Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.0 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
224
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,45 zł
eBook, mobi, epub
za 23,10 zł
Nasza cena: 22,69 zł 34,90 zł Taniej o: 35%

Masz tendencję do nadmiernego krytykowania siebie i swoich potknięć? Jeśli tak, ten poradnik jest idealny dla Ciebie. Strategie, które opisano w tej książce, pomogą Ci uwierzyć w siebie i pokonać krytyczny głos ukryty w Twojej głowie.

Książka "Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie" skłania do refleksji o samoakceptacji i docenieniu siebie. W dzisiejszym świecie, w którym dominuje presja społeczna oraz hejt, bardzo ważne jest zaufanie do siebie samego i docenienie własnych starań.

Pozycja ta zwraca uwagę, że wszechogarniający hejt, który ma być odbierany jako wyższość, tak naprawdę jest oznaką słabości. Zranienie osób, którym się w rzeczywistości zazdrości, może spowodować u nich obniżenie własnej wartości i wzmocnienie pozycji wewnętrznego krytyka. Dlatego autorki pokazują, jak rozpocząć zmianę, podbudować samoocenę oraz skupić się na bardziej pozytywnych informacjach płynących z otoczenia.

Warto dodać, że poradnik zawiera także wartościowe wywiady ze sławnymi kobietami, takimi jak Honorata Skarbek, Dorota Wellman, Katarzyna Cichopek oraz Daria Ładocha. Ich historie udowadniają, że każda kobieta może walczyć z nadmierną samokrytyką, nawet jeśli jest popularna i doceniana przez tysiące osób w Polsce. Ta książka udowadnia, że pewności siebie można się nauczyć, a jest to możliwe dzięki odpowiednim ćwiczeniom i samozaparciu.

Alina Adamowicz jest terapeutką kobiet i trenerką pozytywności emocjonalnej. Pracuje w nurcie psychologii pozytywnej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W swojej pracy skupia się na wzmacnianiu u klientek poczucia własnej wartości. Joanna Godecka jest coachem, trenerką oraz terapeutką w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, a także praktykiem integracji oddechem. W swoim dorobku pisarskim ma wiele poradników. Jednym z najbardziej popularnych jest "Nie odkładaj życia na później".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytałam dziesiątki książek o pewności siebie, prowadzę warsztaty z zakresu pewności siebie w branży IT, obejrzałam setki materiałów dostępnych w sieci, słuchałam rad osób pracujących w marketingu sieciowym, sama podejmowałam próby walki z własnymi kompleksami, może to nie wszystko, ale wystraczająco wiele, by powiedzieć, że mam pojęcie na ten temat. Tym bardziej ucieszyła mnie otrzymana do recenzji książka „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”.

  Alina Adamowicz i Joanna Godecka zaproponowały inna formę poradnika. Jest tu więcej wywiadów, rozmów, bardziej przypomina reportaż niż standardowy poradnik pojawiający się na rynku. Wiem, jak duży opór mają czytelnicy przed sięganiem po tego typu lektury. Sporo osób zraziło się do formy poradników przez pseudo coachów lub próby wciągnięcia ich do piramid finansowych. Ale ja się nie poddaję i korzystając z grona obserwujących mnie na Instagramie osób, wpadłam na pomysł jak przekonać Was do sięgnięcia po tę książkę. Jestem ogromnie dumna z mojej pomysłowości, chwalę samą siebie.

  Przechodzę do sedna sprawy i przedstawiam ten chytry plan.

  W relacji na Instagramie zadałam pytanie „z jakiego powodu brakuje Ci pewności siebie?”

  Oto odpowiedzi:

  Przez mój wygląd.

  Boję się, że powiem coś głupiego.

  Wstydzę się, że się narzucam.

  Jestem zbyt wrażliwa.

  Nie mam wsparcia od rodziny.

  Rodzina mnie krytykuje.

  Nie mam pozycji wśród znajomych.

  Wstydzę się mówić co tak naprawdę myślę.

  Mój wujek mnie wyśmiewał przez całe dzieciństwo.

  Moi rodzice pili i poniżali mnie.

  W szkole byłam pośmiewiskiem przez 6 lat.

  Nikt nie akceptuje jaki naprawdę jestem, muszę się z tym kryć.

  Boję się wyśmiania i odrzucenia.

  Nie mam okazji mówić co myślę, nikt mnie nie słucha.

  Uważne czytanie książki „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” pomoże pokonać wszystkie obawy. Nie jest tam podana złota rada na wszystko, nie ma ćwiczeń i celów do zrealizowania. O nie…

  W tej książce jest samo życie, nasze kompleksy, nasz wewnętrzny krytyk i postanowienie, by wreszcie go okiełznać. Uwielbiam ją i będę dwoić się, aby namówić Cię do tej lektury. Najbardziej wartościowa książka tego roku. Jestem zachwycona i chciałabym podzielić się z Toba tymi emocjami, chciałabym wzbudzić je również w Tobie.

  Pamiętaj, pewność siebie nie jest cechą, z którą musisz się urodzić, jej można się nauczyć.

  Tymczasem,

  Katarzyna

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy zdarza Ci się krytykować samą siebie? Bo mi niestety tak. Potrafię sobie wytknąć, to że zostało mi parę kilo po ciąży , zwłaszcza na brzuchu. A przecież aktorki, sportsmenki czy inne kobiety wróciły do formy sprzed ciąży w tak krótkim czasie. To taki jeden z przykładów z których potrafię wbić szpilę sama w sobie.

  Z pomocą idą nam Alina Adamowicz oraz Joanna Godecka i książka „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”. Jest to poradnik napisany łatwym językiem, który pokazuje nam jakie błędy popełniamy w myśleniu o samych sobie oraz jak to zmienić. Znajdziemy tutaj ćwiczenia pozwalające na pozbycie się tego krytycznego spojrzenia jak i wywiady z interesującymi kobietami ze świata show-biznesu, dziennikarstwa. Książka pokazuje, że nieświadomie same siebie krytykujemy i widzimy w nas niedoskonałości, których tak na prawdę nie ma.

  Pierwszy raz czytałam poradnik i na początku miałam mieszane uczucia, zwłaszcza do wykonywania ćwiczeń. Szczerze? Nie wszystkie je wykonałam, mam w sobie blokadę do powtarzania sobie czegoś, zwłaszcza na głos. Ale bardzo spodobało mi się jedno w którym zmieniamy sposób mówienia do siebie. Zamiast mówić sobie „nie radzę sobie” czy „nic mi się nie udaje" mówimy „nie wiem, co mam zrobić i jak to zrobić” i „potrafię sobie radzić z przeciwnościami”. Przecież to tak niewiele a poprawi nam samopoczucie i uciszyć ten cholerny krytykujący głosik.

  Bardzo podobają mi się części z wywiadami. Pokazują jak znane kobiety radzą sobie ze swoim wewnętrznym krytykiem oraz ich pogląd na świat.

  Myślę, że ta książka jest dla większości kobiet. Często nieświadomie same siebie krzywdzimy. Nikt nam tak nie dokopie, wyleje fali hejtu jak my same.

  Kobiety walczmy o siebie i doceniamy się. To co same myślimy o sobie jest najważniejsze. Przecież każda z nas jest ładna i mądra, musimy tylko w to uwierzyć. A to że ktoś o nas myśli i czasem powie coś złego, to trudno? Widocznie czegoś nam zazdrości.

  @onaczytanoca

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie jestem fanką poradników . Zawsze gdy się za nie biorę czuję się jakby ktoś kazał mi coś zrobić. Wiecie o co mi chodzi? masz iść tu, robić to itp itd. W tej książce jest zupełnie inaczej, zamiast "masz zrobić", jest po prostu spróbuj . Na tę książkę trafiłam też w idealnym momencie mojego życia. Od dłuższego czasu czułam się przytłoczona ale bałam się zaryzykować i pójść dalej . Bałam się ryzyka a jednocześnie pozwalałam otaczać się przez osoby, które z jakiś względów mnie dołują, zamiast wspierać i to w różnych dziedzinach życia. Czy to komentując wychowanie moich dzieci, moja wagę skończywszy na tym jak się ubieram. Te wszystkie komentarze hamowały mój rozwój i podcinały mi skrzydła. Było mi jeszcze trudniej zaakceptować siebie i zaryzykować czy to w kwestii pracy, kursów czy choćby mojego hobby, powodowały u mnie jedynie poczucie winy. Czy po tej książce zmieniłam się o 180 stopni ? nie , ale próbuję. Ćwiczenia i motywujące rozmowy z niesamowitymi kobietami dają mi nadzieję i siłę na to by rano wstać i powiedzieć sobie "to będzie piękny dzień" . I choć rok się kończy to ja wzięłam moje postanowienia noworoczne i zaczynam je powoli realizować. I tak czasami słyszę jak mój wewnętrzny krytyk mówi mi "po co ci to" , ";nie dasz rady" i potrzebuję kilkunastu minut by pokazać mu, że nie ON tu rządzi :P ale widzę po sobie , że z dnia na dzień idzie mi lepiej. Powoli strach przed czymś nowym zmienia się w ekscytację . Myślę, że ten proces wzmacniania siebie będzie jeszcze trwał i trwał ale każdego dnia uczymy się czegoś nowego , a zupełnie inaczej człowiek funkcjonuje gdy robi to bo chce, interesuje go to , a inaczej jak czuje się zmuszony przez otoczenie czy zrezygnowany i pełny krytycznych myśli. Książka porusza sporo aspektów takich choćby z dnia codziennego odnośnie naszych kompleksów, strachem przed nowym , ryzykiem, myślę że każda z nas znajdzie to coś co ją dotyka i przez co przeszła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Temat, który został poruszony w książce jest mi znany. Od kilkunastu miesięcy go zgłębiam. Lubię szukać informacji, lubię się uczyć i zmieniam powoli swoje nastawienie. Sporo za mną, a jeszcze więcej pracy przede mną. A dlaczego ciągle szukam nowych informacji? Z prostego powodu, bo każdy autor ma inny styl i nigdy nie wiem, czy owy styl będzie, bądź nie, mi pasować na 100%.

  Wracając do książki muszę przyznać, że nic nowego nie odkryłam. Nie porwało mnie nic szczególnie, ale też nie mogę powiedzieć, że pozycja była bardzo zła... 😉 Podobało mi się, iż każdy rozdział rozpoczynał się krótką teorią. Napisana prostym językiem, można się dowiedzieć jaki problem konkretnie autorki poruszają. Nie znajdziesz tu definicji encyklopedycznych, wręcz przeciwnie.

  Po teorii czas na ćwiczenia. Ważny to etap, gdyż bez ćwiczeń, nie można pozbyć się krytyka wewnętrznego. Trzeba pracować nad sobą codziennie i tutaj znajdziesz bardzo ciekawe i nietrudne ćwiczenia, które wykonujesz sama, bądź z kimś.

  Na końcu każdego z rozdziału znajduje się obszerny wywiad, w którym poruszane są zagadnienia konkretnego tematu. Wywiady przeprowadzone są ze znanymi osobami ze świata show biznesu. Muszę przyznać, że jest to ciekawe podejście znanych osób do tematu krytyka. Polecam te rozdziały najbardziej z całej książki.

  Reasumując, książka dobra. Polecam, lecz pamiętaj to nie pozycja, którą można przeczytać i odłożyć, a wręcz przeciwnie należy z nią pracować.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie będę ukrywać, że po poradniki sięgam dosyć sporadycznie, ale ten jest zdecydowanie inny niż wszystkie które do tej pory przeczytałam. Książka jest skierowana bezpośrednio do kobiet bo to niestety my częściej zmagamy się z wewnętrznym krytykiem, dodatkowo autorki nie wchodzą tutaj w rolę mentorek które chcą nam wskazać właściwą drogę pokazując co mamy zmienić w swoim życiu czy też postrzeganiu siebie. Czytając tej książki mam wrażenie jak bym słuchała czy też rozmawiała z przyjaciółką, nie ma tutaj też gotowej odpowiedzi co jest złe, a co dobre. Znajdziemy za to różne ćwiczenia, które musimy zrobić samodzielnie i być przy tym całkowicie szczerym, nie ma w tych ćwiczeniach jednak ścisłych reguł, a jedynie wskazany kierunek co mają pomóc one nam osiągnąć oraz na jakie kwestie pomogą nam inaczej spojrzeć. Aby łatwiej było nam spojrzeć na wnioski jakie z nich wyciągamy lub lekko nas ukierunkować co mogą oznaczać nasze uczucia po ich wykonaniu, mamy przedstawione historie różnych kobiet zmagających się ze swoimi wewnętrznymi krytykami i na ich przykładzie mamy pokazane jak można sobie z nim radzić. Dodatkowo po każdym rozdziale autorki przeprowadziły wywiad z kobietami które są znane z mediów i mają w sobie dużo pozytywnej energii i chociaż ich życie może się wydawać sielanką to również mają problemy jak każda z nas. Książkę bardzo dobrze się czyta i można ją przeczytać spokojnie w jeden wieczór chociaż moim zdaniem lepiej poświęcić jej więcej czasu i dać sobie czas na refleksje po każdym rozdziale szczególnie jeśli w którymś znajdziemy coś co do nas pasuje. Myślę, że książka może pomóc spojrzeć nam inaczej na siebie i sprawić, że będziemy mniej krytyczne wobec siebie. Jest napisana również w taki sposób, że w każdym momencie możemy szybko wrócić do zagadnień które nas interesują lub do tego nad czym chcemy popracować.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,89 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -37%
  Przestań się zamartwiać

  Przestań się zamartwiać

  Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć. „A co będzie, jeśli...”. Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,99 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Potęga podświadomości

  Potęga podświadomości

  Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,39 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek..

  Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek..

  Mam nadzieję, że ta książka oraz spostrzeżenia dorosłych córek alkoholików będą dla ciebie pomocą. Zasługujesz na to. - Czy wciąż zdarza ci się rezygnować z własnych potrzeb na rzecz cudzych? - Za wszelką cenę dążysz do perfekcji w tym, co robisz? - Szukasz u innych potwierdzenia swojej wartości? -...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,13 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -23%
  Bądź pewna siebie

  Bądź pewna siebie

  Wszystko, co dzieje się w naszym życiu – sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem – wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie! Autorka - psycholog i coach - ma duże doświadczenie w pomaganiu ludziom odzyskiwać pewność siebie i wprowadzać pozytywne zmian w...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,43 zł 32,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -32%
  Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

  Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

  Znawczyni ludzkiej natury – Christel Petitcollin – powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć!   Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca. Zdajesz też sobie sprawę, że nadwydajność mentalna jest twoim...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,62 zł 37,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Nie odkładaj życia na później

  Nie odkładaj życia na później

  Książka adresowana jest do osób, które odczuwają, że codzienne życie nie daje im satysfakcji, odmierzają czas od poniedziałku do weekendu albo od urlopu do urlopu i trwają w przeświadczeniu, że to co najlepsze właśnie się skończyło. Żyją w sposób będący bardziej strategią przetrwania niż...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,98 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -26%
  Gówno prawda! Jak nie wpadać w pułapki myślowe

  Gówno prawda! Jak nie wpadać w pułapki myślowe

  Uważasz, że podejmujesz racjonalne decyzje? Jesteś w błędzie – rządzą tobą emocje! Wiesz, że czegoś lepiej nie robić, ale i tak się na to decydujesz. Zamartwiasz się tym, na co nie masz wpływu. Potajemnie zerkasz na wyświetlacz komórki partnera. Wydajesz więcej, niż zarabiasz. Tak samo jest, kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,50 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -40%
  Potęga teraźniejszości

  Potęga teraźniejszości

  Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika. o. Jan...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,95 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Umysł i ciało pozostają w absolutnej symbiozie. Upraszczając - jeśli masz zdrowy umysł, to i twoje ciało ma się dobrze. I odwrotnie - kiedy ciało zdrowe, to i umysł jest w dobrej kondycji. Jednak są ludzie, u których opisana zależność nie występuje. Każdy z nas tylko do pewnego momentu zachowuje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,70 zł 38,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Kiedy złość rani 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy złość rani

Złość jest odpowiedzią na stres i frustrację. Wyrzucanie jej z siebie przejściowo pomaga pokonać poczucie bezradności, jednak niszczy relacje z innymi ludźmi i na dłuższą metę powoduje jeszcze większe napięcie i stres. To błędne koło.Złości można się oduczyć, choć wymaga to czasu. Niniejsza książka...
Nie odkładaj życia na później 0/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie odkładaj życia na później

Książka adresowana jest do osób, które odczuwają, że codzienne życie nie daje im satysfakcji, odmierzają czas od poniedziałku do weekendu albo od urlopu do urlopu i trwają w przeświadczeniu, że to co najlepsze właśnie się skończyło. Żyją w sposób będący bardziej strategią przetrwania niż...
Przestań się zamartwiać 4/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przestań się zamartwiać

Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć. „A co będzie, jeśli...”. Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które...
Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć? 0/5 Nasza cena:
23,68 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość na celowniku. Jak szukać, żeby znaleźć?

Szukasz miłości? Pragniesz związku? Chcesz dzielić z kimś życie i planować przyszłość, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oto instrukcja obsługi randek w Internecie! Wielu z nas wciąż nie traktuje poważnie Internetu oraz aplikacji randkowych jako miejsca do poznania nowych ludzi. Ta książka nie...
Bądź pewna siebie 4/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bądź pewna siebie

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu – sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem – wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie! Autorka - psycholog i coach - ma duże doświadczenie w pomaganiu ludziom odzyskiwać pewność siebie i wprowadzać pozytywne zmian w...
Szczęście w miłości 0/5 Nasza cena:
33,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście w miłości

Książka adresowana jest do tych, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, nie potrafią dokonywać dobrych wyborów, stworzyć satysfakcjonującego związku, budować dobrych, wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi, nie umieją dawać...
eBook Nie odkładaj życia na później mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,10 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nie odkładaj życia na później mobi epub

Książka adresowana jest do osób, które odczuwają, że codzienne życie nie daje im satysfakcji, odmierzają czas od poniedziałku do weekendu albo od urlopu do urlopu i trwają w przeświadczeniu, że to co najlepsze właśnie się skończyło. Żyją w sposób będący bardziej strategią przetrwania niż...
eBook Szczęście w miłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,41 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szczęście w miłości mobi epub

Książka adresowana jest do tych, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, nie potrafią dokonywać dobrych wyborów, stworzyć satysfakcjonującego związku, budować dobrych, wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi, nie umieją dawać...
eBook Przestań się zamartwiać mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,10 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przestań się zamartwiać mobi epub

Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć. "A co będzie, jeśli...". Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które...
eBook Miłość na celowniku mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,75 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Miłość na celowniku mobi epub

Szukasz miłości? Pragniesz związku? Chcesz dzielić z kimś życie i planować przyszłość, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wielu z nas wciąż nie traktuje poważnie Internetu oraz aplikacji randkowych jako miejsca do poznania nowych ludzi. Ta książka nie rozważa, czy wirtualny świat jest lepszym czy...
eBook Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,10 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie mobi epub

Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu. Jednak zdarza się, że najsurowszym krytykiem jest wewnętrzny głos, który ukrywa się w naszej głowie i mówi nam "znowu dałaś plamę", "to ci się nie uda", "siedź cicho, są mądrzejsi od ciebie" itd. Najczęściej te oskarżenia...
eBook Bądź pewna siebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,78 zł 26,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Bądź pewna siebie mobi epub

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu – sposób, w jaki działamy, planujemy, reagujemy, tworzymy relacje z otoczeniem – wynika z tego, w jaki sposób myślimy o sobie! Autorka - psycholog i coach - ma duże doświadczenie w pomaganiu ludziom odzyskiwać pewność siebie i wprowadzać pozytywne zmian w...
Wybrane bestsellery
She Drives Me Crazy 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula