Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2

Autor:

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 6
Darmowy fragment:
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Format
135 x 205
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 18,68 zł
Nasza cena: 24,43 zł 34,90 zł Taniej o: 30%

Prawdziwych drani niełatwo pokochać. Niektórych jednak warto!

Zeke Daniels działa na kobiety jak magnes. Taka góra mięśni i kasy przyciąga uwagę prawie wszystkich dziewczyn w kampusie. Wszystkich oprócz Violet, cichej studentki, która woli zejść mu z oczu.

Violet udziela korepetycji. Szkolna biblioteka przydziela jej nowego ucznia, którym oczywiście jest… zadziorny Zeke. Jeżeli mu nie pomoże, chłopak straci swoje miejsce w drużynie zapaśniczej i nie zaliczy roku.

Czy okropny charakter drania sprawi, że dziewczyna zrezygnuje? Może za płytką powierzchownością kryje się serce, w którym Zeke ma miejsce dla Violet?

Przeczytaj fragment książki


Opinie o książce

Zeke jest prawdziwym draniem, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości! Twardy, obcesowy, złośliwy, kompletnie bez wyczucia - przynajmniej na takiego pozuje, żeby ukryć przed wszystkimi swoją bardziej wrażliwą naturę...

Na szczęście Violet jest jego zupełnym przeciwieństwem - ta czuła, cicha dziewczyna nauczy Ezekiela, czym są szacunek, empatia, na czym polega przyjaźń i jak przepraszać, kiedy ta wredna strona twojej osobowości wygrywa. Jestem jej fanką!

Ewa Cat Mędrzecka, Cat Vloguje

Dzięki Ezekielowi dowiedziałam się kilku rzeczy:

1. Kocham drani-zapaśników, a drugą część serii Sary Ney o draniach wręcz ubóstwiam.

2. Uwielbiam, gdy facet potrafi być równocześnie delikatny  niegrzeczny.

3. Zeke należy doo mnie, drogie Panie. Zaklepany!

Zuza Burkowska, Kulturalna szafa


O autorce

Sara Ney to bestsellerowa autorka USA Today, której seria „Jak poderwać drania” stała się wielkim hitem. Sara znana jest ze swojego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek. Żyje pełnią życia, kolekcjonuje stare książki, jest uzależniona od mrożonej latte, a sarkazm stał się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy nie pisze, zastanawia się, jakby to było być Brytyjką.

Czytaj całość

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-04-19
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Violet DeLuca to cicha i mądra dziewczyna, która po zajęciach udziela korepetycji, pomaga w bibliotece i udziela się w programie pomagającym dzieciom z uboższych rodzin. Jest dobrą i ufną osobą, która najchętniej zbawiłaby cały świat, ale nawet ona nie daje się nabrać na zagrywki Zeke'a. Ezekiel Daniels jest bogatym draniem, który sądzi, że wszystko może zdobyć popularnością i pieniędzmi rodziców, a co najgorsze - rzadko się w tym przeświadczeniu myli. Jedynym co mu nie idzie w życiu jest biologia, oczywiście ta w teorii. Z tego powodu zmuszony jest zatrudnić Violet jako swoją korepetytorkę, chociaż zupełnie nie może pojąć jakim cudem ta dziewczyna zupełnie olewa jego zaloty i docinki. Dodatkowo żeby zatrzymać miejsce w drużynie zapaśniczej musi wziąć udział w programie pomocy uboższym dzieciom, w którym, ku jego niezadowoleniu, znów natyka się na Violet.

  "Ezekiel" to drugi tom serii Jak poderwać drania. Książki połączone są jedynie bohaterami, ponieważ w pierwszym tomie poznaliśmy Sebastiana, kolegę z drużyny Zeke'a, dlatego nie ma przeciwwskazań, aby je czytać osobno. Co więcej, ich akcja rozgrywa się równolegle, więc zaczynając serię od środka nic nie tracimy. Dlaczego w takim razie warto poznać historię Ezekiela a nie jednego z jego kolegów? Już tłumaczę!

  Znając Zeke'a z pierwszego tomu wiedziałam, że nie będzie z nim łatwo. Jest to bez wątpienia największy drań jakiego udało mi się spotkać w mojej książkowej historii w ciągu kilku ostatnich lat, a mimo wszystko już teraz podejrzewam, że będę do jego historii wracać i to pewnie nie jeden raz. Postać Zeke'a jest na tyle zagadkowa, że nawet po przeczytaniu całej książki można śmiało stwierdzić, że nie do końca dobrze się go zna. Jest to idealny przykład osoby, która otoczyła się twardą skorupą arogancji i sarkazmu, aby nie zostać skrzywdzonym.

  Często w książkach młodzieżowych bywa tak, że dziewczyna z dobrego domu ma zbawienny wpływ na niegrzecznego chłopca i już po kilku stronach zmienia go w anioła. Z Ezekielem historia jest o tyle ciekawsza, że ON nie daje się zmieniać. Violet jest dla niego zbyt nudna, aby być trofeum, więc nie stanowi obiektu jego zainteresowania, a wspólne korepetycje i udział w programie bardziej go irytują niż cieszą. Aby do niego dotrzeć potrzeba wiele rozmów i czasu, jednak mało kto ma taką możliwość ze względu na jego skorupę. Myślicie, że Violet się to uda? Z tyłu okładki książki jest takie ciekawe zdanie: "Drugi tom serii, w której nawet największy drań ma szansę na szczęście!" Kluczem do zrozumienia historii Ezekiela jest słowo "szansa", z której nie każdy przecież korzysta...

  Styl Sary Ney jest prosty i przystępny, dzięki czemu jej książki są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebuje się odpocząć od bardziej wymagającej literatury i od codziennych problemów. Wiele wątków można przewidzieć, ale mimo wszystko udało mi się czerpać przyjemność z historii Zeke'a i Violet. "Ezekiel" pojawił się w moim życiu w odpowiednim czasie, przez co pozwolił mi odpocząć od powtórek maturalnych i choć na chwilę zapomnieć o gorącym przedmaturalnym czasie, niestety połączonym wraz ze strajkiem nauczycieli.

  "Jak poderwać drania. Ezekiel" to książka, przy której bardzo szybko i łatwo można się odprężyć. Żałuję, że nie powstał jeszcze film na podstawie tego bestsellera, bo podejrzewam, że mógłby mi się spodobać. Może i nie jest to wybitna literatura, ale uwielbiam raz na jakiś czas przeczytać książkę, przy której nie muszę za dużo myśleć ani doszukiwać się różnych ścieżek, jakimi mogłaby potoczyć się fabuła. Szczególnie teraz takie książki bardzo dobrze mi się czyta, więc ubolewam nad tym, że jeszcze nie ma kolejnych tomów dostępnych po polsku!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-04-18
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sarę Ney poznałam przy lekturze słynnej dziewczyny z kardiganem „Jak poderwać drania? Sebastian”, tak bardzo mi się podobała, że kiedy pojawił się „Ezekiel” wiedziałam, że musze go przeczytać i poznać historię Violet. Byłam ciekawa, czy Zeke będzie prawdziwym draniem, który złamie nie jedno serce? Jak obstawiacie?

  Ezekiel „Zake” Daniels jest przystojny i niezwykle arogancki, zarodnik drużyny zapaśniczej, nie mający ochoty na stałe związki. Podrywacz, który równie wprawnie uwodzi kobiety, co je odpycha, jakby zwyczajnie mu się znudziły. Prawdziwy dupek, który dosłownie sprawi, że krzywisz się na jego uwagi, wzdrygasz się, kiedy otwiera usta. Myślę, że pod tą fasadą, za którą się ukrywa jest zupełnie inna osoba. Zeke składa się wyłącznie z gniewu, urazy i bardzo ostrego, tnącego języka. Zimna maska denerwuje i irytuje wiele osób i wydaje się, że potrzebuje poważnej korekty charakteru. Szczęśliwie dla niego, jego trener zapaśniczy ma coś, co go naprostuje, chociaż chłopak nie będzie z tego powodu zachwycony. Trzy słowa: zaliczenie, biologia i Violet, a to się wiąże z problemami.

  Violet DeLuca jest bardzo słodką i dobrą dziewczyną, niezwykle pracowitą, która ciężko pracuje na swoją przyszłość. Jest tez niezwykle pomocna, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, jest gotowa mu jej udzielić. Nie jest naiwna, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co robi Zake z kobietami, jak się nimi bawi i jaki jest przez to niebezpieczny. Mimo wszystko onieśmiela ją, w swojej delikatności była niezwykle uroczą dziewczyną, która udzielała chłopakowi korepetycji z biologii, ale nie tylko, okazuje się, że bohaterowie biorą udział w pewnym programie pomagającym dzieciom. Ich spotkania będą więc znacznie częstsze niż przypuszczali, czy dziewczyna wytrzyma ten jego niepoprawny język? Czy pozostanie niewzruszona na tanie zagrywki, które sprawiają, że dziewczyny lgną do Danielsa jak pszczoły do miodu?

  Im więcej czasu bohaterowie spędzają ze sobą dostrzegają, jak bardzo są do siebie podobni, krzywdy zadane w dzieciństwie mocno rzutują na ich obecną sytuacje, mimo wszystko Violet nie jest złośliwą jędzą, nie straciła wrażliwości. Podziwiałam jej odporność i siłę, mimo wszystkiego, czego doświadczyła, z czym się spotkała w swoim życiu, była wyjątkowa, każdy, kto się z nią stykał darzył ją szacunkiem, na który zasługiwała.

  Piękno tej historii polega na tym, że Violet nie starała się nadążyć za huśtawkami nastroju Zeke’a ani jego brutalnym przekomarzaniem się, po prostu tego nie akceptowała. Zachowywała się bardzo taktownie, pełna szacunku, co sprawiło, że te działania zaczęły mieć wpływ na Zeke’a.

  Przemiana zachodząca w mężczyźnie była powolna, co sprawiło bardzo wiarygodny efekt, ponieważ nie dokonała się całkowicie. Mężczyzna nadal pozostał draniem, chociaż starał się go przytemperować, trzymać na łańcuchu. Mógł się okłamywać, strać temu zaprzeczać ze wszystkich sił, ale ta mała Violet miała na niego wpływ, zapewne zbyt silny niż by sobie tego życzył.

  Z początku trochę się obawiałam, że Violet stanie się popychadłem, wycieraczką na jego uszczypliwości, ale doszła do punktu, gdzie tupnęła nogą, nie mogąc pozwolić sobie na więcej i zażądała od niego szacunku. Rozumiała, że zachowywał się w ten sposób z powodu zranienia i niemożności poradzenia sobie z opuszczeniem przez rodziców, ale wszystko ma swoje granice. Zmusiła Zake’a do zaprzestania stawiania się w roli ofiary i ponownego przejęcia kontroli nad swoim życiem. To zadziałało! Sprawiło że dostrzegł znacznie więcej. Zeke nie jest doskonały, popełnił błędy, a brak miłości jego rodziców do niego przejawiał się w niezdolności do poznania emocji. Chłonął miłość Violet, jakby był zdesperowany, a kiedy zaczął się otwierać i ufać, stał się kimś godnym jej słodkiej i wrażliwej osobowości. Byli przeciwieństwami pod każdym względem, jednak się zrównoważyli i stworzyli bardzo zabawną parę.

  Ney potrafi stworzyć historię, która Toba zawładnie, jest pełna humoru, przekomarzania się i wystarczającej ilości ciepła, aby zawładnąć emocjami i porwać w wykreowany przez nią świat. Posiadła umiejętność kreowania ciekawych historii, ukazywana, jak bardzo miłość jest potrzebna w naszym życiu, nawet ktoś taki jak drań posiada serce. Zimna powierzchowność była jedynie mechanizmem obronnym chroniącym przed opuszczeniem i zranieniem.

  W książce mamy narracje pierwszoosobowa pisaną z perspektywy obojga bohaterów, naprzemiennie, pozwala to na wgląd i poznanie ich myśli i powodów takich a nie innych zachowań. „Ezekiel” został napisany lekkim językiem, bardzo przyjemnym, co sprawiło, że bardzo szybko przeczytałam tą książkę. Ney porusza w niej trudne tematy, ale robi to w sposób, który nie jest zbyt ciężki, a dający nadzieję. Opowieść podtrzymuje schematyczność pierwszego tomu, ale nie jest to wada, podtrzymuje przez to atmosferę, która tak bardzo nam się podobała.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-04-16
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  On to pospolity, łamiący kobiece serca drań. Ona jest zbyt promienna jak na jego ponurość, zbyt dobra jak na jego zło i zbyt jasna jak na jego mrok.

  Przeciwieństwa się przyciągają czy jednak zniszczą się wzajemnie?🤔 Po lekturze pierwszej części z tej serii a mianowicie Sebastian. Jak poderwać drania nie mogłam doczekać się kolejnej książki i podświadomie czekałam na podobny styl jak u Sebastiana. Luzacki koleś, rzucający tekstami o seksie na prawo i lewo, podrywający dziewczyny na luzie, w książce zabawne dialogi i przekomarzania się bohaterów, klimat amerykańskiego uniwersytetu, imprez, zapasów.

  Tutaj dostałam o wiele więcej. Elekiel czyli Zeke bardzo różni się od Oza (Sebastiana). Jest gburowaty, zadufany w sobie, nadmiernie pewny siebie, rzuca złośliwymi komentarzami, nosi w sobie ogrom gniewu i złości, ma syndrom porzuconego dziecka.

  Przypadek sprawia, że zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Violet, delikatną, promienną, jasnowłosą dziewczyną, któa również ma swoje demony ale się im, w przeciwieństwie do Zeka, nie poddaje.

  W książce ukazana jest bardzo przyjemna relacja tych dwojga, wzloty, upadki, zabawne dialogi, ale i chwile szczerości i mierzebie się z problemami.

  W kilku momentach również się pośmiejemy, nie będzie tak dużo erotyki ale jednak coś znajdziemy😉

  Książka na wolny wieczór jak najbardziej się nada. Dostarczy rozrywki, czyta się ją leciutko ale jednak coś do przemyślenia po sobie pozostawia a takie lektury lubię najbardziej😍

  Ja już wiem jak poderwać drania, a nawet jak go skłonić do mówienia PROSZĘ i PRZEPRASZAM🤣

  Abt nabyć tę tajemną wiedzę zachęcam do lektury.

  Na całą recenzję zapraszam na bloga [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-04-15
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kształtuje nas nasza przeszłość. To ona sprawia, jacy jesteśmy teraz i jacy będziemy kiedyś. Jeśli nie mamy odpowiednich wzorców lub opieki najbliższych możemy się pogubić, trzymać wszystkich na dystans lub wycofać się w głąb siebie. Tylko czy to właściwy sposób na życie?

  Ezekiel jest prawdziwym draniem, takim przez duże D. Gniewny i ponury, kobiety traktuje jak zabawki, a przyjaciół trzyma na dystans. Wszyscy mają dość jego zachowania i w końcu trener drużyny zapaśniczej daje mu ultimatum – albo wylatuje z drużyny, albo weźmie udział w pewnym projekcie. Zake zgadza się, co prawda niechętnie, ale wie, że nie ma innego wyjścia. Tam spotyka Violet, która jest też jego korepetytorką. Ta dziewczyna to zupełnie nie jego typ, ale coś go do niej ciągnie. Pomimo wiecznej niechęci nie może o niej zapomnieć. Tylko czy chłopak z gniewem wypełniającym serce pozwoli sobie na szczęście z dziewczyną, która zagląda w głąb jego duszy?

  Pierwszy tom How to Date a Douchebag przypadł mi do gustu i wiedziałam, że prędzej czy później sięgnę po kontynuację. Byłam ciekawa, jakim draniem okaże się kolejny bohater. Ezekiel nie musiał zbyt długo czekać na swoją kolej, tylko czy było warto po niego sięgnąć?

  Przyznam szczerze, że dość niecierpliwie czekałam na drugi tom serii, by przekonać się, czy Sara Ney ponownie pokaże, na co ją stać. Na szczęście i tym razem udowadnia, że pomimo tylu książek z gatunku new adult nadal można stworzyć powieść wyłamującą się ze schematów. Ezekiel nie jest skomplikowany, ale fabuła intryguje, wzbudza emocje i sprawia, że nie chce się przerywać czytania. Autorka powoli buduje napięcie, bawi i pokazuje, że czas jest najlepszym sposobem na wszystko. Nic nie dzieje się za szybko. Nie ma nagłych rozwiązań czy też zmian w zachowaniu. Pokazuje, że zmiany w człowieku zachodzą powoli, bo tak naprawdę, to ciężki proces i nawet miłość nie sprawi, że nagle wszystko się odmieni. Akcja powieści toczy się powoli, ale wydarzenia potrafią zaskoczyć i sprawić, że zapomina się o upływającym czasie.

  Kolejnym plusem są bohaterowie. Ezekiel to chłopak, którego początkowo bardzo trudno polubić. Irytujący, mroczny, bezczelny i cóż… chamski. Jednak jeśli przebije się przez jego kolejne warstwy, można dostrzec, że to postawa obronna i brak pokazania, jak powinny wyglądać relacje z kimś, na kim nam zależy i że nie każdy zawsze odchodzi. Zake powoli się zmienia, ale jest tylko człowiekiem, po drodze nieraz popełnia błędy i upada. Violet zaś jest jego zupełnym przeciwieństwem – cicha, spokojna, skupiona na tym, co robi, by radzić sobie każdego dnia. Zupełnie różne charaktery, są jak ogień i woda, a jednak potrafią się porozumieć. Mają swoje wzloty i upadki, gorsze i lepsze dni, dobre i złe momenty. Są realni, charakterni, nieszablonowi.

  Ezekiel bez wątpienia trafi na moją prywatną listę – bestsellery ZWK. To książka, którą pochłonęłam w mgnieniu oka i w sumie żałuję, że tak szybko dotarłam do ostatniej strony. Sara Ney pisze lekko, zabawnie i nieszablonowo, potrafi zirytować, rozbawić oraz poruszyć. Tworzy historię, która wciąga od samego początku, bohaterów, z którymi się zżywa i im kibicuje. Wraz z nimi przeżywałam wszystkie chwile, czułam emocje zawarte na każdej stronie i niecierpliwie przewracałam kolejne kartki. Jedne z lepszych new adult, jakie dotąd czytałam. Z pewnością będę wracać do tego drania.

  Z czystym sumieniem polecam drugi tom serii. Ezekiel nie tylko dostarcza rozrywki, ale również pokazuje, jak ważne jest czuć, że komuś na nas zależy. Sara Ney plusuje podejściem do tematu, poczuciem humoru oraz pełnymi napięcia relacjami bohaterów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2019-04-13
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jakieś pół roku temu dorwałam się do pierwszego tomu tego cyklu. Pamiętam, jak zaczytywałam się siedząc w kolejce u lekarza. Pierwszy tom to był bestseller, pamiętałam o nim i gdy tylko zobaczyłam Ezekiel. Jak poderwać drania. Tom 2 to momentalnie na nią zachorowałam. Okładka jest w połowie idealna, o ile chłopak naprawdę przyciąga wzrok, o tyle dziewczyna nie kojarzy mi się z bohaterką tej powieści. Chyba nie mogłabym wyobrażać sobie Violet jako skrajnego przeciwieństwa dziewczyny na okładce. Umówmy się, że okładka to tylko obrazki, czytamy po to, żeby w naszej głowie powstał film, z bohaterami o twarzach które im damy. W tym przedświątecznym pośpiechu potrzebowałam pozornie lekkiej książki, która oderwie mnie od codzienności.

  Violet pracuje w bibliotece i dorabia na campusie korepetycjami. Ma pomóc Ezekielowi w biologii, chłopak prócz oryginalnego imienia jest ogromnym osiłkiem, który trenuje zapasy i jest agresywnym bucem, który tańczy jak zagra mu testosteron. Violet jest jego przeciwieństwem, cicha i nieśmiała, przyjaźnie nastawiona do świata. Połączyć na chwilę ma ich referat z biologii o zagrożeniach związanych z kazirodztwem. Taki jest początek, ale przypadek sprawi, że będą mogli się do siebie zbliżyć za sprawą trenera Ezekiela, który chce by chłopak nieco się wyciszył i zleca mu wolontariat z dziećmi. Jak można było się spodziewać, arogancki chłopak ma nikłe pojęcie o tym co robić z dziećmi i będzie potrzebował Violet, a te spotkania sprawią, że zobaczymy w nim nie takiego aroganckiego buca, jak można było sądzić na pierwszy rzut oka.

  Nigdy nie taję tego, że lubię romanse. Wiem, że wiele osób ma problem, żeby np.. Bez oporów wyjąć romansidło w autobusie, czy w innym publicznym miejscu, ja nie udaję, że czytam tylko ambitną literaturę, bo inaczej w ogóle nie czytałabym publicznie. Takie romanse świetnie resetują. Ta seria jest już sprawdzona i oczekuję tomu trzeciego. Autorka wprowadza nas w świat gwiazd sportu, świat słynący z braku zasad, przygód na jedną noc. Pokazuje facetów wypełniających ten stereotyp tak, że bardziej nie można, a przecież przy bliższym poznaniu okazuje się, że nie wszystko jest tak puste, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Motylkowa jest ta książka, napisana tak, że oczyma wyobraźni możemy zobaczyć jaki z tego byłby fajny film. Lekka powieść z przesłaniem, że warto dać szansę, że nie wolno oceniać po pozorach i że wybaczanie nie jest przejawem głupoty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Ezekiel. Jak poderwać drania? Tom 2
 • Autor: Sara Ney
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Jak poderwać drania?
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Format: 135 x 205
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365601353
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Failing Hours (How to date a douchebag #2)
 • Tłumacz: Brodzik Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365601353
 • EAN: 9788365601353
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula