Dzień Darmowej Dostawy w TaniaKsiazka.pl

Dzień Darmowej Dostawy w TaniaKsiazka.pl >>

To już dziś - Dzień Darmowej Dostawy!

Wszem i wobec ogłaszamy, że 5 grudnia 2018 w naszej księgarni jest Dniem Darmowej Dostawy. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 99 złotych, a wyślemy je do Ciebie w 100% za darmo na terenie Polski i to bez względu na to, co kupisz i jaką opcję dostawy wybierzesz. :)

Łap książki: zapowiedzi, nowości, bestsellery i wszystkie inne oraz  zabawki i gadżety i nie płać nic za dostawę.

Promocja jest ważna tylko do końca dnia. Sprawdź >>

Skorzystaj z tej promocji i już dziś wybierz prezenty pod choinkę dla bliskich!

Jeżeli nie masz pomysłów na świąteczne prezenty, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Stworzyliśmy TanioKsiążkowy przewodnik prezentowy, w którym znajdziesz mnóstwo produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a wszystkie pogrupowaliśmy tematycznie! 

Sprawdź nasze prezentowe propozycje tutaj >>Polecamy książki świąteczne:

Świąteczny list Elyse Dougla

Świąteczny list zabiera czytelnika w niezwykłą przygodę, w której największą rolę odgrywają uczucia. Autorka - Elyse Douglas wprowadza klimat XIX-wiecznego Nowego Jorku, w którym wiele może się wydarzyć. Cała historia zaczyna się jednak w czasach obecnych, kiedy to 30 letnia Eve Sharland robi zakupy w sklepie z antykami, w pewnym momencie w jej ręce trafia zabytkowa, mosiężna lampa, z której wyjmuje list z 24.12.1885 roku. Jest ON zaadresowany do Evelyn Sharland z Nowego Jorku.

Zżerająca kobietę ciekawość sprawia, że zapoznaje się ona z treścią listu. Dowiaduje się z niego o tragicznym romansie, który miał miejsca lata temu. Eve zapala lampę, co niesie ze sobą nieoczekiwaną zmianę zdarzeń. Kobieta w magiczny sposób przenosi się do pogrążonego w zimowym klimacie Nowego Jorku z 1885 roku.

Kup książkę! >>


 Miłość zimową porą Carrie Elks

“Miłość zimową porą” to powieść o nieprzewidywalnej miłości, która przychodzi dokładnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Jak bohaterowie poradzą sobie z nową sytuacją i czy wyciągną z tego wnioski?

Kitty Shakespeare bardzo chciałaby odnaleźć się w branży filmowej w Los Angeles. Dąży do tego już od dawna i wydaje jej się, że jest coraz bliżej swojego upragnionego celu. Niestety rzeczywistość nie do końca zgadza się z marzeniami. Kitty nie otrzymuje stażu, na który cały czas liczyła, a jedynie zostaje zatrudniona jako niania na czas świąt u znanego producenta filmowego. Dziewczyna robi jednak dobrą minę do złej gry, bo w ogólnym rozrachunku nie ma przecież nic przeciwko dzieciom oraz zimie. Tak trafia do pokrytej śniegiem Wirginii, gdzie ma spędzić najbliższe dni.

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać