Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,97 zł
Nasza cena: 23,53 zł 36,90 zł Taniej o: 36%

Lubisz horrory? Wierzysz w zjawiska paranormalne? Kręcą Cię historie o opętaniach i podobnych zjawiskach? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to zdecydowanie musisz sięgnąć po książkę "Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta" autorstwa Eda Warrena i Lorraine Warren.

Tytułowy Maurice nigdy nie miał łatwego życia. Już w dzieciństwie zmagał się z różnymi problemami. Od małego ciężko pracował na farmie agresywnego i obojętnego ojca. Wiele razy chłopak błagał o pomoc i wyzwolenie samego szatana...

Mijały miesiące i lata, a los Maurice'a zaczął się zmieniać. Z dnia na dzień stał się silniejszy oraz poznał informacje, których nigdy wcześniej się nie uczył. Pewnego pięknego dnia to on stał się właścicielem rodzinnej farmy w Nowej Anglii. Po tym wydarzeniu zaczęły się dziać irracjonalne, a jednocześnie przerażające rzeczy między innymi regularnie krwawił z nosa, mógł być w kilku miejscach naraz, a w jego mieszkaniu bez przyczyny wybuchały pożary.

Widząc, co się dzieje, mężczyzna zwrócił się do Eda i Lorraine Warrenów - autorytetów w dziedzinie demonologii. Małżeństwo bardzo szybko stwierdziło, że Theriault jest opętany, w związku z czym o pomoc poprosili sławnego egzorcystę - Roberta McKennę.

Jak skończy się ta historia? Przeczytaj "Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta". Autorzy współtworzyli książkę m.in. z Michaelem Lasalandrem, Nancy Theriault, Markiem Merendą oraz Mauricem Theriault.

Ed i Lorraine Warrenowie to amerykańscy badacze zjawisk paranormalnych oraz autorzy książek o opętaniach i nawiedzeniach. Edward był samoukiem i samozwańczym demonologiem. Znani są m.in. z takich publikacji, jak: "Udręczeni. Historia prawdziwa" oraz "Przeklęty. Historia domu Smurlów".
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  “Znękany” to opowieść o farmerze z trudną przeszłością, której cień kładł się na całym jego życiu. Maurice Theriault nie wiedział jednak, że jego prawdziwym problemem nie jest przemocowy ojciec, a bramy piekieł, które wspólnie otworzyli…

  Przypadek Maurice’a Theriaulta

  Książka “Znękany” to kolejny tom serii opowiadający o zjawiskach paranormalnych badanych przez dwójkę słynnych demonologów - Eda oraz Lorraine Warrenów. Tym razem tytuł poświęcony jest historii życia Maurice'a Theriaulta. Kim był Maurice i w jaki sposób został powiązany ze światem okultyzmu?

  W fabularyzowanej powieści poznamy szczegółową biografię głównego bohatera, w której istotną rolę odegrają jego rodzice. W szczególności będzie to okrutny, despotyczny i agresywny ojciec. Stanie się ON przyczyną wielu ran psychicznych, fizycznych, ale przede wszystkim - furtką do poznania mrocznego świata okultyzmu.

  Okazuje się bowiem, że ojciec bohatera jest koszmarem rodziny Theriaultów nie tylko ze względu na swój paskudny charakter. Ma ON również tajemnicę, jaką są dziwne obrzędy, do których wkrótce dołączy sam Maurice.

  Kiedy Maurice podrasta, marzy tylko o ucieczce z domu. Niestety wszelkie próby wyswobodzenia się z przerażającego życia na rodzinnej farmie kończą się fiaskiem. A kiedy już bohaterowi udaje się usamodzielnić, wciąż ciągnie się za nim pasmo nieszczęść. Na dodatek w jego życiu zaczynają dziać się niewytłumaczalne sytuacje, które zdecydowanie zaczynają wymykać się spod kontroli.

  W pewnym momencie Maurice musi przyznać przed samym sobą, że moc, do której zwracał się o pomoc w domu rodzinnym, być może nigdy go nie opuściła. A już z pewnością nie można było łączyć ją z Bożą Opatrznością…

  "Znękany" - recenzja

  Seria opowieści Warrenów to zbiór fabularyzowanych opowieści na temat różnorodnych zagadnień z zakresu zjawisk paranormalnych. Niektóre z nich są kolekcją różnych historii oscylujących wokół danego miejsca lub charakterystyki bytów nadprzyrodzonych. Inne zaś w pełni poświęcone są studium jednego przypadku.

  Do tej pory chętniej sięgałam po te części, które przedstawiały streszczenie rozmaitych historii. “Znękany” był jednak sporym zaskoczeniem. Bo choć nie przepadam za fabularyzacją w tego typu opowieściach, ta część serii zdecydowanie mnie zaintrygowała.

  Nie tylko powoli odzieramy warstwy mrocznej przeszłości bohatera oraz postaci jego ojca, ale też wnikamy w świadomość osoby, która wychowuje się w cieniu przemocy domowej. I choć książka skupia się na aspekcie paranormalnych wydarzeń, mnie zdecydowanie wciągnął aspekt traum, jakie zafundował młodemu Theriaultowi jego ojciec.

  To także opowieść o biernej matce, romantyzującej jej postać synu, kolejnych kobietach w życiu Maurice'a, które miały wypełnić jej miejsce… i o tym, jak niebezpieczne jest igranie z mocami, o których źródle nie ma się najmniejszego pojęcia.

  Książka utrzymana jest w tym stylu tożsamym dla całej serii, dlatego jeśli do tej pory pochłanialiście dotychczasowe książki z ciekawością, tutaj nie powinno być inaczej. Polecam ją wszystkim fanom tematyki paranormalnej, fanom powieści grozy i tym, którzy potrafią patrzeć na rzeczywistość przymrużonym okiem. ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maurice Theriault miał trudne dzieciństwo i okrutnego ojca. Musiał ciężko pracować i nieraz zdarzało mu się błagać w duchu o pomoc samego szatana.

  Kiedy dorósł i przejął farmę po ojcu, zaczęły dziać się z nim dziwne rzeczy.

  Potrafił samoistnie krwawić, pojawiał się w kilku miejscach jednocześnie, a w domu co jakiś czas wybuchał pożar.

  Policja oskarżała go o podpalenia, ale Maurice wiedział, że to nie on.

  Wiedział, że dzieje się tutaj coś złego, dlatego poprosił o pomoc Eda i Lorraine Worrenów, którzy szybko zorientowali się, że został opętany.

  Do pomocy sprowadzili uznanego egzorcystę Roberta McKennę.

  Czy udało mu się uwolnić Maurice'a od nękających go sił nieczystych?

  Dowiecie się z tej przerażająco prawdziwej książki.

  Powiem Wam szczerze, że czytałam ją w nocy i chociaż początek tego nie zapowiadał, to im bardziej szczegółowo opisywano to, co dzieje się z bohaterem i jego domem, tym większe miałam ciarki na rękach.

  Fotografie zamieszczone w książce też zrobiły swoją robotę, bo czytając miałam przed oczami twarze wszystkich uczestników tej tragicznej historii.

  Niewiarygodne i wręcz czasami niemożliwe były opisy opętania i naprawdę trzeba mieć otwarty umysł, aby w to wszystko uwierzyć.

  Książka nie jest może jakaś wyszukana.

  Napisano ją prostym językiem i może właśnie dlatego jest taka autentyczna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy wierzycie w zjawiska paranormalne, w anioły, demony i w ich moc? Czy możliwe jest opętanie przez diabła? Z pewnością znajdzie się wiele osób, które nie dopuszczają takiej myśli, a ja wierze i dlatego sięgnęłam w końcu po książkę pokazującą jeden z takich przypadków. Kolejnym powodem był również fakt, że jestem fanką serialu Supernatural, w którym dzieją się podobne rzeczy (dodatkowo Dean, czarny chevrolet impala i utwór Carry ON wayward son na koniec każdego sezonu - uwielbiam ;))

  Początkowo poznajemy historię głównego bohatera, Maurice’a Theriaulta. Od samego dzieciństwa nie miał lekko w życiu. Ojciec, który w zasadzie nie darzył go żadnymi uczuciami, zmuszał do ciężkiej pracy sukcesywnie prowadził do momentu buntu chłopca. I wtedy wszystko co zle się zaczęło. wystarczy tylko „otworzyć drogę demonom”. Sytuacje, które działy się w życiu Maurice’a powodowały pasmo nieszczęść i problemów zwłaszcza na poziomie rodzinnym. W końcu poprosił o pomoc…

  I w tym miejscu wkraczają Ed i Lorraine Warren, demonolog i jego żona, która wyznawała, że jest jasnowidzem i lekkim medium. Zgrany duet, który w roku 1952 założył New England Society for Psychic Research, najstarszą grupę polująca na duchy w nowej Anglii.

  Po zapoznaniu się z przypadkiem Theriaulta postanawiają starać się o egzorcyzmy. Oni nie mogli ich przeprowadzić, zawsze musi to być ksiądz, ponieważ w kościele zaliczają się do sakramentaliów.

  Choć cała książka jest napisana bardzo ciekawie, to od tego momentu dopiero zaczyna się dziać i to ostro. I nie przesadzę tutaj, kiedy powiem, że czytałam z otwarta buzią. Poznajemy cechy osoby opętanej, a samo opętanie jest czwartym stadium aktywności demona, póżniej, jeśli egzorcyzmy się nie powiodą następuje tylko śmierć….

  Jestem raczej osobą strachliwą i nigdy nie oglądam horrorów, bo po prostu się boję, ale tu byłam podekscytowana i żałuję, że sam proces egzorcyzmów nie był bardziej skrupulatnie opisany oraz że tak szybko przeczytałam tę książkę :)

  Z pewnością muszę nadrobić wcześniejsze książki tego duetu! i Wam bardzo do tego zachęcam :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

Najczęściej kupowane razem
 • -34%
  Udręczeni. Historia prawdziwa

  Udręczeni. Historia prawdziwa

  Najbardziej przerażająca sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Wkrótce po przeprowadzce do nowego domu w Connecticut, Snedekerowie zaczynają doświadczać ataków ze strony bluźnierczej siły, a wszelkie próby wypędzenia jej nie przynoszą rezultatów. Jedyną szansę upatrują w światowej sławy demonologach –...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,30 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Obecność. Historia opętania

  Obecność. Historia opętania

  Kolejna mrożąca krew w żyłach sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Bill Ramsey bawił się w ogródku, kiedy nagle poczuł przenikliwy chłód, a jego nos wypełnił się nieznośnym mdłym zapachem. Ogarnęła go niewytłumaczalna agresja, zaczął gryźć drucianą siatkę ogrodzenia i wyrywać ją z ziemi. Po tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,53 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Przeklęty. Historia domu Smurlów

  Przeklęty. Historia domu Smurlów

  Niesamowita i mrożąca krew w żyłach historia będąca jednym z najważniejszych doświadczeń związanych z nawiedzeniami. Legendy mówią, że kiedy do zbudowanego w 1896 roku domu w West Pittson w stanie Pensylwania wprowadziła się pierwsza rodzina, od razu było wiadomo, że z budynkiem jest coś nie w...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,26 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Opętania. Historie prawdziwe

  Opętania. Historie prawdziwe

  Kolejny bestseller Warrenów, autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,24 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Nawiedzenia. Historie prawdziwe

  Nawiedzenia. Historie prawdziwe

  Ktoś kiedyś powiedział, że duchy są zawsze głodne, a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie, najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie. Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą się za najbardziej przerażającymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Badali...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,61 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Demonolodzy Ed i Lorraine Warren. Relacje ze spraw prowadzonych przez małżeństwo Warrenów

  Demonolodzy Ed i Lorraine Warren. Relacje ze spraw prowadzonych przez małżeństwo Warrenów

  To wstrząsające archiwum Warrenów, wybitnych amerykańskich demonologów, tropicieli zjawisk mrożących krew w żyłach, jest dowodem na to, jak niewiele wiemy o świecie duchowym. Opisane tu wydarzenia stały się inspiracją dla twórców filmów Obecność i Obecność 2.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,56 zł 34,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -39%
  Na rozkaz diabła. Ed i Lorraine Warren i sprawa z Connecticut

  Na rozkaz diabła. Ed i Lorraine Warren i sprawa z Connecticut

  Jedna z najsłynniejszych spraw Eda i Lorraine Warrenów, przedstawiona w filmie Obecność 3. Na rozkaz diabła. Gdy Arne Cheyenne Johnson popełnił bestialskie morderstwo, sprawa natychmiast trafiła na pierwsze strony gazet. Proces sądowy był bezprecedensowy. Po raz pierwszy w historii Stanów...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,39 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Egzorcyzmy Anneliese Michel. Historia prawdziwa

  Egzorcyzmy Anneliese Michel. Historia prawdziwa

  Historia najsłynniejszych egzorcyzmów, jakie kiedykolwiek przeprowadzono! W 1976 roku młoda Niemka Anneliese Michel została poddana serii egzorcyzmów. Problem wydawał się niezwykle poważny. Dziewczyna spożywała węgiel, wkładała głowę do muszli klozetowej, biegała nago po domu, opychała się pająkami...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,18 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -29%
  Wiedźma. Historia rodziny Bellów

  Wiedźma. Historia rodziny Bellów

  Budząca grozę Opowieść o niewyjaśnionym do dziś fenomenie znanym jako Wiedźma Bellów W latach 1817-21 w Robertson County w stanie Tennessee, w domu Bellów, miały miejsce paranormalne manifestacje niewidzialnej istoty. Okazało się, że rodzinę nawiedza duch nazwany z uwagi na pewne lokalne...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,37 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Poltergeist. Przypadek z Enfield

  Poltergeist. Przypadek z Enfield

  Jeden z najbardziej znanych przypadków związanych z działaniem poltergeista Był 31 sierpnia 1977 roku. Na przedmieściach Enfield, w północnym Londynie, rodzina Harperów właśnie jadła kolację w swoim domu, kiedy usłyszeli niepokojące odgłosy stukania w ściany, trzaski, gwizdy i szuranie dobiegające...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Nawiedzenia. Historie prawdziwe 4/5 Nasza cena:
22,61 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nawiedzenia. Historie prawdziwe

Ktoś kiedyś powiedział, że duchy są zawsze głodne, a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie, najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie. Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą się za najbardziej przerażającymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Badali...
Przeklęty. Historia domu Smurlów 4/5 Nasza cena:
24,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przeklęty. Historia domu Smurlów

Niesamowita i mrożąca krew w żyłach historia będąca jednym z najważniejszych doświadczeń związanych z nawiedzeniami. Legendy mówią, że kiedy do zbudowanego w 1896 roku domu w West Pittson w stanie Pensylwania wprowadziła się pierwsza rodzina, od razu było wiadomo, że z budynkiem jest coś nie w...
Udręczeni. Historia prawdziwa 5/5 Nasza cena:
24,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Udręczeni. Historia prawdziwa

Najbardziej przerażająca sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Wkrótce po przeprowadzce do nowego domu w Connecticut, Snedekerowie zaczynają doświadczać ataków ze strony bluźnierczej siły, a wszelkie próby wypędzenia jej nie przynoszą rezultatów. Jedyną szansę upatrują w światowej sławy demonologach –...
Obecność. Historia opętania 5/5 Nasza cena:
23,53 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obecność. Historia opętania

Kolejna mrożąca krew w żyłach sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Bill Ramsey bawił się w ogródku, kiedy nagle poczuł przenikliwy chłód, a jego nos wypełnił się nieznośnym mdłym zapachem. Ogarnęła go niewytłumaczalna agresja, zaczął gryźć drucianą siatkę ogrodzenia i wyrywać ją z ziemi. Po tym...
Opętania. Historie prawdziwe 5/5 Nasza cena:
21,24 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opętania. Historie prawdziwe

Kolejny bestseller Warrenów, autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata....
eBook Opętania. Historie prawdziwe mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 30,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Opętania. Historie prawdziwe mobi epub

Kolejny bestseller Warrenów, autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata....
eBook Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta mobi epub

Szokujący, dogłębnie przebadany przypadek opętania przez demony! Maurice Theriault miał trudne dzieciństwo. Ciężko pracował na farmie agresywnego i niechętnego mu ojca. Zdarzało się, że umęczony chłopak błagał w duchu o pomoc samego szatana… Z czasem Theriault zaczął dostrzegać zachodzące w nim...
eBook Przeklęty. Historia domu Smurlów mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przeklęty. Historia domu Smurlów mobi epub

Niesamowita i mrożąca krew w żyłach historia będąca jednym z najważniejszych doświadczeń związanych z nawiedzeniami. Legendy mówią, że kiedy do zbudowanego w 1896 roku domu w West Pittson w stanie Pensylwania wprowadziła się pierwsza rodzina, od razu było wiadomo, że z budynkiem jest coś nie w...
eBook Udręczeni. Historia prawdziwa mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Udręczeni. Historia prawdziwa mobi epub

NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCA SPRAWA EDA I LORRAINE WARRENÓW! Wkrótce po przeprowadzce do nowego domu w Connecticut, Snedekerowie zaczynają doświadczać ataków ze strony bluźnierczej siły, a wszelkie próby wypędzenia jej nie przynoszą rezultatów. Jedyną szansę upatrują w światowej sławy demonologach –...
eBook Obecność. Historia opętania mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Obecność. Historia opętania mobi epub

Kolejna mrożąca krew w żyłach sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Bill Ramsey bawił się w ogródku, kiedy nagle poczuł przenikliwy chłód, a jego nos wypełnił się nieznośnym mdłym zapachem. Ogarnęła go niewytłumaczalna agresja, zaczął gryźć drucianą siatkę ogrodzenia i wyrywać ją z ziemi. Po tym...
eBook Nawiedzenia. Historie prawdziwe mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 30,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nawiedzenia. Historie prawdziwe mobi epub

Ktoś kiedyś powiedział, że duchy są zawsze głodne, a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie, najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie. Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą się za najbardziej przerażającymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Badali...
Egzorcyzmy Anneliese Michel. Historia prawdziwa 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzorcyzmy Anneliese Michel. Historia prawdziwa

Historia najsłynniejszych egzorcyzmów, jakie kiedykolwiek przeprowadzono! W 1976 roku młoda Niemka Anneliese Michel została poddana serii egzorcyzmów. Problem wydawał się niezwykle poważny. Dziewczyna spożywała węgiel, wkładała głowę do muszli klozetowej, biegała nago po domu, opychała się pająkami...
Wybrane bestsellery
Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1 0/5 Nasza cena:
20,41 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 1

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców"" do klasy 3, część 1 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i...
Ze złości 0/5 Nasza cena:
27,61 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ze złości

Zemsta? Chciwość? Zraniona duma? Nieszczęśliwa miłość? A może po prostu? złość? Co spowodowało, że w kasynie Warszawa Royal ktoś sięgnął po broń? I kto pociągnął za spust? Odpowiedzi szuka detektyw Jakub Sobieski W życiu Jakuba zaszły spore zmiany. Pożegnał się z myślą o powrocie do służby i...
Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 5 0/5 Nasza cena:
39,38 zł 41,74 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 5

Zeszyt ćwiczeń Effekt 5  jest ściśle skorelowany z podręcznikiem. Składa się z 7 rozdziałów: 1. Wiederholung. 2. Die Kunst des Lebens. 3. Kunst und Wissenschaft. 4. Die Welt um uns herum. 5. Kundenservice. 6. Gesellschaftsleben. 7. In der globalisierten Welt. Dzięki ćwiczeniom zawartym w tych...
Oblicza epok 1.1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Nowa edycja 0/5 Nasza cena:
41,07 zł 50,62 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 1.1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Nowa edycja

Nowa edycja podręczników dla szkół ponadpodstawowych już od 1 klasy stopniowo przygotowują i oswajają uczniów z wymaganiami egzaminu maturalnego od 2023 r. Seria Oblicza epok w uporządkowany sposób odnosi treści z minionych epok do współczesności. To pozwala nauczycielowi zainteresować uczniów...
Putin. Człowiek bez twarzy 0/5 Nasza cena:
32,62 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Putin. Człowiek bez twarzy

Najodważniejsza książka o prezydencie Rosji. „Putin. Człowiek bez twarzy” to opowieść równie niezwykła, jak zaskakująca kariera Władimira Władimirowicza Putina – pozbawionego błyskotliwych talentów funkcjonariusza KGB niskiej rangi, który został prezydentem Rosji i niemal błyskawicznie zlikwidował...
Effekt 5. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum 0/5 Nasza cena:
59,66 zł 63,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Effekt 5. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt 5. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami Cykl podręczników Effekt jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego ją po szkole podstawowej. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej z 2018 r. i prowadzi do osiągnięcia poziomu...
Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 2 0/5 Nasza cena:
20,41 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elementarz odkrywców. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Podręcznik zintegrowany. Szkoła podstawowa. Klasa 3. Część 2

NOWA EDYCJA 2022-2024. Podręcznik z serii „Elementarz odkrywców"" do klasy 3, część 2 prowadzi dalej ucznia przez świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i...
Pucio u lekarza 0/5 Nasza cena:
21,11 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio u lekarza

Pucio bardzo źle się czuje. Ma gorączkę, katar, kaszel i boli go głowa. Zupełnie nie ma ochoty na śniadanie ani nawet na zabawę! Wygląda na to, że musi odwiedzić doktor Anię? W gabinecie Pucio dostaje ważne zadanie: uspokoić smoka, który boi się badania. Wywiązuje się z tego znakomicie, a przy...
Matematyka z plusem 6. Zbiór zadań 0/5 Nasza cena:
19,89 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 6. Zbiór zadań

Matematyka z plusem 6. Zbiór zadań. Na rok szkolny 2022/2023 Książka zawiera zadania o różnym stopniu trudności, zarówno dla uczniów słabszych, jak i uzdolnionych. Każdy dział kończą: praca badawcza, zadania rachunkowe, łamigłówki oraz test sprawdzający. Zbiór zadań jest dostosowany do nowego...
Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice 0/5 Nasza cena:
82,51 zł 94,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice

Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice to publikacja pozwalająca przygotować się uczniom do zmienionego od roku 2023 egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Poziom rozszerzony Repetytorium jest przygotowany w całości dla grup przygotowujących się do...
Kak Raz 4. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik 0/5 Nasza cena:
52,26 zł 60,77 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kak Raz 4. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik

Kak raz to seria podręczników bardzo dobrze ceniona przez nauczycieli. Zawiera atrakcyjne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręczników są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Kak raz 4 składa się z 7 rozdziałów i...
Ostatnia nadzieja. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 6 0/5 Nasza cena:
31,68 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 6

Nadszedł czas walki o wszystko! Wrogie poczynania Mrocznej Puszczy wkrótce przybiorą realny kształt. Zebrana przez Tygrysią Gwiazdę armia martwych i żywych wojowników gotowa jest wypowiedzieć najstraszniejszą wojnę w historii klanów i unicestwić je raz na zawsze. Świadomi nadciągającego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula