Zabawki edukacyjne

Bestsellery - Dla najmłodszych

Nowości - zabawki

Zabawki edukacyjne dla dzieci są szczególnie lubiane przez nasze pociechy. Dzięki nim maluchy mogą zdobywać nowe umiejętności. Puzzle, gry edukacyjne czy inne zabawki skupiają uwagę malucha na długi czas, a często także podobają się rodzicom. Są wspaniałym pomysłem na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Sprawdź, jakie zabawki edukacyjne przygotowaliśmy!

Edukacyjne zabawki - zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych pozytywnie wpływają na rozwój dzieci w każdym wieku. Dzięki nim maluchy mogą zdobywać nowe umiejętności, takie jak chociażby zdolności analityczne, kreatywność, zapamiętywanie, planowanie czy myślenie przyczynowo-skutkowe. Warto sprawdzać ofertę zabawek edukacyjnych dla maluchów regularnie i wybierać dla nich produkty dopasowane do ich wieku oraz możliwości. Dziecko potrzebuje wyzwań w swoim życiu, ale nie mogą być one zbyt skomplikowane, by się nie zniechęcało.

 

Dla najmłodszych maluchów oferujemy np. puzzle składające się z czterech elementów, a dla starszych dzieci mamy m.in. laboratorium chemiczne oraz modele dinozaurów do składania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, że zabawki edukacyjne dla dzieci nie muszą być tylko i wyłącznie związane z przedmiotami szkolnymi. Dzieci uczą się poprzez zabawę tak naprawdę wszystkiego. Warto im to umożliwić!

Interaktywne zabawki - doskonałe wsparcie edukacji malucha

Edukacyjna zabawka dla dziecka może być także interaktywna. Takie produkty są polecane młodszym maluchom, które trudno zainteresować zabawką na dłuższy czas. Ale mogą sprawdzić się także w przypadku większych, ciekawych świata dzieci. Co znajdziesz w naszej ofercie? Na przykład interaktywny domek, farmę i inne zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka. Możesz też wybrać m.in. kosmiczny alfabet, czyli zabawkę, która nauczy dwulatka literek, a także czytania. Maluch może wziąć również udział w quizach, które sprawdzą jego umiejętności.

 

Zabawki edukacyjne interaktywne wyróżniają się tym, że wydają dźwięki i efekty świetlne. Mogą więc one zająć maluchy bez udziału rodziców, którzy muszą chociażby przygotować obiad. Sprawdź koniecznie, jakie jeszcze produkty przygotowaliśmy w tej kategorii!

Puzzle i układanki - kreatywna i rozwojowa zabawka

Puzzle i układanki to najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci. Są z nami od kilku pokoleń. Nie trzeba do nich prądu ani baterii. Skupiają uwagę dziecka przez długi czas, jednocześnie nie rozpraszając go dźwiękami czy efektami świetlnymi. Magnetyczne układanki sprawdzą się świetnie podczas dłuższej podróży, a tradycyjne puzzle będą dobrym wyborem zarówno do zabawy w domu, jak i na wakacjach. Co dobrego dają dziecku puzzle? Dzięki tym zabawkom edukacyjnym maluchy ćwiczą umiejętności motoryki małej. Manipulują one palcami i nadgarstkami, dopasowując odpowiednie kształty.

 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno puzzle dla najmłodszych, jak i te dla starszych dzieci. Twoje dziecko składa puzzle z prędkością światła? Podnieś mu poprzeczkę i wybierz puzzle dwustronne, które z pewnością będą dla niego większym wyzwaniem.

Gry edukacyjne - nauka poprzez zabawę

Gra planszowa czy karciana to świetna zabawka edukacyjna dla dziecka. Może ono bawić się nią samodzielnie, z rodzeństwem, rodzicami czy nawet dziadkami. Takie zabawki są dobrym pomysłem na spędzenie czasu całą rodziną. Umożliwiają one dziecku nabywanie nowych umiejętności w przyjaznych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz gry dla najmłodszych, np. z serii o Puciu oraz te, które są przeznaczone dla starszych dzieci, jak chociażby cała seria Paka Szkolnego Bystrzaka.

 

Proponując maluchom gry edukacyjne, wspierasz ich rozwój. Mogą one nauczyć się m.in. odczytywania godzin z tradycyjnego zegara, liczyć, czytać, pisać, a także konkurować z innymi oraz świętować sukcesy i radzić sobie z przegranymi.

Zabawki edukacyjne dla starszych dzieci

Oferujemy także edukacyjne zabawki dla dzieci w wieku szkolnym. O ile maluchy łatwo przekonać do nauki nowych umiejętności, tak w przypadku starszych dzieci to zadanie jest o wiele trudniejsze. Edukacja jest bardzo ważna, więc warto zachęcać do niej także uczniów. Szkoła może zniechęcać do nauki, dlatego naszym zadaniem jest pokazanie dziecku, że mogę być ona bardzo fascynująca.

 

Z pomocą przychodzą zabawki rozwojowe, które mogą rozwinąć zainteresowania dzieci, pomóc im w zdobyciu niezbędnej do szkoły wiedzy czy też znaleźć nowe pasje. W naszej ofercie posiadamy gry edukacyjne dla uczniów, puzzle, a także zabawki z serii I'm a Genius (np. modele dinozaurów) oraz Crazy Science (np. Manufaktura Błyszczyków czy Laboratorium Doktora Szlama). Wybierz koniecznie zabawkę edukacyjną dla swojego dziecka!