Za przyjaźń!

 • Nowość
Średnia: 4.4 Ilość ocen: 36
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
320
Wydawnictwo
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 33,92 zł
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Audiobooki mp3
za 33,04 zł
Nasza cena: 14,44 zł 16,99 zł Taniej o: 15%

Opis

Skrywana przez  lata tajemnica zostawia ślad na  całym życiu.
Cztery dawne przyjaciółki spotykają się w  małym miasteczku, w  którym mieszkały jako dzieci. Wpadają na  siebie, umawiają się na  ognisko, piją, wspominają przeszłość. Chwalą się, jak świetnie układa im  się w  życiu. To  jednak nie  do  końca jest prawdą. Każda z  nich przyjechała do  rodzinnych Sęplic w  konkretnym celu. Im  dłużej trwa spotkanie, tym więcej prawdy ujawniają. Jest coś jeszcze. Tajemnica sprzed lat, która kładzie się cieniem na  życiu wielu osób.
Bohaterowie wiedzą, że nie  można zbudować swojego szczęścia na  nieszczęściu innych, najpierw trzeba rozliczyć przeszłość, bo  inaczej cały czas będzie ona rzucała cień na  bieżące życie. Fabuła przypomina kulę śnieżną ? najpierw jest śmiesznie, lekko, ale  z  każdą stroną przyklejają się coraz poważniejsze sprawy, a  wspomnienia z  dzieciństwa zaczynają wyciskać łzy.

Recenzje książki Za przyjaźń! (36)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kryśka, Olga, Monika i Lucyna to przyjaciółki ze szkolnych lat, ich przyjaźń została wystawiona na próbę, gdyż nie utrzymywały ze sobą kontaktu przez długie lata. Przypadek sprawia, że ponownie wszystkie cztery przyjeżdżają do rodzinnej miejscowości, kiedy się spotykają mają wrażenie jakby cofnęły się do lat szkolnych. Wspominają, świętują, na początku trochę każda zataja informacji o swoim życiu, lecz za dużo w ich życiu tajemnic i postanawiają porozmawiać szczerze. Okazjuje się, że przez wiele lat skrywały straszną tajemnicę, jednak prawda była całkiem inna.

  Co wydarzyło się, że dziewczyny zerwały ze sobą kontakt ?

  Historia o potędze przyjaźni, o skrywanym sekrecie, o problemach z najbliższymi, o pomocy bliźniemu, ale również o przemocy i nietorelancji. Książka bardzo mnie zaintrygowała i przeczytałam ją w jeden wieczór. Przy czytaniu towarzyszyło mi wiele emocji, od śmiechu, po wzruszenie i współczucie. Pięknie pokazana przyjaźń i pomimo upływu lat dziewczyny utrzymywały tajemnice i żadna nic nikomu nie powiedziała. Jak to w przyjaźni bywa czasem słońce czasem deszcz i tak było w przypadku naszych bohaterek, lecz zakończenie pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest w stanie pokonać wszystkie przeciwność

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cztery dawne przyjaciółki spotykają się po wielu latach w swoim rodzinnym mieście. Wspólne ognisko, wzajemne ukrywanie prawdy, zapewnianie o tym jak dobrze im się wiedzie, a w końcu tajemnica sprzed lat, która ciąży na nich do dnia dzisiejszego. W końcu krok po kroku każda z nich ujawnia prawdę o sobie i swoim życiu. Czy po tylu latach i kłamstwach wciąż będą potrafiły się ze sobą przyjaźnić?

  „Kobiety wpadły sobie w ramiona. Ściskały się, ocierały łzy wzruszenia, wybuchały śmiechem. Krysia przyglądała się dawnym przyjaciółkom. Przeszłość kryła się w ich płytkich zmarszczkach i siwych włosach ukrytych pod farbami, ale wydawało się jej, że one same rozstały się zaledwie wczoraj. Jak bardzo chciała, żeby czas się cofnął i znów stały w granatowych spódniczkach i białych bluzkach na pierwszym szkolnym apelu. Jakie łatwe wtedy było życie, pomyślała z żalem.”

  Wróćmy na moment do naszych dziecięcych lat i przypomnijmy sobie nasze szkolne przyjaźnie, a później odpowiedzmy sobie na pytanie czy któreś z nich trwają po dzień dzisiejszy? Czy w życiu choć raz przytrafiła nam się taka prawdziwa wieloletnia przyjaźń? U mnie tak, choć może nie jest to taka przyjaźń z podstawówki, natomiast z gimnazjum i technikum już tak zawsze jest miło spotkać się w takich przypadkach i powspominać stare czasy.

  Nasze bohaterki – Krysia, Olga, Monika i Lucyna dziś są już dorosłymi kobietami, które wszystkie razem ponownie spotykają się w Sęplicach. Spotkanie to uświadomiło je jak wiele czasu zaprzepaściły i jak bardzo każda z nich się zmieniła. Kiedyś były nierozłączne, dziś każdą z nich coś poróżniło. Zabrakło między nimi tej prawdziwości i szczerości z dzieciństwa. Dodatkowo tajemnica sprzed trzydziestu lat odbiła piętno na ich późniejszym życiu. Każda tak naprawdę żyła z poczuciem winy, którą skrywały głęboko na dnie swoich serc. Dopiero teraz, po wielu latach się z niej oczyściły.

  Anna Sakowicz pisze świetne powieści, które zawsze poruszają w czytelniku ogrom emocji. Tym razem nie było inaczej. Choć rozpoczynamy zabawnie i lekko, z każdą kolejną stroną robi się coraz poważniej. Okazuje się bowiem, że życie to nie bajka, która zawsze kończy się happy endem. Czasem los ma dla nas trudniejszy scenariusz, który nie zawsze nam się podoba. Zdarzają się bowiem w naszym życiu takie wydarzenia, które odciskają w nas swoje piętno już na zawsze.

  Autorka pokazuje nam, że z wszystkiego można znaleźć jakieś wyjście, a swoje życie poukładać. Że nadzieja na lepsze jutro tak naprawdę nie umiera nigdy, i że każdy jest kowalem własnego losu. Jeśli czegoś bardzo chcemy z całą pewnością możemy to osiągnąć.

  Świetny pomysł na fabułę, a do tego doskonała charakterystyka bohaterów. Każda postać jest indywidualna, każda boryka się z innymi problemami i każda okazuje inne emocje. Książkę czytało się niezwykle przyjemnie.

  Przyjaźń to piękna rzecz, ale tylko wtedy, kiedy jest prawdziwa. Pielęgnowana jest w stanie przetrwać lata i nigdy nie słabnąć, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej się umacniać. W życiu zawsze łatwiej iść do przodu, jeśli u boku ma się takiego przyjaciela z którym można dzielić smutki i radości. I choć przedstawiona historia pokazuje jak łatwo można o niej zapomnieć, to uświadamia nam również, że nigdy nie jest za późno, aby ją naprawić. Bo prawdziwa przyjaźń jest w stanie wiele sobie wybaczyć.

  Dzięki Annie Sakowicz na pewien czas przeniosłam się do własnych szkolnych lat i przyjaźni. Przyznam, że miło było powspominać dawne czasy i przyjaźnie. Być może któreś z nich da się odnowić? Któż to wie?

  "Za przyjaźń!" To piękna, pouczająca historia o życiu z wszelkimi ich wybojami po drodze. To powieść o kobietach i dla kobiet oraz o kobiecej sile. Ale to również historia skłaniająca nas do wyciągnięcia własnych wniosków i spojrzeń na pewne sprawy w naszym życiu. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serdecznie zapraszam wszystkich do życiowej powieści dla kobiet pt. "Za przyjaźń!" autorstwa @anna_sakowicz.

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu @wydawnictwoluna

  Sęplice to zaledwie trzytysięczne małe miasteczko, do którego nikt nie przyjeżdżał. To tu Olga, Krysia, Monika i Lucyna spędziły dzieciństwo, zawiązały się między nimi wieloletnie przyjaźnie. Potem poszły do liceum, na studia i przyjaźnie się rozmyły, zerwały kontakty, rozjechały się w różne miejsca, relacje się rozróżniły. Złożyły trzy przysięgi i żadnej nie dotrzymały, oprócz jednej, o której nie chciały pamiętać.

  Trzy z nich po 30 - latach powróciły na stare śmiecie, aby przeczekać kryzysy, zapomnieć o porażkach w wielkim świecie. Chwałą się, opowiadają o cudownym, szczęśliwym życiu, ale czy było tak cudownie? Kiedy umawiają się na wspólne ognisko, wspominają przeszłość, coraz więcej prawdy ujawniają, to co mówiły na trzeźwo okazało się bajką, rzeczywistość była inna. Obraz dawnych przyjaciółek rozsypał się, każda z nich ujawnia rąbek prawdy ze swojego życia. Olga nie poznawała swoich dawnych przyjaciółek, były zupełnie obce. Wszystkie trzy: Lucyna, Monika i Krysia są po rozwodzie.

  Krysia Dembińska - mieszka w Warszawie, pracowała jako, menadżerka w hotelu, ma 16 - letnią córkę Basię, po rozwodzie i spieniężeniu wspólnego majątku przyjechała do Sęplic, żeby załatwić sprawę z przeszłości i kupić ziemię nad jeziorem.

  Lucyna Kwiatkowska - mieszka w Sęplicach, ma niewielki dom, 2 córki, urzęduje na posterunku, jako starszy aspirant. Jest po rozwodzie, ma romans z wójtem, który jest o 10 lat starszy i żonaty. Ma jej pomóc w kupnie ziemi.

  Monika Różańska - przyjechała do Sęplic pomóc mamie po śmierci ojca, była bita przez męża wzięła rozwód, obecnie jest weganką, singielką, nauczycielką oraz aktywistką. Wzięła kredyt, żeby też kupić ziemię.

  Olga Pawłowska - była wdową, przyjechała do Sęplic żeby wyremontować dom po dziadkach, pomaga jej w tym jej 16 - letnia córka Małgosia, znała kilka języków.

  Co takiego wydarzyło się w dzieciństwie, co miało wpływ na ich późniejsze życie? Jaką tajemnicę ukrywają przyjaciółki? Czy między Karolem i Olgą wszystko minęło bezpowrotnie, czy zestarzeją się razem? Czy czas wymaże niewygodne wspomnienie? Dlaczego wszystkie chciały kupić działkę nad jeziorem, nieurodzaj? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce 😉❤️.

  Fabuła powieści jest ciekawa, skierowana głównie do kobiet, przekazuje czytelnikowi, że nie można budować szczęścia na nieszczęściu innych. Zawsze nierozliczona przeszłość rzuca cień na przyszłość. Mamy ukazane życie bohaterów od ich dzieciństwa aż do dorosłych lat. Postaci są stworzone przez autorkę @anna_sakowicz doskonale. Gratuluję autorce @anna_sakowicz skonstruowania tak dobrej powieści o przyjaźni. A Wam moi drodzy z całego ♥️ polecam powieść "Za przyjaźń!".

  Subiektywna ocena książki to 8/10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  Serdecznie zapraszam wszystkich do życiowej powieści dla kobiet pt. "Za przyjaźń!" autorstwa @anna_sakowicz.

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu @wydawnictwoluna

  Sęplice to zaledwie trzytysięczne małe miasteczko, do którego nikt nie przyjeżdżał. To tu Olga, Krysia, Monika i Lucyna spędziły dzieciństwo, zawiązały się między nimi wieloletnie przyjaźnie. Potem poszły do liceum, na studia i przyjaźnie się rozmyły, zerwały kontakty, rozjechały się w różne miejsca, relacje się rozróżniły. Złożyły trzy przysięgi i żadnej nie dotrzymały, oprócz jednej, o której nie chciały pamiętać.

  Trzy z nich po 30 - latach powróciły na stare śmiecie, aby przeczekać kryzysy, zapomnieć o porażkach w wielkim świecie. Chwałą się, opowiadają o cudownym, szczęśliwym życiu, ale czy było tak cudownie? Kiedy umawiają się na wspólne ognisko, wspominają przeszłość, coraz więcej prawdy ujawniają, to co mówiły na trzeźwo okazało się bajką, rzeczywistość była inna. Obraz dawnych przyjaciółek rozsypał się, każda z nich ujawnia rąbek prawdy ze swojego życia. Olga nie poznawała swoich dawnych przyjaciółek, były zupełnie obce. Wszystkie trzy: Lucyna, Monika i Krysia są po rozwodzie.

  Krysia Dembińska - mieszka w Warszawie, pracowała jako, menadżerka w hotelu, ma 16 - letnią córkę Basię, po rozwodzie i spieniężeniu wspólnego majątku przyjechała do Sęplic, żeby załatwić sprawę z przeszłości i kupić ziemię nad jeziorem.

  Lucyna Kwiatkowska - mieszka w Sęplicach, ma niewielki dom, 2 córki, urzęduje na posterunku, jako starszy aspirant. Jest po rozwodzie, ma romans z wójtem, który jest o 10 lat starszy i żonaty. Ma jej pomóc w kupnie ziemi.

  Monika Różańska - przyjechała do Sęplic pomóc mamie po śmierci ojca, była bita przez męża wzięła rozwód, obecnie jest weganką, singielką, nauczycielką oraz aktywistką. Wzięła kredyt, żeby też kupić ziemię.

  Olga Pawłowska - była wdową, przyjechała do Sęplic żeby wyremontować dom po dziadkach, pomaga jej w tym jej 16 - letnia córka Małgosia, znała kilka języków.

  Co takiego wydarzyło się w dzieciństwie, co miało wpływ na ich późniejsze życie? Jaką tajemnicę ukrywają przyjaciółki? Czy między Karolem i Olgą wszystko minęło bezpowrotnie, czy zestarzeją się razem? Czy czas wymaże niewygodne wspomnienie? Dlaczego wszystkie chciały kupić działkę nad jeziorem, nieurodzaj? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce 😉❤️.

  Fabuła powieści jest ciekawa, skierowana głównie do kobiet, przekazuje czytelnikowi, że nie można budować szczęścia na nieszczęściu innych. Zawsze nierozliczona przeszłość rzuca cień na przyszłość. Mamy ukazane życie bohaterów od ich dzieciństwa aż do dorosłych lat. Postaci są stworzone przez autorkę @anna_sakowicz doskonale. Gratuluję autorce @anna_sakowicz skonstruowania tak dobrej powieści o przyjaźni. A Wam moi drodzy z całego ♥️ polecam powieść "Za przyjaźń!".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Każdy z nas miał w szkole bliską osobę, z którą dzieliło się radosne, jak i smutne chwile. Przyjaciółkę/przyjaciela której/któremu można było zwierzyć się z różnych sekretów i tajemnic. Bratnią duszę, z którą można było przysłowiowe konie kraść, zaśmiewać się do łez, wygłupiać. Wydawać by się mogło, że nic, ani nikt tej przyjaźni nie rozerwie, że będzie istniała aż do końca świata. Niestety w dorosłej rzeczywistości, życie weryfikuje zażyłe relacje, każdy idzie w swoją stronę, zacierają się kontakty i stopniowo coś, co miało być na zawsze, przestaje istnieć. Ich wspólna dawna tajemnica, która za dzieciaka jeszcze bardziej wzajemnie je połączyła, scaliła, teraz powoduje niechęć i strach do powracania do bolesnej przeszłości, która odcisnęła piętno w sercach przyjaciółek.

  Książka jest dosyć lekka w odbiorze, jednak to, co w sobie skrywa, powoduje liczne przemyślenia i rachunek sumienia. Opowiada o niełatwym powrocie do rodzinnej miejscowości, tajemnicy, która odciska wieloletnie piętno na życiu czterech przyjaciółek, o skrywaniu się przed koszmarami przeszłości. O stawianiu nowych fundamentów na podupadłym terenie przyjaźni, udawaniu, koloryzowaniu własnego życia dla potrzeby innych, o ponownym podniesieniu się z kolan, by móc wreszcie kroczyć przez życie z mocno podniesioną głową. Że warto mówić o tym, co nas trapi, nawet jeśli wyznanie nie należy do najłatwiejszych, że trzeba słuchać podszeptów własnego serca i nie patrzeć na opinię innych i wreszcie to, że niezależnie od złych sytuacji, może się nam przytrafić coś dobrego i odmienić fatalny los.

  Z bohaterkami łatwo można się utożsamić. Każda z nich ma swoje cienie i blaski, mają zmartwienia, bolączki, trudne decyzje do podjęcia, podobne do tych, z którymi i my możemy się w rzeczywistości zmagać. Dzięki temu postacie nabierają autentyczności i namacalnego pierwiastka, można je polubić i kibicować im w drodze, po której podążają. Nie należy ona jednak do najłatwiejszych, natrafiają na różne przeszkody, wątpliwości, wyboje, które powodują przeróżne zawahania, czy warto kroczyć tą ścieżką, czy jednak lepiej sobie to wszystko odpuścić. Moim faworytem jest tu Pietrek, dawny kolega ,,Jeźdźców Apokalipsy'', miejscowy pijaczek, bezdomny, który za maską nieprzejmującej się postaci, wesołej, skrywa bolesne przeżycia. Czytelnik dowiaduje się, co wpłynęło na los tego dobrze zapowiadającego się bohatera, jak to się stało, że z normalnego chłopca stoczył się na samo dno. Czy będzie chciał przyjąć pomoc, gdy pomocna dłoń zostanie mu wyciągnięta?

  Bardzo życiowa historia, pełna przeróżnych emocji, umiejąca poruszyć serce. Dajcie się porwać bohaterom, ich skrywanej dotąd tajemnicy, o której wiedzą tylko wtajemniczeni i sprawdźcie, czy będą w stanie na nowo odbudować dawno zakurzoną przyjaźń. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio w moje ręce trafiła przepięknie wydana książka:

  Za przyjaźń- Anny Sakowicz @anna_sakowicz , wydawnictwo @wydawnictwoluna

  Na samym wstępie zaznaczę, że moje serce skradła już sama okładka. Piękna lekka i delikatna z postaciami przyjaciółek. I sama książka od pierwszych stron jest lekka i przyjemna w czytaniu. Ogólnie całą książka w odbiorze jest bardzo pozytywna, chociaż nie brakuje w niej chwil wzruszeń, złości, sentymentalizmu, ale także zdecydowania, kobiecej siły i chęci zmienienia jutra na lepsze. Autorka świetnie pokazuje tu, że czasem nie błędy są największym problemem, ale strach przed stanięciem z nim twarzą w twarz. I właśnie w tej książce możemy znaleźć wskazówkę jak zadbać o spokojną przyszłość. Myślę, że dla wielu osób książka może się stać takim motywatorem, aby zadbać o swoje życie i uczucia. Idealna do przeczytania w jeszcze chłodne wiosenne wieczory.

  Trzy dorosłe kobiety wracają do rodzinnego miasteczka. Krysia jako jedna z nich nie została przyjęta przez rodziców, postanowiła odnaleźć przyjaciółkę która została w miasteczku. Na całe szczęście odnalazła Lucynę i znalazła u niej nocleg. Wieczorem, kiedy przyjaciółki streszczały swoje życie, Lucyna, policjantka dostaje zgłoszenie o napaści na miejscowego menela i dawnego znikomego obu kobiet. Jak się okazało znaleźli przy nim portfel należący do Krystyny. Jak się okazuje życie Krystyny nie było tak piękne i kolorowe, jak przedstawiła na początku przyjaciółce, a przyjazd do małego miasteczka nie był przypadkiem. Kolejnego dnia do miasteczka przyjeżdża również drugi połowa ich składu: Olga i Monika. I wreszcie wszystkie przyjaciółki się spotkały. Wtedy planują wspólne ognisko jakże a dawnych czasów. Tylko, że teraz życie nie jest już tak beztroskie, a im dłużej ciągnie się impreza tym więcej o sobie nawzajem się dowiadują. Jakie sekrety skrywa każda z nich z jaki wpływ będzie miało to spotkanie na ich życie?

  Zapraszam do czytania 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 31 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Anna Sakowicz
 • Wydawnictwo Luna
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 320
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367510073
 • ISBN: 9788367510073
 • EAN: 9788367510073
 • Wymiary: 17.5 x 11 x 2 cm
 • Michael

  Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek Julii Brylewskiej! „Nawet diabeł nie może wszystkiego zniszczyć, bo sam przestałby istnieć, jak wszystko. Nawet najgorsze istoty nie pragną zniszczenia wszystkiego. One chcą tylko wyzyskiwać wszystko dla własnej korzyści”. Istnieje wiele rodzajów śmierci....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,50 zł
 • Magiczna chwila

  Wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka. napisana przez Kristin Hannah, uwielbianą na całym świecie autorkę powieści „Słowik“ oraz „Zimowy ogród“. Pewnego jesiennego dnia mieszkańców Rain Valley elektryzuje wiadomość o znalezieniu w parku dziwnego dziecka. Emocje sięgają zenitu, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,25 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,31 zł
 • It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które? nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle'a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 34,79 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
 • Her Soul to Take. Przeklęte dusze. Tom 1

  „Her Soul to Take” to pełna mroku i kontrowersji powieść z pogranicza horroru i erotyku. Uważaj, to podróż tylko dla odważnych. Abelaum to małe miasto, ale ma swoje legendy – o niewyjaśnionych zaginięciach i potwornych istotach, które przemierzają lasy. To idealne miejsce dla kogoś takiego jak Rae,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 29,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,36 zł
 • Burn the Hell. Runda czwarta

  Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego ― dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 31,77 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,11 zł
 • Burn the Hell. Runda trzecia

  Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 30,43 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,62 zł
 • It Starts with Us

  Każde zakończenie może być początkiem. „It Starts with Us” rozpoczyna się w momencie, w którym pozostawił nas emocjonujący epilog „It Ends with Us”. Lily i jej były mąż Ryle zgodnie współdzielą opiekę nad córką Emerson. Pewnego dnia Lily wpada na swoją pierwszą miłość – Altasa. Jest zachwycona tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 34,79 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
 • For Sure Not You

  Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły. Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,86 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,84 zł
 • Start a Fire. Runda pierwsza

  Wznieciliśmy ogień, nad którym nie byliśmy w stanie zapanować Victoria Joseline Clark nigdy nie należała do szczególnie rozważnych dziewczyn, choć nie można jej było zarzucić braku inteligencji. Przez siedemnaście lat swojego życia uważała się za osobę przeciętną i taką również prowadziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 31,67 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,13 zł
 • Prokurator Outlet

  Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 15,99 zł 8,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,03 zł
 • The Love Hypothesis

  Bestseller "New York Timesa" Udawany związek pary naukowców i siła przyciągania, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Olive Smith, doktorantka na wydziale biologii Uniwersytetu Stanforda, jest inteligentna i utalentowana, ale też niepozbawiona kompleksów. Niedawno zerwała ze swoim chłopakiem...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,08 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,84 zł
 • Start a Fire. Runda druga

  Płoniemy w ogniu, który sami rozpaliliśmy W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 31,76 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,98 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Wszystko, co w Tobie kocham. Hart's Boardwalk. Tom 2 (pocket)

  Witamy ponownie w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, idealnym miejscu, gdzie można uciec od wszystkiego i znaleźć uczucie, na które wcale nie czekałaś? Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia ? odnosi sukcesy w interesach, ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka? chociaż po...
  Ocena: 0/5
  Pocket, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 14,90 zł 12,67 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 12,67 zł
 • Mężczyzna i One

  Wybitny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog postanowił w swojej najnowszej książce podzielić się z czytelnikami swoimi refleksami, pomysłami i wiedzą o tym, na czym zna się jak mało kto ? o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz, a i one odwzajemniają, i to do entej potęgi,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  20,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 20,00 zł
 • Opowieści o tym, co daje moc

  "Opowieści o tym, co daje moc" to kontynuacja bestsellerowej książki Marka Michalaka pt. "Opowieści o tym, co w życiu ważne". Tym razem wraz z autorem i bohaterami książki wędrujemy śladami życia, zdrowia, prawdy, piękna, wiary, pokory, wierności, lojalności, cierpliwości, pasji, solidarności,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena detaliczna 52,90 zł 30,81 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,11 zł
 • Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera Rebel

  Zestaw Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera zawiera 3 magiczne przedmioty, które wzbogacają pulę ekwipunku do wylosowania z woreczka. Są to Kamień teleportu, Sakiewka oraz Klejnot szczęścia. Umieszczone w plecaku, te potężne przedmioty pozwolą bohaterowi zdobyć umiejętności, które ułatwią walkę o...
  Ocena: 0/5
  Gry
  Cena detaliczna 7,95 zł 7,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
 • Nikt nie rodzi się hetero

  Baza wiedzy o tym, co każdy z nas powinien wiedzieć, a z jakiegoś powodu stanowi temat tabu Mimo że stajemy się społeczeństwem otwartym, a seksualność inna niż hetero przestaje dziwić i szokować, to edukacja seksualna w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Wciąż brakuje powszechnej świadomości o...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 54,99 zł 32,73 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 34,84 zł
 • Matematyka 2. Zeszyt Ćwiczeń. Liceum, Technikum. Poziom Podstawowy. Outlet

  Zeszyt ćwiczeń dla zakresu podstawowego to nowy element pakietu do nauczania matematyki w liceum i technikum. Umożliwia utrwalenie wiedzy oraz doskonale uzupełnia materiał zawarty w podręczniku i pozostałych publikacjach pakietu.Rozwiązywanie zadań matematycznych jest doskonałą metodą na ćwiczenie...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena detaliczna 14,26 zł 8,13 zł
  wysyłka do 72 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 8,13 zł
 • Diamentowa mozaika. Sowy 1004902

  DIAMOND PAINTING - MOZAIKA 5D HAFT DIAMENTOWY SOWY. Mozaika 5D to rewelacyjna zabawa dla dzieci! Diamentowa mozaika to idealne zajęcie na spędzenie wolnego czasu. Aby powstał obrazek przyklej diamenciki za pomocą aplikatora na płótno pokryte specjalnym woskiem. Zestaw zawiera: -płótno z...
  Ocena: 0/5
  nieokreślony 23%
  Cena detaliczna 25,89 zł 20,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 20,90 zł
 • Audiobook Razem ze słonkiem. Wiosna mp3

  Wreszcie nadeszła wiosna! Świat wokół wypełniają zapachy kwitnących sadów. Pszczoły uwijają się przy pracy, zapylając wszystkie kwiaty. A tych jest mnóstwo! Zamykając oczy, usłyszysz najpiękniejsze ptasie koncerty. Uważaj tylko podczas spacerów leśnymi ścieżkami. To czas, kiedy rodzą się małe...
  Ocena: 0/5
  Audiobooki mp3
  Cena detaliczna 9,99 zł 8,49 zł
  Plik do pobrania
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł
 • Terapia zajęciowa gry i zabawy w pracy z seniorami

  Jeśli nie masz pomysłu na to co zrobić z podopiecznym.Jeśli nie masz czasu, szukać nowych pomysłów na zorganizowanie zajęć. Jeśli chcesz, zaktywizować swoich podopiecznych nie zależnie od tego w jakiej kondycji psychicznej są.Jeśli chcesz, ciekawie i nowocześnie prowadzić zajęcia terapeutyczne....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  42,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 42,00 zł
 • Zawieszka - Miś Uszatek (Piżama)

  Zawieszka - Miś Uszatek (Piżama)Grupa wiekowa +3Wysokość figurki: 9,4 cm
  Ocena: 0/5
  nieokreślony 23%
  Cena detaliczna 28,99 zł 28,12 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,64 zł
Wybrane bestsellery
LEGO City Remiza strażacka i wóz strażacki 60375 0/5 Cena detaliczna 149,99 zł 122,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Remiza strażacka i wóz strażacki 60375

Zestaw strażacki dla dzieci w wieku od czterech lat Rozpal dziecięcą wyobraźnię dzięki zestawowi LEGO® City Remiza strażacka i wóz strażacki (60375) z zabawkową remizą z częścią sypialną, garażem i rurą do zjeżdżania. Jest w nim też wóz strażacki z elastycznym wężem i drabiną na dachu. Dodaj wózek...
najniższa cena z 30 dni: 118,21 zł
LEGO City Posterunek policji - pościg 60370 0/5 Cena detaliczna 149,99 zł 122,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Posterunek policji - pościg 60370

Zestaw z pościgiem policyjnym za złodziejaszkiem Zachęć dzieci do kreatywnej zabawy dzięki zestawowi LEGO® City Posterunek policji – pościg (60370) dla dzieci w wieku od czterech lat. Posterunek ma podnoszoną barierkę i mieści w sobie biuro oraz więzienie z funkcją ucieczki. Zestaw zawiera także...
najniższa cena z 30 dni: 118,21 zł
LEGO Minecraft Arena Endu 21242 0/5 Cena detaliczna 119,99 zł 98,39 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Arena Endu 21242

Epickie walki z LEGO® Minecraft® na Arenie Endu Bitwy Minecraft® jeszcze nigdy nie były tak emocjonujące jak w zestawie LEGO® Minecraft Arena Endu (21242). Gracze od ośmiu lat potrzebują umiejętności z gry, aby przetrwać podczas zabawy. Bitwy między graczami Gracze w Minecrafta zmierzą się ze sobą...
najniższa cena z 30 dni: 95,14 zł
LEGO City Warsztat tuningowania samochodów 60389 0/5 Cena detaliczna 229,99 zł 188,59 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO City Warsztat tuningowania samochodów 60389

Szczegółowy warsztat tuningowania samochodów Tuning samochodów to bułka z masłem dzięki temu zestawowi LEGO® City Warsztat tuningowania samochodów (60389), który zawiera warsztat z mnóstwem funkcji i dwoma samochodami, które można modyfikować. Dzieci mogą wybrać silniki, a także przednie i tylne...
najniższa cena z 30 dni: 182,39 zł
LEGO DUPLO Budowa 10990 0/5 Cena detaliczna 299,99 zł 245,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

LEGO DUPLO Budowa 10990

Kreatywna zabawa w budowę z mnóstwem funkcji Rozwiń umiejętności budowania dziecka dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Town Budowa (10990). Ta bogata w szczegóły zabawka zachęca do zabawy i pomaga wyrażać siebie. Dzieci w wieku od dwóch lat mogą poznać zasady pracy zespołowej, gdy trzy figurki będą...
najniższa cena z 30 dni: 238,47 zł
Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 1 5/5 Cena detaliczna 79,91 zł 57,69 zł Do koszyka dodaj do schowka

Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 1

Księga zaginionych opowieści. Część 1 to tom pierwszy Historii Śródziemia, najbardziej oczekiwanego przez fanów na całym świecie (w całości ukazała się tylko po angielsku, wybrane tomy natomiast opublikowano po francusku, niemiecku, szwedzku, hiszpańsku, węgiersku i rosyjsku) dwunastotomowego cyklu...
najniższa cena z 30 dni: 55,71 zł
Lucia 4/5 Cena detaliczna 49,90 zł 32,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Lucia

Pierwszy tom nowej serii z porucznik Lucią Guerrero. Grupa studentów kryminologii Uniwersytetu w Salamance odkrywa istnienie mordercy, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się organom ścigania. Zabójca aranżuje miejsca zbrodni na wzór scen z renesansowych obrazów. W tym samym czasie w Madrycie...
najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł
Jesteś moją zagadką. Honey 5/5 Cena detaliczna 46,99 zł 28,02 zł Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moją zagadką. Honey

Nicholas McKinley przyjeżdża do Miami, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu w prowadzeniu firmy. Zanim jednak mężczyzna odda się obowiązkom, spędza gorącą noc w objęciach pięknej blondynki, która rano znika bez słowa. Nick jest w szoku, gdy następnego dnia widzi namiętną nieznajomą w biurze....
najniższa cena z 30 dni: 29,20 zł
Statek umarłych. Magnus Chase i Bogowie Asgardu. Tom 3 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 31,51 zł Do koszyka dodaj do schowka

Statek umarłych. Magnus Chase i Bogowie Asgardu. Tom 3

Magnus Chase, niegdyś bezdomny nastolatek, jest rezydentem hotelu Walhalla i jednym z wojowników Odyna. Jako syn Frejra, boga lata, płodności i zdrowia, Magnus nie ma wrodzonych skłonności do walki. Ma za to silnych i wiernych przyjaciół, między innymi elfa Hearthstone'a, krasnoluda Blitzena i...
najniższa cena z 30 dni: 33,24 zł
Usidleni. Prawdziwe historie opętań 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 29,76 zł Do koszyka dodaj do schowka

Usidleni. Prawdziwe historie opętań

Prawdziwe i wstrząsające świadectwa demonicznych prześladowań Zjawisko opętania i różne sposoby walki z nim towarzyszą ludzkości niemalże od zarania dziejów. Również dziś, gdy psychiatrzy wykluczają zaburzenia czy chorobę psychiczną, sprawę nierzadko przejmują egzorcyści, którzy przyczyn...
najniższa cena z 30 dni: 28,50 zł
Without Merit 4/5 Cena detaliczna 49,99 zł 35,39 zł Do koszyka dodaj do schowka

Without Merit

Hej, to ja, Merit. Mam siedemnaście lat i mieszkam w dawnym kościele, o czym wciąż przypominają mi stare witraże w oknach. Moja schorowana matka mieszka w piwnicy, a ojciec - razem z nową żoną i moim rodzeństwem - na piętrze. Jest dziwnie? To nie wszystko! Mam siostrę bliźniaczkę. Honor to chodzący...
najniższa cena z 30 dni: 33,89 zł
Barbie Lalka Totally Hair Gwiazdki Mattel 0/5 Cena detaliczna 134,99 zł 97,19 zł Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Lalka Totally Hair Gwiazdki Mattel

Zainspirowana niezwykle popularną lalką Barbie sprzed 30 lat, lalka Barbie Totally Hair z motywem gwiazdek ma swój własny przebojowy styl i fryzurę. Lalka ma bardzo długie włosy (21,5 cm), które można dowolnie układać. Zestaw zawiera ponad 15 dodatkowych elementów, w tym 8 spinek ze zmianą koloru,...
najniższa cena z 30 dni: 101,02 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula