Give me love

Książka
31,99 zł
Outlet
17,14 zł
eBook
38,99 zł
Audiobook
40,49 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Format: 14.0 x 20.8 cm
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 368
Opis

Historia, którą warto poznać. Zobacz, jak wiele może się zdarzyć po przeprowadzce i przekonaj się, że miłość można znaleźć wszędzie.

"Give me love" to powieść młodzieżowa, która przedstawia skomplikowane emocje kierujące życiem nastolatków. Adele ma się właśnie przeprowadzić na inny kontynent. Rzecz dzieje się akurat wtedy, gdy dziewczyna będzie uczęszczać do ostatniej klasy liceum. Normalnie taka sytuacja zwiastowałaby dramat, jednak w tym konkretnym przypadku Adele wcale nie żałuje tego, co pozostawia za sobą. Od lat była nękana przez szkolny gang, a teraz wreszcie nadarza się okazja, by się od niego uwolnić. Czy rzeczywiście wygrała los na loterii?

Koledzy w szkole w Nowym Jorku, gdzie rozpoczyna naukę, okazują się zupełnie inni niż rówieśnicy z poprzedniego liceum. Adele jednak fascynuje gwiazda szkolnej drużyny koszykówki, Alan Braun. Problem w tym, że chłopak jest niezwykle arogancki, co znacznie utrudnia porozumienie się z nim. Tak czy inaczej, zaczyna ich łączyć coś specyficznego, czego z początku żadne z nich nie potrafi nazwać. Czy w nowym miejscu Adele w końcu odnajdzie szczęście? A może czeka ją jeszcze wiele przygód? Jak tym wszystkim pokieruje? Czy znów zdecyduje się zdać na ślepy los?


Fragment książki

- No nareszcie, moja kobieto.

Zagryzłam wargę, słysząc te słowa. Alan objął mnie szczelnie w pasie i zanim do siebie przytulił, odgarnął z twarzy kosmyk włosów uporczywie zasłaniający mi oczy. Tęskniłam za nim cholernie mocno, a zwłaszcza za tymi tęczówkami, które oczarowały mnie od samego początku. Delikatnie otarł nos o mój i w końcu doczekałam się upragnionego pocałunku powitalnego.

Smakował truskawkami, nic dziwnego, że nie mogłam się od niego oderwać.


O autorce

Maja Loks jest młodą, polską pisarką, która wykazuje zamiłowanie do literatury romantycznej. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła od publikacji treści na popularnym serwisie Wattpad, gdzie przygotowywane przez nią historie uzyskały spore poparcie użytkowników.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Jaki klimat dominuje w powieści "Give me love" autorstwa Mai Loks?

Książka "Give me love" to emocjonalny romans typu Young Adult, który łączy motyw nowego początku z trudną relacją typu hate-love. Historia osadzona w nowojorskim liceum skupia się na budowaniu poczucia własnej wartości po traumatycznych przeżyciach związanych z rówieśnikami. Czytelnik odnajdzie tu dynamiczne dialogi oraz napięcie między głównymi bohaterami, Alanem i Adele. To lektura lekka, ale poruszająca ważne tematy dojrzewania i radzenia sobie z bolesną przeszłością.

Czy wersja papierowa książki "Give me love" różni się od pierwowzoru z Wattpada?

Wydanie papierowe "Give me love" to odświeżona i dopracowana redakcyjnie wersja historii, która zdobyła ogromną popularność w serwisie Wattpad. Autorka, Maja Loks, przygotowała tekst tak, aby zachować oryginalny klimat, jednocześnie podnosząc jakość językową opowieści. Zmiany obejmują płynniejszą narrację oraz bardziej szczegółowe opisy relacji między postaciami. Dzięki temu fani pierwowzoru mogą odkryć tę historię na nowo w profesjonalnym formacie książkowym.

Dla jakich czytelników "Give me love" może nie być odpowiednim wyborem?

Powieść ta nie jest polecana osobom poszukującym skomplikowanych kryminałów lub literatury faktu, ponieważ skupia się na emocjach i relacjach nastolatków. Ze względu na tematykę szkolną i problemy dorastania, starsi czytelnicy literatury pięknej mogą uznać fabułę za zbyt młodzieżową. Historia koncentruje się na schematach typowych dla romansów New Adult, co może nie odpowiadać fanom mrocznych thrillerów. Jest to pozycja dedykowana głównie miłośnikom współczesnej literatury obyczajowej i romantycznej.

Jakie konkretne motywy literackie pojawiają się w historii Adele i Alana?

Główne motywy obecne w książce to motyw nowej szkoły, relacja typu od nienawiści do miłości oraz walka z traumą. Autorka zestawia ze sobą świat sportowej elity liceum z perspektywą nowej uczennicy, która stara się odnaleźć w obcym środowisku. Relacja bohaterów ewoluuje od wzajemnej niechęci do głębokiego uczucia, co jest kluczowym elementem napędzającym akcję. Ważnym wątkiem jest również pasja bohaterki do popkultury, co dodaje opowieści bardzo współczesnego charakteru.

Czy "Give me love" to historia skupiona wyłącznie na wątku romantycznym?

Choć romans Alana i Adele jest osią fabuły, książka porusza istotny problem społeczny, jakim jest prześladowanie rówieśnicze. Czytelnik obserwuje proces psychologicznej przemiany głównej bohaterki, która uczy się na nowo ufać ludziom po przeprowadzce do Nowego Jorku. Autorka kładzie duży nacisk na relacje przyjacielskie oraz adaptację w nowym, wymagającym otoczeniu społecznym. Dzięki temu opowieść zyskuje głębię i staje się czymś więcej niż tylko prostym opisem młodzieńczego zauroczenia.

Szczegóły
  • Autor: Maja Loks
  • Wydawnictwo Editio
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 368
  • Format: 14.0 x 20.8 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328379503
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328379503
  • EAN: 9788328379503
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: HELION S.A., ul. Kościuszki 1C, 44-100 Gliwice, Polska, gpsr@grupahelion.pl, tel. (32) 230-98-63
Recenzje książki Give me love (14)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Extremelybooks S. w dniu 2022-07-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Autor: Maja Loks

    Tytuł: Give me love

    Wydawnictwo: Editio

    Zaczęła się ona ciekawie. Nie wiedziałam czego się spodziewać, ale od samego początku czułam, że mi się spodoba.

    Bohaterowie zostali dobrze wykreowani. Czułam, że Adele była mi bliższa. Uwielbiam, kiedy bohater pokazuje siebie i jest szczery. Jest to dla mnie wartościowa cecha.

    Autorka postarała się o to, abyśmy czuli mnóstwo emocji. Zmieniały się one na każdym momencie, co sprawiało, że z jeszcze większym zainteresowaniem ją czytałam.

    Fabuła jest świetna, co sprawiło, że bardzo szybko ją pochłonęłam. Zżyłam się z bohaterami, dlatego ubolewałam, kiedy ją kończyłam.

    Było to moje pierwsze spotkanie z autorką, ale wiem, że nie ostatnie.

    Ocena 8/10

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    1/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Zofia G. w dniu 2022-07-12
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    W lekturach, po które ostatnio sięgam, dominuje New i Young Adult. Do tej pory udało mi się przeczytać parę naprawdę świetnych książek, których akcja kręciła się wokół nastolatków. Po „Give me love” sięgnęłam z myślą, że odkryję kolejną perełkę. Cóż, myliłam się. Jasne, jest to wattpadowa książka, a utarło się, że taka „wizytówka” to nic dobrego, jednak kompletnie się z tym nie zgadzam. Wattpad jest platformą, gdzie publikować może każdy — mówi się, że swoje opowiadania wstawiają tam amatorzy, mimo to napotkałam tam na wiele genialnych publikacji. Niestety spotkałam też te gorsze, w większości łudząco podobne do „Give me love”. I to właśnie pierwszy zarzut, który mam do tej książki — swoją fabułą przypomina wiele innych pozycji, które pojawiły się w wersji papierowej, bądź w internecie. Dziewczyna przeprowadza się do innego miasta, poznaje nowych znajomych, a na horyzoncie pojawia się chłopak, który od razu wpada jej w oko. W schematach nie ma nic złego, jeśli tylko dobrze się je ogra. Tutaj niestety przez całą książkę nie działo się nic ciekawego. Nieustanne imprezy, uciekanie z lekcji, nadużywanie alkoholu przez małolaty — to w sumie cała akcja tej powieści. A zaczęło się naprawdę nieźle, pierwszy rozdział był obiecujący i myślałam, że i tym razem zostanę zaskoczona czymś, co wyrywa się ze schematu. Nie denerwowało mnie nawet to, że Nowy Jork był nazwą miejsca akcji, a tak naprawdę mogłaby się ona dziać gdziekolwiek indziej — najlepiej w Polsce, skoro bohaterowie świętowali Wigilię, jedli czerwony barszcz z uszkami i dzielili się opłatkiem. Tak, na początku byłam pozytywnie nastawiona do „Give me love”, niestety z każdym rozdziałem mój entuzjazm topniał w zastraszającym tempie. Doczytałam tę książkę chyba tylko dlatego, że wciąż czekałam na jakiś moment zwrotny, który powstrzymałby mnie przed przekreśleniem tej pozycji. Niestety nic takiego nie nastąpiło. Chyba nawet nie jestem w stanie napisać, że ta książka miała potencjał, bo byłoby to z mojej strony kłamstwem. Autorka ma przyjemny styl, który sprawił, że nie odłożyłam tej powieści na półkę, lecz wszystko inne kuleje. Fabuła była jedną wielką imprezownią, a gdy pojawiało się coś ciekawego, zaraz ten wątek zastępowała kolejna libacja alkoholowa. Czytałam, że „Give me love” traktuje o przyjaźni i miłości, z czym w ogóle się nie zgadzam. Nie wiem, czy dobrzy przyjaciele powinni namawiać do upijania się do nieprzytomności i opuszczania lekcji tylko po to, by przyszykować dom do domówki. A w głębsze uczucia między głównymi bohaterami po prostu nie uwierzyłam.

    W którejś recenzji napisałam, że chyba powoli wyrastam z młodzieżówek. Jednakże w ostatnim czasie przeczytałam kilka świetnych książek dla nastolatków. Czasem po prostu dana powieść nie wpada w nasz gust i tak jest w przypadku „Give me love”. Być może kogoś ta książka zachwyci, ale mnie niestety tylko rozczarowała.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Ksiazkasercemwdloni P. w dniu 2022-06-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    ❤️ Recenzja ❤️

    "Najpiękniejszym widokiem na świecie były jego oczy, które znaczyły więcej niż tysiąc wypowiedzianych słów."

    Adel to nastolatka z ostatniej klasy liceum. Beztroskie życie, zabawy z przyjaciółmi, alkohol, miłość... Jednak to wszystko nie opisuje jej. Jest osobą, na którą spadła fala klasowej krytyki. Przez co, musi zmienić swoje życie. Przeprowadzka ma jej w tym pomóc. Wakefield to miejsce, które przypomina jej o złych chwilach. Nowy Jork ma być początkiem czegoś nowego. Jak będzie w rzeczywistości?

    Pierwszymi osobami, z którymi nawiązuje dobry kontakt, jest Danielle i Chris. Dwójka przyjaciół, która już dawno przestała nimi być, jednak nie zdają sobie z tego sprawy. Odnajdują wspólny język i w końcu dziewczyna może zaznać chwilę spokoju, jednak nie na długo... Kiedy w jej życie wkroczy Alan, nic nie będzie już takie same... Szkolny bad boy i dziewczyna, która zostawiła przeszłość za sobą. Czy takie połączenie sprawi, że polecą iskry?

    Alan to bezapelacyjnie przystojny sportowiec drużyny koszykarskiej. Jest arogancki, niebezpiecznych, ale też cholernie pociągający. Jednak owiany jest tajemnicą, którą skrzętnie ukrywa przed światem. Chowa w sobie demony, które i tak w pewnym momencie wyjdą na powierzchnię. Skrzywdzi przy tym nie tylko siebie, ale i osoby, na których mu zależy. Jak sobie z tym poradzi? Czy przeszłość można tak łatwo zostawić za sobą?

    "Give me love" to książka, która opowiada o miłości, która jest tak niewinna, ale ukryta głęboko w naszym sercu. Brakuje nam odwagi, aby wykonać krok, który sprawi, że nasze życie zmieni się na lepsze.

    Relacje pomiędzy bohaterami mogłabym opisywać godzinami. To jak rozwijało się uczucie pomiędzy Alanem a Adel, na początku nie miało nic wspólnego z miłością. Czuli do siebie czystą nienawiść.

    Na każdym kroku chcieli udowodnić, że nic do siebie nie czują. Jednak kiedy zabraknie tej drugiej osoby, uświadamiamy sobie, jaką była ważną częścią naszego życia.

    Opisana jest tutaj także relacja przyjacielska. Mimo że dziewczyna od niedawna mieszkała w Nowym Jorku, to zdobyła wspaniałą przyjaciółkę. Mogła na nią zawsze liczyć. Piękne jest to, że nie liczy się czas znajomości, a to, co w nią wkładamy. Bo można znać kogoś wieczność, a tak naprawdę być obcym.

    Autorka stworzyła niezwykle lekką i przyjemną książkę new adult. Otwierając ją, nie spodziewałam się, że świat bohaterów pochłonie mnie w takim stopniu. Nie potrafiłam odłożyć tej książki. Ciągle myślałam, co będzie dalej? Jak skończy się ta historia? Nieustanne pytania, tajemnice, zwroty akcji i sytuacje, które raniły serce. Czytając ją, miałam ochotę potrząsnąć Alanem i powiedzieć mu, żeby w końcu się ogarnął. Krzywdził tych, na których najbardziej mu zależało.

    Po co to robił? Czy ukoiło to jego wybujałe ego?

    To, czego tu nie zabraknie to na pewno ciągłe imprezy. Ojj tych macie pod dostatkiem. Ale w końcu to książka dla młodzieży więc spodziewałam się tego. Każda imprez była niepowtarzalna i godna zapamiętania. No... Może nie każdy ją zapamiętał. Jeśli liczycie na sceny zbliżenia pomiędzy bohaterami, to tutaj ich nie dostaniecie. A jeśli jakieś sytuacje już występują, to są opisane ze smakiem i brakiem wulgarności. Autorka potrafiła to opisać tak, że nawet, jak nic wielkiego się nie działo, to pojawiał się rumieniec na twarzy.

    Jeśli chcecie przeczytać książkę, gdzie dostaniecie pasmo niekończących się imprez i sercowe rozterki, to musicie sięgnąć po tę książkę.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina P. w dniu 2022-05-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Adele jest w ostatniej klasie liceum, nienawidzi swojej szkoły, w której jest ofiarą klasowego gangu, dlatego cieszy ją perspektywa przeprowadzki do Nowego Jorku. Nowi znajomi zdają się zupełnie inni niż szkolni prześladowcy, a gwiazdor szkolnej drużyny koszykarskiej - Alan budzi zainteresowanie Adele. Jak potoczy się relacja między bohaterami? Czy Adele znajdzie w nowej szkole przyjaciół?

    Powieść "Give me love" jest debiutem Mai, a ja naprawdę lubię czytać historie debiutujących autorów. Jest to książka z gatunku new adult, więc to młodzieżówka, w której bohaterami są młodzi ludzie wkraczający w dorosłość, miała aż 5 milionów odsłon na Wattpadzie. Autorka ma lekkie pióro, ale niestety widać, że to debiut.

    Historia ta przedstawiona jest z perspektywy głównej bohaterki, co pozwala nam lepiej ją poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli i z czym zmuszona jest się mierzyć. Bohaterowie tej książki zostali dobrze wykreowani, jednak często działali mi swoim zachowaniem na nerwy. Usprawiedliwiam to tym, że są po prostu młodzi i dopiero poznają życie. Mogłoby się wydawać, że Adele i Alan są zupełnymi przeciwieństwami, jednak po zagłębieniu się w tą historię okazuje się, że idealnie się dopełniają. Spodobało mi się jak autorka pokazała zmiany, które zachodziły na naszych oczach w Adele, z szarej, zalęknionej myszki stała się pewną siebie dziewczyną. Mimo, że książka jest dosyć przewidywalna to miło spędziłam z nią czas. Jestem pewna, że znajdzie swoich fanów. Moja ocena to 7/10.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta B. w dniu 2022-05-30
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    “Give me love “

    Czy ktoś z Was, po przeczytaniu książki, miał wrażenie, że może do niej napisać dwie, skrajnie różne recenzje? Ja tak mam w tym przypadku. Mogę na tę książkę, ten debiut Mai Loks spojrzeć z dwóch zupełnie różnych perspektyw i od tego zależy czy napisze tę recenzję pozytywną czy negatywną. A że jako recenzent czuje się w obowiązku być szczera, przedstawię Wam obie te perspektywy.

    Adele Carter, wraz z rodzicami przeprowadza się z Wakefield do Nowego Jorku. W poprzedniej szkole była prześladowana i boi się braku akceptacji w nowym miejscu. Jednak już pierwszego dnia w szkoły trafia pod skrzydła Danielle i jej przyjaciela Chrisa. Zyskuje przyjaciół, których nie miała nigdy wcześniej. Poznaje także jego - Alana Brauna, który tak łudząco przypomina jej serialowego idola z "Domu z papieru" - Denvera.

    Też kocham "Dom z papieru" jednak akurat ten bohater nie jest w moim typie 😅 o gustach się nie dyskutuje, więc absolutnie nie krytykuje. Dobrze, że wszyscy nie wzdychają do tego samego bohatera.

    Co do książki, zawsze byłam zdania, że nigdy nie będę za stara na młodzieżówki ale na te konkretnie chyba jednak jestem. Adele drażniła mnie pod każdym względem. Niby inteligentna dziewczyna, dobra uczennica, która ani do puszczalskich nie należy ani do imprezowiczek. Nagle zmienia się właśnie w dziewczynę, która tylko szuka okazji by wypić, a w sumie się upić. Taki cel życiowy. Leniwa, flejowata, bo nie raz ją tu upominają, że cóż .. już czas się umyć 😩 i z mojej perspektywy w tej książce nie ma nic porywające, wzbudzającego emocje. Jest taka zwyczajna do bólu. Typowa grupa nastolatków i ich perypetie, dramaty, miłostki.

    Ale ! Jeśli książkę chwyci w ręce ktoś młodszy ode mnie, sądzę, że uzna ją za dobrą lekturę bo jest lekka, styl całkiem fajny, są zabawne momenty i jak dla młodszego grona odbiorców ma też zalety.

    Jak już pisałam - Adele nie należy do grona tych puszczalskich. Nie ma tu erotyki, jest dosłownie jedna scena konkretniejsza. Patrząc więc na to jako rodzic, jest to książka, która może dawać przykład młodym dziewczynom, że warto poczekać z tym pierwszym razem na tę wyjątkową osobę, dla której mocniej zabije serce.

    Sam wątek miłosny z Alanem , a także z Colinem był nieco dziwny. Podobało mi się to, że Adele nie szalała z tej miłości, nie było jak to często bywa w młodzieżówkach, że chłopak staje się nagle centrum świata, nikt ani nic innego się nie liczy. Ale Colin z początku był ideałem i dla mnie wydaje się ta jego nagła zmiana w totalnie negatywnego bohatera, nieco naciągana. Jakby autorka nagle zmieniła swoją wizję książki, planowane zakończenie i mimo, że chłopak zachował się jak świnia , to było mi go jednak żal. Jakby nie patrzeć, miał powody do zazdrości. Alan... Miał Rose, a chciał Adele, więc powinien skończyć jeden związek by zacząć kolejny. Wiele oznak braku dojrzałości widać u bohaterów ale też nie są skrajnie nieodpowiedzialni. Korzystają z życia, są lojalni wobec siebie i jest między całą grupą niezaprzeczalna więź. Dziewczyna do tej pory odtrącana przez rówieśników, w końcu znalazła swoje miejsce i prawdziwych przyjaciół.

    Czyli podsumowując ta książka nie jest dla każdego, ale znalazła grono fanów , nawet nie małe i znajdzie ich z pewnością jeszcze więcej . Po prostu nie jest w moim typie. Jestem jednak zdania, że nie ma złych książek, tylko każdy lubi co innego i autorka ma potencjał, powinna go wykorzystać i tworzyć kolejne historie. Życzę samych sukcesów i dziękuję EditioRed za egzemplarz do recenzji ❤️

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula