Zamek Widmo. Droga Szamana. Etap 4

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
476
Nasza cena: 30,17 zł 39,99 zł Taniej o: 25%

Pozycja Machana w Barlionie znacznie wzrosła. Choć wciąż ma status przestępcy, nie przeszkadza mu to w zdobywaniu poziomów i nowych sojuszników. Czy jest już gotów, by zdobyć własną siedzibę? Odpowiedź kryje się w fantastycznej powieści "Zamek widmo. Droga szamana. Etap 4".

W świecie przyszłości kryminaliści nie trafiają do klasycznych więzień. Zamiast tego odpracowują swoją karę w wirtualnym świecie Barliona. Pozbawieni wielu praw, stojący na gorszej pozycji od pozostałych uczestników rozgrywki, latami oddają część swojego zarobku twórcom gry. Co się jednak stanie, kiedy w tym uniwersum pojawi się skazaniec pragnący czegoś więcej?

Machan, obecnie Szaman Najwyższy oraz przywódca klanu Legendy Barliony, ponownie trafia do centrum wydarzeń. Więzień, który przyczynił się do ukształtowania nowego podziału sił w cyfrowym świecie, staje się obiektem zarówno podziwu, jak i zawiści innych graczy. Wielu z nich chętnie pozbawiłoby go żywota, najlepiej wielokrotnie. Machan wydaje się jednak nie do zatrzymania!

W czwartej części ponownie spotyka się z samym Imperatorem, który składa mu nietypową propozycję: szaman będzie mógł wraz ze swoim klanem zasiedlić tajemniczy zamek Altameda, o ile wcześniej wypędzi z niego Upiory. Skazaniec nie może przepuścić takiej okazji, lecz tym razem ma przed sobą zadanie, z którym nie poradzi sobie jedynie za pomocą szczęścia i duchowej intuicji. Po raz pierwszy będzie musiał przekazać część odpowiedzialności w ręce swoich przyjaciół. Czy na pewno może im zaufać?


O autorze

Wasilij Machanienko jest rosyjskim pisarzem oraz zapalonym graczem. Swoją pasję zdecydował się przenieść na karty powieści, tworząc serie "Droga Szamana" oraz "Galaktiona", reprezentujące stosunkowo świeży gatunek LitRPG.

Na cykl “Droga Szamana” składa się 7 tomów:

- “Droga Szamana. Etap 1. Początek
- “Droga Szamana. Etap 2. Gambit Kartosa
- “Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu
- “Droga Szamana. Etap 4. Zamek Widmo
- “Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta”
- “Shaman's Revenge”
- “Clans War”.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zamek Widmo" autorstwa Wasilija Machanienko to czwarta część Drogi Szamana, w której to nadal poznajmy dalsze przygody Dimitrija Machana w wirtualnym świecie Barliona.

  .

  Ogromnie się cieszę, że dałam szansę Drodze Szamana, ponieważ jest to kawał świetnej literatury przygodowej. Co prawda, z początku się obawiałam tego wirtualnego świata inspirowanego grami RPG, ale nie potrzebnie, gdyż naprawdę szybko to idzie wszystko ogarnąć. Ponadto uważam, że jest to świetny pomysł na książkę, a co najważniejsze autorowi udało się w interesujący sposób to wszystko przedstawić i scalić.

  .

  Poprzednie trzy tomy bardzo mi się podobały i śmiało mogę napisać, że ten czwarty tom również spełnił moje oczekiwania. Nie zauważyłam tutaj tendencji spadkowej, a tego się w sumie najbardziej obawiałam. Akcja goni akcję, więc nie ma szans, że przy tym tytule czytelnik będzie się nudzić. Autor zarzuca tutaj takie tempo, że momentami sama potrzebowałam tej chwili spokoju, by opanować buzujące we mnie emocje. Warsztatowo jest nadal dobrze, więc nie będę się tym razem rozpisywać nad piórem Machanienko. Jedynym dla mnie zarzutem tej serii jest wątkek romantyczny, który mi tutaj kompletnie nie pasuje. Wydaje mi się, że książki bronią się świetną fabułą jak i wartką akcją, więc niepotrzebnie ten romans został wpleciony.

  Niemniej jednak "Zamek Widmo" jak i poprzednie trzy tomy gorąco polecam. Uwierzcie mi, zabawa przy tych książkach jest przednia!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z każdą kolejną częścią serii "Droga Szamana" zadaję sobie pytanie - czy Machanience nigdy nie kończą się pomysły? Za każdym razem zostawia mnie ze szczęką na podłodze, zachodzącą w głowę, co będzie się działo w tomie siódmym, skoro już w czwartym ledwo ogarniam skalę intrygi.

  Zamek Widmo jest pod wieloma względami podobny do poprzedniczek - mnóstwo akcji, dużo humoru, przewrotne knowania, jak wygryźć inne klany z walki o złoto i doświadczenie. Zmniejszyła się i tak już skąpa ilość opisów świata, bo w natłoku wydarzeń zwyczajnie nie ma na nie miejsca (trochę szkoda). Nowością jest za to rozwijający się wątek romantyczny. Wprowadzony z umiarem, bez żadnej dramy, ot, sympatyczny dodatek do przygód Machana. Choć sądziłam, że w takiej powieści nie ma miejsca na sercowe rozterki, autor zgrabnie poprowadził relacje, oczywiście w punkcie kulminacyjnym dając nam fajerwerki gratis.

  W czwartym tomie zaczynamy dostawać odpowiedzi na nasze pytania. Bo rzeczywiście, szaman wciąż znajduje się w samym centrum wydarzeń i już wszyscy to widzą. Niektórzy nawet się o to zakładają! Pierwsze wskazówki, dlaczego tak się dzieje, dostawaliśmy w poprzednich częściach, teraz mamy pierwszą wyraźną odpowiedź - i to z czyich ust, ho-ho! (Ale nic nie powiem!)

  Wraz z nowymi odpowiedziami pojawiają się nowe pytania. Kolejny szok to przeszłość świata. Machanienko stworzył pewną wizję, dał nam się do niej przyzwyczaić, po czym zaczyna ją burzyć, kamień po kamieniu. Bohater zdumiewa się swoimi odkryciami, a my zdumiewamy się razem z nim. Bohaterowie, których mieliśmy za krystalicznie czystych, okazują się okrutnymi bestiami... czy to tylko kłamstwo? W co wierzyć? Po której stronie powinien stanąć osobiście zainteresowany Machan? Zagadki mnożą się w oszałamiającym tempie, aż chwilami musiałam odkładać książkę, żeby odetchnąć i się uspokoić.

  Fani tajemnic znajdą tu dużo więcej. Sam tytułowy Zamek Widmo to nie lada zagadka. Iście trafna nazwa dla miejsca, które najpierw trzeba w ogóle odnaleźć, bo nie ma go na żadnej mapie! Jednocześnie sytuacja polityczna na mapie Barliony i napięcia między klanami dają ekipie Machana w kość, nic nie jest prote. Ciche sojusze, polowania i wojny międzyklanowe są na porządku dziennym, a gdy jednocześnie głowy klanów są uwikłane w powiązania ze świata rzeczywistego, robi się wesoło.

  A gdzie w tym wszystkim rozwój bohatera? Levelowanie? Ano jest, w międzyczasie. W efekcie bohater biega pomiędzy zadaniami, prześlizguje się między wątkami, wpadając jak burza ze środka jednej akcji w samo centrum drugiej. Tempo jest wręcz szalone. A to, co dzieje się na ostatnich stronach książki, wywraca świat Barliony do góry nogami. Myśleliście, że po wydarzeniach z poprzednich części developerzy zrobił fikołka z uniwersum? No to ciekawe, co powiecie teraz.

  "Droga Szamana. Etap 4: Zamek Widmo" pod patronatem grupy dyskusyjnej i bookstagrama Fantastyka na luzie. Za egzemplarz serdeczne podziękowania dla Wydawnictwa Insignis Media.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Droga Szamana" to seria książek z gatunku LitRPG, która bardzo kojarzy mi się z cyklem "Gamedec" Marcina Przybyłka. To dlatego, że w powieściach Wasilja Machanienki również kluczowe znaczenie ma życie w wirtualnym świecie, w tym przypadku jest to magiczne uniwersum Barliona.

  Czwarta część "Drogi Szamana" nie odstaje poziomem od swoich poprzedniczek, ponownie jest to solidna dawka fan serwisu, którego celem jest społeczność graczy. Widać, że Machanienko doskonale ją rozumie. Zna język graczy, wie, co ich interesuje.

  W "Zamku Widmo" główny bohater otrzymuje specjalne zadanie związane z nawiedzoną lokacją - jeśli uda mu się pozbyć niechcianych gości, to jego gildia zyska nową siedzibę. Fabuła jest niezła, choć momentami odnosiłem wrażenie, że Machanowi wszystko przychodzi nieco za łatwo. Czy przez to wciąga mniej? Ani trochę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serię "Droga Szamana" zaczęłam czytać od początku, kiedy to pojawił się pierwszy tom. Od razu przypadł mi ON do gustu, ponieważ uwielbiam literaturę fantasy i gry RPG. Dlatego też na bieżąco śledzę cały cykl i do moich rąk trafiła czwarta część pt. "Zamek widmo".

  Jak zwykle nie zawiodłam się na lekturze. Wasilij Machanienko ma talent i dobre pomysły na powieści i umiejętnie to wykorzystuje. Po raz kolejny wrzucił swojego bohatera w wir intrygujących i emocjonujących wydarzeń. Interesujące z pozycji czytelnika jest poznawanie jego dalszych losów, rozwoju i poczynań. Tak też jest i tutaj. Ciekawe, w jakim kierunku wszystko potoczy się w przyszłości, a w międzyczasie warto delektować się czwartym tomem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W czwartej części "Drogi Szamana" Machan - skazaniec odbywający karę w grze MMORPG - kontynuuje swój zwycięski pochód. Od teraz jest Szamanem Najwyższym, liderem klanu o unikatowej nazwie Legendy Barliony. Zyskuje popularność, odnosi sukcesy, ale... czegoś mu brakuje. Potrzebuje miejsca dla siebie i swoich towarzyszy, z pomocą przychodzi mu Imperator - Machan otrzymuje misję oczyszczenia zamku Altameda z upiorów. Jeśli tego dokona, stanie się nowym właścicielem tej posiadłości.

  Jak to zwykle w takich historiach bywa, nic nie przychodzi łatwo. Główny bohater musi mierzyć się nie tylko z nowymi wyzwaniami, ale i starymi zatargami. W czasie swoich przygód zadarł z niejednym graczem i teraz stał się celem trzech najmocniejszych klanów Barliony.

  Książkę czytało mi się szybko i przyjemnie, Machanienko ma lekkie pióro i talent do budowania ciekawych historii. Widać, że sam jest fanem gier, bo umiejętnie upycha nawiązania do nich w swoich książkach. Polecam nie tylko fanom MMORPG-ów, ale i miłośnikom literatury fantasy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Nowy początek. Droga Szamana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowy początek. Droga Szamana. Tom 6

Zapraszamy do wirtualnego świata Barliony! Tak doskonałego, że nie dałoby się go odróżnić od rzeczywistości, gdyby nie to, że jest istną krainą marzeń: czeka tu na ciebie nie tylko zatrzęsienie niesamowitych przygód, ale także szansa bardzo przyzwoitego zarobku. Zajmij więc miejsce w podtrzymującej...
Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5

Barliona. Wirtualny świat przygód i tajemnic. Świat, w którym gracze spragnieni tego, czego w prawdziwym życiu nigdy nie zaznają, realizują swoje najśmielsze marzenia. Przebywasz tu online całymi miesiącami. Zamknięty w kapsule podtrzymującej funkcje życiowe, ścigasz się z innymi w levelowaniu...
Tajemnica Mrocznego Lasu. Droga Szamana. Tom 3 4/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica Mrocznego Lasu. Droga Szamana. Tom 3

Wirtualny świat Barliony to miejsce relaksu i rozrywki. Właśnie tam toczy się drugie życie amatorów fantastycznych przygód i emocjonujących doznań ‑ wszystkiego, czego nigdy nie doświadczyliby w realu. A ponieważ w Barlionie można łatwo zarobić najprawdziwsze pieniądze, nic dziwnego, że w...
Początek. Droga Szamana. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Początek. Droga Szamana. Tom 1

Wyjątkowa powieść fantasy nowego gatunku LitRPG. Numer jeden na liście najpopularniejszych e-booków w Rosji. Barliona. Wirtualny świat pełen potworów, walk, przygód, tajemnic i graczy spragnionych tego, co w prawdziwym życiu niedostępne: elfów i magii, krasnoludów i gnomów, smoków i księżniczek...
Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2

Barliona – wirtualny świat rozrywki stworzony dzięki najnowocześniejszym technologiom, z pełną imersją i niesamowitymi doznaniami. Gwarantem waluty w grze jest rząd, co przyciąga całe rzesze amatorów łatwego zarobku. Jednak Barliona ma też mroczną stronę: darmową siłę roboczą są w niej skazańcy ze...
Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2 4/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2

Barliona – wirtualny świat rozrywki stworzony dzięki najnowocześniejszym technologiom, z pełną imersją i niesamowitymi doznaniami. Gwarantem waluty w grze jest rząd, co przyciąga całe rzesze amatorów łatwego zarobku. Jednak Barliona ma też mroczną stronę: darmową siłę roboczą są w niej skazańcy ze...
eBook Tajemnica Mrocznego Lasu. Droga Szamana. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tajemnica Mrocznego Lasu. Droga Szamana. Tom 3 mobi epub

Wirtualny świat Barliony to miejsce relaksu i rozrywki. Właśnie tam toczy się drugie życie amatorów fantastycznych przygód i emocjonujących doznań ? wszystkiego, czego nigdy nie doświadczyliby w realu. A ponieważ w Barlionie można łatwo zarobić najprawdziwsze pieniądze, nic dziwnego, że w kapsułach...
eBook Zamek Widmo. Droga Szamana. Tom 4 mobi epub 4/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zamek Widmo. Droga Szamana. Tom 4 mobi epub

Barliona – wirtualny świat tak namacalny, że pewnie można by wziąć go za rzeczywisty, gdyby nie to, że jest od realu o wiele ciekawszy! I nie dość, że zapewnia przygody, którym towarzyszą niepowtarzalne emocje, to jeszcze daje się w nim nieźle zarobić. Barliona to nie tylko relaks i rozrywka na...
eBook Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5 mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szachy Karmadonta. Droga Szamana. Tom 5 mobi epub

Barliona. Wirtualny świat przygód i tajemnic. Świat, w którym gracze spragnieni tego, czego w prawdziwym życiu nigdy nie zaznają, realizują swoje najśmielsze marzenia. Przebywasz tu online całymi miesiącami. Zamknięty w kapsule podtrzymującej funkcje życiowe, ścigasz się z innymi w levelowaniu...
eBook Początek. Droga Szamana. Tom 1 mobi epub 4/5 Nasza cena:
24,22 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Początek. Droga Szamana. Tom 1 mobi epub

Numer jeden na liście najpopularniejszych e-booków w Rosji! Wyjątkowa powieść fantasy nowego gatunku LitRPG. Barliona. Wirtualny świat pełen potworów, walk, przygód, tajemnic i graczy spragnionych tego, co w prawdziwym życiu niedostępne: elfów i magii, krasnoludów i gnomów, smoków i księżniczek...
eBook Nowy początek. Droga Szamana. Tom 6 mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nowy początek. Droga Szamana. Tom 6 mobi epub

Zapraszamy do wirtualnego świata Barliony! Tak doskonałego, że nie dałoby się go odróżnić od rzeczywistości, gdyby nie to, że jest istną krainą marzeń: czeka tu na ciebie nie tylko zatrzęsienie niesamowitych przygód, ale także szansa bardzo przyzwoitego zarobku. Zajmij więc miejsce w podtrzymującej...
eBook Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2 mobi epub 4/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gambit Kartosa. Droga Szamana. Tom 2 mobi epub

Barliona - wirtualny świat rozrywki stworzony dzięki najnowocześniejszym technologiom, z pełną imersją i niesamowitymi doznaniami. Gwarantem waluty w grze jest rząd, co przyciąga całe rzesze amatorów łatwego zarobku. Jednak Barliona ma też mroczną stronę: darmową siłę roboczą są w niej skazańcy ze...
Wybrane bestsellery
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,61 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,95 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,24 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Zbrodnia i kara 5/5 Nasza cena:
16,77 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia i kara

Wydanie Zbrodni i kary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula