W szponach szaleństwa

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
292
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,49 zł
Nasza cena: 25,60 zł 32,00 zł Taniej o: 20%


Z pewnością każdy słyszał, jak niebezpieczne potrafią być sidła sekty. Zmanipulowane ludzkie dusze potrafią czynić zło nawet wbrew swojej naturze. Wie o tym doskonale Ewa Barska, której historię poznajemy w powieści "W szponach szaleństwa".

Główna bohaterka prezentowanej książki jest energiczną panią komisarz. Dostaje ona sprawę niezwykle brutalnego morderstwa, którego ofiarą jest młoda dziewczyna. Jej zmasakrowane ciało jest dopiero początkiem ciągu okrutnych zbrodni, które w zastraszającym tempie ogarną Wrocław. Kto i dlaczego zabija? Tego musi dowiedzieć się Barska, a trop skieruje ją aż do Wydziału Historii Uniwersytetu Wrocławskiego. Czy uda jej się rozwikłać sprawę i uniknąć śmierci kolejnych ofiar?

"W szponach szaleństwa" to thriller z akcją, od której włos jeży się na głowie. Fanatyczna wiara, której kult łączy wyznawców w sekty, kierujące się tajemniczymi ideologiami. Ewa Barska musi się zmierzyć z ludźmi, których chore przekonania zmieniły w potwory. Trzydziestodwuletnia komisarz w swoim fachu jest niemalże perfekcjonistką, która nie dopuszcza do siebie innych bliżej niż za granicę, którą sobie wyznaczyła jako chłodna policjantka. Jednak, kiedy sprawy śledztwa zataczają krąg u jej boku pojawia się ceniony historyk - doktor Mateusz Herz, który zdaje się być w stanie stopić lody w jej sercu. Chemia między nimi jest z dnia na dzień coraz większa, ale w tym czasie giną kolejni niewinni ludzie. Czy twarda do tej pory Ewa Barska złamie się pod naporem uczucia? Czy spirala szaleństwa w końcu się zatrzyma? Czy okrucieństwo zna swoje granice?

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest wrocławską pisarką, która w swych powieściach wplata w sensację i kryminał wątki romansu. Jej literackim debiutem była książka "Bez przebaczenia" z 2010 roku. Na swoim koncie ma ponad dwadzieścia książek oraz kilka antologii, których była współtwórczynią. Jest autorką strony Czytajmy Polskich Autorów, dzięki której dąży do rozpowszechniania polskiej literatury.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  " W szponach szaleństwa" to kawał dobrego thrillera,gdzie jest sporo dawki emocji,nieustannie zaskakuje i porywa a zakończenie wciska w fotel.Autorka w swej powieści nie idzie na skróty,doskonale utrzymuje klimat dreszczowca,stopniuje go i na moment nie zwalnia.W książce od pierwszej strony wyczuwa się napięcie i tajemnice ale autorka zadbała również o to by czytelnik był świadom tego,że zwrot akcji może nastąpić w każdej chwili.I chwała za to bo nie lubię zbyt prostych zagadek.

  Ewa Barska to główna bohaterka powieści,zerwała zaręczyny z Tomaszem tłumacząc sobie ze nie jest jeszcze gotowa na taki krok. Wystarczyło jednak jedno spotkanie na Uniwersytecie, aby serce mocniej zabiło pani komisarz. Ewa wraz z jej partnerem Szymonem prowadzi sprawę morderstwo studentki.Z czasem ofiar przybywa a morderca ciągle im ucieka choć jest na wyciągnięcie ręki.Autorka równie ciekawie porusza tematy sety, która ludziom z mózgu zrobiła papkę. Dla mnie osobiście ciężko jest zrozumieć jak można zaufać jednemu mężczyźnie ,nazwać go kapłanem, czcić, oddać swój cały dorobek a na dodatek pozwolić na ofiarowanie swoich najbliższych.Czytając o tym ciarki mnie na prawdę przeszły.

  Agnieszka Lingas-Łoniewska zaspokoiła moje oczekiwania ,doskonale połączyła thriller z wątkami miłosnymi w całość a mroczna i miażdżąca opowieść nie pozwoliła na nudę do tego stopnia,że książkę połknęłam w jeden dzień.Polecam jak najbardziej

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Komisarz Ewa Barska pracuje w policji od 13 lat. Zostaje wezwana na miejsce zbrodni, gdzie pod mostem znaleziono zwłoki młodej kobiety. Zwłoki są w tragicznym stanie a dziewczyna została brutalnie okaleczona i w jej ciele brakuje mózgu. Jak się okazuje zabójstwo nie odbyło się ani na tle rabunkowym ani seksualnym. Policjanci podejrzewają, że mają do czynienia z szaleńcem. I mają rację ponieważ już nie długo po tym znika kolejna dziewczyna.

  "Spirala szaleństwa tego kogoś dopiero zaczyna się rozkręcać."

  Ofiary przestępstwa wiele łączy. Obie były pilnymi studentkami na tej samej uczelni, stypendystkami pracującymi z młodym doktorantem Mirkiem Kalinowskim. Wraz z rozwojem sprawy, nieustępliwa pani komisarz coraz więcej czasu zaczyna spędzać z Mateuszem Herzem, u którego zamordowane dziewczyny były w grupie stypendialnej. Czuły i delikatny wykładowca historii szybko zajmuje ważne miejsce w życiu Ewy, która ma coraz większe rozterki miłosne. Przez wiele lat była w związku z Tomaszem, jednak osaczona zbliżającym się ślubem, odeszła od niego. Boi się zaufać drugiemu człowiekowi i oddać mu całą siebie, jednak jeszcze nigdy nie czuła tak silnego uczucia do żadnego mężczyzny. Nie pomaga jej to w rozwiązywaniu sprawy morderstw. Musi działać szybko a morderca nie pozostawia żadnych śladów. Szaleństwo maskuje to co najważniejsze. Ewa Barska trafia na trop działającej dwadzieścia lat temu bieszczadzkiej sekty, oddającej hołd bogini Atenie. Czy będzie to przełom w sprawie?

  "Wówczas ... nie wiedziałam, że biorąc tę sprawę, wpadłam w szpony szaleństwa. Z których wydostać się nie mogę aż do dzisiaj... "

  Zaczynając czytać tę książkę nie przypuszczałam, że dam się porwać w szpony ale nie szaleństwa bynajmniej. Dałam się porwać w "szpony" autorki. Agnieszka Lingas - Łoniewska trzymała mnie w niepewności i napięciu do ostatnich stron. Dałam się wodzić za nos i powoli odkrywać wszystkie tajniki zagadki. Mimo, że już wiem co się tam stało dalej myślami jestem obok bohaterów i analizuję przerażającą prawdę. Interesujące śledztwo, nieszablonowi bohaterzy, psychopaci, sekta oraz kult rozumu dostarczają niesamowitych emocji. "W szponach szaleństwa" porywa i nieustannie zaskakuje nieobliczalnym rozwojem wypadków. Atmosfera napięcia i tajemnic jest wyczuwalna już od pierwszych stron. Zwroty akcji występują zawsze wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewamy. Ta historia wbiła mnie w fotel!

  W tej książce znajdziemy zarówno miłość jak i strach, romans i zbrodnię a sprawa przerażającej sekty na długo zapadnie mi w pamięci. Historia mroczna, brutalna i budząca strach - dokładnie taka, jaki powinien być dobry thriller. Powiedzieć, że ta książka była dobra to stanowczo za mało - ona była fenomenalna. Pokręconych umysłów w niej nie brakuje i nic nie jest pewne i oczywiste. Tytuł dilerki emocji autorki uważam za w pełni zasłużony! Gorąco polecam!

  "Bo miłość prawdziwa, taka z głębi serca, zdarza się tylko raz. Nie ma powielania, nie ma kopiowania, nie ma podróbki. Jest tylko czyste, pierwsze, nieskalane uczucie.

  I choćby na przeszkodzie stanęły najbardziej chore i nienormalne rzeczy, to tej głębokiej, silnej, odbierającej rozum a burzącej zmysły nie da się pokonać. Ani odrzucić."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agnieszka Lingas-Łoniewska z każdym rokiem zdobywa nowych fanów swojej twórczości. Czy ja także się do nich zaliczam?

  Przeglądając bloga, natknęłam się na informację, że w 2012 roku zapoznałam się z trylogią autorki pt. ,,Zakręty losu", a rok później z książką ,,W szpilkach od Manolo". Od tego czasu słyszałam wiele bardziej i mniej dobrych słów na temat twórczości Wrocławianki, ale nie bardzo ciągnęło mnie do tego, by zgłębić temat. Ostatnio jednak postanowiłam skusić się na najnowszą publikację ,,W szponach szaleństwa", w której miłość miesza się z kryminałem, ale nie zabrakło także erotyki. Teoretycznie, pełen wachlarz emocji, prawda?

  Komisarz Ewa Barska to bardzo dobry glina. Dzięki swojemu zaangażowaniu, intuicji i niebanalnym pomysłom rozwiązała niejedną sprawę. Razem z nadkomisarzem Szymonem Drakońskim przyjdzie im zmierzyć się z brutalnymi morderstwami młodych studentek, związanych z wrocławskim wydziałem historii. Jedna ofiara jeszcze nie wskazuje na seryjność, ale kolejna nasuwa już pewne podejrzenia. Trop kręci się wokół uczelni, wykładowców. Czy przeszłość mająca wpływ na przyszłość już na zawsze zmieni postrzeganie uniwersytetu?

  Pomimo tego, że przeczytałam tę publikację praktycznie na raz, nie odczułam większych zachwytów. Mam wrażenie, że fabułę można przedstawić za pomocą jednostajnej linii. Pojawia się tutaj seryjny morderca, komisarz, która, nie bacząc na dobro śledztwa, zakochuje się w jednym z podejrzanych. Ofiary, które nie były niczemu winne. Sprawa z przeszłości, która ma wpływ na bieżące wydarzenia. Miłość, która nie powinna się zdarzyć. To już było. Nie da się jednak ukryć, że miło spędziłam z nią czas. Jedynie bez fajerwerków.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Motyw szaleństwa w literaturze jest jednym z najbardziej intrygujących wątków. Szaleństwo miesza w głowie, budzi do działania bez zastanowienia nad jego konsekwencjami i przywołuje największe ludzkie tragedie. Dzięki temu podobną historię, o ile zostanie ona dobrze napisana, czyta się z zapartym tchem, dreszczem przerażenia i przekonaniem, że nie można odejść od książki nim nie przeczytamy jej do ostatniej strony. Miałam wielkie nadzieje, że najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej okaże się właśnie takim połączeniem.

  Główna bohaterka, ponda trzydziestoletnia Ewa Barska to komisarz, która nie spodziewa się, że odegra w powieści kluczową rolę. Wezwana na miejsce tragedii zajmie się sprawą makabrycznej śmierci młodej studentki. Wraz z nią do akcji wkroczy Mateusz Herz, wybitny historyk, który wkradnie się nie tylko do zawodowego życia Ewy. To ciekawe połączenie w stylu kontrastu, bo wydaje się, że bohaterowie doskonale wzajemnie się uzupełniają. Ewa na początku przypomina typową postać policyjną, twardą sztukę, której nikt nie podskoczy. Z kolei Mateusz to bardziej romantyczna dusza, która poza rozumem kieruje się także sercem.

  Motywem przewodnim historii jest bieszczadzka sekta. Autorka doskonale podeszła do tematu, bardzo obrazowo przedstawiła kult ofiary, starogreckie wierzenia i walkę rozumu z brakiem sumienia. Wszechobecne szaleństwo łączące się z żądzą zemsty prowadzi do pozornego braku logiki w działaniach, czytelnik gubi się w faktach, trafia na ślepe zaułki, podąża drogą bohaterów i widzi jak trudno jest rozgryźć cały ten nieład - kontrolowany jedynie przez samą autorkę, która stworzyła wszystko tak, by zaskoczyć nas w finale.

  Ewa błądzi jak we mgle, by podejmować raz za razem kolejne próby schwytania mordercy. Czuć w powietrzu jej bezradność, gdy ofiar przybywa a ona zaczyna mieć przeczucie, że nie porusza się do przodu ani na krok. A jednak jej determinacja prowadzi do rozwiązania i jednocześnie ujawnia tajniki sekty. Tutaj dużym plusem jest zaangażowanie autorki w sprawę, bo fantastycznie ukazała cały proces manipulacji i mieszania zmysłów. Przekonanie członków o własnej niepodważalnej indywidualności i widoczny kompleks Boga niemal doprowadza czytelnika do szaleństwa. Fanatyzm religijny miesza się z chorymi technikami działania a obrazowość stylu autorki nie ułatwia sprawy.

  To dobra książka, niezwykle wciągająca, zaskakująca i angażująca emocje. Nie mogłam przestać myśleć o działaniach bohaterów nawet po skończonej lekturze, bo prawda jaka płynie z tego wszystkiego niemal nie dawała mi spokoju. Gdzieś obok nas może rozegrać się podobna tragedia, a wiarygodność miejsc i postaci wykreowanych przez Agnieszkę Lingas-Łoniewską aż mrozi krew w żyłach. "W szponach szaleństwa" to thriller przeszywający, drastyczny, mroczny i bardzo wciągający. Zaskakuje, intryguje i zapewnia niezapomnianą przygodę. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeżeli książka najpierw nie pozwala ci zasnąć, bo musisz ją czytać. Później nie pozwala, bo wzbudziła wielkie emocje. Wiedz, że to dobra książka.

  Na początku chciałabym powiedzieć kilka słów o fabule. Ewa Barska jest komisarzem we Wrocławskiej policji. Jak nikt inny wie ile zła kryję się na ulicach tego miasta. Jednak wciąż nie potrafi przejść obok tego obojętnie. Pewnego dnia zostaje wezwana do brutalnego morderstwa. Zwłoki młodej kobiety są mocno okaleczone i to nie w miejscach, o których myślimy w pierwszej chwili :) Kolejne ofiary sprawiają, że szaleństwo ogarnia całe miasto. Każdy trop prowadzi jednak do Uniwersytetu Wrocławskiego, na Wydział Historii. Tam właśnie spotykamy niezwykle przystojnego, o magicznych oczach, doktora Mateusza Herza. Uczucie rośnie w szybkim tempie. Chciało by się powiedzieć, że tak szybko jak pojawiają się nowe ofiary, tak szybko rozwija się uczucie między Ewą i Matuszem. Jednak nic nie jest takie na jakie wygląda. Zagadki, tajemnice, niedopowiedzenia. To właśnie odnajdują bohaterowie i czytelnicy.

  Agnieszka Lingas-Łoniewska jest nazywana dilerką emocji. Znana jest ze swojego niezwykłego pióra, zwięzłych fabuł i wrocławskich klimatów. Tutaj nie jest inaczej. Tajemniczość książki jest chyba najlepsza. Spotykamy tutaj dwa sposoby narracji. Narracje trzecioosobową, gdzie narrator widzi Ewe. Czytelnik widzi wszystko, co dzieje się u kobiety i wie co ona myśli. Jej emocje stają się naszymi. Drugi narrator jest, moim zdaniem, ciekawszy. Dość długo próbujemy odgadnąć kim ON właściwie jest. Tutaj mamy narracje pierwszoosobową. Wspomnienia i teraźniejszość tajemniczego osobnika przeplata się wzajemnie. Gdy mówi do nas, tajemniczy ktoś, dowiadujemy się o pewnej sekcie. Sekcie Mądrości. Sekcie, która działała w sposób brutalny. Sekcie, która już nie istnieje. Sekcie, która miała swe miejsce w Bieszczadach. Przez ową sektę mnożą się tylko pytania. Co ciekawe? Autorka prowadzi czytelnika przez tę historie w sposób, że gdy wydaje nam się, że już wszystko wiemy, że wiemy kim jest tajemniczy ktoś, nagle zaczynamy wątpić. Jeszcze ciekawszy jest wątek braterski. Tutaj więcej nie zdradzę :) Mamy jeszcze jedną ciekawą postać. Kalinowski, który jest jedną wielką zagadką. W trakcie czytania, tysiąc razy zmieniałam moje zdanie na jego temat. Raz go lubiłam, za chwile mnie wkurzał. Momentami było mi go szkoda, innym razem oskarżałam go o wszystko. Kim ON właściwie jest? Kim się okazał? To musicie sprawdzić sami.

  "W szponach szaleństwa" jest książką, która ma w sobie wszystko co powinna mieć dobra książka. Wywołuje milion emocji. Nie można się od niej oderwać. Później żałujemy, że już się skończyła.

  Powoduje skołowanie. Zagadki mnożą się zamiast się rozwiązywać. Czytelnik jest cały czas w napięciu, "co będzie za chwilę?". Po przeczytaniu za to kac murowany. Dla mnie dużym plusem jest miejsce akcji. Kocham moje miasto. Każda książka, której akcja dzieje się we Wrocławiu, na dzień dobry mnie zaciekawia. Uwielbiam czytać i wiedzieć gdzie to jest. Widzieć te miejsca. Nie chcę się powtarzać. Jednak autorka ma bardzo plastyczny język i zwięzłe fabuły. Jej książki to prawdziwe perełki.

  Agnieszka Lingas-Łoniewska należy do grona autorek, które każdą swoją kolejną książką, dają poprzeczkę coraz wyżej. Dziękuję!

  Moja ocena: ******

  Skala ocen: * nie polecam ** nie moja bajka *** daje radę **** dobra ***** bardzo dobra ****** lotta poleca

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Rzeka szaleństwa 4/5 Nasza cena:
28,90 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeka szaleństwa

Powieść, która łączy przaśną, ale intrygującą przygodowość z zawsze budzącą u czytelnika niepokój możliwością parapsychologicznej manipulacji ludzkimi osobowościami. Leszek Bugajski, Newsweek Na polskiej scenie literackiej pojawił się debiutant, na którego warto zwrócić szczególną uwagę. Sposób, w...
Obrona szaleństwa - Woody Allen 0/5 Nasza cena:
35,12 zł 43,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obrona szaleństwa - Woody Allen

Czterdzieści sześć błyskotliwych, skrzących się ostrym jak brzytwa humorem tekstów Woody'ego AllenaBESTSELLER!!! PONAD 32 TYS. EGZEMPLARZY ŁĄCZNEGO NAKŁADU!!!W tym tomie znalazło się czterdzieści sześć jego tekstów - błyskotliwych, skrzących się ostrym jak brzytwa i wywołującym salwy śmiechu...
Florystka (pocket) 4/5 Nasza cena:
10,73 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Florystka (pocket)

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście...
Fight Club 2. Tom 1 0/5 Nasza cena:
12,68 zł 16,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fight Club 2. Tom 1

Seria komiksów Fight Club 2 (TM), to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki. Serię wprowadza bezpłatny komiks Fight Club (TM), zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części. Oryginalnym...
Fight Club 2. Tom 2 0/5 Nasza cena:
12,68 zł 16,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fight Club 2. Tom 2

Seria komiksów Fight Club 2 (TM), to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta, nakręconego na podstawie książki. Serię wprowadza bezpłatny komiks Fight Club (TM), zawierający alternatywne zakończenie pierwszej części. Oryginalnym...
Dyskretne szaleństwo 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dyskretne szaleństwo

Budzący dreszcze thriller o seryjnym mordercy i dotkniętej traumą młodej kobiecie Grace Mae doskonale wie, czym jest szaleństwo. Otacza ją z każdej strony. Zesłana do przytułku dla obłąkanych w Bostonie, ciężarna i głodzona dziewczyna niemal niknie w oczach. Milczenie to jedyny azyl, który jednak...
Tarot i miłość, czyli szaleństwo różowej kreski 0/5 Nasza cena:
12,54 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot i miłość, czyli szaleństwo różowej kreski

Jane Taylor, redaktorka w znanym wydawnictwie, czuje, że powinna coś zmienić w swoim życiu. Z radością przyjmuje więc pierwsze symptomy ciąży i wszystkim rozgłasza nowinę. Co prawda jej obecny chłopak nie przejawia entuzjazmu z tego powodu, ale Jane jest zachwycona reakcjami otoczenia - swojej...
Szukaj mnie wśród lawendy T.3 Gabriela 4/5 Nasza cena:
23,20 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szukaj mnie wśród lawendy T.3 Gabriela

Ostatni tom lawendowej trylogii. Wracamy na półwysep Peljesac do Trpanj i wraz z Gabrielą próbujemy odszukać cień wielkiej miłości do Iwo, który przed laty zostawił dziewczynę w obcym kraju i wyjechał do Włoch. Co się wydarzyło pomiędzy energiczną blondynką i przystojnym Chorwatem? Jakie tajemnice...
Piętno Midasa 5/5 Nasza cena:
24,48 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piętno Midasa

Brudne podwórka wrocławskiego Trójkąta Bermudzkiego... Chłopak, który urodził się w niewłaściwej rodzinie i człowiek, który dał mu szansę. Tylko... na co? Jakub Rojalski, zabójczo przystojny pasjonat fotografii, podczas przyjęcia weselnego poznaje inspektor Karolinę Linde, szefową wydziału...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula