Likwidacja

Autor:

Nadia Szagdaj

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Rok wydania
2020
Inne wersje (3)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,48 zł
eBook, mobi, epub
za 31,45 zł
Audiobooki mp3
za 31,45 zł
Nasza cena: 9,54 zł 34,95 zł Taniej o: 73%

Nadia Szagdaj powraca z kolejną dawką kryminalnych zagadek! Jeśli masz ochotę na trzymającą w napięciu lekturę lub po prostu jesteś fanem twórczości Nadii Szagdaj, koniecznie sięgnij po “Likwidację”.

Klara to młoda, pragnąca wrażeń i nowych doświadczeń kobieta, a przy tym bardzo tajemnicza. Po długim czasie samotności postanawia wziąć sprawy w swoje ręce - w poszukiwaniu drugiej połówki instaluje aplikację randkową. Wkrótce na jej drodze pojawia się Daniel - po kilku miesiącach internetowej relacji w końcu postanawiają się spotkać. Klara odwiedza Opole, by poznać swojego internetowego przyjaciela na żywo. Misterny plan Klary, zakładający rozwój bliskości i namiętności między nimi, niestety od samego początku jest skazany na porażkę - Daniel jest żonaty. Bardzo szybko okazuje się jednak, że nawet pech może doprowadzić do szczęśliwego zakończenia - tylko dla kogo będzie to happy end?

Na wieczornej imprezie w klubie Klara poznaje znajomą swojego internetowego przyjaciela - Monikę. Dziewczyna nigdy by nie przypuszczała, że to właśnie kobieta będzie w stanie zawrócić jej w głowie. Między kobietami tworzy się więź, a granice przyjaźni i bliższej relacji już wkrótce mogą zacząć się zacierać. Klara stawia wszystko na jedną kartę - za wszelką cenę chce mieć Monikę tylko dla siebie. Rozpoczyna swoją tajemniczą grę, w której Monika staje się głównym celem. Jak zakończy się ta intryga? Kto w tej grze osiągnie zwycięstwo nad resztą graczy?


O autorce

"Likwidacja" jest kolejną książką, która wyszła spod pióra Nadii Szagdaj (ur. 1984). Młoda pisarka specjalizuje się w powieściach kryminalnych, a czytelnikom jest znana już od ponad dekady. Autorka zadebiutowała w 2009 roku powieścią "Przepowiednia". Największe uznanie przyniosła jej jednak słynna seria "Kroniki Klary Schulz", którą zapoczątkowała w 2013 roku.

Recenzje (18)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nadia Szagdaj dała się poznać czytelnikom jako autorka książek z różnych gatunków literackich. Dotychczas przeczytane podobały mi się, jednak moje serce skradła właśnie "Likwidacja". Dlaczego?

  Kaja wyjeżdża do Opola, by spotkać się z poznanym w aplikacji randkowej Danielem. To miała być pierwsza randka na żywo, jednak mężczyzna już na wstępie psuje plany weekendowe wyjawiając Kai, że ma żonę! W drodze do klubu, do którego zaprosił ją Daniel, Kaja poznaje Monikę i to z nią nawiązuje dobrą relację, skłaniającą się ku przyjaźni... A może nawet ku czemuś więcej...

  Fabuła przybliża nam życie Moniki, która była ofiarą przemocy domowej a teraz były mąż nadal ma nad nią przewagę, zwłaszcza że to ON dostał prawo wychowywania ich synka. Kaja nie może przejść wobec tego faktu obojętnie i zamierza pomóc. Tylko czy jej sposoby osiągnięcia celu będą zgodne z prawem, sumieniem a przede wszystkim czego będzie oczekiwała w zamian?

  Z czasem dowiadujemy się również wielu szczegółów z życia samego Daniela - jego relacje z żoną, teściami, kłamstwa i tajemnice. Jaką rolę odegra w tej historii?

  W tle obserwujemy sprawę śmierci prokuratora Więcławskiego, którą prowadzi inspektor Beniamin Merle. Jego zdaniem to mogło być morderstwo, choć nie ma na to żadnych dowodów...

  Gdzie znajduje się nitka łącząca wszystkie te sprawy i osoby? Koniecznie sięgnijcie po książkę!

  Bardzo ciekawym zabiegiem jest nawiązanie przyjaźni między Moniką a Kają. Nauczycielka jest osobą spokojną, wycofaną, nie korzystającą w pełni z radości jaką daje macierzyństwo, wciąż boi się byłego męża i wie, że jego znajomości nie pozwolą jej walczyć o szczęście. Kaja z kolei to kobieta dokładna, skrupulatna, bystra oraz impertynencka a w towarzystwie bywa władcza i dominująca. Przekonacie się jaki z tego wybuchowy duet.

  Poprowadzenie tej fabuły przez Nadię Szagdaj przypomina mi nieco sposób pisania przez Alicję Sinicką - jak z pociągiem - najpierw powoli, nie do końca można powiązać wątki i fakty, nie wiadomo do czego zmierza autorka. A kiedy dochodzimy do najmocniejszego momentu książki i poznajemy prawdziwe motywy, tajemnice oraz prawdę to włos się na głowie jeży a szczęka opada do podłogi.

  Wtedy trudno się pozbierać, bo człowiek się tego zupełnie nie spodziewa! Ale jak to? Dlaczego? To na pewno zrobił ON lub zrobiła ona?

  Finał jest niezmiernie zaskakujący, szokujący i zupełnie nie pasujący do początkowych rozdziałów. Zwłaszcza, że im bliżej końca, tym bardziej zmienia się czytelnikowi perspektywa rozdziału pierwszego. Otwieramy oczy szeroko ze zdumienia a nasze postrzeganie fika wtedy niezłego koziołka... Każdy wtedy odpowiada sobie na pytanie - czy takie właśnie były moje przypuszczenia? Czy może zupełnie inne?

  Nadia Szagdaj zachwyciła mnie nie tylko przebiegłą fabułą, ciekawymi postaciami, zwrotami akcji, ale również dobrze się czytającym, lekkim stylem; chwilami z humorem czy ironią. Przedstawiła pracę policji, lekarzy sądowych oraz blaski i cienie sławy oraz jak ważne w życiu jest przeczucie.

  Podsumowując - "Likwidacja" to książka na pograniczu kryminału i thrillera psychologicznego, w którym obserwujemy silne osobowości, przemoc domową, układy i układziki, obsesyjną miłość czy desperację. Bohaterowie muszą walczyć o swoje szczęście, doświadczając szoku, gniewu, zazdrości oraz kaca moralnego i fizycznego. To historia o poczuciu winy, samotności, kontrolowaniu innych, poczuciu władzy, hejcie i wstydzie a przede wszystkim o likwidowaniu wszystkiego co zbędne. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dobra książka, poczynając od okładki dającej do myślenia i intrygującego tytułu po żywe dialogi, realne opisy i dobry styl. Delektowałam się lekturą. Każdym wątkiem, intrygą, teorią. Od razu zostałam wciągnięta w wielowątkową akcję. Przemieszczałam się między Opolem a Wrocławiem, klubem a mieszkaniami, komisariatem a prosektorium. Pozwiedzałam okolice i byłam świadkiem brutalnych wydarzeń. Spodobali mi się wysocy bohaterowie o bystrych umysłach.

  Podziwiałam kreację głównej bohaterki. Uważnie śledziłam każdy krok Kai, wsłuchiwałam się w jej słowa, obserwowałam emocje. Muszę przyznać, że postać lekarki ostatniego kontaktu "uwiodła" mnie na swój sposób. Pracownica rzeźni to wysportowana kobieta, wegetarianka. Trenuje boks i lubi czasem dać komuś w twarz oraz samej oberwać. Jest dziwna. Impertynencka, oschła, zimna i stanowcza kobieta, która bywa troskliwa. Potrafi kochać, co może wydawać się nieco absurdalne. Głęboko skrywa swoje tajemnice, lubi mrok i władzę. Ta niewrażliwa pasjonatka lubiąca się w szczegółach ma nietypowe hobby i niezwykły tatuaż. Gdy dowiedziałam się, co znaczy, trochę mnie zmroziło. Jednak jeszcze bardziej, gdy poznałam jej motywy i to, do czego jest zdolna.

  Nie mniej interesujący okazał się inspektor Bernard Merle i jego psi węch. Policjant nie odpuszcza przed emeryturą. Pracoholik płynący pod prąd. Fascynowały mnie jego przeczucia i śmiałe teorie, szukanie wspólnego mianownika tam, gdzie inni nie widzieli. Bystry i uparty drąży temat do końca. Nic nie uchodzi jego uwadze, doskonale łączy fakty. Nie odpuści, choć sprawa dawno zakończona. Jego partner już się nauczył, jak funkcjonuje Merle. Ja też.

  Dużo tajemnic w tej powieści. I miłości w różnych odmianach. Nadia Szagdaj stopniowo buduje napięcie. Momentami akcja przypomina obyczajówkę, by po chwili zamienić się w kryminał czy thriller, jakby usypiając czujność czytelnika. Autorka zaskakuje pomysłami. Powoli ujawnia szczegóły różnych, wydawałoby się, że odległych od siebie wątków. Składa je w intrygującą całość. Misternie uknuła plan, aż zaczęłam się zastanawiać, czy istnieje zbrodnia doskonała. Otwarte zakończenie jeszcze bardziej zaostrzyło mój apetyt na kolejną powieść autorki.

  Oprócz głównej intrygi kryminalnej i sprawy wypadku celebrytki autorka porusza w powieści kilka ważnych, bieżących tematów. Jednym z nich jest przemoc domowa. Mamy damskiego boksera w akcji, zastraszoną kobietę i przerażone dziecko. Obraz ofiary broniącej swojego kata przed osobą proponującą pomoc budził mój wewnętrzny sprzeciw, tak samo krycie kolegi policjanta i jego problemów. Inaczej wygląda rodzina Daniela, Brytyjczyka, który ożenił się z Polką. Cotygodniowe obiadki u teściów, wypytywanie o brak potomka, mieszkanie w klitce w bloku to realia wielu polskich rodzin. Delikatnie został zarysowany wątek osób LGBT. Nie brakuje wątku dziennikarskich hien i sąsiadów oraz problemu alkoholizmu. I ciągle gdzieś w tle przewijają się słowa: „Co ludzie powiedzą?”.

  "Likwidacja" to dobry, mroczny kryminał z misternie zaplanowaną intrygą, niesztampowymi kreacjami psychologicznymi bohaterów i tajemnicami oraz tatuażem rozpalającym wyobraźnię. Do tego polski rzeczywistość w różnych odsłonach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Likwidacja" rozwija się powoli, a początkowo bardziej przypomina stylem obyczajówkę, niż thriller, ale staje się nim, po spokojnym wstępie. Nadia Szagdaj zaserwowała nam opowieść głównie o zemście, ale i pokazuje, jak niebezpiecznymi mogą być ludzie, których uważamy za przyjaciół czy obdarzamy uczuciem. To powieść o tym jak łatwo można się pogubić i jak dosłownie stracić wszystko w jednej chwili. Nadia Szagdaj stworzyła dwie bardzo różne bohaterki, silną i tajemniczą Kaję oraz zlęknioną Monikę, ofiarę przemocy domowej. Kobiety tworzą mocny kontrast, ale nie wydają się odrealnione. Fabuła wzbudza silne napięcie, zwłaszcza kiedy na światło dzienne wychodzi prawdziwe oblicze Kai oraz to, czym kobieta się zajmuje. Powieść od tego momentu trzyma w szachu do samego końca. Warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Część wszystkim książkohilikom wieczorową porą 🙂 zbieram się za napisanie recenzji tej książki i zbieram i chyba czas najwyższy nareszcie ja napisać. Niestety jest to książka, która zdecydowanie nie wpasowala się w mój gust 😔 mówię to z bólem serce, ale jeśli jesteście że mną już jakiś czas to wiecie, że najważniejsza jest szczerość więc i teraz nie będzie inaczej.

  Biorąc do ręki tą książkę liczyłam na wciągający thriller czy coś w tym rodzaju, a miałam wrażenie, przynajmniej w pierwszej połowie książki, że czytam powieść obyczajową. Serio. Takie były moje odczucia. Niestety kompletnie ta część historii do mnie nie przemawiała, przy każdym przewróceniu strony łudziłam się, że coś się zmieni i akcja zacznie się w końcu toczyć. I nastał taki moment, że nareszcie doczekałam się "przełomu" w tej książce, ale...... No właśnie znowu mam ale. Niestety kompletnie nie trafiło to do mnie. Nie potrafiłam się zaangażować w to co się dzieje. Według mnie (i jest to tylko moja opinia, Wy możecie mieć całkowicie inne zdanie) w książce zabraklo emocji, które trzymają czytelnika w napięciu. Zabrakło mi po prostu tego czegoś.

  .

  Nie przekreślam oczywiście autorki i dam jeszcze w przyszłości jej szansę. Może to nie była ta książka, która miała do mnie trafić, a może po prostu nie ten czas? Nie wiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytałam już kilka innych utworów Pani Szagdaj, ale ten ujął mnie wyjątkowo. Dostałam ją od koleżanki, która również ją zachwalała i miała rację. Akcja jest ciekawa i intrygująca. Książka pozostawiła we mnie pewien smutek, ale i sporo refleksji. Nie jest to najlżejsza lektura, jednak po przebrnięciu przez początek całkowicie przepada się w niej. Przeczytałam ją w niecałe dwa dni, ponieważ ciekawość nie pozwoliła mi się od niej oderwać na dłuższy czas. Uważam, że jest to jedna z lepszych książek kryminalnych. Zdecydowanie nie odstaje od popularnych Bestsellerów. Brawa dla autorki za to niezwykłe dzieło!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Służąca

  Służąca

  Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -48%
  Wyjdź za mnie, kochanie

  Wyjdź za mnie, kochanie

  Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć? W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,70 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Żałobnica

  Żałobnica

  Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu. Tym razem zrobili wyjątek. Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,02 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Instynkt

  Instynkt

  Inspektor Beniamin Merle jest już jedną nogą na emeryturze, gdy zostaje mu przydzielone jeszcze jedno, ostatnie śledztwo. W płytkim grobie zostają znalezione rozkładające się zwłoki kobiety z odciętą głową, przydrutowaną z powrotem do ciała. Wiele szczegółów tej zbrodni przypomina Merlemu starą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,78 zł 39,95 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  To nie jest amerykański film

  To nie jest amerykański film

  Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już, że nie ma szans odnaleźć jej żywej, niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją, a o koszmarze, jaki przeszła, świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,21 zł 34,95 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -33%
  Srebrne skrzydła. Faye. Tom 2

  Srebrne skrzydła. Faye. Tom 2

  Kobieca zemsta jest piękna i brutalna. Po zakończeniu toksycznego związku Faye rozpoczęła nowe życie za granicą. Jej były mąż Jack przebywa w więzieniu, a ona wreszcie może skupić się na rozwoju swojej kariery. Prowadzi firmę kosmetyczną „Revenge”, która coraz lepiej prosperuje – już niedługo jej...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,77 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -38%
  Zły czas. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2

  Zły czas. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2

  Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam, że David mi pomoże, ale ON mnie oszukał. Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze. Zostaliśmy ukarani....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,80 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Urodziłam dziecko szejka

  Urodziłam dziecko szejka

  Wstrząsająca historia kobiety, która wbrew swojej woli została surogatką szejka. Ola, młoda i oddana pracy pielęgniarka, dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak, że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to, na które...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,78 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  Martwiec. Lipowo. Tom 13

  Martwiec. Lipowo. Tom 13

  Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,24 zł 43,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Gotowi na wszystko. Tak smakuje miłość. Tom 3

  Gotowi na wszystko. Tak smakuje miłość. Tom 3

  Jak zostać celebrytką? Mówią, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy dostać się do telewizji! Paula marzy, by ktoś odmienił jej życie dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Choć jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa, nieustannie marzy o sławie. Popularni ludzie wiodą przecież takie wygodne życie,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Bella Donna. Nowe śledztwa Klary Schulz 4/5 Nasza cena:
25,27 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bella Donna. Nowe śledztwa Klary Schulz

Rok 1914. Podczas wernisażu wystawy znanego malarza Adolfa Ludemanna w Breslau dochodzi do mrożącego krew w żyłach incydentu. Zamiast najnowszego obrazu mistrza, oczom publiczności ukazuje się makabryczny widok – pomalowane krwią płótno, do którego ktoś przymocował fragmenty ludzkiego ciała… Klara...
Sprawa pechowca. Kroniki Klary Schulz 4/5 Nasza cena:
24,62 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa pechowca. Kroniki Klary Schulz

Pierwszy tom serii kryminałów retro o przygodach Klary Schulz Rok 1910. Na scenie opery w Breslau ginie sławny baryton. Choć początkowo wydaje się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, szybko wychodzi na jaw, że doszło do morderstwa - okrutnego i precyzyjnie zaplanowanego. Na miejscu zbrodni...
Zniknięcie Sary. Kroniki Klary Schulz. Tom 2 4/5 Nasza cena:
26,21 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zniknięcie Sary. Kroniki Klary Schulz. Tom 2

Drugi tom serii o detektyw Klarze Schulz Rok 1911. Prywatna detektyw Klara Schulz dostaje tajemnicze zaproszenie na sesję fotograficzną w Danzig. Mimo sprzeciwu najbliższych lekkomyślnie wyrusza w podróż. Na miejscu okazuje się, że ktoś zastawił na nią pułapkę…. Tymczasem w Breslau znikają bez...
Instynkt 5/5 Nasza cena:
24,78 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Instynkt

Inspektor Beniamin Merle jest już jedną nogą na emeryturze, gdy zostaje mu przydzielone jeszcze jedno, ostatnie śledztwo. W płytkim grobie zostają znalezione rozkładające się zwłoki kobiety z odciętą głową, przydrutowaną z powrotem do ciała. Wiele szczegółów tej zbrodni przypomina Merlemu starą...
Grande finale. Kroniki Klary Schulz 4/5 Nasza cena:
29,96 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grande finale. Kroniki Klary Schulz

Rok 1911. W eleganckim hotelu Rezidenz w Breslau zostają znalezione zwłoki jednego z pracowników. O zabójstwo podejrzana jest żona denata, którą mężczyzna przez lata maltretował. Detektyw Klara Schulz, spodziewająca się dziecka, mimo sprzeciwu męża postanawia zaangażować się w sprawę. Chce ratować...
To nie jest amerykański film 4/5 Nasza cena:
26,21 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest amerykański film

Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już, że nie ma szans odnaleźć jej żywej, niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją, a o koszmarze, jaki przeszła, świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić...
eBook Sprawa pechowca mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,45 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sprawa pechowca mobi epub

Pierwszy tom serii kryminałów retro o przygodach Klary Schulz. Rok 1910. Na scenie opery w Breslau ginie sławny baryton. Choć początkowo wydaje się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, szybko wychodzi na jaw, że doszło do morderstwa - okrutnego i precyzyjnie zaplanowanego. Na miejscu zbrodni...
eBook Instynkt mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,25 zł 36,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Instynkt mobi epub

Inspektor Beniamin Merle jest już jedną nogą na emeryturze, gdy zostaje mu przydzielone jeszcze jedno, ostatnie śledztwo. W płytkim grobie zostają znalezione rozkładające się zwłoki kobiety z odciętą głową, przydrutowaną z powrotem do ciała. Wiele szczegółów tej zbrodni przypomina Merlemu starą...
Audiobook Likwidacja mp3 0/5 Nasza cena:
31,45 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Likwidacja mp3

Kaja przyjeżdża do Opola, by spotkać się z poznanym przez aplikację randkową Danielem. Ten weekend miał być zwieńczeniem ich kilkumiesięcznej internetowej znajomości. Plan spędzenia upojnych chwil z mężczyzną bierze jednak w łeb, kiedy Daniel przyznaje się dziewczynie, że ma żonę. Randka okazuje...
Czas wyborów. Pensjonat na wzgórzu T.2 5/5 Nasza cena:
29,96 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wyborów. Pensjonat na wzgórzu T.2

Druga część serii obyczajowej Pensjonat na wzgórzu. Lato w pensjonacie na wzgórzu trwa. Patrycja, Klaudia i Martyna postanawiają wspólnymi siłami rozkręcić na nowo rodzinny biznes. Relacje pomiędzy siostrami stopniowo się poprawiają, a ich ojciec wraca do zdrowia. Każda z kobiet mierzy się jednak z...
Kwiaciarka. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,96 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiaciarka. Tom 1

Paryż, koniec XIX wieku. Dla hrabiny Marceli de Lagarde najważniejsze w życiu są pieniądze i luksus. To dla nich poślubiła mężczyznę, którego nie kochała. Również dla pieniędzy gotowa jest popełnić każdą zbrodnię. Co zrobi, gdy jej mąż dowie się o kompromitujących błędach młodości i zagrozi...
Kwiaciarka. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,96 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiaciarka. Tom 2

Druga część wielowątkowej powieści, która w malowniczy sposób ukazuje przekrój społeczeństwa XIX-wiecznego Paryża. Fortuna, namiętność i zbrodnia - oto, co kieruje życiem bohaterów. Hrabina de Lagarde po śmierci męża jest zrujnowana. W jaki sposób usunąć przeszkody, które stoją na drodze do...
Wybrane bestsellery
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula