Wigilia z nieznajomym

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,97 zł
Nasza cena: 26,57 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Odkryj magię świątecznej bliskości

Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje postanawiają zrezygnować z wigilii w rodzinnym gronie. Los bywa jednak przewrotny i na skutek zbiegu okoliczności małżonkowie są zmuszeni spędzić ten dzień razem. Czy ludzie, których poznają pomogą im odkryć prawdę o sobie? I czy magiczna atmosfera w przysypanym śniegiem Poznaniu sprawi, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Wigilia z nieznajomym to poruszająca opowieść o tym, że miłość nie ma daty ważności, a szczęście nie zawsze jest różowe. Czasem to tylko i aż głos naszej duszy.

Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak sobie wyobrażacie idealną Wigilię? Rodzina zgromadzona przy suto zastawionym stole, blask choinki, biały opłatek będący najważniejszym elementem wieczerzy. A zanim…? Bieganina, wiele dni przygotowań, niejednokrotnie stres – wszystko po to, aby w ten wyjątkowy dzień w roku wszystko było idealnie. A gdyby tak zrezygnować z Wigilii? Ze zgiełku przygotowań i wieczoru w gronie najbliższym? Czy można wówczas uznać, że taki grudniowy wieczór byłby gorszy?

  Antonina i Marcel są małżeństwem, a jednak nie żyją razem, a obok siebie. Ona dawno zapomniała o tym, że kiedyś go kochała, wciąż żyje przeszłością, która w myśl powiedzenia „stara miłość nie rdzewieje”, ciągnie ją w kierunku z dala od domu i relacji z mężem. W tym roku oboje postanowili zrezygnować z tradycyjnej Wigilii, mając nadzieję, że spędzą ją po swojemu. A jednak los miał dla nich niespodziankę i swój pomysł na ten dzień. Zostali niejako zmuszeni, aby mimo swoich planów spędzić go razem. Tak zaczyna się ten wyjątkowy, magiczny dzień, który będzie mieszanką wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Sytuacji, które sprawią, że zechcą spojrzeć na swoje dotychczasowe życie z zupełnie innej perspektywy.

  Kiedy sięgałam po świąteczną powieść Nataszy Sochy, wiedziałam, że nie znajdę w niej słodkich pierników, uroczej atmosfery przepełnionej radosną ekscytacją oczekiwania. I nie czekałam na to – po jej książce spodziewałam się czegoś więcej. I nie zawiodłam się. Autorka stworzyła opowieść, która jest jak najbardziej bożonarodzeniową historią, ale tą, która odwraca uwagę od świątecznej otoczki, zwracając oczy czytelników na to, co ważne. Pokazuje, że nawet jeśli Wigilia nie będzie idealna, w myśl utartych zwyczajów celebrowanych w wielu domach, to może dać, i da nam, dużo więcej. Zmusi nas do refleksji nad tym, czego nie dostrzegamy na co dzień, zbyt zapatrzeni gdzieś przed siebie, goniący za mrzonkami, zamiast zadbać i docenić to, co jest na wyciągnięcie ręki. I nawet jeśli tak jest, to zawsze istnieje nadzieja na to, że dostrzeżemy to, co istotne. Niektórzy zobaczą to od razu, inni będą musieli przejść długą drogę, czasem wyboistą, aby zyskać pewność, że to, w jakim kierunku zmierza ich życie, jest tym właściwym.

  W powieści Nataszy Sochy nie zabraknie poruszających momentów, ale i tych, które wywołają na Waszej twarzy uśmiech. Poczucie humoru, trafne riposty lub komizm sytuacyjny – to wszystko sprawi, że lektura stanie się czystą przyjemnością. I choć główni bohaterowie będą próbowali uciec od typowej Wigilii, to ona wciąż będzie trwać. Nie będą bowiem mogli odciąć się od tego, aby w mniejszym lub większym stopniu, kultywować tradycję. „Bo człowiek jest zbudowany z przyzwyczajeń, nawet jeśli próbuje udowodnić sobie, że tak nie jest”. Nawet jeśli chce pokazać całemu światu, a przede wszystkim sobie, że mu nie zależy.

  Podsumowując:

  „Wigilia z nieznajomym” to opowieść, która uświadamia nam, że nawet najbardziej nietypowa Wigilia może okazać się tą najważniejszą. Że nie musi być idealnie, a dwanaście potraw na świątecznym stole nie gwarantuje szczęścia zgromadzonych przy nim osób. To historia, która pokazuje, że życie jest pełne nieprzewidzianych zbiegów okoliczności. Nigdy bowiem nie wiemy, jaką rolę mogą odegrać w nim zupełnie obce osoby. A może i my odegramy w ich życiu kluczową rolę? Ważne, aby mieć otwarty umysł i… serce. Nowa powieść Nataszy Sochy to także opowieść o tym, że czasem trzeba spojrzeć na pewne sprawy z dystansu, aby mieć pewność, że kierunek, w którym zmierzamy, jest tym, w którym pragnęliśmy podążyć. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Małżeństwo Antoniny i Marcela, już od wielu lat jest tylko z pozoru, ponieważ ich uczucie już dawno wygasło. Dlatego tegoroczna wigilię postanawiają spędzić samotnie, bez drugiego współmałżonka i bez całej tej wigilijnej otoczki. Niestety los postanawia pokrzyżować im plany… albowiem ich nastoletnia córka trafia do szpitala, co wymusza zmianę pierwotnych postanowień. W szczególności gdy córka prosi, aby ten wigilijny dzień spędzili wspólnie…

  WIGILIA Z NIEZNAJOMYM nie jest powieścią cukierkową, tylko bardzo życiową, z nieoczywistym zakończeniem. Zawiera nostalgię i daje, nam czytelnikom do myślenia.

  Choć fabuła opiera się na wydarzeniach w ciągu jednego dnia, autorka opowiedziała tę historie w bardzo ciekawy sposób. A bohaterzy jakich stworzyła, to postacie, z krwi i kości! Których możemy spotkać wszędzie w realnym świecie, z prawdziwymi problemami. Mimo to chcemy ich poznać bliżej i śledzić ich losy.

  Nie zabrakło również w tej historii aury świątecznej. Antonina i Marcel, chociaż dawno przestali wierzyć w magię świąt, wspólnie pomagają innym. Bo jest jeden taki dzień w roku, kiedy niemożliwe staje się prawdziwe… A niekiedy cuda się zdarzają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z Nataszą Sochą miałam już styczność przy okazji "Domu marionetek". Jako że mi się bardzo spodobał, to gdy zobaczyłam w zapowiedziach jej "Wigilię z nieznajomym" pomyślałam, że muszę to przeczytać! Byłam ciekawa co tym razem autorka wymyśliła, jaką tutaj utkała historię.

  Kiedy w końcu wzięłam tę książkę do ręki, otworzyłam i przeczytałam pierwszych kilka stron... przepadłam. Po prostu przepadłam. Pochłonęły mnie perypetie Antoniny i Marcela w ten wigilijny dzień. Aczkolwiek... Czy można to nazwać perypetiami? Nie wiem, ciężko powiedzieć. Musicie wiedzieć, że to nie jest powieść, w której w ten szczególny dzień w roku bohaterowie gorączkowo szykują się do kolacji, jest rozgardiasz, zamieszanie i dążenie do perfekcji. Nie, w tym przypadku zdecydowanie tego nie ma.

  Nina i Marcel to małżeństwo z długim już stażem, mają dwie dorosłe córki, a ich związek... można powiedzieć, że upływ lat odcinał swoje piętno, nie układa im się najlepiej. Jednak za namową młodszej córki spędzają ten dzień razem. A przynajmniej starają się.

  - Ta książka przypomina mi "Sklepy Cynamonowe" - powiedziałam raz w trakcie czytania do swojego chłopaka

  - Hmm, dlaczego? Taka Tajemnicza?

  - Nie, nie o to chodzi...

  I szczerze mówiąc sama nie wiem dokładnie dlaczego, ale przyszło mi na myśl takie skojarzenie. Może to miasto i rynek niczym labirynt? Albo sytuacja życiowa bohaterów? A może zlepek różnych, czasem dziwnych wydarzeń, z czego niektóre wydawały się nie mieć sensu, a w miarę upływu stron nabrały znaczenia...

  "Wigilia z nieznajomym" nieco nawet pobiła moje oczekiwania. Nastawiałam się na fajną, świąteczną historię, a dostałam ciekawą, życiową opowieść o kilkorgu różnych ludziach, których ścieżki krzyżują się w ten wigilijny dzień w dość nietypowy czasem sposób. A prym w tym wszystkim wiodą Antonina i Marcel - dwoje zagubionych ludzi, którzy postanowili spędzić te święta inaczej niż zwykle... [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ona nie ma ochoty spędzać świąt jak zwykle przy garach ze sztucznym uśmiechem na twarzy. On nie ma ochoty siedzieć przy wigilijnym stole i znów gapić się bez emocji w migające lampki na choince. Oboje coś łączy, coś również dzieli.

  Uwielbiam świąteczne książki Sochy. Autorka ma wybitny zmysł obserwacji i potrafi to przelać na papier w mistrzowski sposób. Swoje zimowe powieści dodatkowo potrafi przyprawić odrobiną magii. Tym razem stworzyła coś na kształt współczesnej opowieści wigilijnej. Zamiast duchów, bohaterowie spotykają innych ludzi, którzy wpłyną na ich życie bardzo. Zamiast skąpstwa materialnego, cierpią na skąpstwo słów. I ten jeden dzień w roku, ten magiczny, wigilijny, sprawi, że spojrzą na świat z innej perspektywy. A z jakiej? To już zależy od czytelnika.

  Takie świąteczne powieści chcę czytać. Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mogło by się wydawać, że atmosfera świąt Bożego Narodzenia w tym szczególnym, zimowym czasie potrafi opanować wszystkich. Choinka, lampki, kolędy i zapach piernikowego ciasta to magia, na którą czekamy i której pojawienie się zwiastuje nieco przyjemniejszy czas końca roku. Jak się okazuje nie jest tak dla wszystkich…

  Na kartach książki Nataszy Sochy jesteśmy świadkami wypalania się uczucia miłości między Antoniną i Marcelem. Z każdym rokiem oddalają się od siebie, aż dochodzą do momentu w którym stają się sobie całkowicie obcy. Na horyzoncie pojawia się ukochany sprzed lat i zagraniczny wyjazd. Czy wigilijny dzień sprawi, że tego dnia stanie się cud?? Czy miłość zwycięży pokonując monotonię dnia codziennego??

  Autorka zabiera nas do zasypanego śniegiem Poznania, gdzie w ten jeden wigilijny dzień splotą się losy zupełnie obcych sobie mieszkańców. Gdzie sytuacje w których się znajdą zmuszą ich do walki o siebie, o swoją przyszłość i o marzenia. Gdzie przyjdzie im podjąć trudne decyzje i gdzie z refleksją spojrzą na swoje dotychczasowe życie…

  „Wigilia z nieznajomym” to nie jest słodka czy cukierkowa historia miłości, której tło stanowią Święta Bożego Narodzenia. To zdecydowanie opowieść, która zmusza czytelnika do przemyśleń na temat swojego życia i która sprawia, że mamy ochotę powalczyć o swoje własne szczęście. Oczywiście podczas lektury ogarnie nas cała paleta emocji – od smutku po radość, ale która też sprawi, że uwierzymy w miłość i jej magiczną moc…

  Polecam serdecznie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ucieczka z nieznajomym 4/5 Nasza cena:
18,84 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ucieczka z nieznajomym

Kiedy chcesz wydostać się z pułapki, możesz stracić czujność i… zmysły. Ucieczka z nieznajomym nie wydaje się rozsądna, ale Hannah nie ma wyboru. Czy właśnie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty? Powrót nie wchodzi w grę. Hannah musi uciekać, kryć się przed mężem i oprawcą w jednej osobie. Jeśli...
Zlecenie 999. Umowa z nieznajomym 4/5 Nasza cena:
33,06 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zlecenie 999. Umowa z nieznajomym

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu na trudną sytuację finansową swojej rodziny sama musi walczyć o przetrwanie w stolicy, a comiesięczna konieczność zakupu drogich leków dla młodszej...
Zanim zostaliśmy nieznajomymi 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Kiedyś byliśmy ty i jaKochankowiePrzyjacieleZanim wszystko się zmieniłoZanim zostaliśmy nieznajomymiMyślisz wciąż o mnie?Wiolonczelistka Grace i fotograf Matt spędzają razem niezwykły czas w Nowym Jorku. Miasto, które nigdy nie śpi, jest świadkiem ich młodzieńczego romansu. Żarliwe uczucie obojgu...
Osiedle Sielanka. Nieznajoma 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Osiedle Sielanka. Nieznajoma

Nowa seria Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Współczesna zabawna historia z pazurem! Wartka akcja i bohaterowie, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać! Do nowych apartamentowców w Sielance, małym osiedlu na obrzeżach Warszawy, wprowadzają się lokatorzy. Dawni mieszkańcy traktują ich jak...
Nieznajoma w domu 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nieznajoma w domu

Teraźniejszość, której nie pamiętasz. Przeszłość, która nie da ci spokoju. Karen i Tom są szczęśliwi. Mają uroczy dom w północnej części stanu Nowy Jork, wciąż są praktycznie nowożeńcami i nie mają dzieci, które zakłócałyby im komfort wspólnego życia. Ale pewnego dnia po powrocie do domu Tom...
Dziewięcioro nieznajomych 4/5 Nasza cena:
33,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewięcioro nieznajomych

Najnowsza książka bestsellerowej autorki Wielkich kłamstewek, serialowego hitu HBO „,Skoro trzy bohaterki Wielkich kłamstewek potrafiły tak namieszać, pomyśl, co zrobi dziewiątka“,. „,New York Times Book Review“, Jedno miejsce, dziewięcioro nieznajomych i dziesięć dni, które zmienią wszystko To...
Moja mama nieznajoma 4/5 Nasza cena:
28,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja mama nieznajoma

Piękne życie, zwyczajne życie... Trudne, właściwie niewykonalne zadanie dla pisarza: zmierzyć się z historią bardziej może intymną niż własna biografia: odtworzyć dzieje długiego życia własnej matki. Philippe Labro napisał emocjonalną biografię Netki, Mamiki, córki polskiego hrabiego i guwernantki....
Modlitwa nieznajomej 5/5 Nasza cena:
21,66 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Modlitwa nieznajomej

Mniej więcej rok temu Amanda Vance urządzała wraz z mężem pokój dla dziecka, którego narodzin oczekiwali już wkrótce. Dziś pokój ten jest pusty, podobnie jak serce Amandy. A w najbliższych dniach czeka ją świętowanie w gronie licznej i wielodzietnej rodziny męża, co budzi jej ogromną obawę. Nadto...
Do nieznajomej dziewczyny 0/5 Nasza cena:
45,91 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Do nieznajomej dziewczyny

„Mimowolnie poszukuje się w języku wyrażeń rzetelniejszych. Jak brzmiałoby przykładowo, gdyby ktoś powiedział: „Na łeb na szyję wbił jej sztylet w serce”? To nie przeszłoby przez usta nawet najbardziej niesfornemu autorowi romansów. On sam nie wie dlaczego. Pozwala natomiast sztyletowi zaatakować...
Schronisko niechcianych żon 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schronisko niechcianych żon

Kiedy szczęśliwe małżeństwo okazuje się być domkiem z kart, najlepsze co może nas spotkać, to druga kobieta w podobnej sytuacji. A jeśli tych kobiet jest cztery – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Oliwia, Hortensja, Agata i Monika muszą gwałtownie stworzyć plan B, bowiem ich życie właśnie...
Pakiet: Dwanaście niedokończonych snów, Apteka marzeń 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Dwanaście niedokończonych snów, Apteka marzeń

Dwanaście niedokończonych snów Zimowy wieczór jest senny, magiczny i pełen cudów. Jak życie... Momo ma dwadzieścia osiem lat i żyje w gorsecie własnych ograniczeń. Nie pije kawy, nie patrzy ludziom w oczy, nie kupuje kolorowych ubrań. Ale nagle pojawiają się sny. Stają się pośrednikiem między Momo...
Maminsynek 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maminsynek

GDY AMELIA SPOTKAŁA WRESZCIE MĘŻCZYZNĘ SWOJEGO ŻYCIA, ZAPRAGNĘŁA JEŚĆ GO ŁYŻKAMI. I WTEDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE ŁYŻKĘ TRZYMA JUŻ INNA KOBIETA. JEGO MATKA. Matka Leandra wbiła we mnie spojrzenie, aż rozbolała mnie trzustka. Jej źrenice zrobiły się nienaturalnie wielkie, a długie palce postukiwały o...
Wybrane bestsellery
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 0/5 Nasza cena:
31,26 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 4/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Żywoty świętych 2/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci 5/5 Nasza cena:
189,15 zł 289,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter. Tomy 1-7: Kamień filozoficzny, Komnata tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Zakon Feniksa, Książę Półkrwi, Insygnia śmierci

Siedmiopak zawierający wszystkie tomy w nowych, czarnych - "dorosłych" okładkach w oprawie broszurowej. Harry Potter i kamień filozoficzny Harry Potter i komnata tajemnic Harry Potter i więzień Azkabanu Harry Potter i czara ognia Harry Potter i zakon Feniksa Harry Potter i książę półkrwi Harry...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula