Nasza cena: 32,45 zł 44,99 zł Taniej o: 28%

Wojna pomiędzy asasynami a templariuszami wstrząsa Europą epoki wiktoriańskiej. Oto pełen zwrotów akcji thriller otwierający zupełnie nowy rozdział w dziejach uniwersum Assassin’s Creed.

Londyn, rok 1851. Pierrette, zuchwała akrobatka dająca popisy na Wielkiej Wystawie, ratuje przed porywaczami matematyczkę Adę Lovelace i wikła się w odwieczny konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami. Ada, która okazuje się nieuleczalnie chora, powierza Pierrette swoje tajemnice i nakazuje jej odnaleźć straszliwą broń, którą projektowała dla zagadkowego naukowca posługującego się pseudonimem „Mag”. Jedynym sprzymierzeńcem Pierrette jest Simeon Price, przyjaciel Ady z dzieciństwa i członek bractwa stawiającego ponad wszystko wolną wolę.

Pierrette i Simeon wspólnymi siłami odkrywają zdumiewającą intrygę mającą za cel destabilizację Europy poprzez zamachy na tle politycznym. Ścigając się z czasem i zachowując ostatki nadziei, podążają tropem zabójców i bomb, by zniweczyć krwawy plan templariuszy.


Opinie o książce

Wciągająca powieść. Heartfield zachowuje idealną równowagę pomiędzy prawdą historyczną a literaturą fantastyczną.

The Guardian

Niezwykła przygoda – ekscytująca, olśniewająca i pulsująca energią podróż po Europie połowy XIX wieku.

Phoebe Barton, autorka książki "Świetlne podziemie".

Recenzje książki Assassin's Creed. Spisek Maga (7)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Połączenie prawdy historycznej z uniwersum Assassin’s Creed, a także utrzymanie niezwykłego napięcia w thrillerze politycznym jest niełatwym zadaniem. Spisek maga to świeże spojrzenie na wojnę między asasynami i templariuszami w epoce wiktoriańskiej. Kate Heartfield zabiera nas do świata, w którym nic nie jest oczywiste, a lojalność i prawda są dobrem luksusowym. Jak myślisz, po której stronie staniesz: asasynów czy templariuszy?

  „- Pięćdziesiąt batów… - powtórzył Simeon z niedowierzaniem.

  - Są takie języki, które zrozumie każdy.”

  Wojna nie zna litości

  Spisek maga zaczyna się w 1851 roku, gdy podczas występu akrobatka Pierrette ratuje przed porwaniem matematyczkę Adę. Wewnętrzny przymus niesienia pomocy potrzebującej sprawia, że młoda kobieta zostaje uwikłana w polityczne rozgrywki. Nowa znajoma prosi o przysługę Pierrette, która musi odnaleźć straszliwą broń zaprojektowaną przez tajemniczego naukowca o pseudonimie „Mag”. Akcja się zagęszcza, kiedy okazuje się, że nikomu nasi bohaterowie nie powinni ufać, a w epoce wiktoriańskiej trudniej jest o sojusznika niż o nowego wroga. Na Pierrette czeka trudne zadanie, wspólnymi siłami z Simeon próbują odkryć prawdę. Kate Heartfield już postarała się o to, aby nasi bohaterowie mogli się wykazać sprytem i inteligencją. Ścigają się z czasem, uciekając przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

  „Podczas gdy asasyni uważali, że nic nie jest prawdziwe, templariusze wierzyli w istnienie prawdy równie ostrej i precyzyjnej, jak głowica wiertła.”

  Wielowymiarowi bohaterowie

  Nie jest to łatwe zadanie, aby połączyć prawdę historyczną z fantastyką. Kate Heartfield w wyjątkowy sposób wykreowała pierwszoplanowe postacie, by stworzyć solidny fundament powieści. Początkowo może nam się wydawać, że intryga zaczyna się zbyt późno, a my podczas pierwszych stron delektujemy się klimatem czasów. To powolne wnikanie w struktury bractwa pozwala nam poczuć (prawie że) na własnej skórze argumenty asasynów. Zrozumienie stron konfliktu jest podstawą dobrze zbudowanej intrygi, a Kate Heartfield wielokrotnie wodzi czytelnika za nos. Złożone postacie pokazują nam, że nic nie jest czarno-białe. Nagłe zwroty akcji trzymają czytelnika w gotowości. Kłamstwa, intrygi, maski, które są zakładane w zależności od okazji… To nie jest historia, którą można sobie dawkować. Nic nie jest takim, jakim się wydaje. Odkrywanie kart jeszcze bardziej mąci nam w głowach, a im bliżej jesteśmy rozwiązania zagadki, tym bardziej wydaje nam się, że nic nie wiemy.

  „Chciał przestać myśleć, przestać podejmować najgorsze możliwe decyzje. Chciał przestać podejmować decyzje w ogóle.”

  Spisek maga to klimat czasów!

  Trzeba przyznać, że powieść historyczna stanowi niezwykłe wyzwanie. Uniwersum Assassin’s Creed rządzi się swoimi prawami, a przełożenie konfliktu asasynów i templariuszy na realia XIX wieku jest intrygujące. Autorka zachowała klimat epoki wiktoriańskiej poprzez stroje, kulturę, obyczaje, ale także przedstawiając sylwetkę matematyczki Ady Lovelace. Złożeni bohaterowie oraz utkana niczym pajęcza sieć intryga są najmocniejszymi stronami książki. Nie zapominajmy o trudnych wyborach, decyzjach postaci, które za każdym razem niosły za sobą olbrzymie konsekwencje. Mam wrażenie, że Spisek maga mógłby zostać rozszerzony o kolejne co najmniej dwieście stron, bo zostawione otwarte furtki pozwoliły szaleć wyobraźni czytelnika i domysłom nie było końca.

  Destabilizacja Europy, zamachy na tle politycznym, zagadka, która trzyma w napięciu do ostatnich stron, wnikanie w struktury bractwa i ten dreszczyk niebezpiecznej przygody… Czegóż może chcieć więcej czytelnik? Ach, ekranizacji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Grę Assasins Creed znałam jedynie z opowieści synów, więc gdy trafiła do mnie powieść oparta na tym znanym uniwersum zajrzałam do niej z pewnym sceptycyzmem, ale i ciekawością. I tym razem okazała się ona nie pierwszym stopniem do piekła, a skokiem w fascynujący i wabiący tajemnicą świat rozgrywek asasynów z templariuszami. Fascynujący i porywający tak bardzo, że z radością objęłam „Spisek Maga” patronatem i będę Was gorąco zachęcać do jego przeczytania.

  A co mnie tak zachwyciło? Przede wszystkim wiernie oddany klimat XIX-wiecznej Europy, której polityczne zawirowania autorka wplata w fabułę intrygującą nie tylko tajemniczym bractwem, którego członkowie od stuleci kształtują pod osłoną mroku losy ludzkości, ale i postacią Maga, którego tożsamości poszukujemy wraz z bohaterami. Ci z kolei są postaciami nietuzinkowymi i budzącymi naturalną sympatię, więc w ich losy splątane w dążeniu do wspólnego celu zaangażowałam się bez reszty.

  Dezertera brytyjskiej armii Simeona Price’a poszukującego swojego miejsca w świecie i młodą akrobatkę trupy cyrkowej Pierrette Arnaud łączy niespodziewanie powierzone im przez umierającą geniuszkę zadanie, by zapobiec powstaniu straszliwej broni, która zmieni dzieje świata. Czy można jednak wierzyć słowom otumanionej bólem i laudanum kobiety? Tragiczne wydarzenia pokażą wkrótce, że z pewnością tkwi w nich ziarno prawdy.

  Początki ich znajomości nie wróżą dobrze, ale z czasem honorowy, ceniący wyżej życie i wolność niż bezsensowne rozkazy Simeon i impulsywna, ale pomysłowa i odważna Pierrette zaczynają tworzyć zgrany duet. Wraz z nimi często będziemy przemykać dachami Londynu, Wiednia czy Paryża kryjąc twarz w cieniu kaptura. Nieraz zostaniemy zmuszeni podejmować błyskawiczne, choć trudne decyzje, by uchronić siebie i bliskich przed zakusami żądnych władzy wrogów.

  Miałam wrażenie, że książka dostosowana jest dynamiką do czasów, które opisuje, gdzie naturalnie brak możliwości zdobycia w okamgnieniu informacji za pośrednictwem telefonu czy Internetu. To niespieszne tempo pozwala jednak w pełni docenić wszystkie niuanse i zrozumieć całą intrygę. Skupienie nie tylko na akcji i jej nagłych zwrotach, ale również na emocjach i dylematach bohaterów sprawiło, że ta opowieść tak bardzo zapadła w moje serce.

  I na koniec zaznaczę, że to powieść historyczna, w której elementów fantastycznych praktycznie nie doświadczycie, ale za to dostarczy Wam znakomitej rozrywki na wysokim poziomie w uniwersum, które Was zachwyci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tajemnica, historia, emocje - przy tej książce nie zaśniesz przedwcześnie.

  Rok 1851. To właśnie wtedy poznajemy Simeona Price'a. Wtedy, kiedy od oficjalnie żegna się ze wszystkimi.

  Jednak nowy rozdział stawia przed nim drogę ku przeznaczeniu, a droga, którą zamierza podążać będzie pełna zaskoczeń.

  W tym samym czasie młoda Pierette, artystka wyzbyta strachu i obaw, stawia wszystko na jedną kartę i ratuję kobietę, wokół której czai się niebezpieczeństwo.

  Nikt prócz niej nie drgnął, lecz los kazał dziewczynie być wybawczynią.

  Pierette staje się wybranką uratowanej Ady - kobieta powierza jej zadanie, a jej prośba jest nie do odrzucenia.

  Wszystkich ich coś łączy, a Pierette i Simeon staną się kluczem, który poprowadzi całą tę historię.

  Nigdy wcześniej nie miałam styczności z uniwersum AC i mówię to z pewną świadomością. Zawsze brakowało mi czasu oraz motywacji, żeby coś z tym zrobić.

  Obawiałam się zatem, że zostanę wrzucona na głęboką wodę.

  Jednak nic takiego się nie stało! Świat asasynów został mi przybliżony w sposób bardzo przejrzysty i przyjazny. Zachęcił mnie do siebie w każdym calu.

  Najbardziej jednak związałam się z Simeonem, który w moim odczuciu jest naprawdę mocną postacią! Wykreowany na bardzo przyjemnym poziomie.

  Pierette również miło mnie zaskoczyła, jej pewność siebie już od początku historii daje bardzo przyjemne odczucia.

  Podsumowując - bardzo przyjemna książka, którą na pewno będą zachwyceni fani powieści historycznych. Czułam się jak przeniesiona w inną epokę.

  Polecam i cieszę się, że mogłam sięgnąć po tę pozycję!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.”

  „Assassin’s Creed. Spisek maga” to książka Kate Heartfield wydana przez Wydawnictwo Insignis [współpraca reklamowa].

  Trwa konflikt między asasynami a templariuszami. Pierrette, akrobatka z trupy cyrkowej, dająca popisy na Wielkiej Wystawie, ratuje hrabinę Adę Lovelace, córkę lorda Byrona, przed porywaczami. Dziewczyna zmuszona jest przerwać swój najbardziej niebezpieczny występ, podczas którego wciela się Mazepę, bohatera poematu, skazanego na koszmarną podróż przez Europę Wschodnią. Oczywiście impulsywne zachowanie Pierrette było słuszne i dość heroiczne nawet, ale dziewczyna nie jest świadoma, w co się teraz wplątała. Pierrette wkracza w sam środek odwiecznego konfliktu.

  Na wstępie powiem, że nie ogarniam zupełnie uniwersum. Gdy dostałam propozycję recenzencką, zapytałam, czy mogę przeczytać książkę bez znajomości czegokolwiek. Recenzja więc jest napisana okiem osoby, która dopiero wchodzi w ten świat.

  Książka rozpoczyna się akcją z 1851 r., w której dowiadujemy się, kim jest Simeon Price. Odgrywa on bardzo ważną rolę w książce za sprawą misji poszukiwania bractwa, wierzącego w nadrzędność sumienia, a także… za sprawą bycia przyjacielem z dzieciństwa uratowanej przez Pierrette Ady. Gdy nieuleczalnie chora Ada powierza Pierrette swoje tajemnice i zwraca się do dziewczyny z prośbą o odnalezienie broni, którą projektowała dla naukowca, posługującego się pseudonimem „Mag”, Pierrette musi polegać na sobie i na sprzymierzeńcu, którym staje się Simeon.

  Wraz z bohaterami śledzimy ich podróż, która opleciona jest z każdej strony w akcję. Przyznam szczerze, że dość sceptycznie podeszłam do tej pozycji właśnie ze względu na brak znajomości uniwersum, aczkolwiek „Spisek maga” wciąga od pierwszej strony. Może i na początku nie ogarniamy zbytnio, kto jest kim i jakie ma znaczenie dla ogółu, ale wydarzenia są emocjonujące. Sam prolog i losy 74. Pułku Piechoty Górskiej sprawiają, że wiemy, iż autorka nie będzie nas oszczędzała podczas lektury, a rzucała bombę za bombą.

  Z zaciekawieniem i fascynacją poznawałam bohaterów, których autorka wykreowała na złożone postaci. Simeon od razu wzbudził moją sympatię przez sposób myślenia i ludzkość, jaka emanowała od niego. Potrafił wczuć się w rolę, którą sam na siebie narzucił. Z niecierpliwością też wyczekiwałam, kiedy poznam dalszą historię Pierrette, ponieważ początkowo w książce opisywane są jedynie losy Simeone'a/Jacka, a Pierrette pojawia się wraz ze swoim, bardzo ambitnym zresztą, pomysłem na odszukanie Simeone'a. Cały czas odczuwałam pewnego rodzaju napięcie i niepewność, co się wydarzy za chwilę. Było to bardzo pozytywne i ekscytujące, ponieważ też jak już pojawiała się grubsza akcja, to też była ona na odpowiednim poziomie.

  Podobało mi się również zagłębianie w zasady, panujące w bractwie asasynów i to, że mogłam od podstaw dowiedzieć się od Kane’a (tak samo, jak i Jack Straw), o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi, jakie są różnice między światopoglądem asasynów i templariuszy. Autorka skupiła się tutaj nie tylko na tym, co należy i co jest słuszne, a na konsekwencjach czynów i własnym sumieniu, wzajemnym szacunku i wsparciu. Ciekawiły mnie też zajęcia, które odbywał Simeon i które były tak odmienne od jego wcześniejszego, armijnego treningu. Podobała mi się również cała droga, jaką przeszli bohaterowie, ich kreacja, zwroty akcji, tempo książki.

  Zaskoczyło mnie też to, że jak założyłam, że książka będzie jedną z tych cięższych, to wcale taka nie była. Czytało się bardzo, bardzo dobrze.

  Czy moje pierwsze spotkanie z „Assassin’s Creed” uważam za udane? Jak najbardziej. Jestem zadowolona i z chęcią sięgnęłabym po więcej.

  Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Insignis.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Assasins Creed. Spisek Maga” to nie lada gratka dla fanów gry. Historia w niej zawarta jest dość wartka, a zwroty akcji powodują, że nie można się nudzić.

  Klimat XIX wiecznej Europy został świetnie odwzorowany podobnie jak i starcia pomiędzy dwoma bractwami i tytułowym Magiem, który się nimi bawi. Nasi bohaterowie w pogoni za nim zwiedzają pół Europy, aby zjednać sobie przyjaciół, ale i wrogów. Co rusz mają ciekawe przygody i ładują się w z pozoru nic nie łączące wypadki, które doprowadzają ich w jedno miejsce…

  Bardzo fajnym zabiegiem jest przedstawianie rozdziałów pisanych z dwóch perspektywy, które w pewnym momencie się ze sobą łączą. Chociaż muszę przyznać, że strona Pierette nie do końca do mnie przemawiała. w momentach, gdy oddawano jej głos miałam problemy ze skupieniem się na czytaniu. na szczęście historia Simeona wszystko mi wynagrodziła.

  „Assasins Creed. Spisek Maga” to książka, w której dość łatwo można się domyślić kto pociąga za sznurki (tym bardziej jeżeli grało się w gry). Jednak pogoń za Magiem i intrygi jakich stajemy się świadkami są bardzo ciekawe i wciągające. Wszystkich fanów gry, ale i XIX wiecznego klimatu zachęcam do przeczytania. Książka ta może być miłą odskocznią od codzienności.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

 • Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 2

  Historia Śródziemia to najbardziej oczekiwany przez fanów na całym świecie (w całości ukazała się tylko po angielsku, wybrane tomy natomiast opublikowano po polsku, francusku, niemiecku, szwedzku, hiszpańsku, węgiersku i rosyjsku) dwunastotomowy cykl książek wydanych przez Christophera Tolkiena na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 79,91 zł 54,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 54,01 zł
 • Gild

  Złoto. Złote posadzki i ściany. Złote meble i szaty. W zamku króla Midasa – wzniesionym na grani ośnieżonych gór – złote jest wszystko! Mit  o królu Midasie powraca w nowej odsłonie. Kobieta, na której władca złożył swój złotodajny dotyk, ukaże nam mroczną stronę chciwości. Oto pierwszy tom...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,49 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,72 zł
 • Kosiarze. Żniwa śmierci. Tom 1

  Best YA Book of All Time według magazynu "Time" (2021) Świat bez głodu, bez chorób, bez wojen i biedy. Ludzkość pokonała nawet śmierć. O zakończeniu czyjegoś życia mogą zadecydować jedynie kosiarze. To oni kontrolują wielkość populacji. Dwoje nastolatków Citra i Rowan rozpoczyna szkolenie na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 59,99 zł 48,64 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 44,62 zł
 • Dzień nastania nocy. Tom 1

  Autorka światowego bestsellera Zakon Drzewa Pomarańczy Dzień nastania nocy to epicka opowieść rozgrywająca się w świecie Zakonu Drzewa Pomarańczy. Tunuva Melim, siostra Zakonu, przez pięćdziesiąt lat przygotowywała się do walki z wyrmami – ale od czasu pokonania Bezimiennego na świecie nie pojawił...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,99 zł 37,96 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 37,64 zł
 • Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 36,80 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Babel, czyli o konieczności przemocy

  Pamiętasz wspaniałe opowieści o angielskich gentlemanach i ich eleganckim życiu? Ta książka nie będzie opowieścią o nich, ale o ludziach, na których plecach, spracowanych rękach i krwi zbudowano Imperium Brytyjskie z całą jego zamożnością, elitarnością i dobrym wychowaniem. Robin, osierocony...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 99,90 zł 70,73 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 71,33 zł
 • Chrzest ognia. Wiedźmin. Tom 5

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Oto Geraltowa kompania: JASKIER, trubadur w kapelusiku z piórkiem egreta. Studiował siedem sztuk wyzwolonych, słynny po wszystkich...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Warkocz ze Szmaragdowego Morza

  Samodzielna opowieść w uniwersum Cosmere, która szczególnie przemówi do fanów "Narzeczonej dla księcia". Proste życie Warkocz na wyspie na szmaragdowym oceanie wypełniały proste przyjemności – zbieranie kubków przywożonych przez marynarzy z odległych krain i słuchanie opowieści przyjaciela...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 59,00 zł 43,01 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 42,71 zł
 • Wieża jaskółki. Wiedźmin. Tom 6

  Jesienne Ekwinokcjum tegoż dziwnego roku przyniosło rozmaite znaki na niebie i na ziemi, które jakoweś klęski niechybnie zwiastowały. Tuż przed północą zerwała się straszliwa zawierucha, zadął potępieńczy wicher, a pędzone po niebie chmury przybrały fantastyczne kształty, wśród których najczęściej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Krew i popiół. Tom 1

  Początek trylogii, która zafascynowała czytelników na całym świecie. Porzucone przez bogów i budzące strach w śmiertelnikach, upadłe królestwo znowu powstaje, by przemocą i zemstą odebrać to, co uznaje za swoją własność. A kiedy cień przeklętych zbliża się coraz bardziej, zaciera się granica między...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 29,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,44 zł
 • Pani Jeziora. Wiedźmin. Tom 7

  Ciri wpatruje się w wypukły relief przedstawiający ogromnego łuskowatego węża. Gad, zwinąwszy się w kształt ósemki, wgryzł się zębiskami we własny ogon. To pradawny wąż Uroboros. Symbolizuje nieskończoność i sam jest nieskończonością. Jest wiecznym odchodzeniem i wiecznym powracaniem. Jest czymś,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Korona ze złoconych kości. Krew i popiół. Tom 3

  Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 32,95 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,76 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 36,80 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Miecz przeznaczenia. Wiedźmin. Tom 2

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Wiedźmiński kodeks stawia tę sprawę w sposób jednoznaczny: wiedźminowi smoka zabijać się nie godzi. To gatunek zagrożony wymarciem....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Krew elfów. Wiedźmin. Tom 3

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Tako rzecze Ithlinne, elfia wieszczka i uzdrowicielka: Drżyjcie, albowiem nadchodzi Niszczyciel Narodów. Stratują waszą ziemię i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Wieża jaskółki. Wiedźmin. Tom 6

  Jesienne Ekwinokcjum tegoż dziwnego roku przyniosło rozmaite znaki na niebie i na ziemi, które jakoweś klęski niechybnie zwiastowały. Tuż przed północą zerwała się straszliwa zawierucha, zadął potępieńczy wicher, a pędzone po niebie chmury przybrały fantastyczne kształty, wśród których najczęściej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Sezon burz. Wiedźmin. Tom 8

  Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. Sezon burz nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. Nigdy nie mów nigdy! W powieści pojawiają się osoby doskonale...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz

  Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 599,00 zł 399,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 389,00 zł
 • Pani Jeziora. Wiedźmin. Tom 7

  Ciri wpatruje się w wypukły relief przedstawiający ogromnego łuskowatego węża. Gad, zwinąwszy się w kształt ósemki, wgryzł się zębiskami we własny ogon. To pradawny wąż Uroboros. Symbolizuje nieskończoność i sam jest nieskończonością. Jest wiecznym odchodzeniem i wiecznym powracaniem. Jest czymś,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Virion. Legion. Szermierz Natchniony. Tom 3

  - Kiedy powiedziałem ci, że przegrasz na twojej twarzy pojawił się dziwny wyraz. - Co oznaczał? - Oznaczał..."zobaczymy". Upadek jest nieunikniony. Syrinx zostanie zdobyte i splądrowane. Głowa cesarza potoczy się po marmurowej posadzce. Cesarstwo pogrąży się w chaosie i zniknie z map świata. Plan...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 69,90 zł 50,33 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 47,00 zł
 • Krew i popiół. Tom 1

  Początek trylogii, która zafascynowała czytelników na całym świecie. Porzucone przez bogów i budzące strach w śmiertelnikach, upadłe królestwo znowu powstaje, by przemocą i zemstą odebrać to, co uznaje za swoją własność. A kiedy cień przeklętych zbliża się coraz bardziej, zaciera się granica między...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 29,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,44 zł
 • Korona ze złoconych kości. Krew i popiół. Tom 3

  Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 32,95 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,76 zł
 • Czas pogardy. Wiedźmin. Tom 4

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Świat Ciri i wiedźmina ogarniają płomienie. Nastał zapowiadany przez Ithlinne czas miecza i topora. Czas pogardy. A w czasach...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Chrzest ognia. Wiedźmin. Tom 5

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Oto Geraltowa kompania: JASKIER, trubadur w kapelusiku z piórkiem egreta. Studiował siedem sztuk wyzwolonych, słynny po wszystkich...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
Wybrane bestsellery
Hotel na uboczu 4/5 Cena detaliczna 44,90 zł 28,76 zł Do koszyka dodaj do schowka

Hotel na uboczu

NOWY THRILLER PSYCHOLOGICZNY AUTORKI BESTSELLEROWYCH „ZNAJDĘ CIĘ, CÓRECZKO” ORAZ „NIE IDŹ TAM”. Rankiem, w jeziorze, przy luksusowym hotelu na Mazurach, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Okazuje się, że to popularna youtuberka, którą zaproszono, by nagrała film promujący obiekt w...
najniższa cena z 30 dni: 27,96 zł
Następczyni. Rywalki. Tom 4 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 27,26 zł Do koszyka dodaj do schowka

Następczyni. Rywalki. Tom 4

Kolejne Eliminacje nadchodzą! Od ostatnich Eliminacji minęło dwadzieścia lat. Nadszedł wreszcie czas, aby swojego przyszłego męża wybrała młodziutka Eadlyn. Księżniczka jednak nie liczy wcale na miłosne uniesienia czy bajkową historię, która przed laty przytrafiła się jej rodzicom - Americe Singer...
najniższa cena z 30 dni: 26,81 zł
Fisher-Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 Mattel 4/5 Cena detaliczna 226,01 zł 203,41 zł Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 Mattel

Edukacyjny Piesek „Raczkuj za mną” od Fisher-Price uwielbia radosną zabawę – jak prawdziwy szczeniaczek – i uczy maluchy nowych rzeczy. Gdy dziecko pociągnie za mięciutką skarpetkę w pyszczku pieska, mały psotnik macha tylną częścią ciała, rusza głową i „chodzi”, zachęcając malucha do raczkowania w...
najniższa cena z 30 dni: 195,71 zł
Sprawa Josefa Fritzla 5/5 Cena detaliczna 49,90 zł 31,96 zł Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Josefa Fritzla

Josef Fritzl był 73-letnim, emerytowanym inżynierem z Austrii. Wydawało się, że prowadzi normalne życie ze swoją żoną Rosemarie, mimo że jedna z ich córek Elisabeth, wiele lat wcześniej uciekła z domu, by dołączyć do religijnej sekty. Na przestrzeni lat troje dzieci Elisabeth w tajemniczy sposób...
najniższa cena z 30 dni: 30,75 zł
Worek kości 0/5 Cena detaliczna 52,90 zł 38,17 zł Do koszyka dodaj do schowka

Worek kości

Jedna z najbardziej poruszających książek Stephena Kinga, zainspirowana słynną Rebeką Daphne du Maurier. Doskonała powieść obyczajowa, która strona po stronie przeistacza się w jeden z najbardziej przerażających horrorów Króla Grozy. Najwięksi fani Mistrza wracają do tej lektury po wielekroć i za...
najniższa cena z 30 dni: 37,46 zł
Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem 5/5 Cena detaliczna 42,90 zł 25,31 zł Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem

Życie nastolatka czasami jest nie do zniesienia. Wszystko gwałtownie się zmienia. Masz poczucie, że nikt cię nie rozumie i wszyscy, poza grupką znajomych, patrzą na ciebie jak na przybysza z obcej planety.A do tego w szkole i w domu musisz się mierzyć z niekończącą się listą zarzutów i oczekiwań...
najniższa cena z 30 dni: 25,49 zł
Upadek króla Artura 5/5 Cena detaliczna 45,00 zł 30,42 zł Do koszyka dodaj do schowka

Upadek króla Artura

„Upadek króla Artura”, jedyną wyprawę J.R.R. Tolkiena do świata legend arturiańskich, można śmiało uznać za jego najlepsze osiągnięcie w posługiwaniu się staroangielskim metrum. Przekształcił on dawne opowieści, nadając im atmosferę powagi i nieuchronności wydarzeń: zamorską wyprawę Artura, króla...
najniższa cena z 30 dni: 28,28 zł
Gwiezdny pył 0/5 Cena detaliczna 45,00 zł 32,38 zł Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdny pył

Młody Tristran Thorn zrobi wszystko, byle tylko zdobyć lodowate serce pięknej Victorii - przyniesie jej nawet gwiazdę, której upadek z nieba oglądali razem pewnej nocy. By jednak to uczynić, musi wyprawić się na niezbadane ziemie po drugiej stronie starożytnego i dobrze pilnowanego muru, od którego...
najniższa cena z 30 dni: 32,08 zł
Kult. Mentalista. Tom 2 5/5 Cena detaliczna 59,99 zł 38,74 zł Do koszyka dodaj do schowka

Kult. Mentalista. Tom 2

Kult to druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus. W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy –...
najniższa cena z 30 dni: 37,29 zł
Klątwa Langerów. Opowieść warmińska. Tom 1 5/5 Cena detaliczna 42,00 zł 28,80 zł Do koszyka dodaj do schowka

Klątwa Langerów. Opowieść warmińska. Tom 1

Pierwszy tom nowej porywającej sagi Wioletty Sawickiej. W roku 1919 w rodzinie młodych Langerów, polskich Warmiaków, rodzi się pierwsze dziecko - dziewczynka, której dano na imię Lizka. W dniu jej narodzin w chałupie Langerów niespodziewanie pojawia się kilkuletni Franz, syn miejscowego...
najniższa cena z 30 dni: 28,46 zł
LOL Surprise Hair Hair Hair lalka z włosami mix Mga Entertainment 5/5 Cena detaliczna 90,57 zł 62,36 zł Do koszyka dodaj do schowka

LOL Surprise Hair Hair Hair lalka z włosami mix Mga Entertainment

Lalka LOL (Surprise Hair, Hair, Hair) firmy MGA ENTERTAINMENT. W zestawie znajduje się mała laleczka z dużymi oczkami w ubranku. Posiada kolorowe włosy. Dostępne są również akcesoria (gumki do włosów, spinki, korona, grzebień, buteleczka do picia). Możemy karmić laleczkę przez butelkę, ponieważ w...
najniższa cena z 30 dni: 75,96 zł
Zmyślona. Słoneczna trylogia. Tom 3 4/5 Cena detaliczna 47,99 zł 36,56 zł Do koszyka dodaj do schowka

Zmyślona. Słoneczna trylogia. Tom 3

Trzeci tom historii bohaterów znanych czytelnikom z „Poczekajki” i „Zachcianka”: Patrycji, Łukasza, Hanki i Gabriela. Losy tej czwórki splotą się w pewnym momencie z losami młodego mężczyzny, Patryka, za sprawą uroczych dzieci: Lusi, Adasia i Anielki, a także ich opiekunki – Dominiki. Nie można...
najniższa cena z 30 dni: 34,55 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula