Pudełko z marzeniami

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 19
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2017
Inne wersje (2)
Pocket, op. miękka
za 9,29 zł
eBook, mobi, epub
za 20,71 zł
Nasza cena: 26,68 zł 36,90 zł Taniej o: 28%

Wyjątkowe połączenie humoru, ciepła i zdrowej przygody. Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński stworzyli duet, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie.

"Pudełko z marzeniami" stworzone przez duet autorów, splata ze sobą losy dwójki bohaterów. Trzydziestoletni Michał został zdradzony przez narzeczoną, a na domiar złego, na skutek oszustw wspólnika, jego firma zbankrutowała. Nic więc dziwnego, że mężczyzna nie oczekuje już niczego dobrego od losu. Niespodziewanie dowiaduje się od swej ciotki, że podczas drugiej wojny światowej w małym miasteczku na północy Polski, pod kapliczką, jego rodzina ukryła, skarb. Postanawia więc wyruszyć na poszukiwania. Na miejscu okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste, gdyż w miejscu ukrycia skarbu, przy ulicy Czarownej, znajduje się restauracja. Prowadzi ją właścicielka, Malwina Kościkiewicz. Było to jej wielkie marzenie, które zrealizowała własnymi siłami. Miał jej w tym pomóc narzeczony, ale nieoczekiwanie porzucił dziewczynę. Michał postanawia zdobyć sympatię i zaufanie Malwiny, a następnie podstępem odzyskać rodzinny skarb. Niestety, nic nie idzie po jego myśli. Do akcji wkracza babcia Janeczka, która chciałaby serwować w restauracji wnuczki francuską kuchnię, a także sąsiadka Wiesia - dwie energiczne staruszki, które chcą zmieniać świat wedle własnej fantazji. W życie Michała wtrącają się również dwa urocze szkraby: Kamil i Kalinka. Co jeszcze może pójść nie tak?

Gdy za pisanie książki biorą się wspólnie autorka obyczajowych romansów z happy endem oraz twórca przepełnionych humorem kryminałów, nie może powstać książka banalna. Choć opowiada prostą historię, to jednak robi to w sposób wciągający, który jednocześnie wzrusza i śmieszy do łez. Nie ma tu nagłych zwrotów akcji, lektura jest ogromną przyjemnością. Idealną na nadchodzący świąteczny czas.

Jeśli przeczytałeś "Pudełko z marzeniami" sięgnij po "Pracownię dobrych myśli" Magdaleny Witkiewicz, bądź inne jej pozycje: "Szkoła żon", "Pensjonat marzeń", "Awaria małżeńska" czy "Pierwsza na liście". Alek Rogoziński z kolei ma w swoim dorobku, np.: "Do trzech razy śmierć", "Jak Cię zabić Kochanie?" czy "Ukochany z piekła rodem".
Recenzje (19)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiecie, co najbardziej denerwuje mnie w komediach romantycznych? To, że :

  a) wcale nie są romantyczne

  b) "niby" humor jest tak nachalny, że przynosi efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

  Dwa powyższe punkty sprawiają, że zamiast miłej rozrywki, męczę się niesamowicie, czy to nad książką, czy to przed telewizorem. I myślę sobie : co oni wszyscy w tym widzą?!

  A jakie okazało się wspólne dzieło Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego?

  Zacznijmy od początku.

  Michał - mężczyzna bez konkretnie zaplanowanej przyszłości, za to z bolesną przeszłością. Zdradzony i oszukany przybywa do Miasteczka, w którym zamierza odnaleźć skarb. Taki prawdziwy! Jest tylko malutki problem. Musi znaleźć odpowiednią kapliczkę.

  W ten oto sposób trafia na Malwinę, młodą kobietę, która pewnego dnia postawiła wszystko na jedną kartę i postanowiła wyjechać wraz z ukochanym Radosławem w NieBieszczady 😉 W tym celu zakupiła restaurację wraz z małym mieszkaniem i dość... intrygującą piwniczką pełną wina, w której znalazł schronienie ktoś jeszcze. Miał to być raj na ziemi, szkoda tylko, że ten cały Radzio gdzieś przepadł.

  Nie trudno się domyślić, że w tym oto punkcie powinna rozpocząć się komedia pełna pomyłek i romantycznych uniesień. Ale czy autorzy sprostali zadaniu, jakie sami przed sobą postawili?

  Przyznaję, tych "uniesień" nie było co prawda zbyt wiele i... chwała im za to, bo gdyby było zbyt słodko, mogłoby to przynieść fatalne skutki Na szczęście w "Pudełku z marzeniami" było, i spokojno- romantycznie, i zabawnie, i co najważniejsze, nigdy nie było nijako. Uff 😉 Ciągle się coś działo.

  Tam, gdzie miało być śmiesznie - było. Ze smakiem. Bogu dzięki. Nie lubię takich rozśmieszaczy dodawanych na siłę, które zamiast wywołać uśmiech na twarzy czytelnika, wpędzają go w konsternację. Co do romantyzmu - na szczęście nie ma tu picia z dziubków, akcji typu "ja cię kocham a ty z nim /śpisz". Owszem, jest chytry plan wyswatania głównych bohaterów, ale pozostaje pytanie czy to przyniesie zamierzony efekt?

  Podsumowując : jest po prostu miło (gdyby wszyscy odnosili się do drugiego człowieka z takim szacunkiem i życzliwością - świat byłby naprawdę pięknym miejscem) pomimo tego, że autorzy postanowili wprowadzić do swojej opowieści też czarny charakter.

  Dodatkowy plusik u mnie za dystans do własnej osoby 😉 Brawo!

  " - Z Kamila powstał Kamilek, a potem Kamiluś - wyjaśnił niechętnie. - Potem kiedyś, jak mama mnie wołała na podwórku, echo obcięło pierwszą sylabę i wyszedł Miluś, a od tego powstał Milaczek. Podobno jakaś pisarka napisała książkę, która nosi taki tytuł i wszystkim się to zdrobnienie bardzo spodobało. A ja go nienawidzę. I w związku z tym nie lubię tej pani pisarki i na pewno nigdy nie przeczytam jej książki"

  Warto też wspomnieć o całej plejadzie postaci drugoplanowych, która odegrała bardzo ważne role w życiu dwójki głównych bohaterów. W zasadzie... mam wyrzuty sumienia, że panią Wiesie, babcię i siostrę Malwiny, czy dzieciaki nazywam postaciami drugoplanowymi, bo ja bardzo ich polubiłam. I zapewne nie tylko ja 😉 Bohaterów tak kolorowych i intrygujących jak oni można życzyć każdemu autorowi, naprawdę. Ale mam wrażenie, że gdybym zaczęła każdą z postaci analizować, nie dotrwalibyście do końca tej recenzji.

  Napiszę więc krótko - warto ich poznać!

  Wszystkich!

  Spędziłam naprawdę przyjemny i zabawny wieczór z bohaterami tej powieści. Fakt, czasami łapałam się za głowę, kiedy Michał wpadał na coraz to oryginalniejszy pomysł dostania się do skarbu. Trzeba mu przyznać, że jego pomysłowość nie znała granic. Ale w sumie to dobrze. Dużo się przynajmniej działo. Nie było martwych punktów, które często zmuszają nas do odłożenia lektury na później. A to najważniejsze.

  Autorzy dobrze wykonali swoje zadanie oddając w nasze ręce prawdziwą komedię romantyczną. Nie tylko z nazwy, ale i też z treści.

  Może warto byłoby pomyśleć nad ekranizacją?

  Jaki morał płynie z tej historii?

  Warto być ..... i ......... i to nie tylko od święta.

  Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, przeczytajcie "Pudełko z marzeniami" i sami uzupełnijcie brakujące wyrazy 😉

  Ostateczna ocena 5- :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński po raz pierwszy w autorskim duecie pisarzy. Cudownie świąteczna, ciepła opowieść zamknięta w ,,Pudełku z marzeniami".

  Święta to czas wybaczania, pojednania. Czy jednak można wybaczyć wspólnikowi zaciągnięcie gigantycznych długów, a narzeczonej zdradę? Niekoniecznie. Michał Szustek nie jest wyjątkiem, po nieoczekiwanej wiadomości od umierającej ciotki wyrusza w nieznaną podróż do Miasteczka, gdzie rzekomo czeka na niego skarb... Jakiś czas wcześniej również Malwina Kościkiewicz zasila grono mieszkańców, lecząc złamane serce po tym, jak jej partner Radosław uciekł w siną dal. Oficjalnie, pracując na ich wspólną przyszłość. Czy tych swoje odnajdzie swoje szczęście? Jaką rolę w spełnianiu marzeń odegra święty Ekspedyt?

  Trzeba przyznać, że z wielką niecierpliwością wyczekują książek autorstwa zarówno Magdaleny Witkiewicz, jak i Alka Rogozińskiego. Pewnego jesiennego dnia przyszła do mnie kartka z zapowiedzią książki świątecznej. Jakoś podświadomie na myśl przyszła mi Magda, nigdy jednak nie podejrzewałabym, że dołączy do niej Alek! Ta dwójka stworzyła przecudnie świąteczną, humorystyczną, ale i sentymentalną powieść, która daje nadzieję na lepsze jutro. Wracamy poniekąd do bohaterów poznanych w ,,Pracowni Dobrych Myśli", pojawia się nawiązanie do Róży Krull z powieści Alka. A co najważniejsze, jest magicznie.

  Malwina postanawia przeorganizować swoje życie praktycznie z dnia na dzień. Wyrusza do Miasteczka, gdzie zakłada restaurację. Michał postanawia odpocząć od pędzącej Warszawy, szukając szczęścia i skarbu, trafia na ulicę Przytulną. Ulica Czarowna zaś przynosi bohaterom wiele niespodzianek, nad wszystkim czuwa niezawodny święty Ekspedyt. Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim tytułowe ,,Pudełko z marzeniami"? O tym przekonajcie się sami, czytając ten bestseller.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie kobiece powieści obyczajowe?

  Lubicie powieści romantyczne?

  Lubicie o tej porze roku sięgnąć po książkę świąteczną i poczuć magię Bożego Narodzenia?

  Lubicie książki przy czytaniu których można płakać ze śmiechu?

  Jeśli tak to mam tu dla Was kumulację tego wszystkiego!

  Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński napisali razem książkę! A tak się zapierali, że nigdy tego nie zrobią :) Na szczęście zrobili i powiem Wam, że mam nadzieję, że na tym wspólnym debiucie nie poprzestaną.

  Głównymi bohaterami powieści są Malwina i Michał.

  Malwinę poznajemy kiedy postanawia zmienić swoje życie, rzucić wszystko i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady.

  Natomiast o zmianie życia Michała zadecydował los, a w zasadzie jego niewierna narzeczona i nieuczciwy wspólnik. Michał chce więc rozpocząć nowe życie z dala od wszystkiego co właśnie stracił. Ciotka na łożu śmierci wyznaje mu tajemnicę o rodzinnym skarbie. Michał uznaje, że ciotka majaczy i bredzi i nie wierzy w żaden ukryty skarb, ale po tym jak zawaliło mu się życie postanawia sprawdzić czy w rodzinnej legendzie jest chociaż cień prawdy. Trafia do małego miasteczka na północy Polski i odnajduje miejsce w którym znajduje się domniemany skarb. Problem w tym, że skarb ukryty jest w piwnicy restauracji, którą prowadzi właśnie Malwina.

  Malwina kocha gotować, rzuca więc nudną pracę, kupuje restaurację w miasteczku i zaczyna nowe życie z ukochanym u boku. Jednak ukochany wcale nie chce być u jej boku, zwłaszcza że Malwina ma dla niego dużo roboty, a ten od roboty miga się ja mało kto. Od początku Go nie polubiłam, bo jego imię nie kojarzy mi się zbyt dobrze :) Radosław, bo tak się ukochany Malwiny nazywa, pewnego dnia „odchodzi w siną dal” z obietnicą szybkiego powrotu, więc Malwina czeka z utęsknieniem, robiąc swoje. Do pomocy w rozkręcaniu restauracji przylatuje z Francji jej zwariowana babcia.

  Tak właśnie łączą się na początku powieści losy Malwiny i Michała. Ona ma restaurację, a w niej ukryty jest jego skarb. Michał wpada więc na plan zaprzyjaźnienia się z Malwiną aby w tajemnicy przed nią odzyskać to co do niego należy.

  Jednak największą i najwspanialszą niespodzianką jaką spotykamy w książce jest Pani Wiesia! Wszyscy ją znamy i kochamy z „Pracowni dobrych myśli” Magdaleny Witkiewicz

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Maleńkie Miasteczko, a w nim ukryta w piwnicy kapliczka z Świętym Ekspedytem spełniającym marzenia. Wokół Świętego dzieje się jednak wiele grzesznych rzeczy i zaskakujących intryg, które wywołają uśmiech na każdej twarzy.

  Nienawidzę bezbarwnych postaci… Dla mnie bohater musi być taki, żebym czytając książkę mogła się z nim zaprzyjaźnić i mieć go przed oczami przez całą lekturę. Tym razem się nie zawiodłam i każda z osób jest po prostu prawdziwa. Spotkamy tutaj też „starych znajomych” z Pracowni dobrych myśli, w tym moją ukochaną Panią Wiesię – specjalistkę od zdrowotnych nalewek. Tym razem jednak moje ulubione postacie to dzieci, które przypominają mi Janeczkę i Pawełka z ukochanych książek Chmielewskiej. Wszystkie te dzieci są bowiem bardzo inteligentne i mają wyjątkowo kreatywne pomysły, nie zawsze akceptowalne przez dorosłą część społeczeństwa. Byłoby wspaniale przeczytać coś podobnego – humorystyczny kryminał dla dzieci, który pobudzi szare komórki do myślenia (co pozostawiam tutaj jako wyraźną sugestię do mojego ukochanego autora!).

  Powinnam wspomnieć coś o fabule, ale żeby nie psuć Wam radości z samodzielnego odkrywania wesołych wydarzeń. Powiem tylko, że wiele się dzieje – dwie starsze panie szaleją i tworzą intrygi, dzieci mieszają się w świat dorosłych, a pudełko z marzeniami wywołuje zachwyty i cuda.

  W pudełku z marzeniami chyba każdy znajdzie coś dla siebie: miłość, przyjaźń, intrygę, tajemnicę i typowo świąteczne ciepło. Trochę się bałam lukru i mdlącej słodyczy, ale zupełnie niepotrzebnie! Na szczęście książka nie jest typową i ckliwą opowieścią Bożonarodzeniową. Z resztą po takich autorach można się spodziewać jedynie czegoś „nietypowego”…

  Połączenie ciepła i romantyzmu Magdy Witkiewicz z szalonymi anegdotami i nutą szaleństwa Alka Rogozińskiego oraz ich cudowne poczucie humoru połączone z wzajemną sympatią jest wyraźnie wyczuwalna w książce. Ten duet to spełnienie mojego marzenia o lekkiej, dowcipnej i refleksyjnej lekturze, która umożliwi ucieczkę od stresu. Polecam gorąco każdemu, kto chce się trochę odprężyć, pouśmiechać i odzyskać wiarę w ludzi. Otwórzcie Pudełko z marzeniami, a na pewno nie pożałujecie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Co za duet pisarski! Nie za bardzo sobie wyobrażam, jak można pisać książkę w dwie osoby, ale jak widać, można. I to z jakim efektem!

  Przeczytałam już wiele powieści Pani Witkiewicz, więc wiedziałam, czego się mogę spodziewać, ale i tak jestem bardzo mile zaskoczona. Nie znałam do tej pory żadnej książki Pana Rogozińskiego i widzę, że muszę nadrobić zaległości.

  Autorom udało się stworzyć świetny klimat, bardzo zgrabnie prowadzić narrację, no i ten dowcip!!! Świeży, nieprzesłodzony, nieprzegadany.

  Niezwykle udana pozycja, pod każdym względem.

  Książka w rozmiarze kieszonkowym bardzo ładnie wydana. Może trochę małe litery, ale ja takie lubię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 14 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -27%
  Gwiazdka z nieba. Seria mazurska. Tom 1

  Gwiazdka z nieba. Seria mazurska. Tom 1

  W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii. Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem wydarza się cud. Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel chciał należeć do tych drugich. W...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,00 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Ósmy cud świata

  Ósmy cud świata

  Czy historia sprzed lat, usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata, może wpłynąć na nasze losy? Kilka romantycznych chwil, przeżytych w czasie urlopu w Azji, budzi w Annie, trzydziestokilkuletniej singielce, dawno uśpione uczucia. Kobieta podejmuje decyzję, która na zawsze może zaważyć na życiu...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,82 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -27%
  Serce z piernika

  Serce z piernika

  Zatrzymaj się i rozejrzyj dookoła. Czasami tyle wystarczy, by w twoim życiu zaczęły się dziać cuda.Nowa, magiczna powieść autorki Anioła do wynajęcia Klementyna ? mistrzyni pachnących pierników ? całe życie spędziła na walizkach. W najbardziej niespodziewanych momentach babcia Agata brała ją za...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,00 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Zakochaj się , Julio

  Zakochaj się , Julio

  Autorka pełnych emocji książek - "Garść pierników, szczypta miłości" oraz "Obudź się, Kopciuszku" przedstawia nowy, zimowy bestseller! Piękna sceneria polskich gór i wzruszająca opowieść o miłości jak z bajki - takie historie pisze tylko Natalia Sońska! Julia jest nauczycielką w jednym z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,68 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -36%
  Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta

  Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta

  Nowa powieść autora bestsellerowej książki "Był sobie pies". Josh Michaels z oburzeniem odkrywa, że sąsiad podrzucił mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi i chociaż nigdy nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka. Kiedy na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,46 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Biuro M

  Biuro M

  On - życiowy pechowiec. Czego się nie tknie, zamienia w katastrofę. Na szczęście, zawsze może liczyć na pocieszenie w kobiecych ramionach. Ona - kiedyś całkiem ładna dziewczyna, dziś ukryta pod kilkoma warstwami szaroburych swetrów i strasząca wiecznie naburmuszonym wyrazem twarzy. Nie wierzy w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,41 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -28%
  Czereśnie zawsze muszą być dwie

  Czereśnie zawsze muszą być dwie

  Nie ma dymu bez ognia, nie ma miłości bez zazdrości, do tanga trzeba dwojga... Do tych niekwestionowanych prawd można dodać jeszcze jedna: czereśnie zawsze muszą być dwie. Magdalena Witkiewicz nie zawodzi swojego szerokiego grona czytelniczek, Czereśnie muszą być dwie to kolejna historia, o tym jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,68 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -18%
  Cuda i cudeńka mansarda pod aniołami Tom 1

  Cuda i cudeńka mansarda pod aniołami Tom 1

  W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje. Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,26 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -45%
  Był sobie pies

  Był sobie pies

  Był sobie pies, książka, która przez rok nie schodziła z listy bestsellerów „New York Timesa”! Lepsza niż film! Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Aleja Siódmego Anioła

  Aleja Siódmego Anioła

  Czy jeśli straciłaś wszystko, masz jeszcze szansę, aby zacząć od nowa? Julia nie ma żadnych marzeń, ponieważ jest przekonana, że nie zasługuje na ich spełnienie. Prawie cały swój świat zamknęła w czterech ścianach maleńkiego mieszkania na jedenastym piętrze wieżowca, jak w szklanej śniegowej kuli....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,41 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Marzenia z terminem ważności 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia z terminem ważności

Czy marzyliście kiedyś, by zamienić się z kimś miejscami i rolami? To właśnie robią siostry Anna i Alicja. Anna, która od dawna marzy o wielkim świecie, opuszcza wreszcie sielską wieś i wraz z rodziną przeprowadza się do Warszawy. Życie w stolicy jednak jej nie rozpieszcza. Anna ciągle tkwi w...
Marzenia z terminem ważności (pocket) 0/5 Nasza cena:
14,01 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia z terminem ważności (pocket)

Czy marzyliście kiedyś, by zamienić się z kimś miejscami i rolami? To właśnie robią siostry Anna i Alicja. Anna, która od dawna marzy o wielkim świecie, opuszcza wreszcie sielską wieś i wraz z rodziną przeprowadza się do Warszawy. Życie w stolicy jednak jej nie rozpieszcza. Anna ciągle tkwi w...
Zaufaj swoim marzeniom 5/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj swoim marzeniom

Autorka najpiękniejszych zimowych książek po raz kolejny zabiera nas na urokliwe południe Polski. Gwarantujemy, że po lekturze tej książki zapragniesz pojechać w góry! Gdy nadarza się okazja wspólnego wyjazdu do Zakopanego, w sercu Pauliny pojawia się iskierka nadziei. Uwielbia jeździć na nartach i...
Pakiet Jabłoniowy sad. Tomy 1-4: Szczęśliwy dom, Rodzinne sekrety, Spełnione marzenia, Niespodzianki losu 5/5 Nasza cena:
93,92 zł 129,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Jabłoniowy sad. Tomy 1-4: Szczęśliwy dom, Rodzinne sekrety, Spełnione marzenia, Niespodzianki losu

Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla,...
Spełnione marzenia. Jabłoniowy Sad. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spełnione marzenia. Jabłoniowy Sad. Tom 3

Jabłoniowy sad jest wieczny, ta opowieść nigdy się nie skończy, jest bowiem historią o miłości, a ona jest niewyczerpana. Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z...
Marzenia, które się spełniają. Ulica Wierzbowa. Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia, które się spełniają. Ulica Wierzbowa. Tom 3

Są marzenia, które się spełniają. Trzeba walczyć o ich urzeczywistnienie i nigdy się nie poddawać. Mieszkańcy ulicy Wierzbowej muszą się zmierzyć z różnymi problemami. Ich życie ulega zmianie, wiele spraw domaga się wyjaśnienia; są uczucia, które muszą się ujawnić, a słowa wybrzmieć. Hanna Jawińska...
Gra o marzenia 4/5 Nasza cena:
24,63 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra o marzenia

Romantyczna opowieść zachęcająca do odwagi i realizacji marzeń! Maciek twardo stąpa po ziemi. Zakotwiczony w rzeczywistości wykonuje „wymarzoną” pracę weterynarza. Odpowiedzialność i niezależność finansowa, na co dzień rekompensują mu poczucie braku szczęścia. Aneta żyje marzeniami i stara się...
Spełnione Marzenia. Ella I Micha 5/5 Nasza cena:
32,81 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spełnione Marzenia. Ella I Micha

Jeśli kiedykolwiek chcą usłyszeć dzwon weselny, Ella i Micha muszą znaleźć równowagę między lękami, marzeniami i miłością Dzień, na który czekała Ella jest tuż, tuż. Poślubi Michę, miłość jej życia i światło, które ją wyprowadziło z mroku. Lecz nagle pojawia się niespodziewana przesyłka,...
Marzenia wykute w kamieniu 0/5 Nasza cena:
7,77 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia wykute w kamieniu

Niektóre epitafia na nagrobkach mają szczególną moc wskrzeszania przeszłości: przeczytanie ich sprowadza duchy tych, którzy odeszli nawet przed wiekami.Blandine Le Callet na podstawie autentycznych epitafiów snuje opowieść o ostatnich chwilach, dniach lub miesiącach osób, których pamięć nimi...
Pakiet Ulica Wierzbowa. Tomy 1-3: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają 5/5 Nasza cena:
57,86 zł 94,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Ulica Wierzbowa. Tomy 1-3: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają

Pełne uczuć i wzruszeń opowieści o tym, że świat nas kocha, wystarczy tylko przystanąć i wsłuchać się w jego głos. Otworzyć się na emocje i odważyć się czerpać z życia pełnymi garściami, nie oglądając się za siebie. Wciągające opowieści o ludziach, którzy walczą o swoje szczęście i wierzą, że życie...
Singielka w Londynie. Spełnione marzenia 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka w Londynie. Spełnione marzenia

Ewa, tytułowa singielka znana czytelniczkom z dwóch poprzednich części powieści, osiąga sukcesy na polu zawodowym i towarzyskim. Wszystko z pozoru układa się idealnie... poza jednym. Jej życie miłosne jest rozsypce. Ewa ma złamane serce i będzie musiała na nowo zdefiniować, czym jest dla niej...
Bądź moim marzeniem 5/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź moim marzeniem

Nawet w najczarniejszych chwilach warto dać szansę szczęściu i prawdziwej miłości. Zaledwie kilka godzin przed wymarzoną podróżą na Korfu Tomek oznajmia Natalii, że kocha inną. Jej świat rozpada się na kawałki. To miał być ich pierwszy wyjazd za granicę. Turkusowe morze, ciepły piasek, tylko oni...
Wybrane bestsellery
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
She Drives Me Crazy 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,62 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula