Wschodzący cień. Koło Czasu. Tom 4

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
2 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
1282
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 47,60 zł
Nasza cena: 59,42 zł 69,90 zł Taniej o: 15%

Nowe wydanie klasyki literatury fantasy! Poznaj popularny cykl, który pokochało już czterdzieści milionów czytelników na całym świecie!

W czwartym tomie cyklu "Koło czasu", czyli we "Wschodzącym cieniu", legendarna forteca Kamień Łzy została zdobyta. Potężna broń, jaką jest Callandor, trafia w niegodne ręce. To wszystko będzie dla Randa al'Thora jedynie początkiem złych zdarzeń.

Bohater jest pasterzem, który stał się Smokiem Odrodzonym. Wszyscy muszą zebrać siły. Przyjaciele ramię w ramię z wrogami mobilizują się, opracowują plany działania, knują spiski, podczas gdy Smok poświęca się studiowaniu tekstów proroctw, aby w pełni móc kontrolować swoją nowo zdobytą moc. Wszyscy zdają sobie sprawę, że niedługo wybuchnie nieunikniona wojna.

Cykl "Koło czasu" to porównywana do "Władcy Pierścieni" monumentalna seria, która stała się już klasyką literatury fantasy. Kolejni twórcy czerpią z niej inspirację. Autor zmarł przed zakończeniem serii i pozostawił dwanaście tomów, historię dokończył jednak popularny współcześnie Brandon Sanderson, dzięki czemu "Koło czasu" liczy czternaście tomów.

Robert Jordan to amerykański pisarz, który stał się jednym z najbardziej znanych pisarzy literatury fantastycznej. Jego książki wydane w ramach cyklu "Koło czasu" zostały przetłumaczone na wiele języków i sprzedane na całym świecie w czterdziestu milionach egzemplarzy. Popularność serii spowodowała, że serwis Amazon we współpracy z Sony Pictures Television przygotowuje na jej podstawie wysokobudżetowy serial.

"Wschodzący cień" to czwarty tom serii. Poprzednie tytuły z tego cyklu to: "Oko świata", "Wielkie polowanie" i "Smok odrodzony".
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka rozpoczyna się mądrym wstępem w którym mamy wytłumaczone jak powstaje wątek historii, mitów, czy też wspomnień w niej zawartych. Ja czułam, jak mój dziadek usiadł na bujanym fotelu i rozpoczął wstęp do historii, którą należy poznać, by zrozumieć sens istnienia bohaterów i dziwnych sytuacji w niej zawartych. Niemal słyszałam skrzypienie fotela i tą dziwną mgłę, która okalała moje ciało. Tutaj czytając czujecie ją na skórze, która pobudza wasze ukryte instynkty. Nic nie jest opisane pobieżnie. Swoim stylem sprawia, że z każą stroną jesteśmy coraz bardziej zainteresowani treścią.

  To chyba nie jest już nowością, że ilekroć czytam kolejną część autora tej serii, to wciąż poznaję nowych bohaterów. Na nasze szczęście zawsze są dobrze przedstawieni, ale od tych stron, które wymagają opisu w danej sytuacji. W ogóle czuć tu straszny pośpiech. Trzeba się mieć na baczności, by ze wszystkim nadążyć. Wraz z pojawieniem się nowych bohaterów poznamy nowe krainy, które urzekną nas fantastycznymi opisami. Jest to potrzebne, by zrozumieć dalszą część opowieści. Na szczęście nasi bohaterowie powracają do znanym nam miejsc. Oni dojrzewają wraz z kolejnymi tomami. Jakby sto stron było u nich rokiem, który przeżyli.

  Niestety każdy ich błąd nie pozostaje bierny. Nieraz muszą powrócić, by ponieść konsekwencje tego, co im nie wyszło. Mają naturalne ludzkie odruchy, co sprawia, że książka staje się bardziej naturalna i ciekawsza.

  Podobały mi się momenty, kiedy knuli spiski i układali niecodzienny plan działania. Zależało im na tym, by nie posiadał żadnych luk, lecz czy zawsze im się to udawało? Były również problemy z kontrolowaniem mocy, która jakby miała własne zdanie na każdy odzew. Wszystko wskazywało na wielką ciszę przed burzą i choć wiele się wyjaśniło, nachodzą mnie myśli, czy w podobny sposób zostanę zaskoczona przez autora?

  To chyba najgrubsza jego książka jaką dotychczas przeczytałam i niesamowite jest to, że kiedy wracamy do miejsc, które znamy, to zawsze znajdzie się coś o czym nie wiedzieliśmy. Nie potrafię jej przewidzieć i dlatego mi się tak podoba:-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cykl Koło czasu doczekał się wznowienia i dzięki temu miałam okazję go poznać i przeczytać. To wydanie jest bardzo strojne, twarda oprawa z obwolutą, zachęca do podróży z bohaterami w nieznane. Książki z tego cyklu są bardzo obszerne, przedmiotem dzisiejszej recenzji jest czwarty tom powieści, czyli „Wschodzący cień”. Robert Jordan stworzył książkę mającą ponad tysiąc dwieście stron, które wzbogacił rozbudowany głosariusz. Musiało się, więc wiele wydarzyć, prawda?

  W „Smoku Odrodzonym” prawdę o chłopaku zna wielu ludzi, co spowodowało konieczność ukrywania się. Moirane Sedai ma swoje plany, życie Randa jest zagrożone. Samemu bohaterowi niestety moc zaczyna wymykać się spod kontroli. Przeznaczenie nieuchronnie o sobie przypomina, a przepowiednia mówi o magicznym artefakcie, który ostatecznie ma potwierdzić, że podąża właściwą drogą. Prawdziwy Smok może dobyć miecza zwanego Callandorem. We „Wschodzącym cieniu” akcja jest raczej spokojna, bohaterowie rozważają, jakie kolejne kroki powinni podjąć, wszystko się zmieniło i próbują wyjść naprzeciw nowej rzeczywistości. Mają swoje własne dylematy, które nie tak prosto rozwiązać, zwłaszcza, kiedy wiele się komplikuje. Randa’al ’Thor stał się Smokiem Odrodzonym, twierdza nie do zdobycia upada, a wojna wisi w powietrzu, czy Radal wypełni swoje przeznaczenie?

  „Wschodzący cień” jest pewnego rodzaju skupieniem nad Smokiem Odrodzonym, bohaterem, który nie potrafi w pełni zaakceptować tego, kim jest naprawdę. Chodzi tutaj o wybór, którego został pozbawiony, nie może zdecydować, czego chce, ani czy jest na to gotowy. Sytuacja wymaga konkretnych działań, a moc trzeba opanować. Jeśli chodzi o poszczególnych protagonistów, chyba najbardziej zainteresował mnie Mat. Jordan zdecydował się wpleść w tę postać elementy nordyckiej mitologii, co bardzo mi się spodobało. Robert Jordan przykładał się do każdej tworzonej nacji, czy też otoczenia. Gdziekolwiek pojawią się bohaterowie, to tamtejsza kultura będzie bardzo rozbudowana i szczegółowo opisane. Autor miał pewien zamysł, żaden z bohaterów nie mógł być u niego potratowany po macoszemu, wręcz przeciwnie starał się każdemu nadać wystarczająco dużo miejsca ku temu, aby mógł zyskać sympatię, bądź antypatię czytelnika. Pozostaje mi czekać na kolejny tom i ponownie wyjść naprzeciw Odrodzonemu Smokowi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wschodzący cień to najdłuższy ze wszystkich tomów cyklu Koło Czasu, liczący ponad 1200 stron. Pomimo że lektura zajęła mi blisko dwa tygodnie, to zupełnie mi to nie przeszkadzało i z uwagą śledziłem losy bohaterów - ich przygody, decyzje, rozterki i romanse. Początkowo nie dzieje się nic konkretnego - Rand umacnia swoją władzę w Łzie, czyta proroctwa i próbuje zdecydować, co powinien dalej zrobić. Dopiero po pewnym czasie bohaterowie rozdzielają się i każde rusza ku własnemu przeznaczeniu. W sumie obserwujemy trzy wątki - Perrina, Randa oraz Elayne i Nynaeve. Nie będę dokładnie zdradzał dokąd się udadzą i w jakim celu, ale każde z nich przeżyje interesujące przygody, które rzucą światło na wiele kwestii.

  Czwarty tom, choć bardzo długi, stanowi tak naprawdę przedsmak nadchodzących wydarzeń i wojen, które Rand z przyjaciółmi będzie musiał stoczyć. We Wschodzącym cieniu nie ma żadnych wielkich wydarzeń wokół których związana byłaby fabuła całej książki, lecz wiele pomniejszych, które stopniowo doprowadzają do wypełnienia się kolejnych proroctw o Smoku Odrodzonym i nie tylko. Pomimo tego ani przez moment nie miałem wrażenia, że książka mi się dłużyła. Jest to zasługa tego, że autor we Wschodzącym cieniu wyjaśnia wiele rzeczy, a inne nabierają sensu i dodatkowych znaczeń. Co więcej, dostajemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, części z nich można się było spodziewać, część mnie zupełnie zaskoczyła i to pozytywnie. W czwartym tomie w pełni uświadomiłem sobie, jak cały świat przedstawiony i historia zostały starannie zaplanowany, i to w najdrobniejszych elementach.

  Wschodzący cień to najdłuższy tom całego cyklu Koło Czasu, w którym dostajemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. To także pewnego rodzaju wstęp, czy też przygotowanie do przyszłych wydarzeń i mam nadzieję, że już niedługo pojawi się kolejny tom w nowym wydaniu. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  WOJNA SIĘ ZBLIŻA

  Szkucie naprawdę epickiego fantasy, które porwie Was nie na wiele godzin czy dni, ale wręcz tygodni i miesięcy? Macie ochotę na naprawdę rewelacyjnie napisaną fantastykę, która nie pozowali Wam się od siebie oderwać? A może na porcję zachwycającej literatury, gdzie to co niezwykłe i przygody łączą się w satysfakcjonującą całość? Cykl „Koło czasu” to rzecz dla Was. I na dodatek bije na głowę 99% literatury tego typu.

  Przygód Randa al.’Thora, pasterza, który stał się smokiem, ciąg dalszy. Gdy nasz bohater studiuje teksty i proroctwa, usiłując jednocześnie zapanować nad mocą, dookoła niego dzieje się coraz więcej. Sojusznicy i wrogowie snuje swoją plany i starają się wprawić je w ruch, a na horyzoncie czai się już wybuch wojny. Czym to wszystko się skończy?

  Kiedy zaczynałem swoją przygodę z cyklem „Koło czasu”, byłem do niego dość sceptycznie nastawiony. Pierwszy tom, choć naprawdę dobrze napisany, był tak mocno inspirowany prozą Tolkiena, że momentami ocierał się o plagiat. Szybko się to jednak zmieniło, opowieść nabrała własnego sznytu i charakteru, Robert Jordan poszedł autorską ścieżką a całość zaczęła zachwycać. I tom czwarty właśnie przede wszystkim zachwyca: stylem, poprowadzeniem akcji, rozmachem, klimatem, wykreowaniem postaci itd., itd. I tak to, co zaczęło się niczym kopia „Władcy pierścieni” stało się dla mnie najlepszą literaturą fantasy tuż po książkach Tolkiena właśnie i zarazem po prostu świetną serią, która potrafi zachwycić nawet tych, którzy gatunkiem – kolokwialnie mówiąc- już rzygają (a ja tak miewam).

  Dlaczego tak się dzieje? Bo Jordan, jak i Tolkien (tak, choć poszedł własną drogą, autor „Koła czasu” porównań do ojca Hobbitów się nie ustrzeże), pisze z pasją. Widać i czuć, że to kocha, że uwielbia te motywy, że fascynuje się kreowaniem świata i bohaterów a także rozmachem, na jaki pozwala mu literatura. Co jednak ważniejsze, widać i czuć jego wielki talent, który z każdym kolejnym tomem rozwija się coraz bardziej, wspierany literackim doświadczeniem. W konsekwencji dostajemy książkę, która zachwyca stylem, kompozycją słów, porównaniami, opisami i wysmakowaniem. Już samo pochłanianie wzrokiem zdań jest wielką przyjemnością. A równie świetna jest treść, przygody, popisy wyobraźni i jeszcze większe popisy epickości tkwiacejh głęboko w sercu pisarza.

  Wszystko to razem wzięte daje nam lekturę pełną dziecięcej radości i zachwytu. Pełną ponadczasowej magii i literackiej jakości, jaka we współczesnej literaturze chyba już się nie zdarza. Zanurzenie się w świat „Koła czasu” jest niczym wybranie się samemu na quest. Wiemy, że przed nami długa droga i wielka podróż, wiemy że czeka nas mnóstwo niezwykłych wydarzeń, zagrożeń i emocji. Ale chcemy tego, bo wiemy, że będzie to piękna podróż i niesamowita wyprawa, której nigdy się nie zapomnie. I to najlepsze podsumowanie tej serii, jakie przychodzi mi do głowy. Żeby każdy cykl fantasy mógł się pochwalić czymś takim, fani gatunku byliby zachwyceni.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2 4/5 Nasza cena:
43,77 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie polowanie. Koło Czasu. Tom 2

Porównywany do "Władcy Pierścieni" monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand al'Thor i jego przyjaciele wyruszają na Wielkie Polowanie, by zdobyć upragniony Róg Valere, a wraz z nim sławę i władzę nad światem. Szlak wyprawy wiedzie przez...
Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
41,33 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smok odrodzony. Koło Czasu. Tom 3

Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu. Tylko ON jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma...
Wojownik Altaii 4/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojownik Altaii

Błyskotliwa powieść fantasty, w której wojownik Wulfgar niczym legendarny Conan ściera się ze złem, które zawładnęło światem. Pierwsza powieść autora kultowego cyklu "Koło Czasu", porównywanego z sagą Tolkiena. Epicka opowieść o barbarzyńskim plemieniu Altaii, którego przywódca Wulfgar, żeby ocalić...
eBook Wojownik Altaii mobi epub 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wojownik Altaii mobi epub

Błyskotliwa powieść fantasty, w której wojownik Wulfgar niczym legendarny Conan ściera się ze złem, które zawładnęło światem. Pierwsza powieść autora kultowego cyklu "Koło Czasu", porównywanego z sagą Tolkiena. Epicka opowieść o barbarzyńskim plemieniu Altaii, którego przywódca Wulfgar, żeby ocalić...
eBook Gilotyna marzeń mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gilotyna marzeń mobi epub

Nieuchronnie nadciąga Tarmon Gai'don, Ostatnia Bitwa, armia Czarnego rośnie w siłę… W Gilotynie marzeń umarli zmartwychwstają, ludzie giną w niesamowity sposób, rozpada się, z pozoru niewzruszona, podstawa rzeczywistości: wszystko to są znaki zapowiadające bliskość Tarmon Gai'don, czyli Ostatniej...
eBook Oko świata. Koło Czasu. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
40,80 zł 48,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Oko świata. Koło Czasu. Tom 1 mobi epub

Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do wioski przybywa tajemnicza kobieta imieniem Moraine. Jest ona członkinią potężnego zakonu kobiet władających Jedyną Mocą - Aes...
eBook Pamięć Światłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
39,95 zł 47,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pamięć Światłości mobi epub

Zwieńczenie monumentalnego cyklu fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na świecie Na Polu Merrilora gromadzą się władcy narodów, żeby zdecydować o swoim poparciu dla planów Smoka Odrodzonego, który zdecydował się zerwać pieczęcie strzegące więzienie Czarnego – w oczach jednych jest...
Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7 0/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Korona mieczy. Koło Czasu. Tom 7

Mroki gromadzą się nad światem. Wprawdzie nigdy nie był ON doskonały, ale Czarny po przebudzeniu zmieni go w piekło. Zło próbują powstrzymać władające magicznymi mocami Aes Sedai, dbające o to, by magii nie używano do niegodziwych celów. Są jednak zbyt słabe wobec sił sprzymierzeńców ciemności....
Pamięć światłości. Koło Czasu. Tom 14 0/5 Nasza cena:
45,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamięć światłości. Koło Czasu. Tom 14

Zwieńczenie monumentalnego cyklu fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na świecie Na Polu Merrilora gromadzą się władcy narodów, żeby zdecydować o swoim poparciu dla planów Smoka Odrodzonego, który zdecydował się zerwać pieczęcie strzegące więzienie Czarnego - w oczach jednych jest...
Gilotyna marzeń. Koło Czasu. Tom 11 0/5 Nasza cena:
37,88 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gilotyna marzeń. Koło Czasu. Tom 11

Nieuchronnie nadciąga Tarmon Gai'don, Ostatnia Bitwa, armia Czarnego rośnie w siłę... W Gilotynie marzeń umarli zmartwychwstają, ludzie giną w niesamowity sposób, rozpada się, z pozoru niewzruszona, podstawa rzeczywistości: wszystko to są znaki zapowiadające bliskość Tarmon Gai'don, czyli...
Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9 0/5 Nasza cena:
37,88 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dech zimy. Koło Czasu. Tom 9

Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i przemijają. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wciąż jeszcze mogą stać się łupem Cienia. Rand al'Thor przemierza świat razem z Min, jednak cel jego wędrówki pozostaje tajemnicą nawet dla Cadsuane. Mazrim Taim, pan Czarnej Wieży okazuje się kłamcą,...
eBook Smok odrodzony mobi epub 0/5 Nasza cena:
40,80 zł 48,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Smok odrodzony mobi epub

PORÓWNYWANY DO WŁADCY PIERŚCIENI MONUMENTALNY CYKL FANTASY, KTÓRY POKOCHAŁO PONAD 40 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz...
Wybrane bestsellery
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
46,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
189,15 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
26,60 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 4/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula