Kod rabatowy ZIMA: dodatkowe 8% zniżki w dniach 19-23 stycznia 2018 r!

Dzisiaj mamy dla Was kod rabatowy na mroźne zimowe dni dający dodatkowe 8% zniżki w dniach 19-23 stycznia 2018 r. Składając zamówienie na leży użyć kodu ZIMA, a wartość produktów w koszyku zostanie obniżona o 8% od cen obowiązujących w księgarni ("nasza cena").

Kod rabatowy styczeń 2018 w TaniaKsiazka.pl!

Dodatkowy rabat obowiązuje na CAŁY asortyment księgarni. Przypominamy, że w jednym zamówieniu można skorzystać z jednego kodu!

Nie wiesz co kupić? Zobacz wybrane tytuły >>


KSIĄŻKI, KTÓRE SZCZEGÓLNIE POLECAMY:

Fallen Crest. Akademia

"Fallen Crest. Akademia." to książka łącząca elementy romansu i dobrze napisanej powieści obyczajowej. Trudno uciec od namiętności, szczególnie, gdy ma się ją na wyciągnięcie ręki.

Co zrobić, gdy ktoś, kto niezwykle nas pociąga znajduje się tak niedaleko? I to dosłownie, bo w tym samym domu! Korzystając ze wspólnej kuchni, łazienki, widząc się na korytarzu, trudno okazywać wyłącznie obojętność lub udawać brak zainteresowania. W "Fallen Crest. Akademia" bohaterka zmaga się właśnie z takim problemem. Z tym, że nikt nie spodziewał się, że nienawiść może przerodzić się w coś tak niesamowitego!

Świat Sam runął całkowicie kiedy dowiedziała się o rozwodzie rodziców. Gdy była przekonana, że już nic nie może pójść gorzej, matka oświadczyła, że oto wyprowadzają się do domu jej kochanka! Dziewczyna bierze to za dobry żart, ale niestety koszmar staje się prawdą. Na dodatek nowy partner matki mieszka z dwoma synami, Loganem i Masonem. Zarówno jeden jak i drugi są nieziemsko przystojni, potrafią zawrócić w głowie każdej dziewczynie. Samantha nie wykazuje jednak nimi zainteresowania. Mimo, że chodzą do innych szkół, wystarczy, że widują się na co dzień w domu. Początkowo dziewczyna zdaje się tym nie przejmować, nie dba o ich opinię i zupełnie nic jej nie obchodzi. To dobry sposób na przetrwania najtrudniejszego, po prostu nie czuć. Tylko czy na pewno?

Sam jeszcze nie wie, w co zamieni się ogromna nienawiść. Jak płomienna namiętność czyha na nią i jakie rewolucje wprowadzi w życiu. Chociaż będzie się przed tym opierała, ten stan nie może potrwać zbyt długo. Jeden z braci skradnie jej serce, pytanie tylko który? Aby tego się dowiedzieć, Czytelnik musi zajrzeć do emocjonującej książki "Fallen Crest. Akademia", gdzie wszystkie odczucia zostają potęgowane przez elektryzujące się powietrze. Iskrząca się z początku powoli, a potem bez żadnej kontroli miłość wybuchnie w najmniej oczekiwanym momencie.

Tijan Meyer jest amerykańską pisarką. Bestsellerowa autorka "The New York Times", "USA Today" i "Wall Street Journal". Tworzy głównie romanse, zarówno serie jak i samodzielne powieści, dla dorosłych i dla młodzieży.

Premiera: 19.01.2018 r. - kup książkę >>

Magia gotowania

Bestsellerowa publikacja słynnego aktywisty, Michaela Pollana
Książka, która zainspirowała Netflix do stworzenia serialu „W kuchni”


W dzisiejszym świecie coraz mniej ludzi poświęca czas na przygotowywanie posiłków. Mimo tego liczne programy kulinarne cieszą się ogromną popularnością, a zawodowi kucharze stają się celebrytami na miarę słynnych sportowców czy aktorów. Na czym polega magia gotowania, która nas przyciąga? Odpowiedź znajdziesz w Magii gotowania.

Słynny aktywista i dziennikarz, Michael Pollan, zabiera cię w inspirującą podróż przez lata, kontynenty i żywioły, aby udowodnić ci, że gotowanie jest jedną z najciekawszych i najwartościowszych czynności, jaką możesz wykonywać.

Książka dzieli się na cztery części, z których każda dotyczy jednej z wielkich transformacji, które nazywamy gotowaniem. Odpowiadają one czterem żywiołom: ogniowi, wodzie, powietrzu i ziemi. To doskonała opowieść na temat natury pracy, tradycji i rytuałów rytmu codziennego życia, dzieleniu się i dawaniu najbliższym tego, co najważniejsze.

__
Kopalnia kulinarnych ciekawostek – od grillowania, które Pollan łączy z rytuałem ofiar zwierzęcych, po magiczne działanie drożdży. To prawdziwa uczta dla intelektualnych wszystkożerców.

– „Entertainment Weekly”

W książce Pollana dostajemy wszystko: naukę, historię, inspirację i przepisy, a wszystko to doprawione subtelnym humorem.

– „Boston Globe”

Przewidywana premiera: 26.01.2018 r., zarezerwuj egzemplarz >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać