Wspieramy 7.PKO Białystok Półmaraton!

Wspieramy biegaczy

TaniaKsiazka.pl to księgarnia rozbiegana! Jeżeli znacie nas już trochę, to wiecie, że nie samym czytaniem człowiek żyje. Dobrze jest od czasu do czasu oderwać się od książek i trochę rozruszać wszystkie kończyny.

Nie dość, że wśród naszej załogi mamy całkiem pokaźną reprezentację miłośników biegania, to jeszcze wspieramy biegaczy. Po raz kolejny zostaliśmy sponsorem jednej z większych imprez biegowych w naszym regionie. To będzie już 7. PKO Białystok Półmaraton. Z doświadczenia wiemy, że w nasz kochany Białystok 3, 4 i 5 maja będzie sercem na biegowej mapie Polski. Przyjadą do nas tłumy miłośników tego sportu nie tylko z kraju.

Poza tym, że cześć z nas pobiegnie w półmaratonie, to naszą TanioKsiążkową załogę znajdziecie też na specjalnym stoisku, które dla Was stworzyliśmy. Zapraszamy na nie nie tylko biegaczy, ale też wszystkich, którzy przyjdą ich wesprzeć.

Będziemy mieć mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci! Zadbamy o to, żebyście nawet przez chwilę się nie nudzili. Co powiecie na odpoczynek na leżakach w naszej strefie relaksu? Na maluchy będą czekać nasze uśmiechnięte animatorki z całym naręczem baloników, farb do malowania twarzy i zmywalnych tatuaży. Odpalimy też magiczną maszynę do robienia baniek mydlanych ;-)

Więcej o wydarzeniu 7. PKO Białystok Półmaraton znajdziecie na stronie Organizatora. Tam też jest cały harmonogram imprezy.

Ważne informacje:

Nasze stoisko możecie odwiedzić już w piątek, 3 maja. Będziemy dla Was na placu pod Pałacem Branickich od 15:00 do 20:00.

W sobotę, 4 maja, znajdziecie nas też na placu pod Pałacem Branickich, tym razem od 10:00 do 20:00.

Z kolei w niedzielę, 5 maja, będziemy na Was czekać od 8:30 do 14:00 na placu przy Ratuszu.

Zapraszamy!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać