Wiosenna wyprzedaż


Obudź się po zimie! Wiosenna wyprzedaż

Szeroko otwieramy wszystkie okna i drzwi, żeby wywiać zimową ospałość i przywitać energetyczną wiosnę. Wiosna skłania do działania, a wiosna podkręcona wyprzedażą jest jak zastrzyk czytelniczej adrenaliny! Przecenione książki z Twoich ulubionych gatunków, a do tego komiksy, gry planszowe, zabawki i nawet artykuły papiernicze cieszą oko jak pierwsze wiosenne promienie słońca. Nie zwlekaj i wrzuć je do swojego wiosennego, tanioksiążkowego koszyka.

Wiosenna wyprzedaż 

Wiosenna wyprzedaż trwa do 19 kwietnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.


Tylko spójrz, co możesz złapać ze zniżką:

Król - wydanie filmowe. Sprawdź > Król Szczepan Twardoch

Warszawa, rok 1937. Polskie piekło i żydowski gangster.

Pewnego dnia, w pełnej ludzi sali Kina Miejskiego, pełen emocji tłum ogląda walkę bokserską. W tym momencie trwa ostateczne starcie o drużynowe mistrzostwo stolicy. O tytuł walczą Andrzej Ziembiński, przedstawiciel Legii oraz Jakub Szapira, reprezentant klubu Makabi Warszawa. 

Cztery dekady później pewien emerytowany żołnierz, Mosze Inbar, wraca pamięcią do tego właśnie wieczoru.

Sprawdź książkę >Jedyne wyjście - sprawdź >Jedyne wyjście (wydanie kieszonkowe) Helen FitzGerald

Dwudziestotrzyletnia Catherine zajmuje się głównie przesiadywaniem na Facebooku i flirtowaniem z chłopakami, dlatego też zmuszona przez swoją matkę dość niechętnie przyjmuje pracę w miejscowym domu spokojnej starości.

Wkrótce odkrywa jednak, że jej nowe miejsce pracy skrywa wiele tajemnic. Jedna z pensjonariuszek, osiemdziesięciodwuletnia Rose, jest przekonana, że w pokoju numer 7 dzieje się coś niepokojącego, a jej własne życie znajduje się w niebezpieczeństwie. 

Sprawdź książkę >
Gra Atak na Londyn escape room - sprawdź >Gra Atak na Londyn Escape room Martino Chiacchiera, Silvano Sorrentino

Atak na Londyn to gra karciana przeznaczona dla grupy przyjaciół bądź samotnego śmiałka. Witajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał was – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi! Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizować źródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

Gra jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Sprawdź grę >
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać