Wirtualne Targi Książki. Uciekający kod rabatowy

Zaczynamy Wirtualne Targi Książki w TaniaKsiazka.pl!

25 października zaczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Będziecie mogli się na nich spotkać z częścią naszej ekipy (stoisko C73). Wiemy, że nie każdemu uda się być w tym czasie w Krakowie, dlatego zorganizowaliśmy dla Was Wirtualne Targi Książki.

Wirtualne Targi Książki w naszej księgarni będą trwać od 24 do 30 października. W tym czasie przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy, bo uciekający kod rabatowy.

Dzięki niemu obniżysz cenę zawartości tanioksiążkowego koszyka, bez względu na to, co do niego wrzucisz. Zatem możesz upolować taniej m.in. nowości, bestsellery i zapowiedzi.

25 października startujemy z rabatem 8%. Kod ucieka, więc w trakcie trwania Wirtualnych Targów Książki procentowy rabat będzie się zmniejszał.

Sprawdź wartość kodu rabatowego w tym momencie >>

Warto upolować rabat, żeby kupić te książki:


Serce z cierni Bree Barton

Młodziutka Mia nie ma zamiaru wychodzić za mąż, nawet jeśli kandydatem na męża jest sam książę. 17-latka postanawia uciec. Z zamku wykutego w kamieniu, który zamieszkuje, wyrusza na polowanie. Polowanie na czarownice. Podejrzewa bowiem, że to one, kobiety obdarzone magiczną mocą zwane Gwyrach, uśmierciły niegdyś jej matkę. Nastaje dzień zemsty. Kraina, w której można zginąć od dotyku, nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Wystarczy muśnięcie czarownicy, by umrzeć.

Kup książkę >>
Z każdym oddechem Nicholas Spark

Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego, spędzić tydzień w wakacyjnym domku w Sunset Beach i zastanowić się nad swoją przyszłością.

Tru, urodzony w Zimbabwe przewodnik safari, pojawia się w Sunset Beach, by poznać ojca i dowiedzieć się więcej o młodości matki.

Gdy ścieżki dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się krzyżują, wybucha pomiędzy nimi żarliwe uczucie.

Kup książkę >>


Łapy precz od żartów Abelard Giza

Przygotujcie się na mieszankę czarnego humoru, jadowitej ironii, wszelkich sprośności, łamanie granic smaku i przyzwoitości.

Stramik i Giza robią streaming z rzeczywistości co dwie doby. Jeden jest anarchistą i abnegatem, testującym wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. Uderza w świętości, bo to pobudza intelekt. Drugi tłumaczy i tonuje – i choć jest równie ironiczny, to jednak najwyżej stawia rodzinę i dzieci. Sceniczny duet doskonały i mieszanka wybuchowa na papierze.

Kup książkę >>Wirtualnie Targi Książki w TaniaKsiążka.pl potrwają do 30 października. Śpiesz się, żeby złapać uciekający rabat.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać