Książki dla dzieci i młodzieży do -60% od ceny regularnej

Książki dla dzieci i młodzieży do -60% od ceny regularnej

Czytanie to czysta przyjemność! Prawda, rodzicu? ;)

Wyobraź sobie sytuację, gdy wchodzisz do salonu, a tam zamiast wysprzątanej dosłownie przed godziną przestrzeni widzisz totalny bałagan. Porozrzucane zabawki, sok wylany na szklany stolik, mus owocowy wdeptany w dywan i ściany ozdobione pięknymi abstrakcjami autorstwa Twego dziecka. W obliczu tej katastrofy jedyne, co przychodzi do głowy tuż po chwilowym załamaniu, to słowa "...a można było czytać". 

Tak, zestaw "książki + dzieci" zapobiega bałaganowi, ponieważ czytanie to czysta przyjemność! Z tego względu mamy dla Ciebie świetną promocję. Książki dla dzieci i młodzieży złapiesz teraz ze zniżką do -60% od ceny regularnej. Zaoszczędzisz zatem nie tylko na literaturze, ale również na środkach do sprzątania. 

>> Łap książki dla dzieci i młodzieży do -60% od ceny regularnej <<


Królik i Misia. Coś na ząb, Julian Gough

Królik i Misia


Królik jest bardzo zaskoczony, że niektóre drzewa szykują się do odlotu do ciepłych krajów. Jego przyjaciółka - niedźwiedzica Misia jest jednak pewna, że drzewa nie potrafią latać. Nagle w pobliżu rozlega się bardzo dziwny dźwięk - ogromne CHRUP! Brzmi to jak największy na świecie królik, jedzący największą na świecie marchewkę. Co to może być?

Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”, „Koala, który się trzymał”, „Mysz, która chciała być lwem”).

Sprawdź >>Misiu, wróć, Anna Włodarkiewicz

Misiu, wróć


Urocza historia o Misiu, który szuka domu.

Jest ciepła i pachnąca od kwitnących lip noc. Na parkowym murku siedzi zagubiony miś. Ta noc okaże się dla niego wyjątkowa – ożywiony czarem wyruszy w pełną przygód podróż do domu i pewnej osóbki, która bardzo za nim tęskni. Trudno jest wędrować na małych, pluszowych łapkach, ale miś poradzi sobie doskonale, zwłaszcza że ma ze sobą niezwykłego towarzysza.

Sprawdź >>

Opowieść z Zielonej Rzeki, Holly Webb

Opowieść z Zielonej Rzeki


Zielona Rzeka to dom dla wielu stworzeń – wydr, bobrów, łabędzi i ryb. W tej pięknej rzecznej dolinie życie płynie swoim rytmem zgodnie z prawami natury. Teraz i ty możesz wejść do tego podwodnego świata i podejrzeć jego mieszkańców.

Zeszłej wiosny dom małej wydry Szuwara został zalany przez rzekę. Teraz woda znów jest wysoka, ale młody zwierzak wierzy, że może uratować swoją norkę przed kolejną powodzią. Niestety zagrożone jest również żeremie bobrów. Satynka, która jest zbyt mała i słaba, nie potrafi wzmocnić tamy. Zwierzęta wyruszają w ekscytującą podróż wzdłuż rzeki. Czy zdołają się odnaleźć i ocalić swoje domy? A może Pani Rzeka usłyszy ich wołanie o pomoc?


Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać