Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Game On
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2021
Wydawnictwo: Muza
Ilość stron: 352
Opis

Kolejny tom elektryzującej serii powieści o skomplikowanych relacjach damsko-męskich. Przekonaj się, że przyjaźń na odległość z czasem może przerodzić się w coś poważniejszego.

"Więcej niż przyjaciel" to drugi tom serii książkowej zatytułowanej "Game on". Główny bohater, Gray Grayson, jest doskonałym futbolistą. W życiu liczy się dla niego dobra zabawa i kobiety, tych jednak nigdy nie bierze na poważnie. Istotną sprawą jest dla niego także samochód, jednak obecnie nie może korzystać ze swojego, gdyż oddał go do renowacji. Jako że jest mu potrzebny jakikolwiek środek transportu, jego agent proponuje mu uroczy, różowiutki wóz swojej córki.

Właścicielka auta, Ivy Mackenzie, której aktualnie nie ma na miejscu, nie podziela entuzjazmu ojca. Swoje niezadowolenie okazuje poprzez wiadomość, w której przestrzega Graya przed tym, co mu zrobi, jeśli w jakikolwiek sposób uszkodzi jej samochód. Ich zdawkowa wymiana zdań z czasem przeradza się w elektryzującą rozmowę, a z czasem poważniejszą znajomość. Czy jednak przyjaźń nie ewoluuje w coś jeszcze trwalszego? Czy kiedy spotkają się na żywo, rzeczywiście między nimi zaiskrzy?


O autorce

Autorką powieści "Więcej niż przyjaciel" jest Kristen Callihan. Wśród książek z serii "Game on" ukazały się jeszcze: "Na jedną noc", "Teraz twój ruch" oraz "Gorąca sesja". Ponadto, autorka ma na swoim koncie także inny cykl powieściowy, zatytułowany "VIP". W jego skład wchodzą: "Niegrzeczny idol", "Niegrzeczny manager", "Niegrzeczny rockman" oraz "Exposed".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii erotyczna lub z serii Game On

Czy Więcej niż przyjaciel. Game On. Tom 2 można czytać bez znajomości pierwszej części serii?

Powieść Więcej niż przyjaciel. Game On. Tom 2 stanowi zamkniętą historię, którą można czytać niezależnie od poprzedniego tomu. Autorka Kristen Callihan konstruuje fabułę w taki sposób, że relacja Graya i Ivy jest w pełni zrozumiała bez znajomości wcześniejszych losów innych bohaterów. Mimo że w tekście pojawiają się postacie znane z pierwszej części, ich rola jest drugoplanowa i nie wpływa na odbiór głównego wątku. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z serią od historii opartej na motywie przyjaźni przeradzającej się w miłość. Lektura dostarcza kompletnych emocji i jasnego zakończenia bez konieczności nadrabiania zaległości.

Jaki główny motyw relacji dominuje w tej historii?

Książka opiera się przede wszystkim na popularnym motywie friends-to-lovers, w którym głęboka więź emocjonalna wyprzedza fizyczne zbliżenie. Bohaterowie budują swoją relację początkowo poprzez wiadomości tekstowe i rozmowy, co nadaje ich związkowi autentyczności i solidnych podstaw. Czytelnik obserwuje proces przełamywania barier, zwłaszcza że Ivy jako córka agenta Graya traktuje go jako osobę zakazaną. Napięcie między bohaterami wynika z walki między lojalnością wobec zasad a rodzącą się namiętnością. Taki układ fabularny zapewnia dynamiczny rozwój akcji i angażujące dialogi pełne humoru.

Dla jakiego typu czytelnika ta pozycja nie będzie odpowiednim wyborem?

Tytuł ten nie jest wskazany dla osób poszukujących delikatnych romansów pozbawionych odważnych i szczegółowych opisów erotycznych. Ze względu na pikantny język oraz liczne sceny intymne, książka jest przeznaczona wyłącznie dla dorosłych odbiorców. Czytelnicy, którzy nie przepadają za literaturą osadzoną w realiach profesjonalnego sportu, mogą nie odnaleźć się w wątkach dotyczących amerykańskiego futbolu. Nie jest to również pozycja dla osób oczekujących skomplikowanej intrygi kryminalnej, gdyż fabuła skupia się niemal całkowicie na sferze uczuciowej i relacyjnej. Wybór ten może rozczarować kogoś, kto szuka powieści o powolnym tempie akcji bez wyraźnego napięcia seksualnego.

Jaką rolę w fabule odgrywa postać Graya Graysona jako sportowca?

Postać Graya Graysona jest wykreowana jako gwiazda futbolu, co determinuje jego styl życia oraz specyficzne problemy, z jakimi się boryka. Jego profesjonalna kariera wprowadza do opowieści wątki związane z presją sukcesu, relacjami z agentami sportowymi oraz życiem w świetle reflektorów. Sport nie jest tylko tłem, ale realnym czynnikiem wpływającym na decyzje bohatera i jego podejście do związków. Autorka wiarygodnie oddaje klimat szatni i stadionów, co dodaje historii męskiego, surowego charakteru. Dzięki temu postać sportowca zyskuje wielowymiarowość, wykraczając poza schemat typowego amanta.

Czego można się spodziewać po stylu narracji Kristen Callihan w tej książce?

Narracja prowadzona jest w sposób lekki i niezwykle wciągający, z dużym naciskiem na błyskotliwe, pełne chemii dialogi. Autorka umiejętnie balansuje między humorem a momentami większej powagi, co sprawia, że lektura wywołuje szeroki wachlarz emocji. Styl pisania Callihan charakteryzuje się dużą dynamiką, dzięki czemu książkę czyta się bardzo szybko i bez poczucia znużenia. Czytelnicy doceniają brak zbędnych, długich opisów na rzecz budowania napięcia między postaciami. Każdy rozdział wnosi nowe informacje do relacji bohaterów, prowadząc konsekwentnie do finału ich historii.

Szczegóły
  • Tytuł: Więcej niż przyjaciel
  • Autor: Kristen Callihan
  • Wydawnictwo Muza
  • Seria Game On
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 352
  • Format: 13.0 x 20.5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328717299
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: The Friend Zone
  • Tłumacz: Skowrońska Emilia
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328717299
  • EAN: 9788328717299
  • Wymiary: 13.0x20.5cm
  • Dane producenta: MUZA SA, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa, Polska, muza@muza.com.pl, tel. 48 226211775
Recenzje książki Więcej niż przyjaciel. Game On. Tom 2 (24)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Justyna R. w dniu 2021-07-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Czas na kolejną odsłonę serii „Game On”. Tym razem dostajemy historię, gdzie przyjaźń między kobietą, a mężczyzną może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Czasem jest to przypadek, a czasem jakieś działania prowadzą do znajomości.

    Gray Grayson to przyjaciel Drew, a jednocześnie najlepszy napastnik, który ma szansę na świetlaną przyszłość w grze futbolowej. Cieszący się chwilą, bawidamek i kobieciarz, który dla prawdziwych przyjaciół jest w stanie zrobić bardzo wiele. I tak właśnie oddając swój samochód Drew trafia do różowego fiata 500, a biorąc pod uwagę, że to dwu metrowy i umięśniony facet, to aż chciałoby się to zobaczyć na własne oczy.

    Autko należy do Ivy Mackenzie, która poprzez swoją bezpośredniość i cięty język w wiadomościach SMS daje jasno do zrozumienia Graysonowi, co go czeka, gdy uszkodzi jej różowe cudo. I właśnie tak się zaczyna niespotykana więź i przyjaźń między nimi i trwa nawet po powrocie Ivy do kraju. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu, co sprawia, że coraz bardziej się zbliżają do siebie. Obydwoje próbują wyprzeć te uczucia dla dobra przyjaźni, jednak, co gdy od tego może zacząć się coś lepszego.

    Przyznam się szczerze, że ta część bardziej mi się spodobała od poprzedniej. Gray jest typowym luzakiem, który żyje chwilą i nie zastanawia się nad konsekwencjami. Dopiero przy Ivy stopuje i zaczyna odczuwać coś czego bał się od dawna. Mac również nie jest typową dziewczyną, która już w pierwszej chwili rzuciła by się na znanego sportowca. Przez doświadczenie z własnym ojcem woli się od takich osób trzymać z daleka, mimo, że wciąż ją ciągnie do futbolistów – nie tylko ze względu na tego konkretnego, ale również zawodowo. Autorka pokazuje, jak czasem przypadek może sprawić, że odnajdziemy osobę, która nie tylko stanie się dla nas najlepszym przyjacielem, ale również powiernikiem i oparciem na resztę życia. Młodzi, trochę zagubieni, a do tego niepewni, sprawiają, że w tej powieści widać siłę jaka może połączyć na pozór dwoje innych ludzi.

    @Zaczytany_swiat_mamy

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna K. w dniu 2021-07-07
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Gray i Ivy poznają się przez SMS. On gwiazda futbolu, ona córka agenta. Ojciec Ivy pożycza mu jej różowy samochód i od tego wszystko się zaczyna. Ponieważ ona jest u matki w Londynie, spotykają się dużo później, kiedy już są przyjaciółmi i mimo że od razu czuć między nimi chemię, żadne nie zamierza ryzykować. Ta przyjaźń dla nich bardzo wiele znaczy, nie mają zamiaru jej ryzykować, nie chcą się stracić dla paru namiętnych chwil. Jednak im dłużej się spotykają, tym bardziej zaczyna ich do siebie ciągnąć i nadchodzi moment, że chłopakowi przyjaźń nie wystarcza. Czy zaryzykują swoją przyjaźń?

    Ivy ma za jakiś czas wrócić do matki i prowadzić jedną z jej piekarni. Uwielbia gotować i piec, jednak pomału zaczyna zmieniać zdanie odnośnie do swojej przyszłości. W dzieciństwie nienawidziła pracę ojca, to, że jego klienci zawsze byli na pierwszym miejscu. Teraz zaczyna się zastanawiać czy nie zostać jak ON agentem. Jakiego wyboru dokona?

    Historia ciekawa i dość wciągająca. To nie tylko historia o przyjaźni, która jest początkiem miłości. To również historia o radzeniu sobie z traumami z dzieciństwa, o szukaniu własnej drogi w życiu, o tym, jak rozwód wpływa na dzieci. Książkę czytało się szybko, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji.

    Bohaterowie niebanalni, dość dobrze wykreowani, dający się lubić.

    Ivy wychowana w rozbitej rodzinie nie do końca radzi sobie z przeszłością co znacząco wpływa na jej postrzeganie związku z futbolistą. To młoda kobieta, która dopiero wkracza w dorosły świat, która szuka drogi odpowiedniej dla siebie, pomysłu na swoją przyszłość. To bohaterka z charakterkiem, czasem ciętym językiem, a jednocześnie taka, której nie da się nie lubić.

    Gray pochodzi z rodziny futbolistów, zarówno jego ojciec, jak i bracia bylisą sportowcami. Jednak ON nie przyznaje się do tego, jego dzieciństwo nie było kolorowe, a bracia się nad nim znęcali za przyzwoleniem ojca. Chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać, to wszystko wpłynęło na niego i to bardzo. Chociaż wcześniej lubił dużo seksu i często zmieniał kobiety w łóżku, znajomość z Ivy go zmieniła. Poczuł coś, czego nie miał zamiaru czuć nigdy. To bohater, którego polubiłam, któremu mocno kibicowałam.

    „Więcej niż przyjaciel” to ciekawa i wciągająca książka, podczas której czytania towarzyszyło mi wiele emocji. Ze swojej strony polecam.

    Recenzja pojawiła się również na moim blogu - [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Kasia P. w dniu 2021-06-27
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Przyjaźń wcale nie bywa przereklamowana, zwykle uważa się ją za coś oczywistego, ale wielu daje więcej niż jest oczekiwane. Tyle, że czasem staje się również czegoś więcej, a to już rodzi dylematy. Jednocześnie ma się dużo, lecz na horyzoncie rysuje coś, o co warto zawalczyć. Czy ryzyko się opłaci, a może straci więcej niż można zyskać?

    Kiedy się poznali dzielił ich ocean, ale przecież odległość nie jest ważna jeśli chce się z kimś zaprzyjaźnić. Tak właśnie sądzili Gray i Ivy, chociaż na początku wcale raczej nic nie wskazywało na to, bo i okoliczności były dość niecodziennie. Tych dwoje ma całkiem inne spojrzenie na życie, a i cele jakie sobie postawili niebywale się różnią, każdy z nich wie dokładnie czego pragnie, chociaż czy na pewno? Do tej pory ON raczej zasłynął ze swojej sportowej kariery i bardzo swobodnego podejścia do kobiecego towarzystwa. Natomiast ona to pierwsze zna od podszewki i ma zdecydowaną opinię w tym temacie. Jako przyjaciele świetnie się z sobą czują, problem w tym, że to nie jedynie emocje jakie towarzyszą im. Świetnie bawią się w swoim towarzystwie, niekiedy pomiędzy nimi gromy lecą, ale i są dla siebie podporą gdy zachodzi taka potrzeba, no i coraz trudniej zaprzeczać im, że nie pojawiło się też coś jeszcze. Jednak Ivy mówi zdecydowane temu zdecydowane nie, co dla Gray`a oznacza tylko zmianę taktyki, w końcu przecież jest jednym z najlepiej zapowiadających się futbolistów. Co może wyniknąć z jego planów wobec niej? To już zależy od ich wzajemnego uporu oraz tego o czym tak naprawdę marzą.

    Kristen Callihan korzysta ze sprawdzonej recepty na dobra lekturę, taką podczas której człowiek śmieje się, zastanawia się nad wątkami i po prostu trzyma kciuki za bohaterów. „Więcej niż przyjaciel” korzysta ze schematu, bo i dlaczego by nie jeśli ktoś ma dobry pomysł na jego wykorzystanie. A w tym przypadku jak najbardziej sprawdza się nawet dla całej serii. Pisarka w swoim stylu łączy prostsze tematy z trudniejszymi, dając jednym i drugim miejsce w swojej historii. Postacie są kontrastowe, lecz nie przejaskrawione, ujmują poczuciem humoru i swoim spojrzeniem na świat, w jakim nie brakuje młodzieńczego pozytywizmu, ale z gorzką nutą doświadczeń, które już zdążyły się na nich odcisnąć. Jednak przede wszystkim to opowieść uczuciach, nie brakuje im żaru, pewnej niepewności, ale i szczerości. Kristen Callihan oddała w ręce czytelników powieść, pozwalającą na odprężenie podczas czytania, lecz zadbała jednocześnie by chcieli oni ją przeczytać od razu, bez odkładania na później. Zwróciła uwagę na kulisy sportu, te o jakich słyszy się najczęściej gdy dochodzi do skandalu, ale pokazała też jego ludzką twarz, oczywiście to jedynie drugi plan, ale bardzo dobrze wykorzystany. Uczuciowe rozterki Gray`a i Ivy warte są poznania, dzięki nim spędzimy czas na dobrej, czytelniczej, rozrywce.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina R. w dniu 2024-02-04
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    W styczniu konkretnie wzięłam się za zaległy stos recenzencki. “Więcej niż przyjaciel” Kristen Callihan jest jedną z tych książek. To drugi tom serii Game on. Pierwsza część podobała mi się średnio. Jak było z tą powieścią?

    Tym razem poznajemy losy Greya Greysona. W czasie, gdy Drew Baylor dochodzi do siebie po kontuzji, pracując nad swoim związkiem z Anną, Grey wspiera przyjaciela w każdy możliwy sposób. Oddaje mu swój samochód, a dostaje do dyspozycji różowe auto córki swojego agenta. Gdy Ivy się o tym dowiaduje, ostrzega Greya w wiadomości, co mu zrobi jeśli uszkodzi jej ukochany samochód. I tak oto rodzi się między nimi internetowa przyjaźń. Czy przetrwa ona spotkanie tych dwojga na żywo?

    Przyznam się szczerze, że miałam dość niskie oczekiwania co do tej książki. Jak już wspomniałam, pierwsza część średnio mi się spodobała, ale tutaj się miło zaskoczyłam. Oczywiście nie słuchałam fabuły z wypiekami na twarzy i zdarzyło mi się przewracać oczami, nie mniej miło z tą książką spędziłam czas. Tym razem mamy motyw friends to lovers. I poznajemy perspektywę zarówno Ivy jak i Greya. Oczywiście bohaterowie robią sobie sami pod górkę i rozkręcają dramy z rzeczy, które pozornie są proste co i tak finalnie kieruje ich prosto w swoje ramiona. Styl autorki jest lekki i przystępny co zaliczam bardzo na plus. I chyba by to było na tyle. Pewnie nie zapamiętam tej historii na dłużej, ale na pewno nadrobię pozostałe tomy.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Karolina P. w dniu 2021-09-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Gray to gwiazda futbolu i uchodzi za faceta, który przespał się już chyba z większością dziewczyn. Sytuacja z poprzedniej części powoduje, że zmuszony jest wziąć auto od swego agenta, ten jednak daje mu malutkie i różowy samochód swojej córki, która przebywa za granicą. Ivy w obawie o swoje auto postanawia napisać do Graya by nie spotykał się w jej aucie z dziewczynami. I tak od słowa do słowa zaczynają ze sobą coraz częściej pisać i rodzi się między nimi przyjaźń. A tu zaczynają się schody bo między nimi rodzi się coś więcej. Dla obojga jest to dziwne, bo Gray nigdy nie przyjaźni się z dziewczynami, a Ivy nie spotyka się z klientami swego ojca i tak boje starają się pozostać tylko przyjaciółmi w obawie, że z niszczą to co mają.

    Czy mimo wszystko zaryzykują i postanowią spróbować być razem? A może ich drogi się rozejdą?

    To drugi tom z serii Game On i ten znacznie bardziej mi się podobał. Tu związek głównych bohaterów opiera się głównie na przyjaźni, a nie tak jak w poprzedniej części na sprawach łóżkowych. Tu seks nie jest na pierwszym miejscu.

    Jest to kolejna książka, która utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną. No może, źle mówię bardziej chodzi mi o to, że z takiej przyjaźni zazwyczaj rodzi głębsze uczucie.

    Tym razem główni bohaterowie zbliżają się do siebie małymi krokami, cały czas mając z tyłu głowy, że mogą zniszczyć tę przyjaźń. Podobało mi się, że Ivy to nie jest jakaś cicha, szara myszka, tylko pewna siebie młoda kobieta, która wie co chce. Jednak gdy w grę wchodzi miłość boi się ją do siebie dopuścić. Gray natomiast od chwili gdy zaczął pisać z córką swego agenta zmienił się, przestał spotykać się z innymi dziewczynami a skupił się tylko na Ivy. Co ta miłość potrafi zrobić.

    Książka pozuje jak ważna jest rozmowa i to nie tylko w związku ale również w przyjaźni. Ja rozumiem, że główni bohaterowie bali się powiedzieć sobie nawzajem, że czują coś więcej do siebie, w obawie o przyjaźń, lecz było tyle niedopowiedzeń, co powodowało iż zamiast się do siebie zbliżać to się oddalali.

    Tak jak już wyżej pisałam ten tom bardziej mi się podobał od poprzedniego. Książkę czytało się szybko i przyjemnie. Jak najbardziej polecam Wam tę historię i jak już się zdecydujecie to zachęcam by zacząć od tomu pierwszego „Na jedną noc”.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula