Wspieraj WOŚP z TaniaKsiazka.pl! Dorzuć swoją cegiełkę do naszej eSkarbonki

Dorzuć się do naszej eSkarbonki

Wspieraj WOŚP z TaniaKsiazka.pl!

31 stycznia 2021 będzie miał miejsce już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej edycji udało się już zebrać prawie 25 milionów złotych. Wiadomo jednak, że im bliżej końca zbiórki, tym kwota będzie wyższa. Czy padnie kolejny rekord? W tym roku możesz razem z nami wesprzeć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wystarczy, że dorzucisz cegiełkę do tanioksiążkowej eSkarbonki.

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Jurka Owsiaka, który w 1992 roku rozpoczął tę niesamowitą podróż ku polepszeniu warunków pracy szpitali i pociągnął za sobą miliony ludzi. Przewodnim hasłem tegorocznej, już 29. zbiórki jest "Finał z głową". Dlaczego? Ponieważ organizatorzy skupiają się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

To drugi Finał WOŚP dedykowany temu celowi. 13 lat temu podczas 16. edycji Fundacja zebrała 14 milionów USD na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Jednak od 2008 roku urządzenia takie jak m.in. nasofiberoskopy, zestawy do endoskopowej operacji nosa i zatok oraz inhalatory ultradźwiękowe po prostu się zużyły.

Obecnie mamy w Polsce duży problem ze smogiem i zmagamy się z pandemią koronawirusa. Dlatego WOŚP w tym roku gra na rzecz niezwykle ważnej, sprawnej diagnostyki i leczenia górnych dróg oddechowych.

Jako księgarnia i my gramy z Jurkiem Owsiakiem. Ten finał mocno się różni od poprzednich. Jednak mimo ograniczonych możliwości, wynikających z pandemii koronawirusa, Ty też możesz mieć swój wkład w tę akcję. Tym samym przyczynisz się do poprawy jakości świadczonych usług medycznych ratujących zdrowie i życie. I to bez wychodzenia z domu! Wesprzyj WOŚP z TaniaKsiazka.pl. W jaki sposób?

Dorzuć swoją cegiełkę do naszej eSkarbonki >

Podczas 29. Finału WOŚP możemy być naprawdę Razem, chociaż oddaleni od siebie i zamknięci we własnych czterech ścianach. Pomagajmy! Czasem wystarczy złotówka, by zmienić czyjeś życie, dlatego do tanioksiążkowej eSkarbonki wrzuć dowolną kwotę, choćby najmniejszą. Może nie dostaniesz w zamian nalepki w kształcie serduszka. Twoje serce jednak na pewno zabije mocniej, łącząc się z milionami innych gorących serc w całej Polsce i na świecie.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać