Grzechy mojej siostry

Autor:

Olga Kruk

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Inne wersje (3)
eBook, mobi, epub
od 25,33 zł
Audiobooki mp3
za 23,33 zł
Nasza cena: 30,22 zł 42,90 zł Taniej o: 30%

Lubisz czytać książki, które sprawiają, że pojawia się gęsia skórka, a Ty czujesz swoisty niepokój? A może intrygują Cię historie, które pomimo bycia fikcją literacką, być może faktycznie dzieją się w rzeczywistości? "Grzechy mojej siostry" Olgi Kruk to w takim razie powieść idealna dla Ciebie!

Książka Olgi Kruk opowiada o nieprzepracowanej traumie z dzieciństwa, której ciężar w dorosłym życiu nadal niosą dwie siostry. Główne bohaterki pochodzą z domu, w którym przemoc była codziennością. Odcisnęło to na nich swoje piętno. Pomimo tego, iż obie wyszły za mąż i próbowały żyć normalnie, to cienie przeszłości ich nie opuściły. Zarówno małżeństwo Lilii, jak i Rity okazały się być nieszczęśliwe. Rita przeżywa trudy rozwodu, Lila jest zaś w sytuacji, w której złożenie pozwu rozwodowego jest niemożliwe.

Drogi sióstr przez lata się rozeszły, jednak zaczynają łączyć się na nowo. Po długim czasie rozłąki, na schodach ich rodzinnego domu padają słowa prośby, której realizacja niewątpliwie zmieni życia ich obu. Ale kim tak naprawdę są te siostry? Jakie są między nimi różnice, a jakie podobieństwa? Kto jest ofiarą, a kto sprawcą?


O autorce

"Grzechy mojej siostry" to literacki debiut Olgi Kruk wydany przez wydawnictwo "Mroczna Strona". Autorka zaczyna z przytupem, poruszając w swojej publikacji temat bardzo trudny i skomplikowany. Wielowątkowość tej książki motywuje czytelnika do zastanowienia się, kiedy tak właściwie rodzi się zło?

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wielu z Was z pewnością zna twórczość Ewy Przydrygi, ale tym razem to nie o jej powieści będzie mowa. Czytając jednak „Grzechy mojej siostry” Olgi Kruk czułam ten sam mroczny, iluzoryczny klimat pełen niedopowiedzeń, w którym rzeczywistość zdaje się zapadać, umykać przed podszeptami szaleństwa, a przeszłość odciska swoje piętno na teraźniejszości.

  Bohaterkami są dwie siostry niosące na swych barkach traumy dzieciństwa, niepotrafiące wyrwać się z powielanych schematów domowej przemocy, piekła gotowanego im przez brutalnych mężczyzn. Ich drogi przed laty się rozeszły. Młodsza wyrwała się z domowego piekła nie oglądając się za siebie i paląc wszystkie mosty, pozostawiając siostrę z poczuciem zdrady.

  Choć to młodsza Lila jest silna, zdeterminowana i konsekwentna, a słaba, bezsilna i zagubiona Rita stanowi jej zupełne przeciwieństwo, to do starszej siostry Lila zwraca się o pomoc. Okazuje się, że i jej życie zmienił w koszmar przemocowy mąż, od którego chce się uwolnić na zawsze.

  Ileż w tej historii jest okrucieństwa ze strony tych, którzy powinni dawać miłość i poczucie bezpieczeństwa. Nie sposób czytać niektórych fragmentów bez ogromnych emocji buzujących pod skórą i ściśniętego dojmującym żalem i niemocą gardła. Ale to nie tylko historia o oprawcach i ich ofiarach, ale również o matkach, które nie chronią swoich dzieci, godząc się na zadawany im ból fizyczny i psychiczny. O społeczeństwie, któremu wygodniej jest odwrócić oczy, nie widzieć dramatu rozgrywającego się w czterech ścianach. I o słowach, które potrafią odmienić na zawsze, złamać i strącić w odmęty szaleństwa.

  Powieść porywa nie dynamiczną akcją, a stopniowo narastającym napięciem, niepewnością i atmosferą skondensowanego szaleństwa. Niesie też w sobie pewną tajemnicę, której odkrycie okazuje się szokujące do głębi. Jeśli lubicie thrillery psychologiczne to ta pozycja musi się znaleźć na Waszej liście.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie.

  Ktoś kiedyś
  zadał mi pytanie - Czym jest dla mnie życie?

  Odpowiedziałam - Życie to nieustanne cierpienie. Codzienność boli, bo jest życiem.

  Ten ktoś zapytał się mnie - Ale dlaczego?

  Odpowiedziałam zapytaniem - A dlaczego ludzie umierają przedwcześnie?

  Ktoś zdziwił się, że odpowiedziałam pytaniem na pytanie. Nie powiedział nic, milczał...

  Zaczęłam tłumaczyć mu, że uważam życie za cierpienie, gdyż są ludzie na tym świecie, którzy krzywdzą drugich ludzi słowem, czynem. Mogę przytoczyć parę przykładów...

  Ktoś - Ale po co? Po co rozpamiętywać przeszłość? Nie można jej zostawić za sobą?

  Odpowiedziałam - Owszem, można. Ale niestety niektóre rzeczy z przeszłości mają wpływ na naszą teraźniejszość, i tak jest w moim przypadku. Przeszłość wpływa na moją codzienność, na to kim jestem tu i teraz, stąd moje twierdzenie, że życie to nieustanne cierpienie, a codzienność boli, bo jest życiem...

  ⭐RECENZJA⭐

  Rita i Lila w dzieciństwie przeszły piekło. Mimo tego, że jako siostry były zżyte ze sobą, ich drogi później się rozchodzą. Jedna i druga na swój sposób próbuje ułożyć sobie życie, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Mimo tego wszystkiego, co przeszły jako małe dziewczynki, nie mają ze sobą kontaktu przez długi czas. Rita stara uwolnić się od dramatu, który rozgrywa się w jej domu, i wtedy, po latach, pojawia się jej siostra Lila i prosi ją o pomoc. Czy kobiety zdołają wzajemnie sobie pomóc? I co okaże się prawdą, a co kłamstwem?

  👥

  Autorka @olgakrukautor książką "Grzechy mojej siostry" spowodowała, że nie wiedziałam co mam o niej napisać. Na początku miałam ogromny problem z ogarnięciem tego, co tutaj się zadziało. Pisarka zrobiła mi wodę z mózgu, a może jednak papkę 🤔🤯😅 Normalnie sztos! 😁 Jak ja się cieszę, że zdecydowałam się na tę powieść i że mam ją za sobą! Ale czekam na inne lektury spod pióra autorki, bo jej świetny styl i przyjemny język powodowało, że przez książkę się "leci" i zatrzymuje się dopiero jak już jest koniec. Wszystko jest dawkowane. Emocji przybywa z kartki na kartkę. Nie wiemy, czego można się tak naprawdę spodziewać. Autorka w bardzo ciekawy sposób porusza trudny temat w tej książce. Nie będę zdradzać szczegółów, ale jak dla mnie ta powieść miała drugie dno, któro daje do myślenia i powoduje, że człowiek zatrzymuje się chwilę i myśli. Refleksja jest wskazana po tej powieści. Tutaj ukazane jest jak przeszłość wpływa na naszą teraźniejszość i przyszłość. To, jak sprawy z kilkunastu lat wstecz, powodują kim jesteśmy tu i teraz, stąd na wstępie napisałam parę słów od siebie, i to, co we mnie siedzi bardzo mocno. Życie codziennie daje nam w kość, lecz zawsze jest nadzieja na lepsze jutro. Nasze bohaterki mierzą się naprawdę z trudną codziennością i nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Uważam, że pisarka w niebywały i intrygujący sposób wykreowała postacie. Naprawdę wlała w nie mnóstwo emocji, które od nich czuć, które biją bardzo, ale to bardzo mocno. Właśnie dzięki temu czuć żywość tych bohaterów, dla mnie byli bardzo realni. Cała fabuła zakrawa na szok i niedowierzanie. I zastanawiam się, jak tak można traktować drugiego człowieka i też nic z tym nie robić. Jednakże życie pokazuje nam, że można przejść z tym do porządku dziennego. Zastanawiałam się też, jakbym ja reagowała, i patrząc na to wszystko, to teraz bym walczyła, ale wcześniej nie wiem. Bardzo dziękuję pisarce @olgakrukautor za tę lekturę i za te wszystkie przemyślenia, które ona we mnie spowodowała. Czekam na kolejne książki z niecierpliwością, a tę Kochani powieść Wam polecam z całego serca! Nie zawiedziecie się!

  👥

  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję @filiamrocznastrona @wydawnictwofilia 🖤

  👥

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwie siostry , dwa życia , jedna przeszłość odbijająca się na całym życiu !

  Rita i Lila przeszły w dzieciństwie ogromną traumę. Już na starcie życie doświadczyło je bardzo okrutnie a to za sprawą przemocy fizycznej i psychicznej stosowanej przez ich najbliższą rodzinę .

  Po latach znów się spotykają. Choć każda z nim miała wiec szczęśliwe życie wcale tak nie było...

  Recenzja tej książki jest dla mnie szczególna. Dlaczego ?

  Ponieważ doskonale wiem z jakim cierpieniem musiała zmierzyć się autorka aby odwzorować sceny które znalazły się w jej książce... Ale po kolei !

  Grzechy mojej siostry, bez apelacyjnie należy do gatunku thrilleru psychologicznego. Fabuła książki została tak skonstruowana aby czytelnik nie tylko się bał ale i nie wiedział co jest fikcją a co prawdą!

  Powieść podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy dzieciństwa Rity i Lily. Autorka bardzo dobrze poradziła sobie z tematyką przemocy stosowanej wobec dzieci. Sama jako autorka książki "Coś więcej niż dotyk " wiem jak trudno jest się wcielić w bohaterów którzy są krzywdzeni w tak młodym wieku . Podobnie jak u mnie przemoc stosowana jest przez osobę która dla wielu jest niewinna - dziadka!

  Pani Olga oddaje wszelkie emocje towarzyszące jej podczas pisania i to było dla mnie najważniejsze ale i zarazem najbardziej przerażające . Z czasem dostrzegłam jak wydarzenia z dzieciństwa przełożyły się na dorosłe życie kobiet które poznajemy w drugiej części książki.

  W mojej ocenie jedna z sióstr odgrywała rolę dominującej druga zaś tą uległą. Dla mnie było to idealne połączenie współuzależnienia od siebie.

  To czego dowiadujemy się po latach a zarazem zakończenie książki , było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Wiele razy zastanawiałam się gdzie popełniłam błąd w rozumowaniu, natomiast jest to dla mnie dowód na to jak świetną manipulację przeprowadziła Autorka !

  Powieść była bardzo wciągająca, choć początkowo troszkę mi się dłużyła a to za sprawą długich aczkolwiek dość szczegółowych opisów .

  Emocje które oddaje powieść są ogromne i szczerze powiedziawszy bardzo wpłynęły na moje "poczucie humoru" które nagle zanikło .

  Gratuluję autorce świetnego debiutu ! Dziękuję @wydawnictwofilia !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Olga Kruk przedstawia mroczną opowieść, która porusza tematy ważne w dzisiejszych czasach. Niby jesteśmy tak otwarci na krzywdę innych osób, deklarujemy się, że jesteśmy gotowi do pomocy, ale jak to jest w rzeczywistości? Niezbyt ciekawie. Przy czym dodać, że jest to historia fikcyjna i nie ma ona na celu wskazania konkretnych osób. Łatwo jednak wyobrazić sobie, że tak przykre historie mogą mieć miejsce w dzisiejszych czasach. Mi książka bardzo się podoba, chociaż przewija się w niej wiele bolesnych wątków. Jeżeli ktoś się takich spraw, jak przemoc seksualna nie boi, to zapraszam do czytania książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawy, mroczny thriller, który pozostaje w pamięci jeszcze po skończeniu lektury. "Grzechy mojej siostry" to skomplikowana narracja, zagmatwana historia, w której nic nie jest takie  jakie się wydaje na pozór.

  Ciężko było mi czytać o okrucieństwie, szczególnie, gdy dotyczy ON dzieci. Tych opisów jest dosyć sporo. Mimo, że domyśliłam się dość wcześnie o co chodzi, to całość lektury oceniam na plus zwłaszcza jeśli to debiut.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -49%
  Odpłata

  Odpłata

  Podhale i Mazury ? dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła. Podhale, 2019. Ta zbrodnia wszystko skończyła. Mazury, 2014. Ta zbrodnia wszystko ujawni. Zwyczajne włamanie do domku letniskowego na Mazurach ? sprawa, jakich wiele, która tylko...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,15 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Wszyscy muszą zginąć

  Wszyscy muszą zginąć

  Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz. W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,45 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -32%
  Schronisko

  Schronisko

  Trzynastoletnia Elissa, utalentowana młoda szachistka, bierze właśnie udział w najważniejszym wydarzeniu swojego życia: Ogólnoangielskim Młodzieżowym Grand Prix w Szachach. W trakcie turnieju zostaje porwana i budzi się w podziemnej celi gdzieś w Lesie Pamięci. Elijah ma dwanaście lat, ale zna całą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,70 zł 41,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Terror

  Terror

  Sto osiemdziesiąt minut. Tyle pozostało do końca świata, jaki znamy. Groźba zamachowca wydaje się realna, a żądanie uwolnienia trzech terrorystów jasne. Wszystkie służby zostają niezwłocznie poderwane do działania. Tymczasem na mieszkańców Warszawy pada paraliżujący strach. Sprawę komplikują...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,22 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -36%
  W cieniu Babiej Góry

  W cieniu Babiej Góry

  Baśka Zajda, policjantka zmęczona życiem i jego trudami, wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią, że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej, to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony, które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Północna zmiana

  Północna zmiana

  Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela minął rok, wciąż nie może się pogodzić ze stratą. Mimo licznych teorii, tajemnica śmierci Maćka pozostaje niewyjaśniona. Inga próbuje otrząsnąć się z poczucia winy i poukładać...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Skradzione życie

  Skradzione życie

  Mysłowice, lato 1939 roku. Ewa Abramowicz jako posłuszna córka przygotowuje się do zaaranżowanego przez rodziców ślubu. Dziewczyna ma wątpliwości, czy związek z Davidem będzie udany. Tak wiele różni Ewę od narzeczonego, a do tego małżeństwo z ortodoksyjnym Żydem pozbawi ją resztek swobody....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,00 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Kobierce tkane z pajęczyny

  Kobierce tkane z pajęczyny

  Historia o tym, że od więzów krwi ważniejsze bywają te biorące się z serca. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei żyją wspomnieniami lepszych dla nich czasów i usiłują nie zagubić się w powojennej rzeczywistości. Szukają dla siebie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,22 zł 42,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -30%
  Obsesja Lydii

  Obsesja Lydii

  Mój mąż nie chciał zabić Ann Doyle. Ale ta szmata z pewnością na to zasługiwała… Lydia jest jak skomplikowana łamigłówka. Raz jest ofiarą, a raz katem. Czasem budzi litość, częściej przerażenie. Pieczołowicie dba o nieskazitelny wizerunek żony szanowanego sędziego, kochającej matki jedynaka i pani...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,00 zł 36,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -36%
  Gdzie śpiewają raki

  Gdzie śpiewają raki

  Książka Roku Lubimyczytać.pl 2019 Jak długo zdołasz chronić swoje serce? Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po Barkley Cove, sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Dlatego pod koniec 1969 roku, gdy na mokradłach znaleziono ciało przystojnego Chase`a Andrewsa, miejscowi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,58 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Defekt 5/5 Nasza cena:
35,18 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Defekt

Jak daleko zaprowadziła go obsesja? Co jeszcze mógł zrobić? Co jeszcze zrobił? Czego mi nie powiedział? Liwia ma wszystko – dom pełen ciepła, kochającego męża i ślicznego synka. Aż do dnia, gdy cały jej świat rozpada się na kawałki. Ktoś morduje jej męża w ich własnej kuchni. Liwia i jej synek nie...
Audiobook Grzechy mojej siostry CD 0/5 Nasza cena:
27,02 zł 32,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Grzechy mojej siostry CD

CZY CHCIAŁABYŚ BYĆ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE? ILE POŚWIĘCISZ, BY SIĘ NIĄ STAĆ?Rita i Lila to siostry, które w dzieciństwie przeszły przez piekło. Z czasem ich drogi rozeszły się. Obie próbują ułożyć sobie życie, niestety okazuje się, że nie zdołały uciec przed nieszczęściem, które nad nimi ciąży.Rita...
Audiobook Grzechy mojej siostry mp3 0/5 Nasza cena:
23,33 zł 32,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Grzechy mojej siostry mp3

Czy chciałabyś być lepszą wersją siebie? Ile poświęcisz, by się nią stać? Rita i Lila to siostry, które w dzieciństwie przeszły przez piekło. Z czasem ich drogi rozeszły się. Obie próbują ułożyć sobie życie, niestety okazuje się, że nie zdołały uciec przed nieszczęściem,  które nad nimi ciąży. Rita...
eBook Defekt mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Defekt mobi epub

JAK DALEKO ZAPROWADZIŁA GO OBSESJA? CO JESZCZE MÓGŁ ZROBIĆ? CO JESZCZE ZROBIŁ? CZEGO MI NIE POWIEDZIAŁ? Liwia ma wszystko - dom pełen ciepła, kochającego męża i ślicznego synka. Aż do dnia, gdy cały jej świat rozpada się na kawałki. Ktoś morduje jej męża w ich własnej kuchni. Liwia i jej synek nie...
Audiobook Defekt CD 0/5 Nasza cena:
29,05 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Defekt CD

JAK DALEKO ZAPROWADZIŁA GO OBSESJA? CO JESZCZE MÓGŁ ZROBIĆ? CO JESZCZE ZROBIŁ? CZEGO MI NIE POWIEDZIAŁ?Liwia ma wszystko - dom pełen ciepła, kochającego męża i ślicznego synka. Aż do dnia, gdy cały jej świat rozpada się na kawałki. Ktoś morduje jej męża w ich własnej kuchni. Liwia i jej synek nie...
Audiobook Defekt mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Defekt mp3

Jak daleko zaprowadziła go obsesja? Co jeszcze mógł zrobić? Co jeszcze zrobił? Czego mi nie powiedział? Liwia ma wszystko – dom pełen ciepła, kochającego męża i ślicznego synka. Aż do dnia, gdy cały jej świat rozpada się na kawałki. Ktoś morduje jej męża w ich własnej kuchni. Liwia i jej synek nie...
eBook Grzechy mojej siostry mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Grzechy mojej siostry mobi epub

Czy chciałabyś być lepszą wersją siebie? Ile poświęcisz, by się nią stać? Rita i Lila to siostry, które w dzieciństwie przeszły przez piekło przemocy domowej, jednak z czasem ich drogi rozeszły się, a siostrzana miłość została wystawiona na próbę. Dorosłe już siostry próbują ułożyć sobie życie -...
Zjawa. Komisarz Eryk Deryło. Tom 6 5/5 Nasza cena:
25,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zjawa. Komisarz Eryk Deryło. Tom 6

Podobno zdjęcia kradną dusze… Komisarz Eryk Deryło tkwi w śpiączce. W jego umyśle przewijają się poszarpane sceny. Tymczasem w Lublinie dochodzi do wyjątkowo sadystycznych morderstw. Na biurko Tamary Haler trafiają zagadkowe zdjęcia zbrodni. Sprawca, który nazywa siebie Fotografem, pogrywa z...
Życie za życie 4/5 Nasza cena:
28,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie za życie

DWIE MATKI. DWIE CÓRKI. JEDNO SERCE. Minął rok, kiedy życie Alice Miller rozpadło się na kawałki, po tym jak utonęła jej córka, Amelie. Rok wypełniony słowami otuchy ze wszystkich stron i nie kończącymi się kondolencjami. Jednak Alice znajduje ukojenie tylko w alkoholu i pigułkach nasennych....
Pakiet Nadkomisarz Rędzia. Tomy 1-3: Blizny, Sekta, Głębia 0/5 Nasza cena:
85,23 zł 128,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Nadkomisarz Rędzia. Tomy 1-3: Blizny, Sekta, Głębia

Blizny. Nadkomisarz Rędzia. Tom 1 Śmierć nie jest rozwiązaniem, byłaby dla ciebie za dobra. Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki. Nadkomisarz Rędzia ze szczecińskiej Komendy Policji wpada na ślad, który łączy śmierć denata z tragedią sprzed lat. Musi cofnąć się w czasie i wrócić do licealnej...
Znajdę cię, córeczko 5/5 Nasza cena:
25,45 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znajdę cię, córeczko

Pięć minut, tak niewiele, a wystarczyło, żebym straciła wszystko: idealnie poukładane życie, szczęśliwe małżeństwo, córkę. Na bałtyckiej plaży, w środku lata, ginie dwuletnia Marysia. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka się utopiła, chociaż jej ciało nie zostaje odnalezione… Rodzice dziecka...
Milczące dziecko 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milczące dziecko

Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła, jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna, Aidena. Ciała nie odnaleziono. Dopiero dziesięć lat później Emma odkryła, że na powrót może cieszyć się życiem. Wyszła za mąż, oczekuje drugiego dziecka i poczuła, że znowu ma kontrolę nad...
Wybrane bestsellery
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
48,85 zł 51,73 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula