3 książki za 39 złotych! Złap swój pakiet książek

Złap 3 książki za 39 złotych >

3 książki za 39 złotych!! Złap swój pakiet książek

Nienasycenie czytelnicze - stan znany każdemu książkoholikowi. Mamy z nim do czynienia wtedy, gdy kończymy czytać jedną książkę, a nasze oczy już wypatrują kolejnej. To stan przejściowy i najważniejszym jest, nie dopuścić do tego, żeby zmienił się w permanentny.

Żeby nie dopuścić do stanu nienasycenia czytelniczego, należy zawsze mieć książkę do przeczytania, a najlepiej 3.

Dbamy o Twoje zdrowie, więc ruszyliśmy z akcją 3 książki za 39 złotych. Już dziś złap swój pakiet książek.

Promocja potrwa do 20 sierpnia

Złap 3 książki za 39 złotych >


Tylko spójrz na książki objęte promocją.

Grom z jasnego nieba... Sprawdź >Grom z jasnego nieba i inne opowiadania Elizabeth McCracken

Opowiadania Elizabeth McCracken to dziewięć mocnych, intensywnych historii, zaprawionych charakterystycznym humorem, empatią oraz lirycznym stylem. Czytelnik prowadzony jest pośród kruchej przestrzeni pomiędzy miłością a samotnością. W uniwersum McCracken ból serca zawsze przeplata się z zaczarowanymi chwilami radości, które przypominają nam o cudzie życia. Śmiech dziecka, papuga mówiąca z okropnym francuskim akcentem to przebłyski ciepła na tle dotkliwych wydarzeń. Śmierć, kalectwo, niepokojące myśli czy przemoc - to tylko niektóre tematy, które porusza McCracken.

Sprawdź książkę >Gdy ucicha ocean. Sprawdź >Gdy ucicha ocean Renata L. Górska

Większość ludzi pragnie znaleźć swoje miejsce na ziemi. Bezpieczną przystań, gdzie w poczuciu akceptacji będą mogli spełniać swoje marzenia. Nie inaczej jest z Nadią, która w swojej żegludze życiowej dotarła do Bretanii. Chociaż w nowym miejscu nie wszystko układa się po jej myśli, zauroczona nadmorską krainą Nadia postanawia zostać do końca lata. Jej decyzja wydaje się słuszna, gdyż otworzy śluzę dla nowych szans, w tym przyjaźni i miłości. Niestety, na Polkę czekają także zagrożenia…

Sprawdź książkę >
Dom letni z basenem. Sprawdź >Dom letni z basenem Herman Koch

Kolejna niepokojąca powieść autora słynnej "Kolacji", w której  połączenie seksu, sławy i etyki lekarskiej staje się nierozerwalne w momencie, gdy  idylla zamienia się w koszmar. Gdy do lekarza pierwszego kontaktu przychodzi znany aktor, żaden z nich nie domyśla się, że wizyta ta odmieni ich życia. Ich rodziny zaczynają się do siebie zbliżać, osiągając apogeum znajomości w trakcie wspólnych wakacji, gdzie wśród plaż i luksusowych rezydencji spotykają się ludzkie ambicje i pożądania. Atmosfera zaczyna się zagęszczać, w końcu dochodzi do tragedii... Trzymająca w napięciu powieść holenderskiego pisarza, a zarazem celna obserwacja współczesnego nowobogackiego społeczeństwa.

Sprawdź książkę >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać