Lato w pensjonacie pod bukami

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
520
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,87 zł
Nasza cena: 29,69 zł 44,90 zł Taniej o: 34%

Magiczne miejsce, dla bohaterów “Lata w Pensjonacie pod Bukami”, w którym staje czas, to hotelik, który prowadzi pani Róża.

Współczesny świat goni do przodu, nie zostawiając wiele czasu na refleksję. Tymczasem musimy się od czasu do czasu się zatrzymać i pomyśleć nad tym, dokąd właściwie zmierzamy, czy to jest nasza właściwa droga, czy jeszcze czujemy się szczęśliwi? Bez próby zrozumienia paru podstawowych kwestii trudno mówić o spełnionym życiu.

Pensjonat pod Bukami to miejsce, gdzie ludzie odnajdują spokój i chwilę na przemyślenia. Spływa na nich stateczność tego miejsca, wpadają na rozwiązania swoich problemów oraz odzyskują równowagę, której tak na co dzień pragną. Czy ty też chciałabyś przenieść się choćby na moment do tej bieszczadzkiej oazy spokoju? Chyba każdy z nas pragnie czasami odetchnąć i odpocząć od życia. Dzięki tej książce wcale nie trzeba wyjeżdżać w góry. Ciekawie opowiedziana historia gości pensjonatu oraz przyjazny, rodzinny klimat przenoszą czytelnika w cudowne bieszczadzkie okolice od pierwszych stron. Jeśli chciałbyś się tam znaleźć, wystarczy zamówić egzemplarz książki i zacząć ją czytać.
 
Pensjonat pod Bukami to specyficzne miejsce, które ściąga do siebie osoby zagubione. Każdą zbłąkaną duszę poszukującą szczęścia i sensu życia wita właścicielka, czyli pani Róża, kobieta o nieprzeciętnych manierach i surowym, lecz w głębi serca wrażliwym obliczu. Jakich tym razem przyjmie gości? Pojawi się tutaj młode małżeństwo, skłócone siostry, byli kochankowie, a także samotne osoby, czekające na swoją drugą połówkę. Czy znajdą to, czego szukali? Szansą jest dla nich poezja. Każdy pokój ozdabia cytat z wiersza Stachury lub piosenki Starego Dobrego Małżeństwa. Okazuje się, że słowa mają ogromną moc sprawczą. Liryczne wersy odbiją się szerokim echem w życiu gości pensjonatu. Oto magia tego miejsca oraz siła poezji. Wystarczy zatrzymać się na chwilę i skupić na przekazie, by pozwolić myślom biec w dobrą stronę. Stąd już niedaleka droga do działania, a tym samym do miłości, szczęścia i wspaniałego życia.


Autorki

Autorkami książki są: Agnieszka Krawczyk, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Lis, Dorota Gąsiorowska, Dorota Milli, Joanna Szarańska, Magdalena Majcher, Marzena Rogalska, Anna H. Niemczynow.

Recenzje (4)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zbiór opowiadań to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej. Jednak ze względu na sympatię do niektórych autorek, postanowiłam zaryzykować.

  Pierwsze z opowiadań to w mojej ocenie najsmaczniejszy kąsek, będący jednocześnie doskonałym preludium do pozostałych dań. Pomimo różnych autorek, wszystkie rozdziały są bardzo spójne i niezaprzeczalnie tworzą jedność. Mało tego, w każdym z nich pojawiają się elementy wspólne, co wpływa bardzo pozytywnie na książkę jako całość.

  "Lato w Pensjonacie pod Bukami" to lekka, pogodna lektura, doskonała zarówno na letnie dni, jak i na chłodne wieczory. A jeśli Panie Autorki pokuszą się kiedyś o ponowną współpracę, z największą radością spotkam się z nimi ponownie :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Lato w Pensjonacie pod Bukami" zapowiadało się na prawdziwie letnią historię z pensjonatem w tle. Czy coś takiego otrzymałam?

  Miejscem akcji staje się Pensjonat pod Bukami, położony w górskiej okolicy. Prowadzony przez dobiegającą 60-tki panią Różę stanie się miejscem, w którym wypoczywać oddzielnie będą bohaterowie wszystkich opowiadań.

  Nie ma takiej historii, która jakoś wybitnie nie przypadłaby mi do gustu. Bardzo podobała mi się historia z małżeństwem, które miało świętować swoją 40 rocznicę ślubu. Na uwagę zasługuje także historia, w której kobieta jedzie do Pensjonatu, bo tak kazała jej mama. Jest także dziewczyna, która ucieka z domu na spotkanie miłośników ziół.

  Nie będę ukrywać, że dość długo zwlekałam z lektur, a tego zbioru. Stało się tak wcale nie dlatego, że obawiałam się jego jakości, jednak właśnie bałam się tego, że tak się wciągnę, że będę chciała przeczytać go w jeden dzień. Tak też się stało. Jest to zbiór, od którego naprawdę trudno się oderwać.

  ,,Lato w Pensjonacie pod Bukami" to naprawdę zajmujący zbiór, w którym prawie wszystkie historie kończą się dobrze. Tak naprawdę wszystkie, ale wiele zależy od spojrzenia, czy takie zakończenie nas satysfakcjonuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam się z Państwem serdecznie w kolejny wakacyjny wtorek i zapraszam na kolejną opinię.

  Tym razem chciałabym przybliżyć Wam zbiór opowiadań. Zapewne są wśród nas zwolennicy, przeciwnicy i ci, którym taka forma nie przeszkadza, lubią od czasu do czasu wziąć do ręki taką lekturę, która daje i zabiera wiele możliwości. Jest szybko i zazwyczaj intensywnie. Autorzy nie mają szansy rozwinięcia skrzydeł a czytelnicy prędko muszą pożegnać się z bohaterami. „Lato w pensjonacie pod Bukami” to książka w której znane polskie pisarki snują opowieści z Bieszczadami w tle. Bardzo wyrazistym tle, należałoby dodać.

  Lekturę otwiera opowiadanie Marzeny Rogalskiej pt. „Dom”, w którym to czytelnicy poznają panią Różę, właścicielkę pensjonatu. Kobieta niezwykle sympatyczna. Kiedy zupełnie niespodziewanie w drzwiach jej domu staje mężczyzna, ona nawet nie podejrzewa, co dzięki niemu przeżyje... Wszystkie historie, jak już pewnie się domyślacie, mają wspólny mianownik. To w Bieszczady przyjeżdża matka z córką i tam dziewczyna poznaje osobę, która w jej życiu powinna być od początku. Przez małe zamieszanie w progu pensjonatu stają siostry Odwarzne, ale bardzo różne. Czy uda im się mile spędzić czas? Mamy tutaj również kobietę powracającą do ukochanego człowieka, który wciąż ma nadzieję i nieprzerwanie czeka.

  I jeszcze kilka innych poruszających serce historii...

  Tę antologię zabrałam w Bieszczady i był to strzał w dziesiątkę. Bowiem wszystko było niezwykle klimatyczne. Krajobrazy oraz otaczająca mnie atmosfera i historie spisane piórem lubianych, cenionych pisarek. Na ścianach pensjonatu panią Róży widnieją cytaty z piosenek Edwarda Stachury. Letnicy w pierwszym odruchu nie mają pojęcia, że te słowa staną się dla nich jakimś drogowskazem, cenną wskazówką, której szukali, bądź podpowiedzią. Ten motyw spotkał się z moim entuzjazmem. Dodał niepowtarzalnego charakteru.

  Pisząc te słowa wciąż mam przed oczami bieszczadzki krajobraz ten literacki i realny. Ta granica bardzo się zaciera. Autorki często wkładały do swoich opowieści rzeczywiste miejsca tak jak na przykład pojawia się Cisna, czy Siekierezada – bar o osobliwym wystroju. W pierwszym odruchu po przeczytaniu opowiadania, gdzie owa kawiarnia się pojawia, żałowałam, że nie wiedziałam o nim wcześniej, może pojawiłabym się w nim. Jednak po obejrzeniu zdjęć przyprawia o ciarki... Sami zobaczcie.

  Oprócz sporej dawki rozrywki książka może okazać się też dobrym przewodnikiem po Bieszczadach. Rozbudza też apetyt na odnalezienie takiej pani Róży i odwiedzin w pensjonacie, gdzie każdy poczuje się mile widziany.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W publikacji czytelnik znajdzie nie jedno, a siedem wakacyjnych opowiadań siedmiu różnych autorek. Ich tematem przewodnim jest pobyt w urokliwym bieszczadzkim pensjonacie, który prowadzi dystyngowana starsza pani Róża. Na tygodniowy pobyt przyjeżdżają do niej bardzo różni goście. Każdy bez wyjątku jest zachwycony tym wyjątkowo klimatycznym miejscem, w którym dodatkowo na ścianach korytarzy znaleźć można mądre życiowe cytaty, na które każdy gość zwraca uwagę i które w jakiś sposób dotyczą każdego z nich. Trudno wskazać najciekawszą opowieść, ale w mojej pamięci zapadło szczególnie małżeństwo, które w pensjonacie świętowało czterdziestą rocznicę ślubu. Małżonkowie doczekali się trójki dorosłych już dzieci i to właśnie w ich towarzystwie bawili się w pensjonacie. Miejsce to nie było przypadkowym wyborem ich wycieczki. Otóż poznali się właśnie w Bieszczadach, które bardzo ciepło często wspominali, dlatego po latach dzieci to właśnie tutaj zarezerwowali dla nich jubileuszowy pobyt. Czy ta podróż okazała się spełnieniem marzeń małżonków?

  Innym ciekawym przykładem opowieści jest historia kobiety, która zakochała się w Bieszczadach w młodości. Z miłości tej narodziła się jej córka jednak kobieta zupełnie odcięła się od poznanego wówczas mężczyzny. Za sprawą pani Róży spotkali się oni w pensjonacie po wielu latach. Czy mimo upływu czasu ich miłość przetrwała?

  Takich historii w tym magicznym zbiorku jest wiele. Każda oczywiście inna, choć losy wszystkich bohaterów łączą się w jakże malowniczo położonym bieszczadzkim pensjonacie i zazwyczaj w nim dokonują się jakieś życiowe zwroty, podejmowane są ważne decyzje i życie wszystkich gości nabiera innych kolorów. Takie lektury czyta się niebywale szybko i przyjemnie, szczególnie że obrazują zwyczajnych ludzi, historie, które mogłyby przytrafić się każdemu z nas. Dodatkowo akcja osadzona jest z pięknym, malowniczym miejscu, w którym czas biegnie wolniej i każdy czuje się szczęśliwy.

  "Lato w Pensjonacie pod Bukami" to pozycja, która wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Choć rzadko sięgam po tego typu opowiadania, zdecydowanie tego wyboru nie żałuję. Publikacja idealnie sprawdzi się w podróży, na plaży, w domu i warto po nią sięgnąć ot tak w wolnej chwili, gdy chcemy się oderwać od rzeczywistości, odpocząć i zrelaksować po ciężkim dniu. Mieszanka stylów, różnorodność bohaterów i jedyny w swoim rodzaju bieszczadzki klimat sprawiają, że lektura ta nie pozwoli się Wam od niej oderwać. Gorąco polecam ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Pensjonat pod świerkiem 4/5 Nasza cena:
17,61 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pensjonat pod świerkiem

Zapraszamy na magiczne święta w zaczarowanym miejscu.Do ukrytego w Tatrach, zasypanego śniegiem Pensjonatu pod Świerkiem przybywają na święta kolejni goście. Każdy z nich przywozi własną historię. Na miejscu wita ich para właścicieli, którzy niczym anioły przyjmują pod swoje skrzydła życiowych...
Miłość z widokiem na morze 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z widokiem na morze

Spacery w świetle zachodzącego słońca. Pierwsze nieśmiałe zauroczenia, niewinne flirty i niespodziewane wybuchy uczuć. Wakacje, słońce i wspomnienia. Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej stworzyły zbiór opowieści o miłości, która przydarzyła się nad morzem. Ich bohaterki spotkają tam miłość...
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Kawiarenka za rogiem to miejsce, do którego chce się wracać! Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy, gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Na dodatek tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko, by doprowadzić do zamknięcia lokalu. Co na to Tymon?...
Moralność pani Piontek 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moralność pani Piontek

Przezabawna, słodko gorzka historia lekarza ginekologa, Augustyna Poniatowskiego, jego upiornej mamuśki, pani Piontek oraz kilku innych kobiet jego życia. Gertruda Poniatowska, de domo Piontek, to ekscentryczna kobieta, harpia i pirania, od której chcą trzymać się z daleka ci, których chciałaby...
Port nad zatoką 5/5 Nasza cena:
20,87 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Port nad zatoką

Wzruszająca opowieść o szukaniu własnej drogi przez życieAdrianna wierzy, że szczęście w końcu się do niej uśmiechnęło – po trwającej ponad rok separacji udaje jej się porozumieć z mężem i Radek wraca do domu. Niestety, idylla nie trwa długo, a los brutalnie odbiera kobiecie to, co jej...
Mazurskie Lato 5/5 Nasza cena:
31,56 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie. Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior. Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana. Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można...
To będą piękne święta. Stacja Jagodno. Tom 11 4/5 Nasza cena:
21,32 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To będą piękne święta. Stacja Jagodno. Tom 11

Zanurz się w lekturze i odkryj swoje miejsce na ziemi. Być może będzie nim właśnie Jagodno! Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. Z jego mieszkankami doświadczamy na równi radości i smutku, miłości i...
Prawda przychodzi nieproszona. Osiedle Pogodne 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawda przychodzi nieproszona. Osiedle Pogodne

Zajrzyj za zamknięte drzwi luksusowych domów! Osiedle Pogodne – poznaj jego tajemnice. Magdalena starannie ukrywa swoją przeszłość przed światem. Sama nie wie już, co jest prawdą, a co kłamstwem. Nie radzi sobie z nasilającymi się zaburzeniami lękowymi i naciskami męża, aby zdecydowali się na...
Róża wiatrów 4/5 Nasza cena:
24,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Róża wiatrów

W życiu nie zawsze układa się tak, jak sobie wyśniliśmy w marzeniach. Matylda Radwan wraca nad morze pełna nadziei na nowy związek. Pomiędzy nią a archeologiem Łukaszem Rokickim coś się jednak psuje. Kobieta gubi się w domysłach, co może być tego powodem. Nie ma pojęcia, że ukochany ukrywa przed...
Obietnica łucji 4/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica łucji

Opowieść o miłości wbrew wszystkiemu i wszystkim. Nie mogłam się od niej oderwać. Nie mogę o niej zapomnieć. Beata Tyszkiewicz Nowa mistrzyni literatury obyczajowej!Życie pełne jest nieprzewidzianych zbiegów okoliczności. Uciekając przed swoją przeszłością Łucja przypadkowo trafia do Różanego Gaju...
Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy powiew wiatru. Saga nadmorska. Tom 1

Wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim. Marcjanna Zielczyńska żyje beztrosko – spędza czas z przyjaciółkami, marzy o wielkiej miłości, planuje swoją przyszłość. Kiedy zaczyna się wojna, wszystko się zmienia....
Magiczne miejsce 0/5 Nasza cena:
24,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magiczne miejsce

Tak, to było kuszące – założyć tutaj hotel i nie martwić się o nic więcej, nie być związanym terminami, sprawami, spotkaniami. Żyć w rytmie natury, może kupić sobie psa i włóczyć się z nim po łąkach w dolinie? Witold Mossakowski, młody pracownik ministerstwa, przyjeżdża do Idy, bo tutaj kupił...
Wybrane bestsellery
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula