Listy pełne marzeń

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 27
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 30,72 zł
eBook, mobi, epub
za 25,42 zł
Nasza cena: 25,97 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Pełna magii, ciepła i dobroci historia o Maryli, dzieciach i biznesmenie z Laponii.

"Listy pełne marzeń" to opowieść, która udowadnia, że na świecie nie ma nic piękniejszego niż dziecięce marzenia.

W powieści "Listy pełne marzeń" poznajemy Marylę Jędrzejewską - starszą panią, która dopiero co zaczęła garściami czerpać z życia. Można by się było zastanawiać, jak cieszyć się życiem, mając siedemdziesiąt lat i siedząc w domu, z którego wychodzi się tylko po to, aby kupić jedzenie dla siebie i kota. Kobieta jest jednak szczęśliwa, bo wreszcie odnalazła w swoim życiu cel. Wieczorami zasiada przy swoim sekretarzyku i otwiera kolejne listy ze świątecznymi marzeniami, które napływają już coraz rzadziej, wypierane przez elektroniczne wiadomości.

Marylę martwi ten stan rzeczy - nie jest w stanie sobie wyobrazić, że kiedyś dzieci już w ogóle nie będą pisały tradycyjnych listów. Maryla wie, że jeżeli wysłałaby te listy, po prostu by przepadły; jeżeli nawet dotarłyby do Mikołaja, ON by się nimi nie przejął. Starsza pani nie ufa temu fałszywemu biznesmenowi z Laponii i jest przekonana, że to właśnie ona może spełnić wszystkie świąteczne życzenia dzieci.


O autorce

Magdalena Witkiewicz to polska autorka kilkudziesięciu książek zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Inne znane publikacje pisarki to m.in.: "Pierwsza na liście", "Zamek z piasku", "Uwierz w Mikołaja", "Jeszcze się kiedyś spotkamy", "Nie ma jak u mamy", "Szczęście pachnące wanilią", "Mateusz i zapomniany skarb", "Ósmy cud świata", "Szkoła żon. Pensjonat marzeń", "Cześć, co słychać?", "Ballada o ciotce Matyldzie" czy też "Moralność pani Piontek".

 

Recenzje (27)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Od razu na wstępie pragnę podziękować wydawnictwu @wydawnictwofilia za możliwość zrecenzowania tej cudownej książki! Pani Magdo mam wszystkie Pani książki i jak zwykle jestem zachwycona i oczarowana!

  Podczas czytania raz płakałam ze śmiechu, a za chwilę ze wzruszenia. To jak Pani działa na czytelnika swoimi historiami jest nie do opisania!

  Kocham Pani twórczość i dziękuję, że Pani jest!

  Ta historia ma dla mnie szczególne znaczenie. Wyobraźcie sobie, że jedną z bohaterek jest starsza Pani, która ma na imię tak jak moja babcia Gertruda! Mało tego - mieszka na takiej samej ulicy co kiedyś moja babcia, a teraz ja! Zbieg okoliczności, ale jakże dla mnie istotny❤

  No i koty... jak ja kocham koty!

  Sama mam dwa!❤❤

  "...nie żyj nigdy dla siebie. Taki człowiek nigdy nie będzie szczęśliwy..."

  "Mikołaj istnieje proszę Pani... Jest w takich ludziach jak pani..."

  "...to że mogła pozwolić sobie, by komuś sprawić radość, było najlepszym prezentem od losu, jaki mogła dostać kiedykolwiek..."

  "...bo radość też chyba powstaje w sercu..."

  Powyższe cytaty tak bardzo ujęły mnie za serce, że już je zapisałam w moim notesie z cytatami❤

  Historia opisana przez Panią Magdę przepełniona jest dobrymi uczynkami, dobrocią, wiarą w ludzi, miłością...Tak wiele można z niej wynieść, a przy okazji się nauczyć i zmienić coś w swoim życiu.

  A to wszystko przez listy do świętego Mikołaja...

  Nasza główna bohaterka Maryla ma 70 lat. Pomimo wieku dopiero teraz zaczyna czerpać z życia pełnymi garściami. Oczywiście, najpierw liczą się dokarmiane przez nią koty - dopiero później ona sama. Tak było zawsze. Od najmłodszych lat Maryla kochała koty i lubiła sprawiać przyjemność innym ludziom.

  Jej wieloletnia przyjaźń ze starszą od siebie Gertrudą zapoczątkowała u Matyldy ogromne zmiany w jej życiu.

  Nielegalnie przechwytywała listy do świętego Mikołaja i spełniała dziecięce życzenia.. Zaczęło się niewinnie od listu do Mikołaja od jej małego sąsiada.

  Jak potoczyły się dalsze losy Matyldy?

  Co takiego się wydarzyło, że Matylda musiała szczególnie uważać na proceder przechwytywania listów?

  Koniecznie przeczytajcie tę historię!

  Jest to książka z dobrym zakończeniem, ponieważ jak wiecie @MagdalenaWitkiewicz to ekspertka od szczęśliwych zakończeń.

  "A czy miłość się planuje? Miłość zwykle przychodzi zupełnie nieoczekiwanie i to właśnie w momencie, gdy nie jesteśmy na nią gotowi, gdy nasze całe życie jest już uporządkowane i umiemy w nim funkcjonować. Miłość przychodzi jak wiatr i często burzy wszystko, co do tej pory los dla nas zaplanował. Czasem można to nasze życie odbudować, a czasem nie."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Każde dziecko wie, że święty Mikołaj spełnia wszystkie marzenia. Te małe, banalne oraz te, których nie mógłby spełnić nikt inny. Wystarczy napisać list, który trafi w jego ręce. A później już tylko czekać. Tak jak bohaterowie książki "Listy pełne marzeń".

  Kiedy byłam mała, wysyłałam listy do Mikołaja. A ON mi odpisywał. Ten prawdziwy, mieszkający gdzieś tam w Laponii, zatrudniony do tego, by nieść jakąś cząstkę magii dla wszystkich wierzących w niego dzieci. Dlatego z wielkim sentymentem sięgnęłam po powieść Magdaleny Witkiewicz, licząc, że właśnie taka magiczna chwila zostanie w niej zamknięta. I nie myliłam się! Cóż to była za książka! Prosta, lekka a jednak tak cudowna, że miejscami silnie wzruszająca.

  Maryla Jędrzejewska, starsza pani, bohaterka powieści, to postać, której nie da się nie uwielbiać. Poznajemy ją na początku w osnutej tajemnicą sytuacji i dopiero wraz z rozwojem fabuły dowiadujemy się o co w tym wszystkim chodzi. Oczywiście bardzo łatwo domyślić się sensu tajemnicy, ale nie o to tutaj chodzi, by odkrywać fakty, ale zrozumieć działanie bohaterki oraz jej charakter. A kiedy już się pozna Marylę, czytelnik ma poczucie, że jego życie jest takie bezbarwne, pozbawione celu, wręcz egoistyczne, bo ona nie robiąc wiele, spełnia marzenia niczym prawdziwy Mikołaj.

  Myślę, że Magdaleny Witkiewicz nie muszę nikomu przedstawiać. Ta autorka ma na koncie wiele cudownych książek, niemal wszystkie należą do moich ulubionych. Jednak po lekturze "Listy pełne marzeń" sądzę, że to najlepsze jej dzieło, najbardziej emocjonalne, prawdziwe, pełne wzruszeń. Być może zaskoczy Was prostota fabuły, ponieważ właściwie jest w niej tylko jeden wątek główny i wiele bardzo, bardzo pobocznych, ale jak wcześniej już zauważyłam, tutaj liczy się działanie, proces twórczy głównej bohaterki, więc zawiła fabuła tylko przysłaniałaby przesłanie. A tak, otrzymujemy wręcz historię idealną.

  Uwielbiam Marylę i od dziś stawiam ją jako swój wzór do naśladowania. Starszą panią poznałam z każdej możliwej strony, najpierw obecnie, później w czasach jej młodości. Widziałam jak dojrzewała, obserwowałam wydarzenia, które ją kształtowały, poznałam jej przyjaciół a także wielką miłość, która okazała się po części przekleństwem. W międzyczasie, pomiędzy rozdziałami, czytałam listy pisane przez dzieci do świętego Mikołaja i sądzę, że to było punktem przełomowym w kwestii lawiny wzruszeń.

  "Listy pełne marzeń" z dumą stawiam na półce pośród moich ulubionych lektur. Jestem nią zachwycona i wiem, że wrócę do niej nie jeden raz. Mam nadzieję, że postać Maryli wielu czytelników zmotywuje do działania, może nie tak przestępczego jak odważnie postąpiła starsza pani, ale zmienić się w świętego Mikołaja może każdy, podobnie jak każdy może dać komuś odrobinę radości i szczęścia. I właśnie o tym jest ta książka - o miłości do drugiego człowieka, o bezinteresowności i poszukiwaniu głębi tam, gdzie ktoś dostrzega tylko kaprys. Piękna historia z kategorii książki dla kobiet, którą znajdziecie w księgarni T[Adres usunięty].

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maryla ma siedemdziesiąt lat i pomaga spełniać marzenia dzieci lepiej niż Mikołaj w Laponii, a to dzięki pieniądzom, które odziedziczyła od starszej od siebie i samotnej koleżanki. Nie widząc co zrobić z taką fortuną, postanowiła użyć ich w dobrym celu, czasem nie zawsze są to prezenty czysto materialne ale dzięki nim można spełnić marzenie o byciu lekarzem, czy muzykiem. Przy pomocy zaprzyjaźnionego listonosza, któremu jako dziecko pomogła, wykrada listy do Mikołaja do którego dzieci piszą. Z jednej strony to niezgodne z prawem ale z drugiej widzieć radość i uśmiech innych bezcenne...

  Jest to książka podczas której czytając robi się cieplej na sercu. Wywiera emocje, które nie sposób opisać. Autorka pokazuje, że pomagać można w każdym wieku. Czyta się ją szybko. Poznajemy bohaterkę na przestrzeni lat 80-tych, 90-tych oraz współczesnych jak również bohaterów którym pomogła. Jest to idealna lektura na święta.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Udało mi się w święta skończyć książkę Magdaleny Witkiewicz "Listy pełne marzeń". Co to była za cudowna książka!

  Poznajemy losy Marylki, która zawsze była uśmiechnięta i kolorową dziewczyną. Pewnego dnia, gdy idzie dokarmić koty, zwraca na siebie uwagę Gertrudy. Starszej, bogatej pani, która nie ma nic do roboty. Tak rodzi się przyjaźń. Gdy pani Trudzia umiera i zapisuje Maryli swój majątek, ona wpada na pomysł by zostać świętym Mikołajem dla dzieci z Miasteczka.. Co wywołuje mnóstwo zabawnych sytuacji, ale czasami nawet niezgodnych z prawem..

  Co to była za urocza książka. Usposobienie posuniętej już w wieku Maryli było po prostu rozbrajające. Jej próby nadążenia za postępem techniki sprawiały, że uśmiechałam się pod nosem. Chwilami trochę gubiłam się w czasie, bo autorka co rusz przeskakiwała w różne okresy życia bohaterki. Ale stworzyło to naprawdę ciepłą i pełną nadziei historię idealną na świąteczny czas. Nie ukrywam, że uwielbiam pióro autorki. Przeczytałam swego czasu sporo jej książek i podobała mi się każda. Dodatkowo kupując tę książkę wspiera się Fundację Świętego Mikołaja. Świetny pomysł. Książka miała dla mnie również inne, ważne znaczenie ze względu na bohaterów tam występujących. Ale to już zostawię dla siebie. Takim sposobem ta książka wyląduje na dłużej w mojej biblioteczce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maryla znalazłam dość nietypowy sposób na pomaganie innym. Od wielu lat dostarczane są do niej listy, które dzieci piszą do Świętego Mikołaja. Kobieta ma niezwykły dar odnajdywania w tych listach uzdolnionych dzieci. Pomaga im w realizowaniu marzeń, rozwijaniu talentów, czym tylko zyskuje sobie sympatię, przyjaźń już ich jako dorosłych.

  "Listy pełne marzeń", to niezwykła opowieść. Wprowadza nas w odpowiedni nastrój. Bije z niej tyle ciepła i życzliwości. Autorka opowiada nam losy 70 letniej Maryli i jej podopiecznych. W środku znajdziemy też listy od dzieci, które są bardzo wzruszające. Nie wszystkie dzieci proszą o nowe zabawki. Niektóre chca tylko uwagi ze strony rodziców czy np nowe buty. Poznajemy także przeszłość Maryli, jak ją życie ukształtowało.

  "Listy pełne marzeń", to książka, która mi się bardzo podobała. Jest piękna, wyjątkowa, magiczna. Tyle z niej płynie dobroci i cudowności Wiedziałam, że tę książkę muszę zostawić na czas przed samymi świętami. To był idealny moment na nią. Pochłonęłam na raz. Tak mnie urzekla historia Maryli. Magdalena Witkiewicz pokazała, że każdy z nas może stać się Świętym Mikołajem, wystarczy rozejrzec się wokół i dostrzec potrzeby osób naprawdę potrzebujących. Czy warto pomagać? Oczywiście, że tak. A jeśli ktoś ma wątpliwości, to zachęcam do lektury "Listy pełne marzeń".

  Dodatkowo kupując książkę "Listy pełne marzeń" wspierasz Fundację Świętego Mikołaja. Dlatego nie zastanawiajcie się, tak niewiele potrzeba by pomóc. Wystarczy pójść do księgarni, dokonać zakupu książki, z którą spędzisz przyjemne chwile.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 22 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Magdalena Witkiewicz
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 368
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381952897
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381952897
 • EAN: 9788381952897
 • Wymiary: 14x20 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Prowincja pełna marzeń i gwiazd 0/5 Nasza cena:
40,02 zł 46,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowincja pełna marzeń i gwiazd

Pełna wdzięku i świeżości współczesna powieść, będąca hołdem dla uroków polskiej prowincji, w której splata się wątek Mazur dzisiejszych i przedwojennych, czyli Prus Wschodnich. Główną bohaterką jest Ludmiła, z początku dziennikarka lokalnego czasopisma, której los stawia na drodze paskudnego...
Lista marzeń 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lista marzeń

Miłość, która przekracza granice śmierciW życiu trzydziestokilkuletniej Brett Bohlinger wszystko jest poukładane: ma dobrą pracę, jej partnerem jest ambitny, przystojny prawnik, a po śmierci matki ma odziedziczyć pakiet większościowy firmy wraz ze stanowiskiem dyrektora.Jednak testament zmienia...
Listy w góry 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy w góry

Poruszająca historia o pasji, tęsknocie i samotności... Bohaterka powieści jest żoną himalaisty. Wie, że wspinaczka górska jest największą miłością jej męża. Z czasem uświadamia sobie jednak, że z każdym kolejnym wyjazdem, bezpowrotnie traci więź z ukochanym mężczyzną. Trudy lat osiemdziesiątych,...
Ogród z marzeń 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród z marzeń

Porywające love story o pokusie, zdradzie i sekretach rodzinnych. Rok 1927. Gdy Rodolfo Montero dowiaduje się o śmierci ojca, musi opuścić ukochany Paryż i zająć się rodzinnym przemysłem winiarskim. Towarzyszy mu piękna Solange, którą poznał we Francji. Małżeństwo opuszcza dynamiczne miasto i...
Planer utkany z marzeń od gabrieli gargaś 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planer utkany z marzeń od gabrieli gargaś

Zrób pierwszy krok w stronę marzeń razem z Gabrielą Gargaś!Czujesz, że masz za mało czasu dla siebie i bliskich? Nie wystarcza Ci już dnia na pogodzenie pracy, domu, dzieci i pasji?Gabriela Gargaś stworzyła ten planer z myślą o Tobie! Razem z nią zaplanuj cudowny czas.Autorka bestsellerowych...
Lato utkane z marzeń wieczór taki jak ten Tom 2 4/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato utkane z marzeń wieczór taki jak ten Tom 2

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć… W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała...
Lato utkane z marzeń (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,69 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato utkane z marzeń (pocket)

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć… W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała...
Paleta marzeń 4/5 Nasza cena:
19,64 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paleta marzeń

Magda, mimo swojego młodego wieku, ma już za sobą bagaż doświadczeń, a najważniejszą osobą w jej życiu jest córka Pola. Choć dobrze sytuowani rodzice zapewniają jej bezpieczeństwo finansowe, nie może realizować swoich pasji i czuje się niczym ptak zamknięty w złotej klatce. Pewnego dnia Magda widzi...
Paleta marzeń. Zgubione szczęście 0/5 Nasza cena:
22,83 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paleta marzeń. Zgubione szczęście

Nawet największe szczęście jest w stanie zniszczyć ktoś trzeci… Spokojne i pełne miłości życie Magdy, Alka i Poli zostaje gwałtownie przerwane wiadomością o zniknięciu dziewczynki. Zakochani dobrze wiedzą, kto za tym stoi i decydują się na powrót do Torunia, a Magda dla dobra dziecka musi zgodzić...
Listy do duszki 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy do duszki

Wolne Miasto Gdańsk, lata 1937–1938. Stefania i Heinrich zakochują się w sobie, jednak niewinna miłość tych dwojga musi niestety pozostać tajemnicą. Stefania jest córką Polaka i Żydówki, a Heinrich Niemcem, synem wpływowego w mieście człowieka. Młodych rozdziela zbliżająca się wielkimi krokami...
Dom cudzych marzeń 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom cudzych marzeń

Współczesna powieść obyczajowa z elementami thrillera. Życie Elizabeth było poukładane - poślubiła właściwego mężczyznę, urodziła mu dwoje dzieci i stworzyła dom, który stał się obiektem powszechnej zazdrości. Jej synowa, Ruth, nie miała tyle szczęścia: wyszła wprawdzie za mąż z miłości, ale niemal...
Listy sprzed lat 0/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy sprzed lat

Zawód w przyjaźni sprawia, że trudno jest odzyskać wzajemne zaufanie…. Dramatyczne okoliczności powodują, że Iwonie i Ewie, po latach wzajemnej niechęci, udaje się odbudować przyjaźń, a skrywana dotąd w listach sprzed lat, wielka tajemnica jednej z nich, wreszcie wychodzi na jaw. Dzięki sile...
Wybrane bestsellery
Uwikłana 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka". Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY! Niezwykle śmieszne bajki o skarpetkach napisała Justyna Bednarek, a książkę zilustrował Daniel de...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Upiory XX wieku 5/5 Nasza cena:
30,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upiory XX wieku

Książka, która przyniosła Joemu Hillowi sławę. Uhonorowana Bram Stoker Award – najważniejszą nagrodą z dziedziny literatury grozy. Czternaście opowiadań, które udowadniają, że ich autor jest jednym z najważniejszych pisarzy literatury grozy XXI wieku. Koszmary, obsesje i niespełnione sny, które...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula