Żądanie miłości

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 20
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.0 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,72 zł
Nasza cena: 37,18 zł 44,90 zł Taniej o: 17%

Josephine dziedziczy po ukochanej babci piękny dom i pokaźny majątek.

Testament zawiera jeszcze jeden, kuriozalny zapis: staruszka zapisała wnuczkę Jake’owi – trzykrotnemu rozwodnikowi, właścicielowi nocnego klubu, samotnie wychowującemu trójkę dzieci. Jake zamierza przyjąć i zatrzymać zaskakujący spadek.

Dlaczego starsza pani postanowiła połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi? Co kryje się w głębi duszy Josephine? Kim naprawdę jest Jake i co zamierza zrobić z nieoczekiwanym darem losu?

Recenzje (20)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy można w spadku zapisać komuś drugiego człowieka? Wydawać by się mogło, że to raczej mało prawdopodobne, a już na pewno nie do końca zgodne z prawem. Mimo to pewna starsza pani, Lydia, zapisała w spadku swoją wnuczkę. Josephine to kobieta z przeszłością, a jej „opiekun - spadkobierca” to Jake – mężczyzna po przejściach, ojciec trójki dzieci. Pytanie tylko czy do zbudowania jakiejkolwiek relacji można zmusić dwójkę dorosłych ludzi z bagażem doświadczeń?

  Josephine, główna bohaterka to kobieta, która w życiu odniosła sukces (tak przynajmniej postrzegają ją mieszkańcy małego miasteczka), jednak zanim pojawił się sukces w jej życiu było sporo łez i cierpienia, to niestety odcisnęło swoje piętno na relacjach, które budowała z różnymi mężczyznami. Nigdy nie znalazła nikogo, z kim chciałaby założyć rodzinę i poniekąd pogodziła się z tą myślą. Nagle w jej życiu pojawia się rzeczony spadkobierca, który wywraca jej ułożone życie do góry nogami.

  Zaczyna się tworzyć między nimi relacja, której szukali całe swoje życie, oparta na zaufaniu, wzajemnej trosce, dobroci i szacunku. Pytanie tylko czy ich przeszłość nie stanie na drodze do wspólnego szczęścia.

  Kristen Ashley ma talent do pisania dobrych romansów, nie takich z prostą, przewidywalną fabułą, ale takich gdzie czytelnik wkręca się w historię bohaterów totalnie, angażuje się emocjonalnie w całą opowieść i kibicuje szczęśliwemu zakończeniu.

  I choć bohaterowie wydają się być aż nadto idealnie wykreowani, to w świecie gdzie wiecznie z mediów leje się fala nienawiści, wzajemnych obelg i hejtu, tacy bohaterowie są jak opatrunek na ranę, bo ta książka pokazuje, że warto być dobrym, warto być uczciwym, warto być przyzwoitym, bo to zwyczajnie do nas wraca. Karma wraca – zawsze.

  Ta książka utwierdza mnie w przekonaniu, że na pewno sięgnę po kolejne książki Kristen Ashley.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasem życie przynosi scenariusz jaki mógłby zrodzić się w głowach najlepszych scenarzystów, jednak rzadko kiedy wpadają na takie pomysły. Słowo niespodzianka nie oddaje w pełni co kryje się za kilkoma słowami, zaskoczenie, szok i przede wszystkim pytanie dlaczego? A potem przychodzą kolejne, na których odpowiedzi wciąż nie ma, lecz czy trzeba ich szukać?

  Spadek kojarzy się wielu z pieniędzmi albo też ich synonimem, dla niektórych oznacza, że na zawsze odszedł ktoś najbliższy, a najcenniejsze to, co po sobie pozostawił to wspomnienia i przede wszystkim jego osoba utrwalona w pamięci od najlepszej strony. Josie oddałaby wszystko by babcia wciąż żyła, niestety musi zmierzyć się z jej śmiercią. To nie jest łatwe, bo staruszka była najbliższą rodzina, opiekunką i przyjaciółką, teraz została sama. Przynajmniej tak myślała do momentu odczytania testamentu, najmniej ważny był w nim zapis dotyczący majątku, najważniejszy z punktu widzenia spadkobierczyni okazało się kilka słów. One oznaczały ni mniej ni więcej, że została zapisana jakiemuś obcemu facetowi. Nie, to nie jest głupi żart, a jeden z punktów ostatniej woli Buni. Dlaczego jej to zrobiła i co chciała powiedzieć? Josie świetnie się wiedzie, ma satysfakcjonującą pracę i przyjaciół, więc co znaczy ten zapis? Jake`a nie zna, lecz ON ją tak, jak to możliwe? Do czego może doprowadzić ta dziwna sytuacja? Co miała na celu staruszka? Odpowiedź okazuje dość skomplikowana z jednej strony, a z drugiej dość prosta, chociaż nie takiej oczekiwała. Za elegancką fasadą Josie kryje wiele tajemnic, pewien mężczyzna również. Czasem nagła zmiana planów, mająca być tymczasowa okazuje się mieć dość dalekosiężne skutki.

  Dobre kryminały i thrillery najczęściej już na samym zaskakują takim splotem okoliczności, który już na wstępie prezentuje swoiste trzęsienie ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć, niekiedy inne gatunki także korzystają z tej zasady, oczywiście na własnych prawach. Kristen Ashley niejednokrotnie już użyła tego przepisu, lecz za każdym razem ma nowy pomysł by już na samym początku zaskoczyć czytelnika i następnie umiejętnie podgrzewać atmosferę. Nie inaczej jest także w „Żądaniu miłości”, bo gdy zaczyna się od zwariowanego zapisu w testamencie to dalej oczekujemy równie intrygującego rozwinięcia. Trzeba przyznać pisarce, że stawia na kontrasty i tajemnice, chociaż jedne i drugie nie od razu są one widoczne. Rozdział za rozdziałem czytelnicy poznają bohaterów, drugi plan oraz przeszłość, która wydaje się wpierw wydaje się odległa i mało istotna, lecz czy na pewno taką jest? No właśnie to, co było i co właśnie ma miejsce jest zręcznie połączone i otoczone niedopowiedzeniem. Oczywiście to jeden z wątków, na jednym nie opiera się fabuła, kilka zazębia się tworząc opowieść o kilkorgu osobach, jakich połączyła znajomość z pewną staruszką, która chociaż nieobecna wciąż wpływa na swoich bliskich. Kristen Ashley zadbała by poszczególne elementy historii wzajemnie się uzupełniały i były z sobą powiązane, nic nie dzieje się bez przyczyny i na wszystko przychodzi odpowiedni moment, nie zostawiając czytających bez odpowiedzi. „Żądanie miłości” to opowieść o uczuciach, czasem skomplikowanych, niekiedy wprost przeciwnie, lecz równie intensywnych, autorka świetnie wplata do wątków pikantniejsze sceny, tak by były ich częścią, a nie jedynie jakimś wtrąceniem, nie majacym niż wspólnego z resztą powieści

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przychodzimy dzisiaj do Was z kolejna pozycją, a jest nią książka Kristen Ashley pt. ,,Żądanie miłości”. Oczywiście wielkie podziękowania dla @wydawnictwomuza za możliwość przeczytania, zrecenzowania oraz podzielenia się istnieniem kolejnej super książki. Bardzo dziękujemy 😍😍😘

  ,,WIADOMO, ŻE ŻYCIE JEST PEŁNE NIESPODZIANEK, ALE NIEKTÓRE SĄ WYJĄTKOWO ZASKAKUJĄCE...”

  Josephine dojrzała kobieta, która nie może pogodzić się ze stratą babci, ponieważ była to jedyna osoba, która tak na prawdę ją wychowała i zawsze pomagała, dlatego jej strata bolała jeszcze mocniej. Josephine odziedzicza po babci piękny dom zwany ,,Lawendową Willą” oraz potężny majątek. Ale podczas odczytania testamentu kobieta dowiaduję się o pewnym zawartym w nim zapisie. Mianowice można powiedzieć że została zapisana w spadku trzykrotnemu rozwodników Jake’owi. Był ON właścicielem siłowni oraz nocnego klubu, Ojciec trójki dzieci. Mężczyzna mimo tego, że zapis nie musi zostać spełniony i tak zamierza przyjąć zaskakujący spadek. Dlaczego Josephine została zapisana Jake’owi? Czy kryje się pod tym jakaś wielka tajemnica? Reszty dowiecie się czytając sami ,,Żądanie miłości”.

  No to teraz nasze odczucia. Jak dla Nas książka jest 10/10. A może i nawet więcej 😄 Jest napisana jak inne książki autorki, czyli w sposób, który potrafi zaciekawić i wciągnąć. Dla nas dziwne było czytać książkę, w której bohaterzy maja ponad 40 lat. Jesteśmy nauczone, że raczej są to młodzi ludzie. Ale to również nadaje książce swojego charakteru i inności, która jak najbardziej jest na plus. W żadnym momencie nie jest nawet w małym stopniu przynudzająca. Jedyne co może nie przypaść komuś do gustu jest to, że wszystkie historie, wątki i sytuacje są strasznie szczegółowo opisane co może sprawiać, że książka meega się ciągnie. Nam natomiast nie przeszkadzało to w ogóle, ponieważ tak jak już wcześniej wspominałyśmy jest napisana w taki sposób by zachęcić czytelników. Jest dość obszerną powieścią, ale to również na duży plus, bo można dłużej ją czytać 😍

  Oczywiście Wy także dajcie znać jakie są wasze odczucia i czy książka się Wam podobała 😘

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Kristen Ashley

  Tytuł: Żądanie miłości

  Wydawnictwo: Akurat

  Premiera: 2021-02-03

  Josephine dziedziczy po ukochanej babci piękny dom i pokaźny majątek.

  Testament zawiera jeszcze jeden, kuriozalny zapis: staruszka zapisała wnuczkę Jake’owi – trzykrotnemu rozwodnikowi, właścicielowi nocnego klubu, samotnie wychowującemu trójkę dzieci. Jake zamierza przyjąć i zatrzymać zaskakujący spadek.

  Dlaczego starsza pani postanowiła połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi? Co kryje się w głębi duszy

  Josephine ? Kim naprawdę jest Jake i co zamierza zrobić z nieoczekiwanym darem losu?

  Byłam w szoku, gdy dowiedziałam się, że kobieta została zapisania w spadku i to mężczyźnie, którego nie znała. Byłam ciekawa jak potoczą się jej losy. Od samego oczątku byłam oszołomiona tym, co się działo. Wcieliłam się w rolę bohaterki i przeżywałam wszystko wraz z nią. Muszę powiedzieć, że myślałam, że jest w związku, jednak wyjaśniło mi się to potem. Nie dziwię się, że główna bohaterka była zdenerwowana i czasem zła na Jake'a, ponieważ obwiniała go za testament. W późniejszym czasie spodobało mi się to, że zmieniła nastawienie i postanowiła go poznać. Bardzo spodobała mi się ta książka. Ma w sobie element o którym nie słyszeliśmy, bądź nie słyszymy często, ale cała jest piękna i naturalna. Przez całą lekturę, dowiadujemy się faktów, które naprowadza do rozwiązania sytuacji dwóch osób. Mimo tego, że książka jest dość gruba, to podczas czytania nie odczułam tego.

  Ocena 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „ŻĄDANIE MIŁOŚCI”

  Kristen
  Ashley Wydawnictwo AKURAT Wydawnictwo MUZA

  To jest niesamowita przygoda, w którą wchodzimy przez tragiczne zdarzenie. Umiera babcia Josephine – Lydia. Na pogrzeb przyjeżdża tajemniczy mężczyzna z trójką dzieci. Na odczytanie testamentu również przychodzi ON – Jake Spear. Babcia po śmierci próbuje połączyć te 2 skrzywdzone przez życie i samotne osoby. Babcia w testamencie przekazuje Josephine w ręce Spearowi. I tu nasza historia się zaczyna. Nie będę wam streszczała książki bo nie o to chodzi. Będzie mnóstwo zwrotów akcji i niesamowitych zdarzeń. Będzie również mrocznie i gorąco.

  Ktoś czyha na Lawendową Willę, którą odziedziczyła nasza główna bohaterka. W powieści Kristen Ashley znajdziecie również mnóstwo emocji. Popłyną łzy szczęścia i smutku. Książka „Żądanie miłości” rozpala zmysły. Przeznaczona jest dla czytelników dorosłych.

  Idealni bohaterowie dobrze wykreowani. Josephine to taka buntowniczka, czy podda się ostatniej woli babci? Akcja goni akcję i nigdy nie zwalnia. „Żądanie miłości” czyta się jednym tchem. Bardzo dobrze wymyślona fabuła. Okładka cudowna, przyciąga wzrok.

  Polecam i zachęcam do przeczytania tej powieści.

  Uwielbiam książki z pod pióra Kristen Ashley.

  Zobaczcie jak cudownie jest w Lawendowej Willi. Tutaj każdy czuje się wyjątkowo.

  Moja ocena 10/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 15 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Kristen Ashley
 • Wydawnictwo Akurat
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 480
 • Format: 13.0 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328715868
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Will
 • Tłumacz: Suchocka Agata
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328715868
 • EAN: 9788328715868
 • Wymiary: 13.0x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
PS I życzę Ci dużo miłości 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

PS I życzę Ci dużo miłości

Co może się wydarzyć, kiedy dawno zaginiona kartka z życzeniami świątecznymi trafi wreszcie do adresata? Czy zapisane na niej słowa mają taką moc, by zmienić czyjeś życie lub obudzić dawno zapomniane uczucia? A może dzięki takiej kartce dopiero narodzi się miłość? Najpopularniejsze polskie autorki...
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii

Świat dwudziestopięcioletniej Ellie Walker wali się jak domek z kart, kiedy narzeczony oznajmia jej w dniu ślubu, że kocha inną. Większego wylanego na głowę kubła zimnej wody nie potrafiłaby sobie wyobrazić. W jednej sekundzie wszystkie plany na przyszłość runęły. Z życiowej katastrofy emocjonalnej...
Czynnik miłości 0/5 Nasza cena:
13,19 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czynnik miłości

Gdyby rodzina Cullenów chodziła do liceum Patrycji, wszystko wyglądałoby inaczej. Ale takie rzeczy dzieją się tylko w książkach. Poza nimi czeka codzienność: despotyczny ojciec urządzający w domu hałaśliwe imprezy, zahukana matka i zgryźliwi nauczyciele. Do tego najlepsza przyjaciółka zakochała się...
Czas wojny, czas miłości 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wojny, czas miłości

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów. Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i...
Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie! Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała. Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale...
Szczypta miłości 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczypta miłości

Piękna opowieść o miłości, która nie zna granicy wieku ani statusu społecznego Pru Plum jest właścicielką słynnej i szalenie modnej piekarni Mayfair. To typ kobiety, która roztacza wokół siebie aromat Chanel, a na fryzjera wydaje fortunę. Niemal nikt nie uwierzyłby, że ta atrakcyjna kobieta ma już...
Siedem odcieni miłości 0/5 Nasza cena:
24,06 zł 32,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem odcieni miłości

Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ. Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Każda opowieść to inne doświadczenie, inne emocje, inne wybory i inne zakończenie – choć wszystkie mówią o tym samym uczuciu. Ale przecież miłość...
Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

Poznajcie Claire. Claire to dwudziestokilkuletnia matka małego człowieka, który urodził się w wyniku (nie)szczęśliwego zbiegu okoliczności. Czteroletni Gavin jest bowiem owocem pierwszej nocy spędzonej przez jego matkę z mężczyzną. Nieznanym mężczyzną, dodajmy… I nie chodzi tu o to, że Claire...
Trilby. Iluzja miłości 5/5 Nasza cena:
12,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trilby. Iluzja miłości

Nie będziesz dostrzegać niczego, słyszeć niczego. Nie będziesz myśleć nic innego, tylko Svengali, Svengali, Svengali! Maestro Svengali jest zimnym, pozbawionym skrupułów człowiekiem, wykorzystującym ludzi do własnych celów za sprawą stosowanej od lat hipnozy. Kiedy przypadkiem spotyka w mieszkaniu...
Wszystko z miłości 38 romansów wszech czasów 4/5 Nasza cena:
29,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko z miłości 38 romansów wszech czasów

Miłość to obłęd, stan umysłu, w którym odrzucamy wszelkie zahamowania i robimy rzeczy, które osoby postronne mogą uznać za niemądre czy wręcz szalone. Nie zważamy na niebezpieczeństwo odtrącenia, mamy wrażenie, że świat jest u naszych stóp. Dla uczucia ryzykujemy i stawiamy wszystko na jedną...
Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki 4/5 Nasza cena:
27,85 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki

W życiu rezolutnej Ewy, która dała się już poznać czytelniczkom „Singielki w Londynie“, następują kolejne rewolucje. Tytułowa bohaterka będzie przeżywać upadki i wzloty miłosne, leczyć złamane serce, zmieniać stanowisko pracy i przeprowadzać się. Czy te doświadczenia sprawią, że Ewa straci swój...
Za zakrętem. Opowieść o miłości, która ocala 0/5 Nasza cena:
18,81 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za zakrętem. Opowieść o miłości, która ocala

Opowieść o miłości, która ocalaTrzydziestodwuletnia Agnieszka żyje w błogim przekonaniu, że świat stoi przed nią otworem. Mieszkając z rodzicami, na których wsparcie i zrozumienie zawsze może liczyć, nie musi się troszczyć o codzienne potrzeby powszedniego życia. Jej świat wali się w gruzy, gdy...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula