Marieta Marecka

Marieta Marecka urodziła się w Szczecinie, ale od sześciu lat mieszka w Warszawie. Jest zakochaną w kuchni i gotowaniu kucharką, która wydała do tej pory już dwie autorskie książki kulinarne.

Studiowała zarządzanie i marketing. W 2012 roku została laureatką pierwszej edycji "Warsztatów smaku kuchni+ z Tomkiem Jakubiakiem", dzięki czemu miała swój własny odcinek "Warsztaty smaku kuchni+: wyjadacze". Prowadzi bloga kulinarnego "W kuchni bez dubli". Jej mottem jest to, aby nigdy nie powtarzać tych samych posiłków pod rząd. Dołączyła w 2012 roku do blogerów "Magazynu Kuchnia".

Obecnie prowadzi autorski program kuchni+ "ABC Gotowania", który cieszy się dużą popularnością i do tej pory powstało już kilka jego sezonów. Jest felietonistką w paru gazetach i portalach internetowych.

Wydane przez nią książki to "ABC gotowania" oraz "ABC Gotowania 2". Potrawy, które prezentuje, są proste w wykonaniu i nie zabierają zbyt dużo czasu. Przeznaczone są na różne pory dnia i dodatkowo ozdobione pięknymi fotografiami, które już same w sobie zachęcają do spędzenia chwili w kuchni.
  • Drinki i przekąski z Marietą

    Marieta Marecka, znana felietonistka, autorka książek kulinarnych i prezenterka TV, tym razem zaskakuje nietypową publikacją. Drinki i przekąski z Marietą to niezbędny element każdej domówki. 52 karty do gry z przepisami. Można zrobić drinka i przekąskę, a do tego wspólnie zagrać w karty. Doskonały...
    Książka, op. twarda
    20,13 zł
    wysyłka w 48 godzin