Zapraszamy na Targi Książki w Białymstoku

TaniaKsiazaka.pl partnerem 9.Targów Książki w Białymstoku!

Wyposzczone, wygłodniałe i spragnione literackich wydarzeń Mole Książkowe - łączmy się!

Nadchodzi czas obfitości i nasycenia! W dniach 22-24 kwietnia odbędzie się wyczekana 9. edycja Targów Książki w Białymstoku. To wydarzenie przez pandemię na dwa lata zniknęło z kulturalnego kalendarza. W tym roku wszyscy miłośnicy literatury będą mogli spotkać się na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1

Przybywajcie tłumnie ze swoimi listami zakupów. Liczcie się jednak z tym, że wrócicie do domu z większą liczbą książek, niż zakładacie. Zwłaszcza gdy traficie na nasze stoisko. Nie miejcie jednak z tego powodu wyrzutów sumienia. W tych dniach wszyscy jak mantrę będziemy powtarzać: "niczego nie żałuję!".

Czy wstęp jest płatny?

Żeby wejść na Targi Książki w Białymstoku, nie potrzebujecie żadnych pieniędzy. Za uczestnictwo w wydarzeniu płacicie jedynie swoim czasem. I nie musimy Wam chyba mówić, że to najlepiej zainwestowane sekundy, minuty i godziny w Waszym życiu. Wstęp jest darmowy, więc wszystkie pieniążki możecie wydać na książki!

Gdzie zajdziecie stoisko TaniaKsiazka.pl? 

Skoro Wy się wybieracie, nie może zabraknąć również nas. W końcu nasza księgarnia jest partnerem tegorocznych targów.

Będziemy na Was czekać na stoisku 24-28. Przygotowaliśmy aż 20 regałów, które będą uginać się od literackich skarbów! To oznacza, że do wizyty u nas musicie się naprawdę dobrze przygotować… Czy zaplanowaliście już opróżnianie bagażników swoich aut, by zmieścić w nich skrzynie pełne diamentów w okładkach?

Na stoisku będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania targów:

  • piątek: 10:00 - 18:30
  • sobota: 10:00 - 18:30
  • niedziela: 10:00 - 16:00

Dlaczego warto nas odwiedzić? 

Specjalnie z okazji czytelniczego święta przygotowaliśmy mnóstwo gorących nowości i masę świetnych bestsellerów.

To nie wszystko! 9. Targi Książki w Białymstoku = promocje! Co jeszcze? Wiemy, jak lubicie nasze gadżety, dlatego przyszykowaliśmy dla Was tanioksiążkowe błyskotki z nowej serii. 

Którzy wydawcy zaprezentują swoje książki na naszym stoisku? Albatros, Mag, Olesiejuk, Świat Książki, Fabryka Słów, Insignis, Skarpa Warszawska, Harper Collins, Egmont, Słowne (dawniej Burda Książki), Muduko i Jawa.

Coś dla łowców literackich autografów

A teraz deser! Na naszym stoisku macie szansę na autografy wyjątkowych literackich osobowości.

Przygotujcie książki i rozpisane długopisy, ponieważ będą na Was czekać Gabriela Gargaś (Skarpa Warszawska) i Wojciech Koronkiewicz (Paśny Buriat)!

Wojciech Koronkiewicz spotka się z Wami w sobotę 23 kwietnia od 11:00 do 12:30 oraz w niedzielę 24 kwietnia od 11:30 do 12:30. Z kolei tych z Was, którzy chcą zdobyć autograf Gabrieli Gargaś, zapraszamy na nasze stoisko w sobotę 23 kwietnia od 12:30 do 13:30.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W trakcie trwania targów, 23 kwietnia, wypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, czyli ustanowione w 1995 roku, coroczne święto zainicjowane przez UNESCO. Jego celem jest promocja czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej. Czy może być lepsze miejsce do celebracji tak ważnego wydarzenia niż Targi Książki w Białymstoku?

Program Targów Książki w Białymstoku 2022

Co ciekawego przygotowali organizatorzy? Oprócz niepoliczalnej ilości książek dostępnych na stoiskach wystawców na Targach Książki w Białymstoku pojawią się wspaniałe postaci z literackiego świata.

W kolejce po autografy i zdjęcia będziecie mogli się ustawić do wielu autorów. Czekać na Was będą m.in. Zbigniew Rokita, Katarzyna Bonda, Jacek Hugo-Bader, Anna Dziewit-Meller, Wojciech Jagielski, Tomasz Frankowski, Sylwia Chutnik i Anna Ficner-Ogonowska.

Będziecie mieć też okazję, żeby spotkać się z twórcami książek dla dzieci, m.in.: Grzegorzem Kasdepke, Justyną Bednarek, Celiną Zubrycką, Agnieszką Suchowierską.

Zapamiętajcie! 22-24 kwietnia, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1. Wspólnie wybierzmy się na imprezę promującą najpiękniejszą pasję na świecie!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać