Złap hity listopada


Bestsellery, nowości i najciekawsze zapowiedzi - hity listopada

Czy znasz lepszy sposób na jesienny, wieczorny relaks niż lektura świetnej książki? Dodatkowo listopadowe, coraz dłuższe wieczory są wprost stworzone do tego, żeby uciec w któryś z fikcyjnych światów. Zatem złap swoje ulubione książkowe hity listopada ze zniżką, a później zabunkruj się w swoim ulubionym czytelniczym zakątku, pod ciepłym i miękkim kocem, z wielkim kubkiem aromatycznej herbaty. 

Hity listopada


Jakie książki możesz znaleźć wśród listopadowych bestsellerów, nowości i zapowiedzi? Tylko spójrz:

Cud, Miód, Malina - sprawdź >Cud, Miód, Malina, Aneta Jadowska

Koźlaczki – wiedźmy, kobiety magiczne i sarkastyczne, nie poprzestają na półśrodkach i kiedy trzeba, idą na całość. Są nieobliczalne, ale mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą, że zawsze mogą na nie liczyć. A każda z nich może liczyć na resztę rodziny. Na dobre, złe i to szalone pomiędzy.

Długo wyczekiwana książka o nietuzinkowym klanie Koźlaków, znanych z opowiadań w antologiach Dynia i jemioła, Harda Horda i Idiota skończony. W Zielonym Jarze nie zdołacie się nudzić. Narcyza Koźlak nigdy na to nie pozwoli.

Sprawdź książkę >Niegrzeczne święta - sprawdź >Niegrzeczne święta - zbiór niegrzecznych opowiadań w świątecznym klimacie

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!

Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze...  Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

Sprawdź książkę >Od nowa - sprawdź >Od nowa, Jean Hanff-Korelitz

Grace jest znaną psychoterapeutką – mistrzynią w przewidywaniu obrotu spraw, żoną szanowanego onkologa dziecięcego i matką nastolatka w elitarnej nowojorskiej szkole. Wkrótce ma wydać pierwszą książkę, w której udziela porad kobietom, jak to pierwsze wrażenie połączone z intuicją jest kluczowe w doborze partnera.

Nieoczekiwanie idylliczny świat kobiety legnie w gruzach. Mąż znika bez wieści, a nowa znajoma zostaje zamordowana. Co gorsza, sprawy zyskują wymiar publiczny. Przerażona Grace odkrywa, że jej dotychczasowe życie było czystą iluzją i kłamstwem.

Kim właściwie jest mężczyzna, którego kochała? Jak bardzo rozminęła się z teoriami, w które tak mocno wierzyła? I czy rzeczywiście nie mogła wiedzieć…

Sprawdź książkę 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać