Izabella Frączyk

Urodzona w 1970 roku w Krakowie Izabela Frączyk z wykształcenia jest ekonomistką. Mieszka w Krakowie razem z mężem i dwójką dzieci. Do 2009 roku pracowała zawodowo w firmach zarówno polskich, jak i międzynarodowych, gdzie zajmowała się zarządzaniem działami sprzedaży.

Ostatecznie wyspecjalizowała się w programach naprawczych dla małych firm. Jednak mimo wielu sukcesów zawodowych, nie widziała dla siebie dalszej przyszłości w tej branży. Charakterystyczne dla tej autorki są powieści obyczajowe, a jej styl pisania pełen jest dobrego humoru i satyry.

Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła w 2009 roku, czego owocem była wydana w 2010 roku powieść "Pokręcone losy Klary". Debiutancka książka spotkała się z ciepłym przyjęciem odbiorców. W 2011 roku autorka wydała kolejną książkę - "Kobiety z odzysku".

Od 2012 roku związana jest z wydawnictwem Prószyński i Spółka. Współpraca ta przyniosła efekty w postaci kolejnych rozchwytywanych pozycji, wychodzących spod jej pióra. Wszystkie pozycje autorstwa Izabeli Frączyk są godne polecenia i zadowolą najbardziej wymagających odbiorców. Jeśli ktoś przeczytał jedną z jej książek, z pewnością sięgnie po kolejną.