Hity września - zapowiedzi, nowości i bestseller


To już wrzesień! Przygotuj się na jesień - złap książkowe hity

Kaloszki - kupione, parasol - odkurzony, plaszcz - przygotowany... Przygotowania do jesieni ruszyły z kopyta. Czy pamiętasz o tym, żeby przygotować się też na coraz dłuższe wieczory? W pogotowiu warto mieć stosik książek do przeczytania. 

Czy wiesz, że najgorętsze nowości, zapowiedzi i bestsellery możesz znaleźć w jednym miejscu? Co więcej, możesz je złapać ze zniżką.

Złap hity września

Hity września możesz złapać do końca miesiąca. Później nadejdzie czas na... hity października ;)


Możesz złapać m.in. te książki:

W butach Valerii - sprawdź > W butach Valerii Elisabet Benavent

"W butach Valerii" to uwodzicielska i pełna humoru opowieść o czterech kobietach i ich miłosnych podbojach na tle słonecznego Madrytu. Tytułowa Valeria przechodzi kryzys w każdej sferze życia. Może jednak liczyć na wsparcie najbliższych koleżanek. Pewnego wieczoru na horyzoncie pojawia się także przystojny Victor, który doda szaremu życiu Valerii barw i…  zapewni namiętne uniesienia.

Sięgnij po powieść, która podbiła serca hiszpańskich czytelniczek i została zekranizowana przez Netflix.

Sprawdź książkę >
GGambit królowej - sprawdź >ambit królowej Walter Tevis

W wieku ośmiu lat Beth Harmon trafia do sierocińca. Tam wkrótce odkrywa swoje dwie największe miłości: grę w szachy i środki odurzające. Szachów uczy się w piwnicy, pod okiem gburowatego woźnego, który szybko poznaje się na jej niezwykłym talencie. Małe zielone pigułki są podawane jej i innym maluchom, żeby w domu dziecka łatwiej było utrzymać spokój.

Obie obsesje będą towarzyszyć Beth, kiedy opuści dom dziecka, przeniesie się do rodziny adopcyjnej i spróbuje zbudować dla siebie nowe życie. Wspinając się na szczyty amerykańskich, a potem światowych rankingów szachowych, będzie się równocześnie mierzyć z własnym pragnieniem samozniszczenia.

Sprawdź książkę >


Sfora - sprawdź książkę >Sfora Przemysław Piotrowski

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują, że została ona… odgryziona przez człowieka.

Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana, a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą, w skład której wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.

Sprawdź książkę >
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać