej dziurze, gdyby nie ona. Liwia, psycholożka zajmująca się kobietami doświadczającymi przemocy domowej. Dla tej kobiety Mars gotów jest zrobić i wyrzec się wszystkiego. Jednak Liwia należy do zupełnie innej ligi, więc Darek może zapomnieć o bliższej znajomości. Jednak serce nie sługa... Czy na pewno ich związek skazany jest z góry na porażkę?

  Główny bohater tego tytułu, czyli Darek (znany jako Mars) to mężczyzna całkiem sympatyczny, okrutny, brutalny i gotów zabić w obronie swoich bliskich. W momencie, gdy znajduje się w towarzystwie Liwii, do której też za moment przejdę, zamienia się w troskliwego faceta, dla którego dobro kobiety jest najważniejsze na świecie. Liwia to z kolei postać, która przede wszystkim wzbudziła mój podziw. Jest szalenie inteligentna, pomocna i ogromnie zależy jej na uratowaniu maltretowanych kobiet. Bardzo polubiłam tę bohaterkę i uważam, że została ona naprawdę świetnie wykreowana.

  Choć z czwartym tomem serii wiązałam spore nadzieje, to jednak nie otrzymałam tego, czego oczekiwałam. Liczyłam na kolejną świetnie napisaną i wciągającą powieść, natomiast dostałam książkę, która mnie w pewnym stopniu znużyła. Być może było to spowodowane moimi obowiązkami, które miałam gdzieś tam z tyłu głowy podczas lektury. Mars przedstawia podobną problematykę, co poprzednie części, więc dodatkowo doszła tutaj pewna schematyczność, chociaż akurat mnie ona nie przeszkadzała jakoś mocno. Wiem jednak, że sporo czytelników właśnie na to narzeka.

  Jasne, mogłabym zjechać za to ten tytuł z góry do dołu. Jednak nie potrafię, po prostu. Agnieszka Lingas-Łoniewska porusza tutaj zbyt ważną tematykę, bym była w stanie zniechęcać Was do tej pozycji. Wątek przemocy – fizycznej i psychicznej jest w tych książkach obecny cały czas i bardzo dobrze. O tym trzeba mówić. Być może znajdzie się chociaż jeden czytelnik, który dzięki tym historiom zwróci uwagę na to, co dzieje się w jego otoczeniu i zauważy pewne nieprawidłowości.

  Mars to zdecydowanie najsłabsza część z całej serii, ale i tak będę wspominać jej lekturę dobrze. Jeżeli Wy poszukujecie wciągającego romansu, który idealnie sprawdzi się jako wieczorna lektura – macie do dyspozycji cztery – a nawet już pięć - tomów serii Bezlitosna siła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3

Emocje to jej specjalność. Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to emocjonalna jazda bez trzymanki! Są rany, które nigdy się nie zagoją. I są takie blizny, które uleczyć może tylko miłość... Konrad Klajzer zebrał od życia wystarczająco wiele ciosów. To, że wyszedł na ludzi, zawdzięcza...
Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska kolejny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę, że strony tej powieści niemal stają w płomieniach! Ona przeszła przez piekło. On swoje piekło nosi w sobie. Mogą być dla siebie ocaleniem. Tylko... czy się odważą? Polluks to drugi tom...
Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1. Wydanie kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
9,30 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1. Wydanie kieszonkowe

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Gorące lato. Grzeszne opowieści 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące lato. Grzeszne opowieści

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne...
Zuzanna szukaj mnie wśród lawendy Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,33 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zuzanna szukaj mnie wśród lawendy Tom 1

Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Pelješac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości.Czy można zapomnieć o zdradzie i niespełnionych obietnicach? Mówi się, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? Nie tak łatwo przecież zamknąć karty...
Bez przebaczenia 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez przebaczenia

Opowieść o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa. Agnieszka Lingas-Łoniewska znowu prowadzi czytelników przez niezwykły labirynt emocji. Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza, niebieski ptak. Szczęśliwa, mimo braku ojca, bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą,...
Bez pożegnania 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez pożegnania

Kontynuacja bestsellerowego "Bez przebaczenia" podbije Wasze serca i wzruszy Was do łez. Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju...
Zakręty losu 5/5 Nasza cena:
24,64 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakręty losu

Bohaterowie znanej czytelnikom trylogii "Zakręty losu", Łukasz i Krzysztof Borowscy prowadzą szczęśliwe i stateczne życie rodzinne u boku ukochanych kobiet. Wydaje sie, że tragiczne wydarzenia z przeszłości nigdy nie wrócą. Jednak rosyjska mafia nie zapomina doznanych krzywd, a żądza zemsty każe...
Zakręty losu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakręty losu. Tom 1

Kultowa powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, która wie, jak rozhuśtać emocje czytelników. Opowieść jak rollercoaster: od miłości do dramatu. Zapnijcie pasy i przygotujcie chusteczki! Wydaje się, że wreszcie wszyscy dobrze ułożyli sobie życie: Piotr i Anka odnaleźli siebie i dojrzałą miłość, a ich...
Gabriela szukaj mnie wśród lawendy Tom 3 4/5 Nasza cena:
22,33 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gabriela szukaj mnie wśród lawendy Tom 3

Ostatni tom lawendowej trylogii. Wracamy na półwysep Peljesac do Trpanj i wraz z Gabrielą próbujemy odszukać cień wielkiej miłości do Iwo, który przed laty zostawił dziewczynę w obcym kraju i wyjechał do Włoch. Co się wydarzyło pomiędzy energiczną blondynką i przystojnym Chorwatem? Jakie tajemnice...
Mazurskie Lato 5/5 Nasza cena:
31,56 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie. Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior. Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana. Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula