Zmysłowa idealna żona

Średnia: 3.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Nasza cena: 29,93 zł 39,90 zł Taniej o: 25%


Zaskakująca opowieść o miłości, przywiązaniu i prawdzie, która czasem okazuje się bardzo trudna. Tym razem Meredith Wild pokaże Ci, że zawsze trzeba być gotowym na wszystko.

Kate i Price Lewis to małżeństwo idealne. Poznali się jeszcze na studiach, gdzie połączyło ich płomienne uczucie. On jest wziętym maklerem, a ona ambitną dziennikarką. Ta sielanka kończy się jednakże w jednym momencie. Price ginie w katastrofie lotniczej podczas podróży służbowej, a jego żona pogrąża się w żałobie. Kate nie potrafi sobie poradzić ze stratą, żyje w zawieszeniu. Mąż zabezpieczył ją finansowo, toteż porzuca pracę i zatraca się w swojej rozpaczy.

Po roku szwagierce udaje się namówić Kate na wyjazd na babskie wakacje. Kobiety udają się na trzytygodniowy pobyt na wyspie na południowym Pacyfiku. Zamieszkują we dwie w ustronnej willi, gdzie mają spędzić czas z dala od ludzi i od przeszłości. Tymczasem na plaży Kate spotyka swojego męża, całego i zdrowego. Próbuje zrozumieć, co się stało, domaga się od mężczyzny wyjaśnień. Jednakże Price składa jej propozycję: Kate może wrócić do swojego dotychczasowego życia sama, albo rozpocząć zupełnie nowe, z nim u boku, znikając bez śladu na zawsze. Kate staje przed trudnym wyborem, gdyż nie ulega wątpliwości, że łącząca ją z mężem namiętność jest niezwykle silna. Czy jednak Price zdoła odzyskać kobietę swego życia? Czy skrywane przez niego tajemnice rozdzielą ich na zawsze?

Meredith Wild jest amerykańską autorką bestsellerowych powieści kobiecych. Zadebiutowała powieścią "Jesteś tylko moja", która stanowi początek pięciotomowej serii "Haker". Jest również autorką serii "Bridge", którą tworzą tytuły "Zagubiona miłość", "Płomienna miłość" i "Na krawędzi". "Zmysłowa idealna żona" to druga część cyklu o "Zmysłowych dziewczynach". Otwiera go "Zmysłowa dziewczyna z miasta" a kończy "Zmysłowa córka prezydenta". Współautorką książki jest Helen Hardt, również specjalizująca się w literaturze kobiecej.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kate i Price’a Lewisów łączyło małżeństwo idealne – miłość, udane kariery i wspaniałe mieszkanie w mieście. Kiedy jednak Price ginie w katastrofie samolotu podczas podróży służbowej, bajka umiera razem z nim.

  Mija rok, a Kate nadal nie może się z tym pogodzić. Przechodzi żałobę tak intensywnie, jak intensywnie kochała Price’a. Gdy szwagierka namawia ją na babskie wakacje – trzy tygodnie na wyspie na południowym Pacyfiku – Kate się zgadza. W willi równie ustronnej jak sama wyspa zamieszkują we dwie, a przynajmniej tak jej się wydaje do chwili, kiedy na plaży natyka się na ducha. Price żyje.

  Ich ponownemu spotkaniu daleko do ideału. Kate dochowała wierności zmarłemu mężowi, ale teraz domaga się wyjaśnień. Zamiast nich otrzymuje zagadkową propozycję – może wrócić za trzy tygodnie do domu sama albo zniknąć z Price’em… Na zawsze.

  Emocje szaleją, namiętność płonie jasnym ogniem, a Kate mierzy się z wyborem niemożliwym. Czy Price zdoła odzyskać żonę? A może jego tajemnice rozdzielą ich na zawsze?”

  Pierwszy tom serii Zmysłowa dziewczyna nie był zły i choć nie wywarł na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, to miło go wspominam. Więc co się stało z tomem drugim? Chyba do końca tego nie wiem, ale czytanie go, było dla mnie drogą przez mękę. Książka ma zaledwie 260 stron, a ja siedziałam nad nią ponad trzy dni i marzyłam, by jak najszybciej nadszedł koniec. Pomysł na powieść nie był może dość oryginalny, ale na pewno był ciekawy, niestety autorki całkowicie go zepsuły. Trzy czwarte książki to sceny seksu, które na domiar złego zostały opisane strasznie sztucznie, bez wyrazu i całkowicie bez smaku. Dla mnie był to naprawdę koszmar i pod koniec omijałam te sceny szerokim łukiem. Zabrakło mi jakiejkolwiek fabuły, bo serio każda pięciominutowa rozmowa bohaterów kończyła się seksem. Trudno mi uwierzyć, że tak można. Poza tym nie zapominajmy, że bohater oszukał żonę, upozorował swoją śmierć, ale po roku stwierdził, że nie może bez niej żyć, więc zadzwonił do siostry, która szybko zorganizowała wakacje. Kate, gdy zobaczyła po roku męża, chwilę popłakała i za kilkanaście minut wskoczyła mu do łóżka, no bo przecież nie potrzebne były jej jakiekolwiek wyjaśnienia. WTF? Naprawdę tego było dla mnie za dużo. Miał to być romans, erotyk, a wyszło… hmm słabe porno bez polotu? Poza tym naprawdę bardzo fajnie można było rozwinąć wątek kryminalny, który niestety zaginął w gąszczu scen łóżkowych.

  Jeżeli chodzi o bohaterów, to też nie mam o nich dobrego zdania. Nie polubiłam żadnego z nich, byli oni dla mnie niczym powietrze. W ogólnym rozrachunku uważam, że autorki sknociły w tej książce naprawdę wszystko i mimo chęci nie mogę znaleźć nic, coby ją obroniło.

  Pamiętajcie, że ta recenzja, to tylko i wyłącznie moja opinia, a co nie podoba się mnie, może spodobać się komuś innemu. Poza tym na Lubimy czytać jest dużo pozytywnych opinii, więc to może tylko ze mną jest coś nie tak ;) Mnie książka zanudziła na śmierć ciągłymi scenami seksu, zabrakło mi w niej jakiejkolwiek fabuły, a jeżeli kiedyś będę chciała poczytać o seksie, to sięgnę po Kamasutrę i na pewno spodoba mi się ona bardziej niż Zmysłowa idealna żona.

  P.S. Jestem masochistką, więc z ciekawości sięgnę po kolejny tom ;)

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Edipresse Książki.

  Sylwia

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zmysłowa idealna żona” Meredith Wild i Helen Hardt to drugi tom z cyklu Zmysłowa dziewczyna – warto wiedzieć, że nie trzeba jednak ich czytać po kolei bo historia z tomu pierwszego i drugiego się nie łączy. Obie panie znam - chociaż nie do końca. Meredith Wild kojarzę z serii Haker, której jeszcze nie czytałam (ale jest ona na mojej liście). Natomiast z Helen Hardt już miałam spotkanie i nie było one zbyt zadowalające. Co jest ciekawe w każdej części tego cyklu pisze Wild - jednak w każdym tomie towarzyszy jej inna współautorka. Jako, że mam żelazne zasady przy czytaniu serii (tj. nawet jeśli się nie łączą to zawsze zaczynam od pierwszego tomu) najpierw zabrałam się za tom pierwszy. Jego lektura minęła mi szybko, sam pomysł na opowieść jest nieco oklepany, wykonanie również nie powaliło z nóg - ale nie było źle. W przypadku drugiego tomu jest podobnie, chociaż widzę w nim niewykorzystany potencjał i słabość warsztatu - ale o tym później.

  Kate i Price Lewis wiodą razem bajkowe życie. Mają świetnie prosperujące kariery, swoje własne mieszkanie i pomimo wielu lat razem wciąż są w sobie zakochani po uszy. Ciągle łączy ich też wielka namiętność, której płomyk wciąż nie gaśnie mimo długoletniego stażu - a raczej ma się wrażenie, że ciągle się podsyca. Jednak jeden wyjazd służbowy Price’a burzy tą sielankę, mąż Kate już z niego bowiem nie wraca. Kobieta mimo upływu roku ciągle nie może się pozbierać, jest cieniem samej siebie. Szwagierka widząc jej stan postanawia zabrać kobietę na wakacje na ustronną wyspę, aby ta odnalazła tam to co straciła. Kate nigdy by nie wpadła, że rzeczywiście odnajdzie na tej wyspie to co utraciła - jak się okazuje jej nieżyjący małżonek jednak żyje!

  „Zwolniłem, a gdy nasze spojrzenia spotkały się, moje serce przestało bić. Te niebieskie oczy! Boże kochany, rzuciły mnie na kolana, kiedy tylko zobaczyłem je w szkole. Przepadłem wtedy na zawsze. I nic się w tej kwestii nie zmieniło.”

  Kobieta jest w kompletnym szoku i zupełnie nie rozumie jak to jest możliwe. Jest jednocześnie szczęśliwa, ale również skonsternowana. Wydaje jej się, że to kolejny sen na jawie. Ale kiedy dotyka Price’a okazuje się, że ten nie znika – wręcz przeciwnie, jest jak najbardziej realny. Kiedy małżonkowie już nasycają się swoim towarzystwem, Kate żąda odpowiedzi. Price udziela jej pewnych wskazówek, ale nie chcę mówić jej wszystkiego. Jak się okazuje musiał zniknąć… bo wiedział zbyt wiele. Małżonkowie spędzają czas na wyspie nadrabiając stracony czas, jednak zaczynają dziać się podejrzane rzeczy. Wygląda na to, że niepożądani ludzie odnaleźli ich i nie są już bezpieczni.

  „Nie uczyniło nas takimi miejsce, a nasza miłość. Nasza przysięga. Nasza niezgoda na rozstanie, pomimo niesprzyjających okoliczności. Nie wiem, jaka chemia łączy dwie osoby, które potrzebują siebie, by przetrwać, ale ta sama energia przepływała teraz przeze mnie w Kate, łącząc nas, elektryzując każdy ruch.”

  Price chcę uciekać, jednak Kate nie chce tak dalej żyć. Uważa, że powinni wrócić do domu i poszukać pomocy, żeby jakoś wyplątać się z grożącego im niebezpieczeństwa. Ale czy powrót do domu to na pewno był dobry pomysł? Czy uda im się uciec ludziom, którzy nie mają zasad i czy pomoc w ogóle nadejdzie?

  I zmierzając ku końcowi - kolejna w niedługim czasie przeciętna pozycja. Ale tutaj wydaję mi się, że został zmarnowany potencjał opowieści. W mojej opinii pomysł z zaginięciem i niebezpieczeństwem był ciekawy, mógł dodawać dreszczyku. Wątek ten został okrojony i słabo było czuć to zagrożenie. Znowu autorki głównie skupiły się na scenach erotycznych -tak wiem to romans i erotyk – ale co za dużo to nie zdrowo. Postacie też są bardzo płaskie, ciężko się z nimi utożsamiać. Tak naprawdę nic o nich nie wiemy. Sceny erotyczne też nie powalały. Żaden pożar nie wybuchł na łamach książki. To co mi się spodobało - rozdziały były przedstawiane z dwóch perspektyw. To zabieg, który zawsze ciekawie urozmaica historie. Gdyby poprawić jej wykonanie i podrasować wątek kryminalny, dodatkowo zmniejszając ilość i tak przeciętnych scen erotycznych to ta historia by na tym dość mocno skorzystała. Książkę czyta się szybko, spokojnie można usiąść i na raz ją przeczytać. Jeśli ktoś nie wymaga dużo od książki i szuka czegoś na jeden wieczór - ta książka się sprawdzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Muszę przyznać, że zostałam mile zaskoczona tą pozycją. Nie spodziewałam się, że autorce uda się mnie wciągnąć w lekturę.

  Fabuła jest rzeczywiście ciekawa, choć zdarzają się przewidywalne momenty. Brakowało mi rozwinięcia wątków, które zostały nakreślone tak pokrótce. Oprócz miłości przwijają się tutaj motywy, które może znaleźć w kryminałach czy thrillerach.

  Również osobowości i charaktery bohaterów można by bardziej ubarwić. Jednak tutaj się nie przyczepiam. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w tego typu książkach raczej nie zagłębia się w postaci, więc nie czuję się zawiedziona z tego powodu. Styl, jakim posługują się autorki, jest prosty i przystępny, co tylko ułatwia wgryzienie się w całą historię. Czytanie szło mi naprawdę w błyskawicznym tempie. Książkę przeczytałam na raz, bez ani jednej przerwy. Teraz mam zamiar podsunąć ją mamuśce. Ciekawe czy i jej przypadnie do gustu.

  To bardzo fajna pozycja dla osób, które wymagają czegoś więcej, niż płytkiego i mdłego romansidła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zmysłowa idealna żona" to mieszanka wybuchowa, w której znajdziemy odrobinę kryminału, lekkiego thrillera i garść ognistego romansu, który przenosi nas w inny świat. Na pierwszych stronach pokrótce poznajemy dwoje szczęśliwych, zakochanych małżonków - Price'a i Kate. Ich sielankowe życie nie trwa jednak długo. Gdy mężczyzna ginie w katastrofie samolotu, Kate nie potrafi sobie z tym poradzić. Od roku żyje w zawieszeniu, dzięki temu, że mąż zabezpieczył ją finansowo mogła pozwolić sobie na porzucenie pracy i długotrwałą wegetację, a nie życie. Szczerze się przyznam, że pierwszy raz nie żałowałam, że nie przeczytałam do końca opisu tej książki, dlatego, że kiedy okazało się, że Price, czyli główny bohater jednak żyje przeżyłam nie małe zaskoczenie. Od tej pory, życie tych dwojga ludzi będzie bardzo emocjonalne, niebezpieczne i zawieszone na krawędzi. Autorki w ciekawy sposób prowadziły akcję, jednak jej głównym minusem jest jej duże skrócenie. Wszystko dzieję się tak nagle, że po kilku godzinach dochodzimy do ostatniej strony. Brakowało mi tutaj dłuższego wprowadzenia w życie prywatne, bardziej rozbudowanych charakterów czy portretów psychologicznych. Gdyby to było, to zdecydowanie dałabym dziesięć punktów. Książka łączy wszystko to, co lubię w takich romansach, odrobina dreszczyku emocji osłodzona dużą dozą miłości. Język obu kobiet sprawia, że książkę pochłania się jednym tchem. Pokręcone przygody małżonków powodują u czytelnika przeróżne odczucia - od złości, nienawiści po wielką miłość i zauroczenie, a to jest dla mnie bardzo ważne. Książka pomimo swoich niewielkich rozmiarów daje mocno do myślenia. Pokazuje ile miłość jest w stanie przetrwać, jak silne może być uczucie dwojga ludzi oraz to, że nawet śmierć, nie jest w stanie zabić łączącej kobietę i mężczyznę więzi. Tę lekturę zaliczam do bardzo udanych, pozycja obowiązkowa na lato!

  Myślę, że wielu z Was pokocha tę książkę równie mocno jak ja. Pomijając kilka minusów, ta lektura jest tak wciągająca, że kończy się zdecydowanie zbyt szybko!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Idealna żona 3/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna żona

Kitty Hamilton przyjeżdża do Tanganiki z wielkimi nadziejami na nowe życie. Ekscytująca przygoda na drugim końcu świata może być tym, czego ona i Theo potrzebują, żeby odzyskać równowagę po skandalu, który omal nie zniszczył ich małżeństwa. Ale w tym dzikim i obcym kraju zaczynają budzić się jej...
Żona mimo woli 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona mimo woli

Nithja to żywiołowa, inteligentna i ambitna studentka, która ma gotowy plan na całe życie. Będzie odnoszącą sukcesy lekarką i chlubą rodziny. Już dawno pogodziła się z wizją aranżowanego małżeństwa w myśl tradycji pielęgnowanej przez konserwatywną rodzinę. Jedna chwila powoduje, że plan dziewczyny...
Idealna dziewczyna 4/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna dziewczyna

Zderzenie z nowojorską rzeczywistością sprawia, że młoda Isabel Archer porzuca marzenia o karierze aktorskiej i podejmuje pracę w sklepie z materacami, żeby związać z koniec z końcem. Znużona tym zajęciem dziewczyna pragnie nowej roli we własnym życiu. Gdy para przyjaciół zachęca ją do założenia...
Tajemnice Dworu Sułtana. Księga VIII. Hatidże 0/5 Nasza cena:
24,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnice Dworu Sułtana. Księga VIII. Hatidże

Żyli w dwóch różnych światach… Połączyło ich przeznaczenie. Książka, która zainspirowała twórców serialu "Wspaniałe stulecie".Ona jest jedyną córką groźnego sułtana Selima i ukochaną siostrą sułtana Sulejmana. On przybywa z dalekiej Pargi, to Ibrahim Pargali. Jego sercem rządzi ogromna ambicja, ale...
Tajemnice Dworu Sułtana. Księga VII. Hatidże 5/5 Nasza cena:
24,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnice Dworu Sułtana. Księga VII. Hatidże

Hatidże, ukochana córka sułtana Selima Groźnego i młodsza siostra przyszłego padyszacha Sulejmana, ma zaledwie dziewięć lat, gdy ojciec postanawia wydać ją za mąż za Iskendera Paszę. Dziewczynka musi się na to zgodzić, by ratować rodzinę i utrzymać ją przy władzy. Ślub stanowi dla Hatidże ogromne...
Żona na pełny etat 4/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona na pełny etat

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po „…i żyli długo i szczęśliwie”? Zuzanna i Ludwik zaczynają starać się o dziecko. Chcą na dobre przegonić czarne chmury, które jakiś czas temu zawisły nad ich małżeństwem. Nie jest to jednak łatwe, gdy do ich sypialni ciągle zaglądają zaaferowani...
Arabska żona 5/5 Nasza cena:
25,50 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska żona

Wstrząsająca historia Polki, która poślubiła muzułmanina. Kiedy Dorota, uczennica szkoły średniej, poznaje Ahmeda, zakochuje się w nim bez pamięci. Jej najbliższe otoczenie nie kryje swojego negatywnego nastawienia do tego związku, mimo to młodzi spotykają się dalej – dziewczyna zachodzi w ciążę,...
Zmysłowa dziewczyna z miasta 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmysłowa dziewczyna z miasta

Meredith Wild, Chelle Bliss Zmysłowa dziewczyna z miasta Madison Atwood chce odetchnąć po rozwodzie z hollywoodzką gwiazdą. Paparazzi depczą jej po piętach, a życie prywatne zdobi okładki wszystkich tabloidów, ucieka więc do eleganckiego ośrodka wypoczynkowego w Północnej Kalifornii. Avalon Springs...
Ostatnia żona Tudora. Poskromienie królowej 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia żona Tudora. Poskromienie królowej

Intymny portret ostatniej żony Henryka VIII, która w niebezpiecznym otoczeniu starzejącego się króla walczyła o własne życie i niezależność. Zaledwie kilka miesięcy po pochowaniu piątej żony Henryk VIII planuje ponowne małżeństwo. Jego wybór pada na niedawno owdowiałą Katarzynę Parr. Młoda kobieta...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula