Meredith Wild

Meredith Wild to amerykańska pisarka, która uwielbia pisać, a jej książki okupują pierwsze miejsca z list bestsellerów New York Timesa. O sobie mówi, że jest niepoprawną romantyczką, co jest widoczne na kartach jej każdej powieści.

Meredith jest twórczynią dwóch serii: "Bridge", na którą składają się cztery tytuły: "Zagubiona miłość", "On my knees", " Into the fire" i "Over the edge". Seria opowiada historię May Jacobs, która jest w trudnej życiowej sytuacji. Kiedy Cameron prosi ją o rękę, dziewczyna podejmuje decyzję, którą uważa za jedyną słuszną - odmawia. Ich drogi się rozchodzą, ale czy na zawsze? Żadne z nich nie może pogodzić się z rozstaniem, by zapomnieć uciekają w pracę, imprezy i platoniczne związki, ale los pisze inny scenariusz i para spotka się jeszcze raz? Czy ponowny związek po kilku latach rozłąki jest jeszcze możliwy? Czy oboje chcą tego samego? Życiowa historia o skomplikowanym związku, walce o miłość i drugą osobę.

Druga seria, która została w całości przetłumaczona na język polski to "Haker" - emocjonująca historia o dwojgu młodych ludzi: Erice Hathaway i Blaku Londonie, którzy w kolejnych tomach cyklu poznają się i są coraz bardziej zafascynowani sobą nawzajem, ale zbudowanie i utrzymanie związku jest trudnym zadaniem. Zwłaszcza, że za dziewczyną stoi trudna przeszłość. Współczesna historia o Kopciuszku i księciu, ale oparta na realiach związków XXI wieku.